30 Ağustos 2015, 08:38 Pazar
Canlı Sonuçlar  
13:30 Ajax - ADO Den Haag | 15:30 AZ - Roda JC | 15:30 Vitesse - Cambuur | 17:45 PSV - Feyenoord | 15:30 Sparta Rotterdam - Den Bosch | 19:30 Eibar - Athletic Club | 21:30 Sevilla - Atlético Madrid | 21:30 Valencia - Deportivo La Coruña | 23:30 Las Palmas - Levante | 23:30 Getafe - Granada | 15:30 Southampton - Norwich City | 18:00 Swansea City - Manchester United | 16:30 Borussia Dortmund - Hertha BSC | 14:30 Eintracht Braunschweig - Karlsruher SC | 14:30 Nürnberg - Fortuna Düsseldorf | 14:30 FSV Frankfurt - St. Pauli | 19:30 Osasuna - Mİrandés | 19:30 Deportivo Alavés - Real Oviedo | 21:30 Tenerife - Gimnàstic Tarragona | 21:30 Elche - Athletic Club II | 21:30 Mallorca - Ponferradina | 21:30 Real Valladolid - Alcorcón | 19:00 Roma - Juventus | 21:45 Atalanta - Frosinone | 21:45 Carpi - Internazionale | 21:45 Chievo - Lazio | 21:45 Genoa - Hellas Verona | 21:45 Napoli - Sampdoria | 21:45 Torino - Fiorentina | 21:45 Udinese - Palermo | 15:00 Saint-Étienne - Bastia | 18:00 Bordeaux - Nantes | 22:00 Monaco - PSG | 19:00 Trabzonspor - Akhisar Belediyespor | 19:00 Eskişehirspor - Çaykur Rizespor | 21:15 Sivasspor - Osmanlıspor | 21:15 Fenerbahçe - Antalyaspor | 18:30 Ilves - HJK | 18:30 SJK - Mariehamn | 18:30 Lahti - KuPS | 18:30 HIFK - VPS | 15:30 Club Brugge - Standard Liège | 19:00 Westerlo - Anderlecht | 21:00 Lokeren - Waasland-Beveren | 17:00 Grêmio - Coritiba | 17:00 Avaí - Internacional | 22:00 Palmeiras - Joinville | 22:00 Fluminense - Atlético Mineiro | 22:00 Sport Recife - Flamengo | 22:00 Chapecoense - Corinthians | 00:30 Cruzeiro - Santos | 00:30 Atlético PR - Goiás | 14:45 Thun - Sion | 17:00 Basel - Zürih | 17:00 Grasshopper - Young Boys | 16:00 IFK Göteborg - Gefle | 16:00 AIK - Åtvidaberg | 18:30 Helsingborg - Malmö FF | 18:30 Elfsborg - GIF Sundsvall | 16:30 Stabæk - Odd Grenland | 16:30 Molde - Lillestrøm | 19:00 Bodø / Glimt - Sarpsborg 08 | 19:00 Start - Haugesund | 19:00 Mjøndalen - Strømsgodset | 21:00 Tromsø - Rosenborg | 14:30 AaB - Randers | 17:00 Nordsjælland - Brøndby | 19:00 OB - Kopenhag | 21:30 Midtjylland - Hobro | 20:00 ÍBV - Keflavík | 21:00 FH - Víkingur Reykjavík | 21:00 KR - Valur | 21:00 Fylkir - ÍA | 21:00 Fjölnir - Stjarnan | 21:00 Breidablik - Leiknir Reykjavík | 23:30 Seattle Sounders - Portland Timbers | 02:00 New York RB - DC United | 18:30 PS Kemi - Haka | 16:00 Strømmen - Brann | 19:00 Hødd - Bryne | 19:00 Fredrikstad - Sandnes Ulf | 19:00 Hønefoss - Bærum | 19:00 Nest-Sotra - Ranheim | 19:00 Kristiansund - Levanger | 19:00 Sogndal - Follo | 19:00 Åsane - Jerv | 17:00 Mjällby - Östersunds FK | 18:00 Ljungskile - Syrianska FC | 18:00 Assyriska - GAIS | 14:00 Roskilde - Vejle | 15:00 Næstved - Fredericia | 16:00 Hjørring - Vestsjælland | 14:30 Queen of the South - Rangers | 18:00 Bylis Ballsh - Tërbuni Pukë | 17:30 Sturm Graz - Salzburg | 20:00 Wolfsberger AC - Rheindorf Altach | 16:00 Union Saint-Gilloise - Dessel Sport | 16:00 Coxyde - AS Eupen | 14:00 Germania Halberstadt - Optik Rathenow | 14:00 Oberlausitz - Neustrelitz | 14:00 FC Schonberg 95 - Meuselwitz | 14:30 Zwickau - Luckenwalde | 14:30 RB Leipzig II - Hertha BSC II | 14:30 BFC Dynamo - Viktoria Berlin | 17:30 Montana - Lokomotiv Plovdiv | 20:00 Levski Sofya - Pirin Blagoevgrad | 20:00 Inter Zaprešic - Hajduk Split | 22:00 Rijeka - Osijek | 18:00 Tondela - Nacional | 19:00 Paços de Ferreira - Arouca | 19:00 Sporting Braga - Boavista | 21:15 Académica - Sporting CP | 18:30 Gomel - Torpedo Zhodino | 19:30 Neman Grodno - Shakhtyor | 20:00 Fehérvár - Debrecen | 19:00 Bolívar - Real Potosí | 22:00 Universitario - Nacional Potosí | 22:00 Sport Boys - Oriente Petrolero | 00:15 Jorge Wilstermann - Ciclón | 00:15 The Strongest - San José | 02:30 Blooming - Petrolero Yacuiba | 19:00 Enosis - Apollon | 19:00 AEL - Ayia Napa | 20:00 APOEL - Paphos | 17:00 Warrenpoint Town - Cliftonville | 17:00 Academia UTM - Milsami-Ursidos | 18:30 Petrolul Ploieşti - Astra Ploieşti | 21:00 Steaua Bükreş - Viitorul Constanţa | 18:45 Olimpija - Rudar | 21:10 Arsenal - Tigre | 22:10 San Lorenzo - Banfield | 22:10 Godoy Cruz - Racing Club | 23:20 Sarmiento - Atlético Rafaela | 00:15 River Plate - Huracán | 01:30 Unión Santa Fe - Rosario Central | 19:00 Los Andes - Gimnasia Jujuy | 21:30 Boca Unidos - Douglas Haig | 22:00 Guillermo Brown - Chacarita Juniors | 22:30 Villa Dálmine - Independiente Rivadavia | 23:00 Atlético Tucumán - Guaraní A. Franco | 00:00 Unión Mar del Plata - Estudiantes de San Luis | 21:00 Antofagasta - Colo Colo | 23:30 Univ. Chile - Palestino | 02:00 Unión Española - Univ. Católica | 22:00 Deportes Tolima - Cúcuta Deportivo | 00:00 Jaguares de Córdoba - Uniautónoma | 01:00 Once Caldas - Santa Fe | 02:00 Junior - Deportivo Cali | 19:00 Kayseri Erciyesspor - Gaziantep BB | 20:00 Denizlispor - Elazığspor | 21:00 Şanlıurfaspor - Göztepe | 21:00 Adana Demirspor - Boluspor | 21:00 Yeni Malatyaspor - Alanyaspor | 16:00 Biel-Bienne - FC Schaffhausen | 16:00 Winterthur - Le Mont | 13:15 UD Oliveirense - Braga-B | 17:00 Varzim - Benfica-B | 18:00 Feirense - Sporting Covilhã | 18:00 Mafra - Farense | 18:00 Sporting-B - Portimonense | 19:00 Atlético CP - Penafiel | 19:00 Desportivo Aves - Santa Clara | 19:00 Chaves - Leixões | 19:00 Vitoria Guimaraes II - Olhanense | 19:00 Gil Vicente - Famalicão | 19:00 Porto II - Freamunde | 19:00 Academico Viseu - Oriental Lisboa | 19:15 Asteras Tripolis - Panaitolikos | 19:15 Panathinaikos - Kallonis | 19:15 Iraklis - Panionios | 21:30 PAS Giannina - PAOK | 13:00 Kashiwa Reysol - Ventforet Kofu | 13:00 Gamba Osaka - Shonan Bellmare | 20:15 Maccabi Netanya - Beitar Jerusalem | 19:30 Spyris Kaunas - Sūduva | 16:30 Nieciecza - Lech Poznań | 16:30 Górnik Zabrze - Cracovia Kraków | 19:00 Jagiellonia Białystok - Legia Varşova | 18:00 Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz | 19:00 Katowice - Miedź Legnica | 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Siedlce | 20:00 Wisła Płock - GKS Bełchatów | 21:00 Wigry Suwałki - Olsztyn | 13:30 Lokomotiv Moskova - Krasnodar | 16:00 Tyumen - Zenit St. Petersburg II | 17:00 Sokol Saratov - Spartak Moskova II | 21:15 Spartak Trnava - Žilina | 17:00 Oleksandria - Chornomorets | 19:30 Zorya - Dynamo Kiev | 19:30 Dnipro Dnipropetrovsk - Karpaty | 11:00 Seongnam - Jeonbuk Motors | 13:00 Pohang Steelers - Suwon Bluewings | 16:00 Gandzasar - Pyunik | 16:00 Ulisses - Mika | 20:00 Toluca - León | 01:30 Guadalajara - Jaguares | 22:00 Deportivo Santaní - General Díaz | 23:00 Sportivo San Lorenzo - Olimpia | 23:00 Sol de América - Nacional Asunción | 01:30 Rubio Ñú - Sportivo Luqueño | 19:15 Real Atlético Garcilaso - UTC Cajamarca | 21:30 León de Huánuco - Cienciano | 00:00 Universitario - Unión Comercio | 21:00 El Tanque Sisley - Danubio | 21:00 Montevideo Wanderers - Nacional | 00:00 Defensor Sporting - Peñarol | 22:30 Tucanes - Carabobo | 23:00 Deportivo Lara - Ureña | 23:30 Llaneros de Guanare - Aragua | 00:30 Deportivo Táchira - Atlético Venezuela | 00:30 Caracas - Portuguesa FC | 01:30 Zamora - Zulia | 19:00 Mushuc Runa - LDU Quito | 19:30 El Nacional - River Plate | 00:30 Barcelona - Deportivo Quito | 01:00 Independiente - Emelec | 17:00 Dynamo Kiev II - Poltava | 17:00 Sumy - Hirnyk | 17:00 Ternopil - Illychivets | 18:00 Naftovik-Ukrnafta - Helios | 18:00 Desna - Zirka | 17:00 Klepp - Kolbotn | 12:00 FFC Frankfurt - Essen-Schönebeck | 12:00 Werder Bremen - Köln | 15:00 Freiburg - Hoffenheim | 15:00 Sand - Bayer Leverkusen | 15:00 Piteå - LdB Malmö | 16:00 Mallbacken - Kristianstad | 20:00 Cartaginés - Pérez Zeledón | 22:00 Limón - Belén Siglo XXI | 00:00 UCR - Herediano | 00:30 Municipal Liberya - Santos de Guápiles | 02:15 Alajuelense - Carmelita | 20:05 Universidad San Carlos - Malacateco | 22:00 Confiança - Icasa | 23:00 Cuiabá - ASA | 00:00 América RN - Vila Nova | 01:00 Botafogo PB - Águia de Marabá | 23:30 Dragón - Sonsonate | 00:00 Juventud Independiente - UES | 01:00 Santa Tecla - Pasaquina | 17:00 Höllviken - Lund | 18:00 Oddevold - Landskrona | 18:00 Trelleborg FF - Östers | 18:00 Barnechea - Curicó Unido | 21:30 Santiago Morning - Everton | 21:30 Magallanes - Concepción | 22:00 Unión San Felipe - La Serena | 22:00 Cobreloa - Iberia | 22:00 Rangers - Deportes Temuco | 18:00 Spartak Subotica - Vojvodina | 20:00 Metalac GM - Čukarički | 20:00 Mladost Lučani - Crvena Zvezda | 23:00 Unión Magdalena - Valledupar | 23:00 Deportivo Rionegro - Centauros | 23:30 Depor FC - América de Cali | 23:30 Atlético Bucaramanga - Real Santander | 23:30 Llaneros - Expreso Rojo | 21:30 Tiro Federal BB - Cipolletti | 21:30 Club Atlético Mitre - Unión Aconquija | 22:00 Juventud Unida Universitario - Sol de America | 22:00 Deportivo Roca - Talleres Córdoba | 23:00 Juventud Antoniana - Unión Sunchales | 00:00 Gimnasia y Tiro - Def. Belgrano Villa Ramalho | 00:00 Platense - Marathón | 00:30 Honduras Progreso - Motagua | 01:00 Olimpia - Vida | 18:00 Flandria - Almİrante Brown | 21:30 Deportivo Morón - Platense | 15:00 Mainz 05 II - Sonnenhof Großaspach | 15:00 Aalen - Hansa Rostock | 23:00 Naútico RR - Vilhena | 16:00 Wits University - Ajax Cape Town | 23:00 NY Cosmos - Carolina RailHawks | 13:00 Suwon City - Ansan Hallelujah | 13:00 Sangju Sangmu - Daegu | 16:00 Penapolense - Linense | 15:00 Fanclub Red Power - Bayern Münih | 11:00 Persisam Putra Samarinda - Persija | 14:00 Mitra Kukar Kartanegara - Persita Tangerang |
AMK iddaa tahminleri

AMK iddaa tahminleri

Yayın hayatına yeni başlıyan AMK iddaa konusunda ne denli önem vericek bunu görüceğiz.Sitemizdede AMK iddaa tahminleri ne ulaşabilirsiniz.Sitemiz uzaman yazar kadrosu ile AMK spor gazetesi ile ortak bi çalışma yapma talebindede bulunmuştur. Sitemizi takip etmeye devam edin.
19583 kez okunmuş.
7 Adet Yorum Yapılmış.
Reaksiyon ( 24.05.2015, 10:33 )
124 45
Hanqilerini Oynuyum Acaba
memp ( 16.11.2014, 18:43 )
124 45
abi süper yaaaaa gecen yatırdım 125 geldi
ferhat yılmaz ( 20.03.2014, 09:48 )
124 45
Süpersiniz tesekkurler
emin ( 05.01.2014, 21:32 )
124 45
supermis ya :D ama sızın tahminleriniz daha iyi
ferit ( 22.11.2013, 17:50 )
124 45
amk iddaa
salih usta ( 08.03.2013, 19:59 )
124 45
Amk supermis ya :D ama sızın tahminleriniz daha iyi
talat ( 03.12.2012, 23:02 )
124 45
Amk supermis ya :D ama sızın tahminleriniz daha iyi


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
İddaa Tahmin Kupon
İddaa Tahmin Kupon
İddaa Tahmin Kupon
İddaa Tahmin Kupon
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı