29 Kasım 2014, 07:56 Cumartesi
Canlı Sonuçlar  
23:00 Acassuso - Tristan Suarez | 23:05 CA Estudiantes - Villa Dálmine | 23:00 Douglas Haig - Colon Santa FE | 02:00 Santamarina - Sportivo Belgrano | 23:00 Atlas - Leandro N. Alem | 23:00 Sportivo Barracas - San Miguel | 23:00 San Lorenzo - Estudiantes L.P. | 09:00 Brisbane Roar - Perth Glory | 11:30 Sydney Wanderers - Sydney FC | 18:00 Ried - Austria Vienna | 20:30 Admira - Sturm Graz | 20:30 Altach - Grodig | 20:30 Rapid Vienna - Neustadt | 20:00 Westerlo - Charleroi | 22:00 Cercle Brugge - Genk | 22:00 Waasland-Beveren - Mouscron Peruwelz | 22:00 Mechelen - Oostende | 20:00 Virton - St. Truiden | 22:00 ASV Geel - Patro Eisden | 22:00 KSV Roeselare - Heist | 22:00 Leuven - K.RC. Mechelen | 22:00 Lommel Utd - RWS Bruxelles | 22:00 Tubize - Dessel | 21:20 ABC - Bragantino | 21:20 America MG - Sampaio Correa | 21:20 Atletico GO - Santa Cruz | 21:20 Avai - Vasco | 21:20 Icasa - Boa | 21:20 Luverdense - Ceará | 21:20 Nautico - Ponte Preta | 21:20 Oeste - Joinville | 21:20 Parana - America RN | 00:30 Criciuma - Sport Recife | 00:30 Internacional - Palmeiras | 02:00 Flamengo RJ - Vitoria | 19:00 Silkeborg - Odense | 18:00 Banbury - Ramsbottom | 18:00 Basingstoke - Whitehawk | 18:00 Bedford - Weston | 18:00 Bradford PA - Leamington | 18:00 Chorley - Stalybridge | 18:00 Concord - Boreham Wood | 18:00 Eastbourne Borough - Lowestoft | 18:00 Ebbsfleet - Hendon | 18:00 Gainsborough - Brackley | 18:00 Gloucester City - Bath City | 18:00 Guiseley - Rushall | 18:00 Hayes & Yeading - Horsham FC | 18:00 Hereford - Sutton | 18:00 Kings Lynn - Harrogate | 18:00 Maidenhead - Metropolitan | 18:00 Solihull - Redditch | 18:00 Staines - Poole Town | 18:00 St. Neots - Sudbury | 18:00 Stockport - Colwyn Bay | 18:00 Worcester - Barrow | 18:00 Barwell - United of Manchester | 18:00 Fylde - Hednesford | 18:00 Peacehaven & Telscombe - Gosport | 18:00 St. Albans - Wealdstone | 18:00 Stortford - Chelmsford | 18:00 Tamworth - Hyde | 18:00 Tonbridge - Bromley | 18:00 Truro - Hemel | 18:00 Wimborne - Hornchurch | 18:00 Halesowen - Gresley | 18:00 North Ferriby - Mickleover | 18:00 Sholing - Farnborough | 18:00 Weymouth - Cray | 18:00 Havant & W - East Thurrock | 18:00 Merthyr Town - Didcot | 18:00 Boston - Workington | 18:00 Burgess Hill - Leatherhead | 18:00 Spennymoor - Chasetown | 18:00 Oxford City - Lewes | 18:00 Bury - Dagenham & Red. | 18:00 Cheltenham - Oxford Utd | 18:00 Hartlepool - Wycombe | 18:00 Luton - Mansfield | 18:00 Tranmere - Portsmouth | 18:00 AFC Wimbledon - Cambridge Utd | 18:00 Carlisle - Newport | 18:00 Plymouth - York | 18:00 Shrewsbury - Burton | 18:00 Southend - Northampton | 18:00 Stevenage - Morecambe | 18:00 Altrincham - Kidderminster | 18:00 Barnet - Macclesfield | 18:00 Bristol Rovers - Welling | 18:00 Forest Green - Dartford | 18:00 Gateshead - Dover Ath. | 18:00 Halifax - Alfreton | 18:00 Lincoln - Southport | 18:00 Nuneaton - Chester | 18:00 Telford - Grimsby | 18:00 Torquay - Eastleigh | 18:00 Woking - Braintree | 18:00 Wrexham - Aldershot | 15:45 West Brom - Arsenal | 18:00 Burnley - Aston Villa | 18:00 Liverpool - Stoke City | 18:00 Manchester United - Hull City | 18:00 Swansea - Crystal Palace | 18:00 West Ham - Newcastle Utd | 18:00 QPR - Leicester | 20:30 Sunderland - Chelsea | 15:15 Charlton - Ipswich | 18:00 Birmingham - Nottingham | 18:00 Bournemouth - Millwall | 18:00 Brighton - Fulham | 18:00 Leeds - Derby | 18:00 Middlesbrough - Blackburn | 18:00 Norwich - Reading | 18:00 Watford - Cardiff | 18:00 Rotherham - Blackpool | 18:00 Bolton - Huddersfield | 18:00 Sheffield Wed - Wigan | 18:00 Brentford - Wolves | 18:00 Barnsley - Scunthorpe | 18:00 Bradford - Leyton Orient | 18:00 Coventry - Walsall | 18:00 Milton Keynes Dons - Colchester | 18:00 Rochdale - Oldham | 18:00 Crawley Town - Chesterfield | 18:00 Swindon - Fleetwood Town | 18:00 Yeovil - Preston | 18:00 Crewe - Doncaster | 18:00 Gillingham FC - Port Vale | 16:00 Angers - Troyes | 16:30 Dunkerque - Avranches | 19:00 Paris SG - Nice | 22:00 Caen - Montpellier | 22:00 Lens - Metz | 22:00 Reims - Bastia | 22:00 Rennes - Monaco | 22:00 Toulouse - Lorient | 15:00 Aalen - Dusseldorf | 15:00 Ingolstadt - Bochum | 15:00 Augsburg II - Furth II | 15:30 Babelsberg - Zwickau | 15:30 Jena - Auerbach | 15:30 Köln II - RW Essen | 16:00 Oberhausen - Rodinghausen | 16:00 Wiedenbruck - Wattenscheid | 16:00 B. Moenchengladbach II - Schalke II | 16:00 Lotte - Hennef | 16:00 Kray - Viktoria Koln | 16:00 Bochum II - Verl | 16:00 FC 08 Homburg - Kaiserslautern II | 16:00 Freiburg II - Saarbrücken | 16:00 Neckarelz - Kickers Offenbach | 16:00 Pirmasens - Kassel | 16:00 Worms - Eintracht Trier | 16:00 Dusseldorf II - Uerdingen | 16:00 Baunatal - FC Nottingen | 16:00 Walldorf - Mannheim | 16:00 Braunschweig II - Cloppenburg | 16:00 Hamburger SV II - Oldenburg | 16:00 St. Pauli II - Luneburger Hansa | 16:00 Buchbach - Schalding | 16:00 Heimstetten - Nurnberg II | 16:00 Illertissen - Bamberg | 16:00 Munich 1860 II - SpVgg Bayreuth | 16:00 Seligenporten - Memmingen | 15:00 Schönberg - Rathenow | 15:00 Waren - Lichtenberg | 15:00 Halle - RB Leipzig II | 15:00 Buxtehuder - Altona | 15:00 Werder Bremen III - Grolland | 15:30 Eisenach - Lokomotive Leipzig | 16:00 Eltersdorf - Grossbardorf | 16:00 Neudrossenfeld - Aschaffenburg | 16:00 Memmelsdorf - Erlangen | 16:00 Luckenwalde - Zehlendorf | 16:00 OSC Bremerhaven - Sparta Bremerhaven | 16:00 Alzenau - SKV Darmstadt | 16:00 Eschborn - Hadamar | 16:00 Altenholz - Neumunster | 16:00 Dornbreite Lubeck - Angeln | 16:00 Rugenbergen - Halstenbek-Rellingen | 16:00 Lupo-Martini Wolfsburg - Eintracht Northeim | 16:00 Rotenburger - Spelle-Venhaus | 16:00 Uphusen - Teutonia U. | 16:00 Dachau - Wolfratshausen | 16:00 Vilzing - Pipinsried | 16:00 Heider SV - Holstein Kiel II | 16:00 NTSV Strand 08 - Meldorf | 16:00 Bad Kotzting - Eichstatt | 16:00 Landshut - Schwabmunchen | 16:00 Rosenheim - Unterfohring | 16:00 Flensburg 08 - Eutin | 16:00 TSV Kropp - Schilksee | 16:00 Landsberg - Rain/Lech | 16:00 Sonthofen - Unterhaching II | 16:30 Betzdorf - Arminia Ludwigshafen | 16:30 Ahlen - Sprockhovel | 16:30 Wirges - Mechtersheim | 16:30 Idar-Oberstein - Neunkirchen | 16:30 Saar Saarbrucken - Pfeddersheim | 16:30 Oberrad - Schwalmstadt | 16:30 SV Wiesbaden - Steinbach | 16:30 Vellmar - Ederbergland | 16:30 Stadtallendorf - Flieden | 16:30 Lehnerz - Lohfelden | 16:30 Viktoria Griesheim - Sp. Seligenstadt | 16:30 Freiburger - Ger. Friedrichstal | 16:30 VfR Mannheim - Pfullendorf | 16:30 SV Pforzheim - Freiberg | 16:30 Bahlinger - Hollenbach | 16:30 Kehler - FC 08 Villingen | 17:00 Diefflen - Hauenstein | 17:30 Spvgg Burgbrohl - Hertha Wiesbach | 17:30 Schalke - Mainz | 17:30 Augsburg - Hamburger SV | 17:30 Werder Bremen - Paderborn | 17:30 Hertha Berlin - Bayern Munich | 17:30 Bayer Leverkusen - Köln | 20:30 Hoffenheim - Hannover | 16:00 Chemnitzer FC - Mainz II | 16:00 Duisburg - Wehen | 16:00 Fortuna Köln - Regensburg | 16:00 Hallescher - VfL Osnabruck | 16:00 Hansa Rostock - Dresden | 16:00 Stutt. Kickers - Holstein Kiel | 16:00 Unterhaching - Erfurt | 16:00 Kalloni - Platanias FC | 18:15 Levadiakos - Panetolikos | 20:30 Atromitos - Skoda Xanthi | 21:00 Niki Volos - Kalloni | 21:00 Asteras Tripolis - Panathinaikos | 21:00 Panthrakikos - Ergotelis | 21:00 OFI Crete - Levadiakos | 21:00 Olympiakos Piraeus - Giannina | 21:00 Panetolikos - Panionios | 21:00 Skoda Xanthi - PAOK | 16:00 Mandraikos - Vyzas FC | 16:00 Akropotamos - Panserraikos | 16:00 Flaminia - Foligno | 17:00 Carpi - Frosinone | 17:00 Cittadella - Brescia | 17:00 Crotone - Modena | 17:00 Entella - Avellino | 17:00 Latina - Pro Vercelli | 17:00 Ternana - Catania | 17:00 Trapani - Spezia | 17:00 Varese - Vicenza | 17:00 Livorno - Perugia | 20:00 Sassuolo - Verona | 22:45 Chievo - Lazio | 20:30 Heerenveen - Heracles | 21:45 Breda - Utrecht | 21:45 Vitesse - G.A. Eagles | 22:45 Cambuur - AZ Alkmaar | 17:30 Jagiellonia - Zawisza | 17:30 Podbeskidzie - Lechia Gdansk | 20:00 Korona Kielce - GKS Belchatow | 14:00 Bytow - Suwalki | 14:45 Ol. Grudziadz - Termalica | 15:00 Tychy - Olsztyn | 19:00 GKS Katowice - Legnica | 19:00 Belenenses - Arouca | 21:00 Penafiel - Braga | 23:15 Sporting - Setubal | 18:00 Olhanense - Aves | 18:00 Portimonense - Chaves | 19:00 U. Madeira - Atletico CP | 19:00 Benfica B - Tondela | 20:00 FC Porto B - Academico Viseu | 12:00 Navodari - Rapid Suceava | 12:00 Balotesti - Slobozia | 12:00 Gloria Buzau - Berceni | 12:00 Caransebes - ACS Poli Timisoara | 12:00 Pancota - Satu Mare | 12:00 Poiana Campina - Olt Slatina | 12:00 Ramnicu Valcea - Metalul Resita | 12:00 Braila - SC Bacau | 12:00 F. Constanta - Voluntari | 12:00 Dorohoi - Academica Arges | 16:30 CS U. Craiova - Ceahlaul | 19:00 U. Cluj - Otelul | 21:30 Rapid Bucuresti - CFR Cluj | 17:30 Baleares - Cornella | 17:45 Gijon B - Atl. Astorga | 18:00 Leioa - R. Sociedad B | 18:00 Granada CF B - Sevilla B | 19:00 Huesca - Fuenlabrada | 19:00 Somozas - Tropezon | 19:00 Real Madrid B - R. Union | 20:00 Amorebieta - Toledo | 20:00 Valencia B - Olot | 20:00 Villarreal B - Olimpic Xativa | 21:00 L Hospitalet - Zaragoza B | 22:30 Alcoyano - Lleida | 20:00 Alaves - Numancia | 20:00 Osasuna - Girona | 20:15 Llagostera - Betis | 22:00 Sabadell - Las Palmas | 23:30 Leganes - Valladolid | 18:00 Getafe - Ath Bilbao | 20:00 Espanyol - Levante | 22:00 Malaga - Real Madrid | 00:00 Celta Vigo - Eibar | 14:00 Trabzon - Keciorengucu | 14:30 Ankaragucu - Kirklarelispor | 15:00 Adana Demirspor - Orduspor | 15:00 Boluspor - Kayserispor | 16:30 Osmanlispor - Manisaspor | 19:30 Altinordu - Karsiyaka | 14:30 Kasimpasa - Rizespor | 17:00 Kayseri Erciyesspor - Balikesirspor | 20:00 Gaziantepspor - Galatasaray | 13:30 Arsenal Tula - Ural | 15:45 CSKA Moscow - Ufa | 18:00 M. Saransk - Zenit Petersburg | 20:15 Kuban - T. Moscow | 15:00 Bronshoj - Skive | 16:30 Messina - Catanzaro | 16:30 Cremonese - Arezzo | 16:30 Santarcangelo - Pro Piacenza | 17:00 Sudtirol - Pordenone | 17:00 Lucchese - Teramo | 17:00 Prato - Ancona | 17:00 Casertana - Foggia | 18:00 Como - Lumezzane | 18:00 Paganese - Lamezia | 19:00 Monza - Alessandria | 19:00 Pontedera - Forli | 19:00 Reggina - Benevento | 21:30 Lecce - Melfi | 21:30 Ascoli - Grosseto | 12:00 M. Saransk U21 - Zenit Petersburg U21 | 13:00 Lokomotiv Moscow U21 - Spartak Moscow U21 | 14:00 Rubin Kazan U21 - Dynamo Moscow U21 | 14:00 Terek Grozni U21 - Krasnodar U21 | 14:00 Maritimo C - Anadia | 14:00 Camacha - Lusitano FCV | 18:00 Fatima - Torreense | 16:30 St Etienne II - Jeanne d Arc | 16:30 Sochaux II - Montceau | 18:00 Lille II - Paris SG II | 18:00 Marignane - Rodez | 18:00 Lens II - Quevilly | 18:00 Belfort - Viry-Chatillon | 18:30 Beziers - Lyon II | 20:00 Dieppe - Sedan | 20:00 Mantes - Ivry | 20:00 Roye - Amiens AC | 20:00 Montpellier 2 - Lyon Duchere | 20:00 Villefranche - Hyeres | 20:00 Lorient II - Trelissac | 20:00 Pontivy - Mont-de-Marsan | 20:00 Stade Bordelais - Fontenay | 20:00 IC Croix - Calais | 20:00 Sete - Grenoble | 20:00 Tarbes - Bordeaux II | 20:00 Beauvais - Sannois | 20:00 Monaco II - Monts | 20:00 Nice II - Martigues | 20:00 Pontet - Saint Priest | 20:00 Nantes II - Pau | 20:00 Jura Sud - Sarre Union | 20:00 Troyes II - Fleury-Merogis | 20:00 Raon L Etape - Yzeure | 20:30 Moulins - Aubervilliers | 20:30 Les Herbiers - Concarneau | 20:30 Plabennec - Saint-Malo | 21:00 Romorantin - Arras | 21:00 Limoges - Vitre |
uefa kupası maçlarını canlı izle
29 eylül uefa avrupa ligi,maç özeti,canlı,özetler,geniş özet 29 eYLÜL Uefa avrupa ligi maçlarını canlı izle.
142 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
161
JAP
Kashiwa Reysol-Shimizu S-Pulse
1
1.70
160
JAP
Gamba Osaka-Vissel Kobe
1
1.30
187
İNP
West Bromwich-Arsenal
2
1.65
217
AL1
Schalke 04-Mainz 05
1
1.75
312
TUR
Gaziantepspor-Galatasaray
2
1.65
İddaa Tahmin Kupon
181
AL2
Ingolstadt-Bochum
1
1.50
234
İNCL
Bournemouth-Millwall
1
1.45
298
FR1
Paris Saint Germain-Nice
1
1.45
İddaa Tahmin Kupon
187
İNP
West Bromwich-Arsenal
VAR
1.55
217
AL1
Schalke 04-Mainz 05
VAR
1.40
231
İNP
West Ham-Newcastle
VAR
1.55
İddaa Tahmin Kupon
185
İNCL
Charlton-Ipswich Town
0
3.10
218
AL1
Werder Bremen-Paderborn
0
3.20
225
İNP
Burnley-Aston Villa
0
3.00
226
İNP
Liverpool-Stoke City
0
3.30
307
İTA
Sassuolo-Hellas Verona
0
3.10
341
FR1
Rennes-Monaco
2
2.30
İddaa Tahmin Kupon
105
ÇEK
České Budějovice-Teplice
2
2.00
107
TUR
Akhisar Bld.-Konyaspor
0
3.20
115
AL2
Darmstadt 98-Karlsruher SC
0
2.90
128
FR2
Laval-Auxerre
0
2.90
154
İS1
Real Sociedad-Elche
1
2.55
156
ARJ
Gimnasia La Plata-Quilmes
1
1.60
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı