01 Ağustos 2015, 08:34 Cumartesi
Canlı Sonuçlar  
14:00 Bochum - MSV Duisburg | 16:30 1860 Münih - Freiburg | 15:00 Metz - Lens | 16:00 HIFK - Ilves | 19:00 Club Brugge - Mechelen | 21:00 Waasland-Beveren - Kortrijk | 21:00 KV Oostende - Westerlo | 21:00 Mouscron-Péruwelz - Sint-Truiden | 00:30 Fluminense - Grêmio | 16:00 Basel - Sion | 16:00 St. Gallen - Young Boys | 17:00 Åtvidaberg - Malmö FF | 17:00 Gefle - Falkenberg | 17:00 Djurgården - Häcken | 19:00 Stabæk - Vålerenga | 21:00 New York City - Montreal Impact | 02:00 Philadelphia Union - New York RB | 02:00 DC United - Real Salt Lake | 02:30 New England - Toronto | 02:30 Orlando City - Columbus Crew | 20:30 Limerick - Sligo Rovers | 16:00 Oulu - PS Kemi | 17:00 Ängelholm - Brommapojkarna | 17:00 Ljungskile - Väsby United | 17:00 Degerfors - Utsikten | 17:00 Assyriska - Östersunds FK | 19:00 Varberg - Frej | 19:30 Vestsjælland - Vejle | 14:45 Celtic - Ross County | 17:00 Hamilton Academical - Partick Thistle | 17:00 Inverness CT - Motherwell | 17:00 Kilmarnock - Dundee | 17:00 Salzburg - Rapid Viyana | 19:30 Admira - Mattersburg | 14:00 Changchun Yatai - Shijiazhuang Yongchang | 15:00 Viktoria Aschaffenburg - Amberg | 15:00 Nürnberg II - Illertissen | 15:00 Greuther Fürth II - Bayreuth | 15:00 Ingolstadt II - Augsburg II | 18:30 Botev Plovdiv - Lokomotiv Plovdiv | 21:00 Ludogorets - Levski Sofya | 20:00 Osijek - Istra 1961 | 22:00 Inter Zaprešic - Split | 19:00 Diósgyőr - Fehérvár | 19:00 Szombathelyi Haladás - MTK | 19:00 Puskas FC - Paksi SE | 19:00 Újpest - Békéscsaba | 21:30 Vasas - Ferencváros | 18:00 Academia UTM - Speranţa Nisporeni | 18:00 Milsami-Ursidos - Saxan Ceadîr Lunga | 19:00 Sheriff - CSCA-Rapid II | 16:00 Sparta Prag - Baník Ostrava | 18:00 Sigma Olomouc - Příbram | 18:00 Zlín - Vysočina Jihlava | 18:00 Teplice - Slovácko | 21:15 Dukla Prag - Viktoria Plzeň | 11:15 Třinec - Sigma Olomouc II | 11:15 Baník Sokolov - FK Pardubice | 18:00 Vlašim - České Budějovice | 18:00 Karviná - Slovan Varnsdorf | 19:00 Opava - Frýdek-Místek | 18:30 Pandurii Târgu Jiu - CSMS Iaşi | 21:00 Botoşani - Steaua Bükreş | 19:30 Maribor - Krško | 19:30 Rudar - Zavrč | 21:15 Olimpija - Domžale | 21:30 Argentinos Juniors - Godoy Cruz | 23:15 Estudiantes - Nueva Chicago | 00:10 San Lorenzo - Gimnasia La Plata | 02:00 Colón - Independiente | 02:00 Rosario Central - Sarmiento | 19:00 Los Andes - Juventud Unida Gualeguaychú | 23:45 Ferro Carril Oeste - Deportivo Santamarina | 02:00 Unión Mar del Plata - Patronato | 22:30 Vitória - América Mineiro | 22:30 Botafogo - Luverdense | 22:30 Paraná - CRB | 22:30 Náutico - Macaé | 22:30 Atlético GO - Sampaio Corrêa | 22:30 Oeste - Santa Cruz | 22:00 Atlético Huila - Cortuluá | 00:00 Itagüí Ditaires - La Equidad | 02:00 Uniautónoma - Boyacá Chicó | 16:00 Lausanne Sports - Chiasso | 16:00 FC Schaffhausen - Le Mont | 12:00 Mito Hollyhock - Zweigen Kanazawa | 12:00 Thespa Kusatsu - Gifu | 12:00 Tokyo Verdy - Kamatamare Sanuki | 12:00 Kyoto Sanga - Consadole Sapporo | 12:00 Avispa Fukuoka - Oita Trinita | 12:00 Giravanz Kitakyushu - Omiya Ardija | 12:00 V-Varen Nagasaki - Yokohama | 12:30 Fagiano Okayama - Júbilo Iwata | 13:00 JEF United - Tokushima Vortis | 13:00 Ehime - Cerezo Osaka | 13:00 Roasso Kumamoto - Tochigi | 16:30 Paide - Tulevik | 19:00 Pärnu - Levadia | 18:00 Liepāja - Spartaks | 17:30 Atlantas - Granitas Klaipėda | 19:30 Žalgiris - Šiauliai | 19:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia Kraków | 21:30 Wisła Kraków - Lech Poznań | 18:00 Kluczbork - Chrobry Głogów | 18:00 Pogoń Siedlce - Dolcan Ząbki | 18:00 GKS Bełchatów - Olsztyn | 19:00 Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz | 19:00 Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice | 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów | 20:00 Katowice - Wigry Suwałki | 21:00 Olimpia Grudziądz - Rozwój Katowice | 17:00 Zenit - Terek Grozny | 19:30 CSKA Moskova - Anzhi Makhachkala | 18:00 Podbrezová - Zemplín Michalovce | 20:00 Senica - Skalica | 20:00 Zlaté Moravce - Trenčín | 17:00 Olimpik Donetsk - Karpaty | 19:30 Shakhtar Donetsk - Hoverla-Zakarpattia | 14:30 Tampines Rovers - DPMM FC | 17:00 Banants - Mika | 18:00 Pyunik - Alashkert | 01:00 América - Atlas | 01:00 Necaxa - Mérida | 00:00 Guaraní - Libertad | 02:15 Sol de América - Olimpia | 20:30 Unión Comercio - León de Huánuco | 23:00 Sporting Cristal - Sport Huancayo | 23:00 Trujillanos - Zulia | 23:30 Estudiantes de Caracas - Deportivo Petare | 00:30 Metropolitanos - Carabobo | 02:30 Anzoátegui - Portuguesa FC | 17:00 Berwick Rangers - Alloa Athletic | 17:00 Stirling Albion - Airdrie United | 17:00 Raith Rovers - Albion Rovers | 17:00 Annan Athletic - Queen of the South | 17:00 Livingston - Clyde | 17:00 Dunfermline Athletic - Cowdenbeath | 17:00 Hibernian - Montrose | 17:00 East Fife - Dumbarton | 17:00 Greenock Morton - Elgin City | 17:00 Stranraer - Stenhousemuir | 17:00 Ayr United - Brechin City | 14:00 Mörrums - Kristianstad | 16:00 Torstorps - Triangelns | 18:00 Mykolaiv - Naftovik-Ukrnafta | 18:00 Hirnyk-Sport - Zirka | 18:00 Sumy - Helios | 18:00 Desna - Dynamo Kiev II | 12:30 Long An - Sanna Khanh Hoa | 13:00 Binh Duong - Can Tho | 13:00 Hai Phong - Da Nang | 13:00 Dong Nai - TT Ha Noi | 15:00 Røa - Klepp | 16:00 Kolbotn - Lillestrøm | 16:00 Trondheims-Ørn - Medkila | 16:00 Arna-Bjørnar - Sandviken | 16:00 Vålerenga - Avaldsnes | 16:00 Amazon Grimstad - Stabæk | 16:00 Hammarby - Umeå | 16:00 KIF Örebro - Kristianstad | 22:00 PSG - Olympique Lyon | 01:00 Comunicaciones - Deportivo Petapa | 22:00 Fortaleza - Icasa | 23:30 Pasaquina - Sonsonate | 01:00 Santa Tecla - Juventud Independiente | 18:00 Novi Pazar - Partizan | 19:00 Spartak Subotica - Mladost Lučani | 19:00 Rad Belgrad - Radnik Surdulica | 19:00 OFK Belgrad - Voždovac | 21:00 Borac Čačak - Čukarički | 23:00 Valledupar - Fortaleza | 23:00 América de Cali - Real Santander | 23:00 Bogotá - Centauros | 21:30 Tiro Federal BB - Club Atlético Mitre | 01:00 Victoria - Platense | 17:00 Colegiales - Deportivo Armenio | 19:35 Barracas Central - Deportivo Morón | 15:00 Fortuna Köln - Aalen | 15:00 Chemnitzer FC - Hansa Rostock | 15:00 Werder Bremen II - Energie Cottbus | 15:00 Rot-Weiß Erfurt - Wehen Wiesbaden | 15:00 Würzburger Kickers - Dynamo Dresden | 15:00 Osnabrück - Stuttgarter Kickers | 00:00 Univ. Chile - Rangers | 21:30 Wolfsburg - Bayern Münih | 20:00 UD Oliveirense - Farense | 19:00 Maccabi Haifa - Hapoel Haifa | 18:00 Stuttgart - Manchester City | 19:30 HJK - Liverpool | 01:15 Imperatriz - Ríver | 02:30 Carolina RailHawks - Tampa Bay | 02:30 Indy Eleven - Atlanta Silverbacks | 12:20 Kuzey Kore - Japonya | 16:00 Çin Halk Cumhuriyeti - Güney Kore | 13:00 Suwon City - Bucheon 1995 | 13:00 Ansan Police - Daegu | 23:00 Boston Breakers - Seattle Reign | 02:00 Washington Spirit - Houston Dash | 02:00 Sky Blue - Western New York Flash | 21:00 Rio Preto - Linense | 17:00 Crusaders - Glentoran |
AMK iddaa eki

AMK iddaa eki

Amk spor gazetesi iddaa eki iddaa bülteninde oynanan birçok maçın yorumları kuponları sakat ve cezalı oyuncu listesine sitemizden ulasmanız çok daha hizlı olucaktır. www.iddaa-tahmin.com/forum kısmında uzman yazarların yorumlarına analızlerıne ulasabılırsınız. AMK iddaa bülteni içerisindeki bir çok maçın analizine sitemizden ulabilirsiniz.   Hepinize bol şanslar.
4170 kez okunmuş.
2 Adet Yorum Yapılmış.
Erdem ( 23.04.2014, 13:49 )
1 1
Takip ettiğim bir gazete ama sizin tahminleriniz daha başarılı
GÜNDÜZ SARI ( 08.12.2012, 19:53 )
1 1
amk amk süper gazete


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
171
AL3
Wurzburger Kickers-Dynamo Dresden
2
2.30
179
AU1
Salzburg-Rapid Wien
3,5 ÜSTÜ
1.95
198
İSÇ
Djurgården-Hacken
1
2.05
208
ÇEK
Sigma Olomouc-Příbram
0
3.00
222
NOR
Stabaek-Valerenga
2
2.90
233
BEL
KV Oostende-Westerlo
1
2.00
İddaa Tahmin Kupon
183
İKP
Inverness-Motherwell
2,5 ÜSTÜ
1.80
218
BEL
Club Brugge-Mechelen
2,5 ÜSTÜ
1.40
235
ABD
New York City-Montreal Impact
2,5 ÜSTÜ
1.45
İddaa Tahmin Kupon
233
BEL
KV Oostende-Westerlo
1
1.50
239
ALSK
Wolfsburg-Bayern Münih
2,5 ÜSTÜ
1.40
246
FRSK
Paris Saint Germain-Lyon
1
1.45
İddaa Tahmin Kupon
198
İSÇ
Djurgården-Hacken
23
1.75
215
HAZ
Valencia-Porto
1
2.40
218
BEL
Club Brugge-Mechelen
23
1.85
229
HAZ
Marsilya-Juventus
2
1.95
239
ALSK
Wolfsburg-Bayern Münih
23
1.75
İddaa Tahmin Kupon
164
İKP
Celtic-Ross County
2,5 ÜSTÜ
1.30
218
BEL
Club Brugge-Mechelen
23
1.85
254
ARJ
Estudiantes-Nueva Chicago
1
1.30
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı