29 Ağustos 2015, 08:57 Cumartesi
Canlı Sonuçlar  
19:30 Utrecht - Groningen | 20:45 Heerenveen - Zwolle | 20:45 Excelsior - De Graafschap | 21:45 Heracles - Twente | 20:45 RKC Waalwijk - Jong PSV | 19:30 Real Sociedad - Sporting Gijón | 21:30 Barcelona - Málaga | 23:00 Celta de Vigo - Rayo Vallecano | 23:30 Real Madrid - Real Betis | 14:45 Newcastle United - Arsenal | 17:00 Chelsea - Crystal Palace | 17:00 AFC Bournemouth - Leicester City | 17:00 Aston Villa - Sunderland | 17:00 Manchester City - Watford | 17:00 Stoke City - West Bromwich Albion | 17:00 Liverpool - West Ham United | 19:30 Tottenham Hotspur - Everton | 16:30 Stuttgart - Eintracht Frankfurt | 16:30 Augsburg - Ingolstadt | 16:30 Köln - Hamburger SV | 16:30 Mainz 05 - Hannover 96 | 16:30 Darmstadt 98 - Hoffenheim | 19:30 Bayern Münih - Bayer Leverkusen | 14:00 Paderborn - Arminia Bielefeld | 14:00 MSV Duisburg - Greuther Fürth | 19:30 Lugo - Llagostera | 21:30 Leganés - Córdoba | 21:30 Albacete - Huesca | 21:30 Girona - Numancia | 23:30 Real Zaragoza - Almería | 19:00 Bologna - Sassuolo | 21:45 Milan - Empoli | 17:00 Blackpool - Walsall | 17:00 Bradford City - Port Vale | 17:00 Bury - Oldham Athletic | 17:00 Colchester United - Scunthorpe United | 17:00 Doncaster Rovers - Fleetwood Town | 17:00 Millwall - Chesterfield | 17:00 Peterborough United - Gillingham | 17:00 Rochdale - Barnsley | 17:00 Shrewsbury Town - Burton Albion | 17:00 Swindon Town - Sheffield United | 17:00 Wigan Athletic - Crewe Alexandra | 18:00 Caen - Olympique Lyon | 21:00 Angers - Nice | 21:00 Troyes - Montpellier | 21:00 Lille - Gazélec Ajaccio | 21:00 Reims - Lorient | 21:00 Stade Rennes - Toulouse | 15:00 Metz - Evian TG | 19:00 Gençlerbirliği - Kasımpaşa | 19:00 İstanbul Başakşehir - Bursaspor | 21:15 Konyaspor - Galatasaray | 21:15 Mersin İdmanyurdu - Kayserispor | 16:00 KTP - Jaro | 16:00 Inter Turku - RoPS | 19:00 OH Leuven - Sint-Truiden | 21:00 KV Oostende - Zulte-Waregem | 21:00 Mouscron-Péruwelz - Kortrijk | 21:30 Gent - Mechelen | 00:30 Vasco da Gama - Figueirense | 18:45 Lugano - Luzern | 21:00 Vaduz - St. Gallen | 17:00 Djurgården - Halmstad | 17:00 Falkenberg - Norrköping | 17:00 Örebro - Häcken | 19:00 Viking - Sandefjord | 17:00 SønderjyskE - Viborg | 17:00 AFC Wimbledon - Exeter City | 17:00 Accrington Stanley - Northampton Town | 17:00 Barnet - Cambridge United | 17:00 Crawley Town - Wycombe Wanderers | 17:00 Dagenham & Redbridge - Stevenage | 17:00 Hartlepool United - Carlisle United | 17:00 Leyton Orient - Bristol Rovers | 17:00 Luton Town - Portsmouth | 17:00 Morecambe - Notts County | 17:00 Oxford United - Yeovil Town | 17:00 Plymouth Argyle - Newport County | 17:00 York City - Mansfield Town | 23:00 Toronto - Montreal Impact | 23:00 New York City - Columbus Crew | 02:00 Philadelphia Union - New England | 02:30 Orlando City - Chicago Fire | 21:30 Longford Town - Bray Wanderers | 21:45 Sligo Rovers - Shamrock Rovers | 16:00 EIF - Jazz | 16:00 Oulu - TPS | 16:00 PK-35 - VIFK | 16:00 Varberg - Väsby United | 17:00 Utsikten - Sirius | 17:00 Celtic - St. Johnstone | 17:00 Dundee - Inverness CT | 17:00 Hamilton Academical - Heart of Midlothian | 17:00 Motherwell - Kilmarnock | 17:00 Partick Thistle - Aberdeen | 17:00 Ross County - Dundee United | 17:00 Alloa Athletic - Greenock Morton | 17:00 Hibernian - Raith Rovers | 17:00 St. Mirren - Livingston | 17:00 Airdrie United - Peterhead | 17:00 Albion Rovers - Brechin City | 17:00 Ayr United - Forfar Athletic | 17:00 Dunfermline Athletic - Stranraer | 17:00 Stenhousemuir - Cowdenbeath | 17:00 Annan Athletic - Montrose | 17:00 Berwick Rangers - Arbroath | 17:00 Clyde - East Stirlingshire | 17:00 Elgin City - Stirling Albion | 18:00 Laçi - Tİrana | 21:00 Skënderbeu Korçë - Kukësi | 21:00 Teuta Durrës - Vllaznia Shkodër | 17:00 Admira - Avusturya Viyana | 19:30 Rapid Viyana - Mattersburg | 19:30 Grödig - Ried | 19:00 Excelsior Virton - Heist | 21:00 Tubize - Sérésien | 21:00 Lommel United - White Star Woluwé | 21:00 SV Roeselare - Geel-Meerhout | 21:00 Deinze - Lierse | 21:00 Antwerp - Patro Eisden | 15:00 Nürnberg II - Rain / Lech | 15:00 Viktoria Aschaffenburg - Buchbach | 17:00 Greuther Fürth II - Wacker Burghausen | 17:30 Botev Plovdiv - Cherno More | 20:00 Lovech - Beroe | 20:00 Split - Istra 1961 | 22:00 Dinamo Zagreb - Slaven Koprivnica | 18:15 Vitória Setúbal - Rio Ave | 20:30 Porto - Estoril | 22:45 Benfica - Moreirense | 15:30 Slavia - Granit | 17:30 Slutsksakhar - Vitebsk | 19:30 Dinamo Brest - Naftan | 19:00 Diósgyőr - Újpest | 19:00 Békéscsaba - Szombathelyi Haladás | 19:00 Honvéd - Puskas FC | 19:00 Vasas - MTK | 21:30 Ferencváros - Paksi SE | 14:05 Derby County - Leeds United | 17:00 Brentford - Reading | 17:00 Bristol City - Burnley | 17:00 Huddersfield Town - Queens Park Rangers | 17:00 Hull City - Preston North End | 17:00 Ipswich Town - Brighton & Hove Albion | 17:00 Milton Keynes Dons - Birmingham City | 17:00 Nottingham Forest - Cardiff City | 17:00 Rotherham United - Fulham | 17:00 Sheffield Wednesday - Middlesbrough | 17:00 Wolverhampton Wanderers - Charlton Athletic | 17:00 Welling United - Braintree Town | 17:00 Torquay United - Cheltenham Town | 17:00 Macclesfield Town - Chester | 17:00 Bromley - Dover Athletic | 17:00 Aldershot Town - Eastleigh | 17:00 Wrexham - Halifax Town | 17:00 Kidderminster Harriers - Forest Green Rovers | 17:00 Guiseley - Gateshead | 17:00 Lincoln City - Grimsby Town | 17:00 Barrow - Southport | 17:00 Altrincham - Tranmere Rovers | 17:00 Boreham Wood - Woking | 16:30 Bangor City - Port Talbot Town | 16:30 Newtown - Haverfordwest County | 19:00 Ethnikos Achna - Omonia Nicosia | 19:00 Doxa - AEK Larnaca | 20:00 Aris - Ermis | 20:00 Nea Salamis - Anorthosis | 21:45 Cobh Ramblers - Athlone Town | 17:00 Crusaders - Dungannon Swifts | 17:00 Linfield - Portadown | 17:00 Dacia - Saxan Ceadîr Lunga | 20:00 Zimbru - Sheriff | 18:30 Recaş - Concordia Chiajna | 21:00 Pandurii Târgu Jiu - Dinamo Bükreş | 18:45 Maribor - Krka | 21:15 Koper - Gorica | 21:15 Celje - Domžale | 21:15 Krško - Zavrč | 22:00 Quilmes - Temperley | 23:10 Aldosivi - San Martín San Juan | 00:15 Gimnasia La Plata - Boca Juniors | 02:30 Vélez Sarsfield - Defensa y Justicia | 21:30 Gimnasia Mendoza - All Boys | 22:00 Atlético Paraná - Sportivo Belgrano | 01:30 Instituto - Deportivo Santamarina | 22:30 Macaé - Sampaio Corrêa | 22:30 Paraná - Santa Cruz | 22:30 Paysandu - Bragantino | 22:30 Náutico - Boa | 22:30 Atlético GO - Ceará | 18:30 Univ. Concepción - Cobresal | 00:30 Unión La Calera - Audax Italiano | 23:15 Atlético Huila - Medellín | 01:30 Cortuluá - Alianza Petrolera | 19:00 Giresunspor - Adanaspor | 21:00 Balıkesirspor - Karabükspor | 21:00 Karşıyaka - Samsunspor | 18:45 Lausanne Sports - Wohlen | 18:45 Wil - Chiasso | 19:15 Panthrakikos - Veria | 19:15 Levadiakos - Olympiakos Piraeus | 21:30 Xanthi - AEK Athens | 12:00 Shimizu S-Pulse - Tokyo | 12:30 Yokohama F. Marinos - Urawa Reds | 13:00 Vegalta Sendai - Albirex Niigata | 13:00 Kawasaki Frontale - Kashima Antlers | 13:00 Vissel Kobe - Sagan Tosu | 13:00 Sanfrecce Hiroshima - Nagoya Grampus | 16:30 Flora - Kalju | 18:30 Sillamäe Kalev - Tallinna Infonet | 14:00 Metta / LU - Spartaks | 17:45 Hapoel Kfar Saba - Maccabi Haifa | 19:00 Hapoel Haifa - Maccabi Petah Tikva | 20:00 Hapoel Tel Aviv - Ironi Kiryat Shmona | 16:30 Piast Gliwice - Bogdanka Łęczna | 19:00 Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów | 21:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin | 18:30 Arka Gdynia - Kluczbork | 19:00 Dolcan Ząbki - Rozwój Katowice | 19:00 Zawisza Bydgoszcz - Sandecja Nowy Sącz | 14:00 Dinamo Moskova - Ufa | 17:00 Zenit - Krylya Sovetov | 19:30 Spartak Moskova - Anzhi Makhachkala | 20:00 Slovan Bratislava - Skalica | 20:00 Senica - Trenčín | 20:00 DAC - Podbrezová | 20:00 Spartak Myjava - Zlaté Moravce | 20:00 Ružomberok - Zemplín Michalovce | 17:00 Hoverla-Zakarpattia - Stal Dniprodzerzhynsk | 19:30 Vorskla - Metalist | 19:30 Volyn - Olimpik Donetsk | 13:00 Gwangju - Ulsan | 13:00 Incheon United - Daejeon Citizen | 13:00 Jeju United - Seoul | 14:30 Armed Forces - Geylang United | 14:30 Balestier Khalsa - DPMM FC | 16:30 Ararat - Alashkert | 16:30 Shirak - Banants | 19:30 Pembroke Athleta - St. Andrews | 21:45 Mosta - Qormi | 01:00 Cruz Azul - América | 01:00 Necaxa - Zacatepec | 02:00 Cerro Porteño - Guaraní | 20:30 Juan Aurich - Alianza Lima | 23:00 Universidad San Martín - Melgar | 01:45 Sport Loreto - Alianza Atlético | 21:00 River Plate - Sud América | 21:00 Fénix - Racing Club | 21:00 Cerro - Rentistas | 21:00 Plaza Colonia - Villa Teresa | 23:00 Trujillanos - Deportivo Petare | 02:30 Anzoátegui - Estudiantes de Mérida | 01:00 Universidad Católica - LDU Loja | 19:30 DRB Tadjenanet - Blida | 19:30 RC Arba - RC Relizane | 19:45 ES Sétif - CS Constantine | 20:00 MC Oran - MO Béjaïa | 20:00 MC Alger - JS Saoura | 20:00 Kabylie - USM Alger | 18:45 Al Fateh - Al Hilal | 21:00 Al Wahda - Najran | 16:00 Sandviken - Lillestrøm | 16:00 Avaldsnes - Stabæk | 16:00 Røa - Trondheims-Ørn | 16:00 Vålerenga - Arna-Bjørnar | 16:00 Amazon Grimstad - Medkila | 15:00 USV Jena - Wolfsburg | 22:00 Fortaleza - Salgueiro | 16:00 Kristianstad - Oskarshamns AIK | 16:00 Qviding FIF - Örgryte | 17:00 Halmia - Eskilsminne | 21:00 Copiapó - Ñublense | 22:00 Coquimbo Unido - Puerto Montt | 18:00 Radnik Surdulica - Voždovac | 20:00 Partizan - OFK Belgrad | 20:00 Novi Pazar - Rad Belgrad | 21:00 Javor Ivanjica - Radnički Niš | 23:00 Bogotá - Fortaleza | 01:00 Victoria - Juticalpa | 17:00 Almagro - Barracas Central | 19:05 Brown de Adrogué - Deportivo Merlo | 21:00 Deportivo Armenio - Tristán Suárez | 21:30 Comunicaciones - Deportivo Riestra | 00:05 Deportivo Español - Acassuso | 15:00 Chemnitzer FC - Wehen Wiesbaden | 15:00 Werder Bremen II - Dynamo Dresden | 15:00 Hallescher FC - Preußen Münster | 15:00 Rot-Weiß Erfurt - Stuttgart II | 15:00 Würzburger Kickers - Erzgebirge Aue | 15:00 Stuttgarter Kickers - Energie Cottbus | 15:00 Osnabrück - Holstein Kiel | 17:00 Etoile Sahel - Stade Gabèsien | 23:00 Operário MT - Caldense | 23:00 Aparecidense - Comercial MS | 21:15 Kaizer Chiefs - Bloemfontein Celtic | 02:00 Ottawa Fury - Tampa Bay | 02:30 Atlanta Silverbacks - FC Edmonton | 02:30 Fort Lauderdale Strikers - Indy Eleven | 02:30 Jacksonville Armada - San Antonio Scorpions | 13:00 Gyeongnam - Chungju | 13:30 Seoul E-Land - Ansan Police | 02:00 Western New York Flash - Chicago Red Stars | 21:00 Rio Preto - Mirassol |
Banko Kuponlar 
iddaa Tahmin Kupon 1

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

175
İNP
Newcastle-Arsenal
2
1.40

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

202
İNP
Chelsea-Crystal Palace
1
1.15

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

335
TUR
Konyaspor-Galatasaray
2
1.80

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

471
TUR
Trabzonspor-Akhisar Bld.
1
1.40
iddaa Tahmin Kupon 2

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

160
ABD
SJ Earthquakes-LA Galaxy
2,5 ÜSTÜ
1.55

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

175
İNP
Newcastle-Arsenal
2
1.40

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

335
TUR
Konyaspor-Galatasaray
2
1.80

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

471
TUR
Trabzonspor-Akhisar Bld.
1
1.40
iddaa Tahmin Kupon 3

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

160
ABD
SJ Earthquakes-LA Galaxy
2,5 ÜSTÜ
1.55

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

471
TUR
Trabzonspor-Akhisar Bld.
1
1.40

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

175
İNP
Newcastle-Arsenal
2
1.40

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

350
İTA
Milan-Empoli
1
1.30
iddaa Tahmin Kupon 4

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

171
AL2
Duisburg-Fürth
2
2.00

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

196
AL1
Stuttgart-Frankfurt
3,5 ÜSTÜ
2.05

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

211
İNCL
Huddersfield-Queens Park Rangers
0
3.00

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

213
İNCL
Ipswich Town-Brighton
1
1.85

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

298
TUR
Gençlerbirliği-Kasımpaşa
3,5 ÜSTÜ
2.70

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

307
İNP
Tottenham-Everton
0
3.20
iddaa Tahmin Kupon 5

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

298
TUR
Gençlerbirliği-Kasımpaşa
2,5 ÜSTÜ
1.65

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

335
TUR
Konyaspor-Galatasaray
2,5 ÜSTÜ
1.60

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

352
POR
Benfica-Moreirense
2,5 ÜSTÜ
1.50
iddaa Tahmin Kupon 6

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

320
POR
Porto-Estoril
1
1.45

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

335
TUR
Konyaspor-Galatasaray
2
1.80

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

336
TUR
Mersin İdman Yurdu-Kayserispor
1
2.30
iddaa Tahmin Kupon 7

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

202
İNP
Chelsea-Crystal Palace
VAR
1.80

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

298
TUR
Gençlerbirliği-Kasımpaşa
İY 1,5 ÜST
2.50

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

335
TUR
Konyaspor-Galatasaray
2
1.80

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

336
TUR
Mersin İdman Yurdu-Kayserispor
2
2.20

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

350
İTA
Milan-Empoli
1
1.70
iddaa Tahmin Kupon 8

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

206
İNP
Manchester City-Watford
3,5 ALTI
1.60

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

299
TUR
İstanbul BB-Bursaspor
VAR
1.55

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

336
TUR
Mersin İdman Yurdu-Kayserispor
02
1.30
iddaa Tahmin Kupon 9

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

174
İNCL
Derby County-Leeds United
1
2.55

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

207
İNP
Manchester City-Watford (2)
1
2.10

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

327
FR1
Lille-Gazélec Ajaccio
1
2.15
iddaa Tahmin Kupon 10

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

206
İNP
Manchester City-Watford
1
1.35

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

327
FR1
Lille-Gazélec Ajaccio
1
1.30

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

366
İS1
Real Madrid-Real Betis (2)
1
1.65
iddaa Tahmin Kupon 11

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

174
İNCL
Derby County-Leeds United
1
2.55

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

207
İNP
Manchester City-Watford (2)
1
2.10

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

211
İNCL
Huddersfield-Queens Park Rangers
2
2.40

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

327
FR1
Lille-Gazélec Ajaccio
1
2.15

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

335
TUR
Konyaspor-Galatasaray
2
2.35
iddaa Tahmin Kupon 12

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

174
İNCL
Derby County-Leeds United
1
2.55

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

207
İNP
Manchester City-Watford (2)
1
2.10

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

211
İNCL
Huddersfield-Queens Park Rangers
2
2.40

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

327
FR1
Lille-Gazélec Ajaccio
1
2.15

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

335
TUR
Konyaspor-Galatasaray
2
1.80
iddaa Tahmin Kupon 13

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

803
WNBA
Was Mystics-Pho Mercury (2.50)
2
1.70

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

804
WNBA
Ny Liberty-Min Lynx (2.50)
ÜST
1.70

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

806
WNBA
Sea Storm-San Antonio Silver Stars (3.50)
ALT
1.70
iddaa Tahmin Kupon 14

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

801
HAZ
Yunanistan-Türkiye (9.50)
ALT
1.70

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

802
WNBA
Indiana Fever-Atl Dream (8.50)
2
1.70

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

804
WNBA
Ny Liberty-Min Lynx (2.50)
1
1.70

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

805
WNBA
Tul Shock (3.50)-La Sparks
ÜST
1.70
iddaa Tahmin Kupon 15

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

194
AL1
Darmstadt 98-Hoffenheim
2
2.20

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

200
İNP
Aston Villa-Sunderland
1
1.70

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

336
TUR
Mersin İdman Yurdu-Kayserispor
0
1.85
iddaa Tahmin Kupon 16

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

175
İNP
Newcastle-Arsenal
2
1.40

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

206
İNP
Manchester City-Watford
1
1.35

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

299
TUR
İstanbul BB-Bursaspor
2,5 ÜSTÜ
1.75
iddaa Tahmin Kupon 17

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

193
AL1
Köln-Hamburg
1
1.65

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

200
İNP
Aston Villa-Sunderland
1
1.70

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

202
İNP
Chelsea-Crystal Palace
0
3.60
iddaa Tahmin Kupon 18

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

330
FR1
Troyes-Montpellier
2,5 ALTI
1.40

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

336
TUR
Mersin İdman Yurdu-Kayserispor
2,5 ALTI
1.55

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

347
HOL
Heracles-Twente
2,5 ÜSTÜ
1.45
iddaa Tahmin Kupon 19

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

206
İNP
Manchester City-Watford
1
1.35

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

327
FR1
Lille-Gazélec Ajaccio
1
1.30

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

376
ARJ
Newells Old Boys-Colon Santa Fe
1
1.55
iddaa Tahmin Kupon 20

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

135
TUR
Gaziantepspor-Beşiktaş
0
2.05

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

138
FR1
Guingamp-Marsilya
2
1.85

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

139
AL1
Wolfsburg-Schalke 04
1
1.75

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

156
ARJ
Argentinos Juniors-Crucero del Norte
1
1.70
iddaa Tahmin Kupon 21

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

201
İNP
Bournemouth-Leicester City
2,5 ÜSTÜ
1.65

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

202
İNP
Chelsea-Crystal Palace
2,5 ÜSTÜ
1.45

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

298
TUR
Gençlerbirliği-Kasımpaşa
23
1.75

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

361
ABD
Toronto-Montreal Impact
2,5 ÜSTÜ
1.45
iddaa Tahmin Kupon 22

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

208
İNP
Stoke City-West Bromwich
1
1.80

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

312
İS1
Real Sociedad-Sporting Gijon
1
1.70

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

350
İTA
Milan-Empoli
1
2.15
iddaa Tahmin Kupon 23

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

280
DUEL
Bayern Münih-Manchester City
2
1.90

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

317
DUEL
Lille-Spartak Moskva
1
2.30

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

336
TUR
Mersin İdman Yurdu-Kayserispor
2,5 ÜSTÜ
1.80
iddaa Tahmin Kupon 24

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

200
İNP
Aston Villa-Sunderland
1
1.70

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

206
İNP
Manchester City-Watford
1
1.35

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

240
İN2
Plymouth-Newport County
1
1.55

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

307
İNP
Tottenham-Everton
1
3.30
iddaa Tahmin Kupon 25

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

174
İNCL
Derby County-Leeds United
1
1.45

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

321
HOL
Excelsior-De Graafschap
1
1.55

banko kuponlar , banko maçlar

iddaa kuponları

banko iddaa kuponları , banko iddaa maçları

342
İS1
Barcelona-Malaga (2)
1
1.60
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı