18 Nisan 2015, 07:45 Cumartesi
Canlı Sonuçlar  
17:00 Tiro Federal - Gutierrez Mendoza | 00:00 Sarmiento Resistencia - Deportivo Mandiyu | 01:00 Sportivo Las Parejas - Union Villa Krause | 17:00 Colegiales - Almirante Brown | 19:00 Sportivo Italiano - Villa San Carlos | 21:30 Comunicaciones - Acassuso | 21:30 Brown Adrogue - UAI Urquiza | 00:05 Atletico Atlanta - Deportivo Riestra | 21:30 Villa Dálmine - Juventud Unida Gualeguaychu | 22:15 Ferro - Patronato | 23:00 Union Mar del Plata - Sportivo Belgrano | 00:30 Atletico Parana - Santamarina | 02:45 Central Cordoba - All Boys | 17:00 Argentino de Merlo - Talleres Escalada | 17:00 San Miguel - Club Luján | 18:00 Defensores de Cambaceres - Juventud Unida San Miguel | 21:00 Central Cordoba - Midland | 21:30 General Lamadrid - Defensores Unidos | 17:00 Liniers - Central Ballester | 21:00 Argentino de Rosario - CSR Espanol | 22:10 Sarmiento Junin - Arsenal Sarandi | 00:10 Atl. Huracan - Tigre | 00:30 Defensa y Justicia - Temperley | 02:15 Independiente - Argentinos Jrs | 02:30 Velez Sarsfield - Gimnasia L.P. | 08:30 Adelaide City - Campbelltown City | 08:30 Adelaide Raiders - West Torrens | 08:30 Blue Eagles - NE Metrostars | 08:30 South Adelaide - Croydon Kings | 08:30 West Adelaide - Modbury Jets | 12:30 White City - Adelaide Comets | 12:30 Para - Port Adelaide Lion | 10:00 WS Wanderers - Adelaide United | 12:30 Brisbane Roar - Melbourne Victory | 15:00 Hard - Kitzbuhel | 16:00 Wacker Innsbruck (Am) - Seekirchen | 16:00 St. Polten (Am) - Austria (Am) | 16:30 Wattens - A. Salzburg | 16:30 Eugendorf - Johann | 17:00 Schwaz - Saalfelden | 17:00 Neumarkt - FC Hochst | 17:00 Bizau - Kufstein | 18:00 Ritzing - Neuberg | 20:00 Lafnitz - Allerheiligen | 17:00 Ried - Rapid Vienna | 19:30 Admira - Altach | 19:30 Salzburg - Neustadt | 19:30 Sturm Graz - Grodig | 19:00 Mechelen - Genk | 21:00 Mouscron Peruwelz - Lokeren | 21:00 Oostende - Westerlo | 21:00 Waregem - Waasland-Beveren | 21:00 Virton - FC Antwerp | 00:30 Botafogo RJ - Fluminense | 22:00 Trindade - Aparecidense | 00:30 Santa Cruz - Central-PE | 22:00 Metropolitano - Joinville | 00:30 Atletico-PR - Rio Branco SC | 22:00 Gremio - Juventude | 16:00 Vestsjaelland - Aalborg | 14:00 Hellerup - B.93 | 14:00 Herlev - Avedore | 14:00 Svebolle - Gentofte-Vangede | 14:00 Jammerbugt - Middelfart | 14:00 Skovbakken - Kolding IF | 14:00 B 1908 - Avarta | 15:00 Brabrand - Sydvest | 16:00 Naesby - Varde | 16:00 Odder - Svendborg | 16:00 Rishoj - F. Amager | 17:00 Accrington - Stevenage | 17:00 AFC Wimbledon - Wycombe | 17:00 Carlisle - Plymouth | 17:00 Exeter - Southend | 17:00 Luton - Hartlepool | 17:00 Morecambe - Burton | 17:00 Northampton - Cheltenham | 17:00 Portsmouth - Bury | 17:00 Cambridge Utd - Mansfield | 17:00 Shrewsbury - York | 17:00 Tranmere - Oxford Utd | 17:00 Newport - Dagenham & Red. | 19:20 Reading - Arsenal | 17:00 Grays - Hendon | 17:00 Hampton - Bury Town | 17:00 Harrow - Kingstonian | 17:00 Hornchurch - Peacehaven & Telscombe | 17:00 Leiston - Canvey | 17:00 Lewes - Leatherhead | 17:00 Billericay - Tonbridge | 17:00 Margate - VCD Athletic | 17:00 Dulwich Hamlet - Maidstone | 17:00 East Thurrock - Enfield Town | 17:00 Wingate & Finchley - Bognor | 17:00 Witham - Metropolitan | 17:00 Bradford PA - Worcester | 17:00 Colwyn Bay - Lowestoft | 17:00 Gainsborough - Oxford City | 17:00 Gloucester City - Stockport | 17:00 Leamington - North Ferriby | 17:00 Solihull - Boston | 17:00 Basingstoke - Havant & W | 17:00 Bath City - Sutton | 17:00 Bromley - Weston | 17:00 Concord - Hayes & Yeading | 17:00 Eastbourne Borough - Farnborough | 17:00 Maidenhead - Wealdstone | 17:00 St. Albans - Ebbsfleet | 17:00 Stortford - Gosport | 17:00 Whitehawk - Hemel | 17:00 Barrow - Tamworth | 17:00 Guiseley - Chorley | 17:00 Harrogate - Fylde | 17:00 Hednesford - Stalybridge | 17:00 Hyde - Brackley | 14:15 Lincoln City - Eastleigh | 17:00 Dover Ath. - Bristol Rovers | 17:00 Aldershot - Chester | 17:00 Gateshead - Forest Green | 17:00 Kidderminster - Barnet | 17:00 Alfreton - Welling | 17:00 Macclesfield - Dartford | 17:00 Nuneaton - Woking | 17:00 Altrincham - Telford | 17:00 Wrexham - Braintree | 17:00 Halifax - Torquay | 17:00 Southport - Grimsby | 17:00 Crystal Palace - West Brom | 17:00 Everton - Burnley | 17:00 Leicester - Swansea | 17:00 Stoke City - Southampton | 19:30 Chelsea - Manchester United | 14:15 Wolves - Ipswich | 17:00 Blackburn - Nottingham | 17:00 Blackpool - Fulham | 17:00 Bournemouth - Sheffield Wed | 17:00 Brentford - Bolton | 17:00 Watford - Birmingham | 17:00 Wigan - Brighton | 17:00 Cardiff - Millwall | 17:00 Charlton - Leeds | 17:00 Huddersfield - Derby | 17:00 Barnsley - Peterborough | 17:00 Crawley Town - Notts County | 17:00 Crewe - Walsall | 17:00 Doncaster - Fleetwood Town | 17:00 Gillingham FC - Rochdale | 17:00 Milton Keynes Dons - Leyton Orient | 17:00 Swindon - Yeovil | 17:00 Bristol City - Coventry | 17:00 Colchester - Scunthorpe | 17:00 Oldham - Chesterfield | 17:00 Sheffield Utd - Bradford | 15:00 Dijon - Angers | 18:00 Nice - Paris SG | 21:00 Bastia - Reims | 21:00 Guingamp - Evian TG | 21:00 Lorient - Toulouse | 21:00 Metz - Lens | 21:00 Monaco - Rennes | 14:00 Munich 1860 - Bochum | 14:00 Aalen - Braunschweig | 15:00 Lübeck - BSV Rehden | 15:00 Bochum II - Kray | 15:00 Goslarer - Braunschweig II | 15:00 Dusseldorf II - Verl | 15:00 RW Essen - Siegen | 15:00 Köln II - Rodinghausen | 15:00 Burghausen - Ingolstadt II | 15:00 Heimstetten - Augsburg II | 15:00 Nurnberg II - Seligenporten | 15:00 Schalding - Bamberg | 15:00 Baunatal - Worms | 15:00 FC Nottingen - Pirmasens | 15:00 Zweibrucken - Neckarelz | 15:00 Elversberg - FC 08 Homburg | 15:00 Saarbrücken - Eintracht Trier | 14:30 SC Victoria Hamburg - Pinneberg | 15:00 Schönberg - Waren | 15:00 Altenholz - TSV Kropp | 15:00 NTSV Strand 08 - Flensburg 08 | 15:00 Rathenow - Schoneiche | 15:00 Bernburg - Cottbus II | 15:00 Schott Jena - Jena II | 15:00 Meiendorfer SV - Suderelbe | 15:00 Dachau - Bogen | 15:00 Rain/Lech - Pullach | 15:00 Rosenheim - Landsberg | 15:00 Unterfohring - Hankofen-Hailing | 15:00 Wolfratshausen - Unterhaching II | 15:30 Wirges - Saarbrücken II | 16:00 Aumund-Vegesack - Leher | 16:00 Union 60 Bremen - Werder Bremen III | 16:00 Vatan Bremen - Grolland | 16:00 VfL Bremen - OSC Bremerhaven | 16:00 Oberrad - Eschborn | 16:00 Ederbergland - Flieden | 16:00 Schwalmstadt - Wehen II | 16:00 Sp. Seligenstadt - Hadamar | 16:00 Vellmar - Lehnerz | 16:00 Stadtallendorf - Alzenau | 16:00 Angeln - Schilksee | 16:00 Neumunster - Eutin | 16:00 Bordesholm - Preetzer TSV | 16:00 Viktoria Griesheim - SKV Darmstadt | 16:00 Arminia Ludwigshafen - Spvgg Burgbrohl | 16:00 Betzdorf - Rochling | 16:00 Rugenbergen - Germania Schnelsen | 16:00 Aschaffenburg - Neudrossenfeld | 16:00 Bayern Hof - Aubstadt | 16:00 Memmelsdorf - Alemannia Haibach | 16:00 Jahn Forchheim - Erlangen | 16:00 Eichstatt - Sonthofen | 16:30 Brinkumer - Schwachhausen | 16:30 Sparta Bremerhaven - Blumenthaler | 16:30 Bahlinger - Stutt. Kickers II | 16:30 Reutlingen - Freiburger | 16:30 Ulm - VfR Mannheim | 16:30 Kehler - Ravensburg | 16:30 Diefflen - Salmrohr | 16:30 Hauenstein - Idar-Oberstein | 16:30 Mechtersheim - Neunkirchen | 16:30 Pfeddersheim - Hertha Wiesbach | 16:30 Saar Saarbrucken - Gonsenheim | 16:30 FC 08 Villingen - Aalen II | 16:30 Hollenbach - Freiberg | 17:00 Egestorf-Langreder - Hildesheim | 17:00 Dornbreite Lubeck - Henstedt-Ulzburg | 17:00 Weiden - Frohnlach | 17:00 Steinbach - Lohfelden | 17:00 Bad Kotzting - Vilzing | 19:00 ASC 09 Dortmund - Neuenkirchen | 16:30 Bayer Leverkusen - Hannover | 16:30 Dortmund - Paderborn | 16:30 Hoffenheim - Bayern Munich | 16:30 Hertha Berlin - Köln | 16:30 Freiburg - Mainz | 19:30 Augsburg - VfB Stuttgart | 15:00 Arminia Bielefeld - Preussen Munster | 15:00 Duisburg - Energie Cottbus | 15:00 Fortuna Köln - Dresden | 15:00 Mainz II - Wehen | 15:00 Sonnenhof Großaspach - Regensburg | 15:00 Stutt. Kickers - Stuttgart II | 15:00 VfL Osnabruck - Dortmund II | 15:00 Chemnitzer FC - Erfurt | 15:00 Panetolikos - Kalloni | 17:15 Skoda Xanthi - Ergotelis | 19:30 Kerkyra - PAOK | 16:00 Vado - Lavagnese | 16:00 Ribelle - Formigine | 16:00 Bologna - Spezia | 16:00 Carpi - Brescia | 16:00 Crotone - Lanciano | 16:00 Pescara - Modena | 16:00 Ternana - Perugia | 16:00 Trapani - Bari | 16:00 Varese - Avellino | 19:00 Sampdoria - Cesena | 21:45 Juventus - Lazio | 19:30 AZ Alkmaar - Den Haag | 20:45 PSV - Heerenveen | 20:45 Vitesse - Dordrecht | 21:45 Willem II - Groningen | 17:30 Graafschap - Den Bosch | 20:45 Emmen - Achilles 29 | 16:30 Mjondalen - Start | 19:00 Rosenborg - Stromsgodset | 16:30 Slask Wroclaw - Lechia Gdansk | 19:00 Jagiellonia - Piast Gliwice | 21:30 Cracovia - Pogon Szczecin | 15:00 Bytow - Zabki | 17:00 Plock - Tychy | 17:00 Swinoujscie - Widzew Lodz | 18:45 Zaglebie - Ol. Grudziadz | 20:00 Suwalki - Sandecja Nowy S. | 20:00 Belenenses - Benfica | 20:00 FC Porto - Academica | 11:00 Academica Arges - Rapid Suceava | 11:00 Braila - SC Bacau | 11:00 Voluntari - Gloria Buzau | 11:00 Berceni - Balotesti | 11:00 Dorohoi - F. Constanta | 11:00 ACS Poli Timisoara - Tarlungeni | 11:00 Metalul Resita - Olt Slatina | 11:00 Satu Mare - Mioveni | 11:00 Caransebes - FC Bihor | 11:00 Pancota - Ramnicu Valcea | 15:30 FC Botosani - Ceahlaul | 18:00 V. Constanta - Astra | 20:30 Gaz Metan Medias - Petrolul | 14:00 Neftekhimik - Kamaz | 15:00 Chelyabinsk - Lada Togliatti | 16:00 Terek Grozni 2 - Angust Nazran | 17:00 Spartak Yoshkar-Ola - Rubin Kazan 2 | 18:00 Syzran - Kirov | 18:00 Ulyanovsk - Nosta | 17:00 R. Sociedad B - Leioa | 17:30 Zaragoza B - L Hospitalet | 18:00 Celta Vigo B - Valladolid B | 18:30 Atl. Astorga - Gijon B | 19:00 San Roque - Marbella | 19:00 Lucena - Cadiz | 19:00 Espanyol B - Badalona | 19:30 Sestao - Socuellamos | 19:30 Cordoba B - Arroyo | 19:30 Huracan - Elche B | 17:00 Girona - Leganes | 19:00 Gijon - Alaves | 19:15 Ponferradina - Osasuna | 21:00 Mirandes - Las Palmas | 22:30 Albacete - Recreativo Huelva | 22:30 Santander - Lugo | 17:00 Barcelona - Valencia | 19:00 Dep. La Coruna - Atl. Madrid | 21:00 Real Madrid - Malaga | 23:00 Ath Bilbao - Getafe | 17:00 Frej - Sirius | 17:00 Utsiktens - Assyriska FF | 17:00 Gefle - Halmstad | 14:00 Elazigspor - Denizlispor | 18:30 Antalyaspor - Giresunspor | 16:00 Kardemir Karabuk - Genclerbirligi | 19:00 Kasimpasa - Besiktas | 13:00 Ufa - Lokomotiv Moscow | 16:00 M. Saransk - Spartak Moscow | 19:00 Rubin Kazan - Ural | 15:30 Messina - Ischia | 15:30 Como - Arezzo | 15:30 Lucchese - Ancona | 16:00 Nuova Cosenza - Martina Franca | 16:00 Juve Stabia - Salernitana | 16:00 Venezia - Pavia | 16:00 Matera - Benevento | 17:00 Cremonese - Lumezzane | 17:00 L Aquila - Forli | 18:00 Lupa Roma - Melfi | 18:00 FeralpiSalo - Alessandria | 18:00 Pontedera - Pro Piacenza | 20:30 Paganese - Aversa | 20:30 Spal - Tuttocuoio | 14:00 Vidar - Eidsvold | 15:00 Rodde - Ham-Kam | 15:00 Stjordals Blink - Forde | 16:00 Donn - Odda | 17:00 Harstad - Holmen | 17:00 K. Oslo - Kjelsas | 17:00 Tromsdalen - Finnsnes | 17:00 Fram - Moss | 17:00 Lorenskog - Halden | 17:00 Orn - Gjovik-Lyn | 17:00 Raufoss - Nybergsund | 17:00 Arendal - Ull/Kisa | 17:00 Flekkeroy - V. Haugesund | 17:00 Fyllingsdalen - Egersunds | 17:00 Elverum - Strindheim | 17:00 Traeff - Kongsvinger | 16:00 IFK Lulea - Carlstad | 16:00 Qviding - Landskrona | 17:00 Halmia - Norrby | 17:00 Osters - Trelleborgs | 08:00 Wolves FC - Rochedale | 11:00 Mitchelton - Queensland Lions | 12:00 Queensland - Eastern Suburbs | 12:00 Capalaba FC - Peninsula | 12:15 Taringa - Ipswich Knights | 12:00 CSKA Moscow U21 - Krasnodar U21 | 13:00 Terek Grozni U21 - Dynamo Moscow U21 | 15:00 Kuban U21 - Zenit Petersburg U21 | 18:00 SC Vianense - Vilaverdense | 08:00 Institute of Sport - Canberra FC | 08:00 Woden Valley - Cooma | 22:00 Remo - Paysandu PA |
20 Ekim 2012 İddaa Kuponları

Orduspor - Elazığspor    211        1        1.35

         West Brom - Manchester City    226        2        1.55

         Bursaspor - Fenerbahçe    301        2        2.05

         Eskişehirspor - Karabükspor    427        1        1.55


 T. Oran: 23.4  Sistem: 3,4  K.Sayısı: 5 

895 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
211
AL1
Bayer Leverkusen-Hannover 96
1
1.20
206
AL1
Borussia Dortmund-Paderborn
1
1.05
344
İS1
Real Madrid-Malaga
1
1.05
229
İNCL
Watford-Birmingham
1
1.20
İddaa Tahmin Kupon
156
MEK
Morelia-Cruz Azul
2
2.00
210
AL1
Hoffenheim-Bayern Münih
2
1.40
305
İS1
Deportivo-Atlético Madrid
2
1.60
307
TUR
Kasımpaşa-Beşiktaş
2
1.90
501
TUR
Trabzonspor-Galatasaray
2
2.20
İddaa Tahmin Kupon
154
ABD
New York RB-SJ Earthquakes
1
1.50
156
MEK
Morelia-Cruz Azul
2
2.00
210
AL1
Hoffenheim-Bayern Münih
2
1.40
307
TUR
Kasımpaşa-Beşiktaş
2
1.90
501
TUR
Trabzonspor-Galatasaray
2
2.20
İddaa Tahmin Kupon
176
AL2
1860 München-Bochum
0
3.00
183
FR2
Dijon-Angers
0
3.00
204
TUR
Kardemir Karabük-Gençlerbirliği
2
3.20
307
TUR
Kasımpaşa-Beşiktaş
0
3.20
316
AL1
Augsburg-Stuttgart
1
1.80
338
FR1
Bastia-Reims
0
3.00
İddaa Tahmin Kupon
211
AL1
Bayer Leverkusen-Hannover 96
2,5 ÜSTÜ
1.40
295
FR1
Nice-Paris Saint Germain
VAR
1.75
307
TUR
Kasımpaşa-Beşiktaş
VAR
1.45
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı