25 Ekim 2014, 17:19 Cumartesi
Canlı Sonuçlar  
30' Colegiales 0 - 0 Brown Adrogue | 30' Midland 0 - 0 Dock Sud | 29' Yupanqui 0 - 0 Cañuelas | 28' Sturm Graz 0 - 0 Rapid Vienna | 72' Marienlyst 3 - 2 Skovbakken | 72' Rishoj 2 - 0 Sollerod-Ved. | 73' Naesby 1 - 1 Odder | 27' AFC Wimbledon 1 - 1 Tranmere | 29' Carlisle 0 - 0 Oxford Utd | 27' Luton 0 - 0 Northampton | 27' Plymouth 1 - 0 Cheltenham | 27' Shrewsbury 1 - 1 Portsmouth | 28' Southend 0 - 0 Bury | 26' Stevenage 0 - 0 Burton | 26' York 1 - 0 Mansfield | 28' Cambridge Utd 1 - 0 Hartlepool | 26' Newport 0 - 0 Accrington | 26' Wycombe 0 - 0 Dagenham & Red. | 28' Maidenhead 0 - 0 Staines | 29' Sutton 1 - 0 Stortford | 24' Harrogate 2 - 0 Brackley | 23' Oxford City 0 - 0 Hednesford | 24' Colwyn Bay 0 - 0 Barrow | 24' Boston 0 - 1 Solihull | 25' Ebbsfleet 0 - 0 Hayes & Yeading | 24' Hyde 0 - 0 Leamington | 28' Liverpool 0 - 0 Hull City | 28' Southampton 0 - 0 Stoke City | 28' Sunderland 0 - 0 Arsenal | 28' West Brom 0 - 1 Crystal Palace | 26' Birmingham 0 - 1 Bournemouth | 26' Bolton 0 - 0 Brentford | 29' Ipswich 1 - 0 Huddersfield | 27' Leeds 1 - 0 Wolves | 27' Middlesbrough 0 - 0 Watford | 28' Nottingham 0 - 0 Blackburn | 28' Reading 1 - 0 Blackpool | 28' Brighton 0 - 0 Rotherham | 26' Sheffield Wed 0 - 0 Norwich | 27' Derby 0 - 0 Wigan | 27' Barnsley 0 - 0 Bristol City | 28' Coventry 0 - 2 Peterborough | 28' Crewe 0 - 0 Sheffield Utd | 28' Oldham 2 - 0 Bradford | 28' Port Vale 0 - 0 Leyton Orient | 29' Preston 0 - 2 Fleetwood Town | 29' Scunthorpe 0 - 0 Notts County | 27' Swindon 0 - 0 Colchester | 27' Doncaster 0 - 0 Milton Keynes Dons | 27' Walsall 0 - 0 Chesterfield | 28' Gillingham FC 0 - 0 Crawley Town | 28' Yeovil 0 - 2 Rochdale | IY Alemannia Aachen 1 - 0 Schalke II | IY Augsburg 1 - 0 Freiburg | IY Hoffenheim 0 - 0 Paderborn | IY Dortmund 0 - 0 Hannover | IY Hertha Berlin 0 - 0 Hamburger SV | IY Eintracht Frankfurt 1 - 2 VfB Stuttgart | 13' Levadiakos 0 - 0 Panionios | 72' Fostiras 0 - 1 Acharnaikos | 72' Gazoros 1 - 1 Fokikos FC | 68' Tyrnavos 0 - 1 Iraklis | 72' Zakynthos 1 - 0 Aiginiakos | 29' Psachna 0 - 0 Alimos | 69' Avellino 0 - 1 Lanciano | 74' Crotone 1 - 1 Cittadella | 71' Entella 1 - 0 Frosinone | 74' Latina 1 - 1 Brescia | 76' Varese 2 - 1 Bari | 67' Pescara 0 - 4 Carpi | 70' Pro Vercelli 0 - 0 Perugia | 71' Catania 1 - 0 Vicenza | 69' Livorno 0 - 1 Spezia | 71' Empoli 0 - 4 Cagliari | IY Haugesund 1 - 0 Stromsgodset | IY Piast Gliwice 0 - 1 Jagiellonia | IY Lechia Gdansk 0 - 3 Slask Wroclaw | 69' Ol. Grudziadz 4 - 1 Sandecja Nowy S. | 28' Suwalki 0 - 0 Termalica | 70' Ceahlaul 2 - 2 CSMS Iasi | 71' Anzhi 1 - 3 Sibir | 70' Volgar-Astrakhan 0 - 2 Tomsk | 68' Baltika 0 - 0 Tyumen | 28' San Roque 0 - 0 Villanovense | 28' R. Sociedad B 1 - 0 Fuenlabrada | 13' Valladolid B 0 - 0 Leonesa | 29' Mallorca 0 - 0 Sabadell | 27' Almeria 0 - 0 Ath Bilbao | 29' Ostersunds 0 - 0 Assyriska FF | 28' Hacken 2 - 0 Gefle | 70' Denizlispor 0 - 3 Boluspor | 68' Giresunspor 1 - 1 Alanyaspor | 69' Sivasspor 0 - 0 Rizespor | 68' T. Moscow 0 - 0 Kuban | 69' Lunds 2 - 0 Skovde | 70' Oskarshamns 2 - 0 Uddevalla | 68' Trelleborgs 2 - 2 Norrby | 70' Utsiktens 1 - 0 Kristianstads | 71' Dalkurd 0 - 0 Huddinge | 29' V. Syrianska 0 - 0 Forward | 74' Mantova 0 - 0 Monza | 70' Pro Piacenza 0 - 1 Savona | 67' Ischia 0 - 2 Paganese | 28' Giana Erminio 1 - 1 Real Vicenza | 29' Grosseto 1 - 0 Spal | 29' Melfi 0 - 0 Messina | 46' Belgium U17 2 - 1 Bosnia & Herzegovina U17 |
uefa kupası maçlarını canlı izle
29 eylül uefa avrupa ligi,maç özeti,canlı,özetler,geniş özet 29 eYLÜL Uefa avrupa ligi maçlarını canlı izle.
130 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
778
TBL
Darussafaka Dogus-Türk Telekom (11.50)
2
1.70
834
TBL
Trabzonspor (8.50)-Fenerbahçe
2,5 ÜSTÜ
1.70
809
TBL
Galatasaray-Eskisehir Basket (14.50)
1
1.70
842
TBL
Tofaş (5.50)-Anadolu Efes
2
1.70
İddaa Tahmin Kupon
403
FİN
HJK-RoPS
1
1.50
442
İNP
Tottenham-Newcastle
1
1.55
500
TUR
İstanbul BB-Galatasaray
2
1.60
İddaa Tahmin Kupon
222
İNP
Southampton-Stoke City
VAR
1.65
305
İS1
Real Madrid-Barcelona
VAR
1.30
308
TUR
Fenerbahçe-Gençlerbirliği
2,5 ÜSTÜ
1.40
İddaa Tahmin Kupon
206
TUR
Sivasspor-Çaykur Rizespor
1
1.60
317
AL1
Bayer Leverkusen-Schalke 04
1
1.60
348
HOL
Ajax-Go Ahead Eagles
1
1.40
İddaa Tahmin Kupon
223
İNP
Sunderland-Arsenal
3,5 ÜSTÜ
2.50
271
İK1
Dunfermline-Morton
3,5 ÜSTÜ
2.05
305
İS1
Real Madrid-Barcelona
3,5 ÜSTÜ
2.05
314
AU1
Austria Wien-Wiener Neustadt
3,5 ÜSTÜ
1.95
336
İS1
Valencia-Elche
3,5 ÜSTÜ
2.15
348
HOL
Ajax-Go Ahead Eagles
3,5 ÜSTÜ
1.75
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı