31 Mart 2015, 12:35 Salı
Canlı Sonuçlar  
22:00 Berazategui - Defensores de Cambaceres | 22:00 Club Luján - San Martín Burzaco | 22:00 Juventud Unida San Miguel - Midland | 22:00 Central Ballester - Lugano | 21:45 Metropolitan - Margate | 21:45 Chorley - Guiseley | 21:45 Bath City - Hayes & Yeading | 21:45 Dartford - Gateshead | 21:45 Wrexham - Dover Ath. | 21:45 Bradford - Chesterfield | 18:45 Schalding - Memmingen | 20:00 Neckarelz - Walldorf | 20:00 Pirmasens - Elversberg | 20:00 Worms - Freiburg II | 20:00 Kassel - Baunatal | 20:00 Eintracht Trier - FC Nottingen | 20:00 Kaiserslautern II - TuS Koblenz | 21:15 Saarbrücken - Mannheim | 20:30 Spvgg Burgbrohl - Saar Saarbrucken | 02:30 Piaui - Salgueiro | 21:45 Israel - Belgium | 13:25 Japan - Uzbekistan | 14:00 South Korea - New Zealand | 14:35 China - Tunisia | 15:00 Bosnia & Herzegovina U21 - Turkey U21 | 16:00 Liechtenstein - San Marino | 17:00 Iraq - D.R. Congo | 17:00 Russia U21 - Sweden U21 | 19:00 Estonia - Iceland | 19:00 Switzerland - USA | 19:00 Czech Republic U21 - Portugal U21 | 19:30 Germany U20 - Czech Republic U20 | 20:00 Russia - Kazakhstan | 20:00 Denmark U21 - USA U21 | 20:30 Sweden - Iran | 20:30 Romania U21 - Cyprus U21 | 21:00 Ukraine - Latvia | 21:15 Luxembourg - Turkey | 21:30 Slovakia - Czech Republic | 21:30 Austria - Bosnia & Herzegovina | 21:30 Ghana - Mali | 21:45 Italy - England | 21:45 Netherlands - Spain | 22:45 Portugal - Cape Verde | 02:30 Argentina - Ecuador | 21:00 Wales U21 - Bulgaria U21 | 13:00 Czech Republic U19 - Germany U19 | 13:00 Ireland U19 - Slovakia U19 | 14:00 Austria U19 - Italy U19 | 14:00 Scotland U19 - Croatia U19 | 18:00 Lithuania U19 - Belgium U19 | 18:00 Sweden U19 - Russia U19 | 20:00 Azerbaijan U19 - Denmark U19 | 20:00 France U19 - England U19 | 20:00 Norway U19 - Serbia U19 | 20:00 Switzerland U19 - Netherlands U19 | 21:00 Derby U21 - Wolves U21 |
ARJ Instituto 1 - 1 Guillermo Brown 90'
ARJ Defensores Belgrano VR 4 - 0 Tiro Federal 40'
ARJ Defensores Belgrano VR 3 - 0 Tiro Federal 25'
ARJ Defensores Belgrano VR 2 - 0 Tiro Federal 22'
ARJ Defensores Belgrano VR 1 - 0 Tiro Federal 14'
ARJ Argentinos Jrs 1 - 1 Nueva Chicago 84'
ARJ Tigre 0 - 0 Defensa y Justicia 88'
ARJ Instituto 1 - 1 Guillermo Brown 90'
ARJ Instituto 1 - 1 Guillermo Brown 90'
ARJ Instituto 1 - 1 Guillermo Brown 89'
ARJ Argentinos Jrs 1 - 1 Nueva Chicago 71'
ARJ Instituto 1 - 1 Guillermo Brown 86'
ARJ Patronato 4 - 1 Boca Unidos 87'
ARJ Patronato 4 - 1 Boca Unidos 87'
ARJ Patronato 4 - 0 Boca Unidos 85'
ARJ Argentinos Jrs 1 - 1 Nueva Chicago 61'
Gana Mali 423 31 mart Salı idd...
Estonya İzlanda 409 31 mart Sa...
İsviçre Abd İddaa Tahmini 411 ...
İsveç İran İddaa Tahmini 416 3...
Oranı Düşen Maçlar
Wrexham 2.55
2.75
2.95
3.10
2.65
2.40
Dover Athletic Sal,21:45
Bradford 2.50
2.24
3.10
3.20
2.75
3.00
Chesterfield Sal,21:45
Varese 2.80
3.00
2.95
3.15
2.50
2.29
Catania Per,21:30
Brommapojkarna 1.73
2.28
3.60
3.30
4.25
2.85
Ostersund Cum,16:00
Utsiktens BK 2.70
2.60
3.20
3.25
2.40
2.50
Degerfors Cum,17:00
Academica 2.55
2.55
3.00
3.00
2.75
2.70
Rio Ave Cum,18:00
FC Liefering 1.62
1.62
3.80
3.75
4.55
4.50
Sv Horn Cum,19:30
Eibar 2.40
2.60
3.25
3.25
3.00
2.75
Vallecano Cum,21:45
Ukrayna Letonya İddaa Tahmini ...
Rusya Kazakistan İddaa Tahmini...
sitene ekle

İddaa Tahmin Banko Kupon
745
AVL
Maccabi Tel Aviv-Galatasaray (13.50)
ÜST
1.70
749
AVL
Barcelona-Real Madrid (3.50)
ÜST
1.70
751
AVL
Vitoria (4.50)-Fenerbahçe
ÜST
1.70
743
AVL
Nizhny Novgorod-Malaga (3.50)
ÜST
1.70
İddaa Tahmin Özel Kupon
745
AVL
Maccabi Tel Aviv-Galatasaray (13.50)
ÜST
1.70
749
AVL
Barcelona-Real Madrid (3.50)
ÜST
1.70
751
AVL
Vitoria (4.50)-Fenerbahçe
ÜST
1.70
743
AVL
Nizhny Novgorod-Malaga (3.50)
ÜST
1.70
İddaa Tahmin Süpriz Kupon
401
HAZ
Japonya-Özbekistan
1
1.35
403
HAZ
Güney Kore-Yeni Zelanda
1
1.30
405
HAZ
Bosnia-Herzegovina U21-Turkey U21
2
2.10
409
HAZ
Estonya-İzlanda
2
1.65
416
HAZ
İsveç-Iran
1
1.40
İddaa Bülteni
 
 
 
1
0
2
Alt
Üst
401
13:25
Japonya - Özbekistan
1,35
3,60
5,50
1,50
1,85
402
13:25
Güney Kore - Japonya
2,05
3,75
2,20
403
14:00
Güney Kore - Yeni Zelanda
1,30
3,75
6,25
1,55
1,80
404
14:00
Çin - Tunus
2,40
3,00
2,20
1,50
1,85
405
15:00
Bosna-Hersek U21 - Türkiye U21
2,25
3,00
2,10
406
16:00
Liechtenstein - San Marino
1,20
4,30
8,00
2,05
1,40
407
16:00
Liechtenstein - Türkiye
2,05
4,40
2,05
408
17:00
Rusya U21 - İsveç U21
2,20
2,90
2,50
409
19:00
Estonya - İzlanda
3,60
3,20
1,65
1,60
1,75
410
20:00
Rusya - Kazakistan
1,05
6,25
12,50
1,85
1,50
411
19:00
İsviçre - ABD
1,80
3,10
3,10
1,55
1,80
412
19:00
Çek Cumhuriyeti U21 - Portekiz U21
3,00
3,10
1,85
413
19:00
Çek Cumhuriyeti - İzlanda
2,40
3,50
2,00
414
19:00
İsviçre - Rusya
2,55
4,40
1,70
415
20:30
Romanya U21 - Güney Kıbrıs U21
1,20
4,30
8,00

Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı