18 Nisan 2014, 09:15 Cuma
Canlı Sonuçlar  
02:00 Union Mar del Plata - Deportivo Maipu | 21:05 Temperley - Los Andes | 21:30 Fénix - Acassuso | 21:30 Tristan Suarez - Flandria | 21:30 Villa San Carlos - Boca Unidos | 23:00 Union de Santa Fe - Instituto | 01:10 Atl. Huracan - Atl. Tucuman | 21:30 Ituzaingó - Midland | 02:00 Talleres Escalada - Sacachispas | 21:30 CSR Espanol - Deportivo Paraguayo | 21:30 Yupanqui - Juventud Unida | 12:30 Melbourne V. - Sydney FC | 18:00 Kapfenberg (Am) - Vorwarts Steyr | 20:00 FAC Wien - Wiener Viktoria | 20:00 Ritzing - 1. SC Sollenau | 20:00 SV Oberwart - Mattersburg (Am) | 20:00 Neumarkt - Dornbirn | 20:00 Seekirchen - Kufstein | 20:30 Amstetten - Austria (Am) | 20:30 Schwechat - Rapid Vienna (Am) | 20:30 Wiener - Admira (Am) | 20:30 Wattens - Wals-Grunau | 01:30 Joinville - Portuguesa | 01:30 Sampaio Correa - Parana | 01:30 Vila Nova FC - Luverdense | 18:00 Brondby - Sonderjyske | 20:00 Aarhus - Midtjylland | 17:00 Vendsyssel FF - Hobro | 17:00 Bury - Plymouth | 17:00 Chesterfield - Exeter | 17:00 Morecambe - Scunthorpe | 17:00 Oxford Utd - York | 17:00 Rochdale - Southend | 17:00 Torquay - Dagenham & Red. | 17:00 Wycombe - Northampton | 17:00 Cheltenham - Fleetwood Town | 17:00 Accrington - Mansfield | 17:00 AFC Wimbledon - Newport | 17:00 Eastleigh - Basingstoke | 17:00 Ebbsfleet - Eastbourne Borough | 21:45 Stockport - Altrincham | 21:45 Weston - Havant & W | 17:00 Aldershot - Salisbury | 17:00 Lincoln - Cambridge Utd | 17:00 Gateshead - Southport | 17:00 Hyde - Kidderminster | 17:00 Braintree - Dartford | 17:00 Alfreton - Grimsby | 21:45 Tamworth - Hereford | 17:00 Blackburn - Yeovil | 17:00 Bournemouth - Sheffield Wed | 17:00 Charlton - Bolton | 17:00 Huddersfield - Brighton | 17:00 Wigan - Reading | 19:15 Blackpool - Burnley | 21:30 Doncaster - Derby | 17:00 Colchester - Oldham | 17:00 Coventry - Swindon | 17:00 Gillingham - Tranmere | 17:00 Port Vale - Milton Keynes Dons | 17:00 Shrewsbury - Crewe | 17:00 Brentford - Preston | 17:00 Wolves - Rotherham | 17:00 Carlisle - Walsall | 17:00 Crawley Town - Leyton Orient | 17:00 Bristol City - Notts County | 21:45 Bradford - Peterborough | 21:45 Sheffield Utd - Stevenage | 21:00 Arles-Avignon - Laval | 21:00 Clermont - Angers | 21:00 Le Havre - Tours | 21:00 Metz - CA Bastia | 21:00 Nancy - Dijon | 21:00 Nimes - Istres | 21:00 Niort - Brest | 21:00 Troyes - Creteil | 21:00 Amiens - Lucon | 21:00 Bourg Peronnas - Frejus Saint Raphael | 21:00 Carquefou - Paris FC | 21:00 Colmar - Vannes | 21:00 Dunkerque - Red Star | 21:00 GFC Ajaccio - Colomiers | 21:00 Le Poire Sur Vie - Pont Du Gard | 21:00 Luzenac - Boulogne | 21:30 Orleans - Strasbourg | 21:30 St Etienne - Rennes | 15:00 Berliner AK 07 - Union Berlin II | 15:00 Hertha Berlin II - Nordhausen | 11:45 Condor Hamburg - Meiendorfer SV | 11:45 Vier-und Marschlande - Rugenbergen | 15:00 BFC Dynamo - Torgelower Greif | 15:00 Altona - Alstertal-Langenhorn | 18:00 Blumenthaler - Aumund-Vegesack | 21:00 Den Bosch - Eindhoven FC | 21:00 Graafschap - Sparta Rotterdam | 21:00 Helmond - Jong FC Twente | 21:00 Jong Ajax - Excelsior | 21:00 Jong PSV - Achilles 29 | 21:00 Maastricht - Sittard | 21:00 Venlo - Almere City | 21:00 Oss - Volendam | 21:00 Telstar - Dordrecht | 21:00 Willem II - Emmen | 11:00 Braila - Tarlungeni | 11:00 Rapid Suceava - Dunarea Galati | 12:00 CS U Craiova - Olt Slatina | 17:00 Gloria Buzau - F. Constanta | 17:00 Clinceni - Rapid Bucuresti | 17:00 CSMS Iasi - SC Bacau | 17:00 Slobozia - Berceni | 17:00 FC Bihor - UTA Arad | 17:00 Mioveni - Minerul Motru | 17:00 Gloria Bistrita - Ramnicu Valcea | 19:00 ASA Targu Mures - Metalul Resita | 19:00 Gaz Metan Medias - Otelul | 15:30 Chelyabinsk - Oktan | 16:00 Kirov - Ulyanovsk | 16:00 Tyumen - Nosta | 17:30 Lada Togliatti - Zenit-Izhevsk | 17:30 Spartak Yoshkar - Rubin Kazan 2 | 18:00 Syzran - Kamaz | 13:00 Villarreal B - Olot | 21:30 Atl. Madrid - Elche | 20:00 Kayseri Erciyesspor - Trabzonspor | 16:00 Amkar - Ural | 17:00 Serbia U16 - Czech Republic U16 | 16:00 Motala - Trelleborgs | 18:00 Uddevalla - Utsiktens | 10:00 Anzhi U21 - Zenit Petersburg U21 | 13:00 Tomsk U21 - Krylya Sovetov Samara U21 | 13:30 Lokomotiv Moscow U21 - Terek Grozni U21 | 20:30 Avranches - Plabennec |
Türkiye Spor Toto Süper Lig 19 20 Kasım Sakat Cezalı Futbolcular listesi
Türkiye Spor Toto Süper Lig 19 20 Kasım Sakat Cezalı Futbolcular listesi

18 -19-20-21 Kasım  tarihlerinde oynanıcak süper lig maçlarıan bahis oynuyacaksınız  skaat ve cezalı futbolcuların  listesini görmeden bahis oynamayın.Sakat ve cezalı oyuncuları bilemeden  bahis oynamak yazı tura atmaya benzer.Süper lig de oynanıcak maçlara  tahminnde bulunmadan önce kuponlarını   oluşturmadan önce mutlaka Süper Ligde hangi takımın hangi futbolcusu bu hafta oynamıyacak   göz atın..

TÜRKİYE SÜPER LİG SAKAT CEZALI FUTBOLCULARIN LİSTESİ…

MERSİN İY sakat cezalı futbolcular
Tam kadro

TRABZONSPOR sakat cezalı futbolcular
Vittek *** Forvet Sakat
Tayfun ** Defans Sakat
Barış Özbek ** Orta saha Sakat
Burak **** Forvet Belirsiz

ANKARAGÜCÜ sakat cezalı futbolcular
Cerny **** Orta saha Sakat
Ümit ** Orta saha Sakat
Tisdell *** Orta saha Belirsiz

KARABÜKSPOR sakat cezalı futbolcular
Şenol ** Orta saha Sakat
Birol *** Orta saha Sakat
Tozo **** Orta saha Sakat
İsmail İsa *** Forvet Sakat

KAYSERİSPOR sakat cezalı futbolcular
Cangele **** Orta saha Sakat

ORDUSPOR sakat cezalı futbolcular
Numan ** Defans Sakat
Selçuk *** Defans Sakat

FENERBAHÇE sakat cezalı futbolcular
Serkan ** Kaleci Sakat
Dia *** Orta saha Sakat
Ziegler **** Defans Belirsiz

ESKİŞEHİRSPOR sakat cezalı futbolcular
Volkan Yaman *** Defans Sakat

ANTALYASPOR sakat cezalı futbolcular
Nunez **** Defans Sakat
Ali Tandoğan *** Orta saha Sakat
Mehmet Yılmaz *** Forvet Sakat

B.ŞEHİR BLD. sakat cezalı futbolcular
Hasagiç **** Kaleci Sakat
Efe İnanç *** Orta saha Sakat
Ali Güzeldal ** Forvet Sakat

SİVASSPOR sakat cezalı futbolcular
Tam kadro

G.BİRLİĞİ sakat cezalı futbolcular
Mehmet Akgün *** Orta saha Sakat
Curri **** Defans Sakat
Zec **** Forvet Belirsiz
Azofeifa **** Orta saha Belirsiz

GAZİANTEPSPOR sakat cezalı futbolcular
Tam kadro

MANİSASPOR sakat cezalı futbolcular
Makukula *** Forvet Sakat

BEŞİKTAŞ sakat cezalı futbolcular
Ersan Gülüm *** Defans Sakat
Ekrem *** Orta saha Sakat
Bebe *** Forvet Sakat

GALATASARAY sakat cezalı futbolcular
Yekta *** Orta saha Sakat
Sabri *** Orta saha Belirsiz

BURSASPOR sakat cezalı futbolcular
Tam kadro

SAMSUNSPOR sakat cezalı futbolcular
Ertuğrul ** Kaleci Sakat
Selim Teber **** Orta saha Sakat
Ufuk *** Orta saha Belirsiz
Bülent Kocabey *** Orta saha Belirsiz

678 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
505
İSÇ
Goteborg-Atvidabergs
1
1.40
516
BEL
Standard Liège-Lokeren
1
1.70
556
LKU
The Strongest-Defensor Sporting
1
1.35
İddaa Tahmin Kupon
484
ARJ
Boca Juniors-San Lorenzo
2,5 ÜSTÜ
2.30
515
ARJ
All Boys-Arsenal Sarandi
1
1.95
556
LKU
The Strongest-Defensor Sporting
1
1.85
İddaa Tahmin Kupon
498
AL2
Erzgebirge Aue-Dynamo Dresden
2
1.35
508
İSÇ
Elfsborg-Helsingborgs
1
1.85
556
LKU
The Strongest-Defensor Sporting
1
1.35
İddaa Tahmin Kupon
515
ARJ
All Boys-Arsenal Sarandi
23
1.70
517
AL1
Frankfurt-Hannover 96
2,5 ÜSTÜ
1.55
530
ARJ
Racing Club-Gimnasia La Plata
2,5 ALTI
1.30
İddaa Tahmin Kupon
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı