31 Ekim 2014, 01:26 Cuma
Canlı Sonuçlar  
02:00 Union Mar del Plata - Talleres Cordoba | 21:30 Dep. Merlo - Colegiales | 02:35 Villa Dálmine - Tristan Suarez | 00:10 All Boys - Crucero del Norte | 02:30 Banfield - Olimpo Bahia Blanca | 11:40 Melbourne City - Adelaide United | 20:00 Altach (Am) - Bizau | 21:00 First Vienna - Mattersburg (Am) | 21:00 SC Weiz - ATSV Wolfsberger | 21:00 Vorwarts Steyr - Allerheiligen | 21:00 BW Linz - Kalsdorf | 21:00 A. Klagenfurt - Lafnitz | 21:00 Vöcklamarkt - Florian | 21:00 Neusiedl - Ritzing | 21:00 Johann - FC Hochst | 21:00 Kitzbuhel - Kufstein | 21:00 Schwaz - Wacker Innsbruck (Am) | 21:00 Superfund Pasching - Sturm Graz (Am) | 21:30 Amstetten - Neuberg | 21:30 St. Polten (Am) - Donaufeld Wien | 21:30 Wiener - Schwechat | 21:30 Stegersbach - 1. SC Sollenau | 22:30 Waregem - Genk | 22:30 Leuven - Seraing Utd | 00:30 Atletico GO - Vila Nova FC | 02:50 Parana - Vasco | 20:30 Midtjylland - Nordsjaelland | 20:30 Hvidovre - BK Frem | 22:45 Accrington - Morecambe | 22:45 Norwich - Bolton | 22:00 Auxerre - Brest | 22:00 Clermont - Nimes | 22:00 Creteil - Sochaux | 22:00 Dijon - AC Ajaccio | 22:00 GFC Ajaccio - Chateauroux | 22:00 Laval - Tours | 22:00 Le Havre - Arles-Avignon | 22:00 Troyes - Orleans | 22:00 Epinal - Chambly | 22:00 Le Poire Sur Vie - Red Star | 22:00 Colmar - Amiens | 22:00 Boulogne - Lucon | 22:00 Bourg Peronnas - Istres | 22:00 Paris FC - Colomiers | 22:00 CA Bastia - Dunkerque | 22:00 Strasbourg - Avranches | 22:00 Consolat - Frejus Saint Raphael | 22:30 Monaco - Reims | 20:30 Karlsruher - Sandhausen | 20:30 Dusseldorf - Ingolstadt | 20:30 Union Berlin - Greuther Furth | 17:00 Plauen - Halberstadt | 21:00 Rodinghausen - Wiedenbruck | 21:00 Burghausen - SpVgg Bayreuth | 21:00 Pirmasens - Kaiserslautern II | 21:30 Wattenscheid - Dusseldorf II | 21:30 Schweinfurt - Bamberg | 21:30 Viktoria Koln - Alemannia Aachen | 15:00 Aue II - Markranstadt | 21:00 Hertha Wiesbach - Elversberg II | 21:00 Weiden - Regensburg II | 21:30 Germania Schnelsen - Barmbek-Uhlenhorst | 21:30 Suderelbe - Rugenbergen | 22:00 FC Wegberg-Beeck - Euskirchen | 22:30 Schalke - Augsburg | 21:00 Hansa Rostock - VfL Osnabruck | 21:00 Sonnenhof Großaspach - Mainz II | 21:30 AEL Larissa - Pierikos | 22:00 Eindhoven FC - Jong Ajax | 22:00 Sittard - Emmen | 22:00 Telstar - Maastricht | 20:00 Leczna - Lechia Gdansk | 22:30 Korona Kielce - Wisla | 15:45 Swinoujscie - Suwalki | 19:00 Legnica - Pogon Siedlce | 20:00 Sandecja Nowy S. - GKS Katowice | 20:30 Arka Gdynia - Chrobry Glogow | 21:45 Widzew Lodz - Zaglebie | 22:45 Benfica - Rio Ave | 21:30 Steaua Bucuresti - Din. Bucuresti | 14:00 Anzhi 2 - R. Volgograd | 14:00 Taganrog - Mashuk | 15:00 Angust Nazran - Dynamo GTS | 15:00 Armavir - Krymsk | 16:00 Alania - Terek Grozni 2 | 16:00 Krasnodar 2 - SKCHF Sevastopol | 16:00 Zhemchuzhyna Yalta - Biolog | 17:00 Afips - Sochi | 17:00 TSK Simferopol - Chernomorets Novorossijsk | 18:00 Astrakhan - Novocherkassk | 22:45 Dep. La Coruna - Getafe | 21:00 Galatasaray - Kasimpasa | 19:00 FK Rostov - Ural | 21:30 Gubbio - Reggiana | 22:45 Sudtirol - AlbinoLeffe | 22:00 Arsenal U21 - Middlesbrough U21 | 22:00 Liverpool U21 - Tottenham U21 | 22:00 Manchester City U21 - Everton U21 | 12:00 CSKA Moscow U21 - Zenit Petersburg U21 | 15:00 Georgia U17 - Poland U17 | 15:00 Liechtenstein U17 - Estonia U17 | 21:00 Montceau - Metz II | 21:00 Yzeure - Jura Sud | 22:00 Vitre - Lorient II |
Türkiye Spor Toto Süper Lig 19 20 Kasım Sakat Cezalı Futbolcular listesi
Türkiye Spor Toto Süper Lig 19 20 Kasım Sakat Cezalı Futbolcular listesi

18 -19-20-21 Kasım  tarihlerinde oynanıcak süper lig maçlarıan bahis oynuyacaksınız  skaat ve cezalı futbolcuların  listesini görmeden bahis oynamayın.Sakat ve cezalı oyuncuları bilemeden  bahis oynamak yazı tura atmaya benzer.Süper lig de oynanıcak maçlara  tahminnde bulunmadan önce kuponlarını   oluşturmadan önce mutlaka Süper Ligde hangi takımın hangi futbolcusu bu hafta oynamıyacak   göz atın..

TÜRKİYE SÜPER LİG SAKAT CEZALI FUTBOLCULARIN LİSTESİ…

MERSİN İY sakat cezalı futbolcular
Tam kadro

TRABZONSPOR sakat cezalı futbolcular
Vittek *** Forvet Sakat
Tayfun ** Defans Sakat
Barış Özbek ** Orta saha Sakat
Burak **** Forvet Belirsiz

ANKARAGÜCÜ sakat cezalı futbolcular
Cerny **** Orta saha Sakat
Ümit ** Orta saha Sakat
Tisdell *** Orta saha Belirsiz

KARABÜKSPOR sakat cezalı futbolcular
Şenol ** Orta saha Sakat
Birol *** Orta saha Sakat
Tozo **** Orta saha Sakat
İsmail İsa *** Forvet Sakat

KAYSERİSPOR sakat cezalı futbolcular
Cangele **** Orta saha Sakat

ORDUSPOR sakat cezalı futbolcular
Numan ** Defans Sakat
Selçuk *** Defans Sakat

FENERBAHÇE sakat cezalı futbolcular
Serkan ** Kaleci Sakat
Dia *** Orta saha Sakat
Ziegler **** Defans Belirsiz

ESKİŞEHİRSPOR sakat cezalı futbolcular
Volkan Yaman *** Defans Sakat

ANTALYASPOR sakat cezalı futbolcular
Nunez **** Defans Sakat
Ali Tandoğan *** Orta saha Sakat
Mehmet Yılmaz *** Forvet Sakat

B.ŞEHİR BLD. sakat cezalı futbolcular
Hasagiç **** Kaleci Sakat
Efe İnanç *** Orta saha Sakat
Ali Güzeldal ** Forvet Sakat

SİVASSPOR sakat cezalı futbolcular
Tam kadro

G.BİRLİĞİ sakat cezalı futbolcular
Mehmet Akgün *** Orta saha Sakat
Curri **** Defans Sakat
Zec **** Forvet Belirsiz
Azofeifa **** Orta saha Belirsiz

GAZİANTEPSPOR sakat cezalı futbolcular
Tam kadro

MANİSASPOR sakat cezalı futbolcular
Makukula *** Forvet Sakat

BEŞİKTAŞ sakat cezalı futbolcular
Ersan Gülüm *** Defans Sakat
Ekrem *** Orta saha Sakat
Bebe *** Forvet Sakat

GALATASARAY sakat cezalı futbolcular
Yekta *** Orta saha Sakat
Sabri *** Orta saha Belirsiz

BURSASPOR sakat cezalı futbolcular
Tam kadro

SAMSUNSPOR sakat cezalı futbolcular
Ertuğrul ** Kaleci Sakat
Selim Teber **** Orta saha Sakat
Ufuk *** Orta saha Belirsiz
Bülent Kocabey *** Orta saha Belirsiz

895 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
611
GAK
Sao Paulo-Emelec
1
1.25
612
ABD
New York RB-Sporting KC
1
1.85
613
GAK
Boca Juniors-Cerro Porteño
1
1.45
100
TUR
Beşiktaş-Fenerbahçe
1
2.20
İddaa Tahmin Kupon
606
BEL
Mouscron-Péruwelz-Club Brugge
VAR
1.50
608
İTA
Hellas Verona-Lazio
2,5 ÜSTÜ
1.65
612
ABD
New York RB-Sporting KC
2,5 ÜSTÜ
1.65
İddaa Tahmin Kupon
601
TÜK
Mersin İdman Yurdu-Hatayspor
1
1.20
603
YUK
Panathinaikos-Panaitolikos
1
1.30
607
HOK
Roda JC-Sparta Rotterdam
1
1.55
609
POLK
Legia Warszawa-Pogoń Szczecin
1
1.25
İddaa Tahmin Kupon
595
ROK
Oţelul-Pandurii Târgu Jiu
0
3.10
598
RUK
Rubin Kazan'-Spartak Moskva
2
2.70
599
POLK
Lech Poznań-Jagiellonia Białystok
1
1.90
606
BEL
Mouscron-Péruwelz-Club Brugge
2
1.65
607
HOK
Roda JC-Sparta Rotterdam
İY 1,5 ÜST
1.85
İddaa Tahmin Kupon
556
BRK
Cruzeiro-Santos
1
2.35
606
BEL
Mouscron-Péruwelz-Club Brugge
2
2.15
608
İTA
Hellas Verona-Lazio
2
2.10
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı