24 Nisan 2014, 00:58 Perşembe
Canlı Sonuçlar  
22:05 Benfica - Juventus | 22:05 Sevilla - Valencia | 02:00 Alvarado - Gimnasia E.R. | 03:00 Chaco For Ever - Sportivo Estudiantes | 03:00 Cipolletti - Union Mar del Plata | 03:45 San Martin T. - CA Belgrano | 04:00 Gimnasia y Tiro - Rivadavia | 04:00 Nautico - Sport Recife | 04:00 Ceará - Fortaleza | 17:30 Kirkenes - Tromsdalen | 19:00 Fana - Stord | 19:00 Fet - Lillestrom | 19:00 Harstad - Medkila | 19:00 Hasle-Loren - Baerum | 19:00 Hauerseter - Strommen | 19:00 Holand - Ull/Kisa | 19:00 Hollen FK - Start | 19:00 Jevnaker - Stabaek | 19:00 Klepp - Bryne | 19:00 K. Oslo - Notodden | 19:00 Lyn - Skeid | 19:00 Lyngbo - Nest-Sotra | 19:00 Lyngdal - Egersunds | 19:00 Mjolner - Tromso | 19:00 Modum - Honefoss | 19:00 Orkla - Rosenborg | 19:00 Surnadal - Molde | 19:00 Tynset - Elverum | 19:00 Vadmyra - Fyllingsdalen | 19:00 Valdres - Follo | 19:00 Ardal - Sogndal | 19:00 Drammen - Stromsgodset | 19:00 Grue - Kongsvinger | 19:00 Oslojuvelene - Fredrikstad | 19:00 Senja - Finnsnes | 19:00 Sola - Sandnes Ulf | 19:00 Strindheim - Nardo | 19:00 Akra - Haugesund | 19:00 Brodd - Viking | 19:00 Floya - Ranheim | 19:00 Frigg - Sandefjord | 19:00 Krakeroy - Moss | 19:00 Orn - Kjelsas | 19:00 Ottestad - Ham-Kam | 19:00 Bergsoy - Aalesund | 19:00 Bjarg - Asane | 19:00 Brattvag - Kristiansund | 19:00 Drobak-Frogn - Pors Grenland | 19:00 Gjovik-Lyn - Eidsvold | 19:00 Jerv - Flekkeroy | 19:00 Kjapp - Odd | 19:00 Larsnes - Hodd | 19:00 Lommedalen - Mjondalen | 19:00 Lorenskog - Birkebeineren | 19:00 MO IL - Sandnessjoen | 19:00 Nordstrand - Valerenga | 19:00 Raufoss - Holmen | 19:00 Tverlandet - Bodo/Glimt | 19:00 Varegg - Brann | 19:00 Asker - Halden | 19:00 Bossekop - Alta | 19:00 Brumunddal - Nybergsund | 19:00 Fram - Larvik Turn | 19:00 Kolstad - Rodde | 19:00 OS TF - V. Haugesund | 19:00 Sarpsborg FK - Sarpsborg 08 | 19:00 Grorud - Lokomotiv Oslo | 19:00 Floro - Forde | 19:00 Verdal - Byasen | 15:00 Kamaz - Kirov | 15:00 Oktan - Syzran | 15:00 Rubin Kazan 2 - Chelyabinsk | 15:00 Spartak Yoshkar - Tyumen | 15:00 Ulyanovsk - Lada Togliatti | 15:00 Zenit-Izhevsk - Nosta | 01:30 America RN - Boavista | 02:30 Brasiliense - Princesa Solimoes | 04:00 CRB - Sao Paulo | 04:00 Tupi - Fluminense | 21:15 Santa Rita - Potiguar | 01:30 Vitoria - Malucelli | 03:00 Gimnasia Jujuy - CA Estudiantes | 03:00 Ind. Rivadavia - Almirante Brown | 21:00 Reading U21 - Manchester United U21 |
uefa kupası maçlarını canlı izle
29 eylül uefa avrupa ligi,maç özeti,canlı,özetler,geniş özet 29 eYLÜL Uefa avrupa ligi maçlarını canlı izle.
101 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
434
ŞMP
Real Madrid-Bayern Münih
ÜSTÜ
1.40
442
UKR
Hoverla-Dnipro Dnipropetrovsk
2
1.30
443
UKR
Chornomorets-Dinamo Kiev
2
1.50
445
UAL
Benfica-Juventus
VAR
1.55
İddaa Tahmin Kupon
445
UAL
Benfica-Juventus
0
3.00
İddaa Tahmin Kupon
445
UAL
Benfica-Juventus
23
1.75
446
UAL
Sevilla-Valencia
2,5 ÜSTÜ
1.60
İddaa Tahmin Kupon
421
UKR
Sevastopol-Metalurh Zaporizhya
1
1.75
422
UKR
Zorya-Karpaty
1
1.65
424
FİN
MyPa-VPS
1
2.10
426
FİN
SJK-KuPS
1
1.70
428
UKR
Shakhtar Donetsk-Tavriya (2)
1
1.50
431
FR1
Toulouse-Lyon
0
3.00
İddaa Tahmin Kupon
423
FİN
Jaro-Lahti
2,5 ÜSTÜ
1.65
427
FİN
TPS-Mariehamn
2,5 ÜSTÜ
1.55
430
FR1
Paris Saint Germain-Evian TG
2,5 ÜSTÜ
1.40
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı