23 Mayıs 2015, 08:37 Cumartesi
Canlı Sonuçlar  
17:30 Levante - Elche | 19:30 Athletic Club - Villarreal | 19:30 Barcelona - Deportivo La Coruña | 19:30 Granada - Atlético Madrid | 19:30 Rayo Vallecano - Real Sociedad | 19:30 Eibar - Córdoba | 19:30 Celta de Vigo - Espanyol | 19:30 Almería - Valencia | 19:30 Málaga - Sevilla | 21:30 Real Madrid - Getafe | 16:30 Bayern Münih - Mainz 05 | 16:30 Borussia Dortmund - Werder Bremen | 16:30 Hoffenheim - Hertha BSC | 16:30 Hannover 96 - Freiburg | 16:30 Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen | 16:30 Hamburger SV - Schalke 04 | 16:30 Köln - Wolfsburg | 16:30 Paderborn - Stuttgart | 17:00 Mİrandés - Deportivo Alavés | 17:00 Recreativo Huelva - Sabadell | 19:00 Ponferradina - Lugo | 19:15 Leganés - Osasuna | 22:30 Las Palmas - Barcelona II | 19:00 Juventus - Napoli | 21:45 Genoa - Internazionale | 22:00 Bordeaux - Montpellier | 22:00 Caen - Evian TG | 22:00 Lens - Nantes | 22:00 Lorient - Monaco | 22:00 Olympique Marsilya - Bastia | 22:00 Metz - Lille | 22:00 PSG - Reims | 22:00 Stade Rennes - Olympique Lyon | 22:00 Saint-Étienne - Guingamp | 22:00 Toulouse - Nice | 14:00 Kasımpaşa - Kayseri Erciyesspor | 17:00 Konyaspor - Çaykur Rizespor | 20:00 Trabzonspor - Balıkesirspor | 16:00 Ilves - Lahti | 21:00 Mechelen - Lokeren | 00:30 São Paulo - Joinville | 00:30 Vasco da Gama - Internacional | 19:30 Southend United - Wycombe Wanderers | 00:00 Toronto - Portland Timbers | 02:30 New England - DC United | 21:30 Longford Town - Limerick | 16:00 PK-35 - PS Kemi | 16:00 VIFK - JJK | 17:00 Jönköpings Södra - Väsby United | 17:00 Frej - GAIS | 19:00 Syrianska FC - Utsikten | 17:30 Skive - AGF | 17:00 Hamilton Academical - St. Mirren | 17:00 Kilmarnock - Ross County | 17:00 Motherwell - Partick Thistle | 14:35 Shandong Luneng - Shanghai Shenhua | 14:45 Jiangsu Shuntian - Beijing Guoan | 15:00 Guangzhou - Shenzhen Phoenix | 16:00 Atletico Pro Piacenza - Forlì | 15:00 Illertissen - 1860 Münih II | 15:00 Seligenporten - Schweinfurt | 15:00 Eintracht Bamberg - Buchbach | 15:00 Garching - Heimstetten | 15:00 Greuther Fürth II - Wacker Burghausen | 15:00 Bayreuth - Würzburger Kickers | 15:00 Memmingen - Schalding-Heining | 17:30 Beroe - Botev Plovdiv | 17:30 Lovech - Ludogorets | 17:30 Lokomotiv Sofya - CSKA Sofya | 18:00 Hajduk Split - Zagreb | 20:00 Rijeka - Osijek | 19:00 Estoril - Boavista | 20:00 Nacional - Paços de Ferreira | 20:00 Arouca - Moreirense | 20:00 Gil Vicente - Belenenses | 20:00 Rio Ave - Sporting CP | 20:00 Benfica - Marítimo | 22:15 Académica - Vitória Guimarães | 22:15 Sporting Braga - Vitória Setúbal | 15:00 Vitebsk - Dinamo Minsk | 17:00 Minsk - Neman Grodno | 17:00 Naftan - Slavia | 17:00 Dinamo Brest - Slutsksakhar | 18:15 Granit - Gomel | 15:00 Puskas FC - Újpest | 17:00 MTK - Szombathelyi Haladás | 19:30 Pápa - Paksi SE | 19:30 Győri ETO - Pécsi MFC | 19:30 Nyíregyháza Spartacus - Diósgyőr | 17:00 AEL - Nea Salamis | 17:00 Doxa - Ethnikos Achna | 17:00 Ayia Napa - Othellos | 18:15 Hradec Králové - Slavia Prag | 18:15 Jablonec - Baník Ostrava | 18:15 Dukla Prag - Teplice | 18:15 Vysočina Jihlava - Slovan Liberec | 18:15 Příbram - Zbrojovka Brno | 18:15 Slovácko - Mladá Boleslav | 18:15 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň | 18:15 České Budějovice - Sparta Prag | 16:00 Oţelul Galaţi - Universitatea Cluj | 18:30 Viitorul Constanţa - Braşov | 21:00 CFR Cluj - Rapid Bükreş | 18:00 Koper - Rudar | 18:00 Krka - Maribor | 18:00 Domžale - Radomlje | 18:00 Zavrč - Olimpija | 18:00 Celje - Gorica | 21:00 Arsenal - Unión Santa Fe | 23:10 Rosario Central - Lanús | 23:40 Colón - San Martín San Juan | 00:10 Banfield - Vélez Sarsfield | 01:30 Olimpo - Nueva Chicago | 02:15 San Lorenzo - Sarmiento | 02:30 Atlético Rafaela - Estudiantes | 02:00 All Boys - Instituto | 22:30 América Mineiro - Santa Cruz | 22:30 Paraná - Boa | 22:30 Paysandu - Ceará | 22:30 Atlético GO - Botafogo | 16:30 Karşıyaka - Adanaspor | 19:30 Osmanlıspor - Bucaspor | 19:30 Gaziantep BB - Alanyaspor | 19:30 Elazığspor - Antalyaspor | 19:30 Adana Demirspor - Altınordu | 19:30 Şanlıurfaspor - Kayserispor | 19:30 Orduspor - Boluspor | 19:30 Manisaspor - Giresunspor | 19:30 Samsunspor - Denizlispor | 18:00 Beira-Mar - Academico Viseu | 19:00 Portimonense - Leixões | 11:00 Shonan Bellmare - Shimizu S-Pulse | 12:30 Vegalta Sendai - Ventforet Kofu | 13:00 Urawa Reds - Kashima Antlers | 13:00 Tokyo - Nagoya Grampus | 13:00 Kawasaki Frontale - Sagan Tosu | 13:00 Matsumoto Yamaga - Yokohama F. Marinos | 13:00 Sanfrecce Hiroshima - Albirex Niigata | 16:30 Kalju - Levadia | 19:00 Sillamäe Kalev - Tallinna Infonet | 16:30 Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze | 19:00 Pogoń Szczecin - Legia Varşova | 21:30 Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków | 18:00 Olsztyn - Dolcan Ząbki | 18:00 Katowice - Sandecja Nowy Sącz | 18:00 Olimpia Grudziądz - Tychy 71 | 18:00 Chrobry Głogów - Arka Gdynia | 18:45 Zagłębie Lubin - Widzew Łódź | 15:30 Torpedo Moskova - Ural | 18:00 Spartak Moskova - Ufa | 18:15 Slovan Bratislava - Zlaté Moravce | 18:15 Trenčín - Žilina | 18:15 Spartak Trnava - Dukla | 18:15 Spartak Myjava - Ružomberok | 18:15 Košice - Senica | 18:15 Podbrezová - DAC | 14:00 Olimpik Donetsk - Volyn | 17:00 Metalurh Donetsk - Hoverla-Zakarpattia | 18:00 Dnipro Dnipropetrovsk - Shakhtar Donetsk | 09:00 Jeju United - Chunnam Dragons | 10:00 Jeonbuk Motors - Incheon United | 16:00 Ararat - Pyunik | 16:35 Mika - Ulisses | 14:00 Mohun Bagan AC - Sporting Clube de Goa | 16:30 Dempo - Bengaluru | 00:00 Olimpia - Sol de América | 00:15 Deportivo Capiatá - Deportivo Santaní | 20:30 Inti Gas - Alianza Atlético | 23:00 Melgar - Sporting Cristal | 21:00 River Plate - El Tanque Sisley | 00:00 Rentistas - Peñarol | 00:00 Deportivo Quito - Mushuc Runa | 00:30 River Plate - Independiente | 20:30 Olympiakos Piraeus - Xanthi | 19:00 Kabylie - El Harrach | 19:00 ES Sétif - CS Constantine | 19:00 MC Alger - MC Oran | 19:00 ASM Oran - USM Alger | 19:00 MO Béjaïa - El Eulma | 19:00 JS Saoura - USM Bel Abbès | 19:00 Chlef - Hussein Dey | 19:00 Belouizdad - RC Arba | 17:30 Alaab Damanhour - Ismaily | 17:30 El Daklyeh - El Shorta | 17:30 Misr Lel Makasa - El Gounah | 17:30 Al Mokawloon - El Raja | 19:30 Smouha - ENPPI | 19:30 El Geish - Wadi Degla | 19:30 Al Masry - Petrojet | 21:00 Nasr - Al Ittihad | 18:00 Monastir - Marsa | 17:00 Hirnyk - Zirka | 18:00 Helios - Ternopil | 18:00 Oleksandria - Bukovyna | 18:00 Mykolaiv - Poltava | 18:00 Desna - Stal Dniprodzerzhynsk | 01:30 Fortaleza - Vila Nova | 22:00 Flamengo PI - Caiçara | 17:00 Oskarshamns AIK - Östers | 17:00 Kristianstad - Norrby | 01:30 Bogotá - Real Cartagena | 21:00 Alvarado - Ferro Carril Oeste Gral. Pico | 22:00 CAI - Deportivo Madryn | 22:00 A. Cutral - Deportivo Roca | 14:30 Energie Cottbus - Stuttgart II | 14:30 Dynamo Dresden - Hansa Rostock | 14:30 Preußen Münster - Borussia Dortmund II | 14:30 Rot-Weiß Erfurt - Unterhaching | 14:30 Holstein Kiel - Stuttgarter Kickers | 14:30 Wehen Wiesbaden - MSV Duisburg | 14:30 Jahn Regensburg - Fortuna Köln | 14:30 Sonnenhof Großaspach - Arminia Bielefeld | 14:30 Mainz 05 II - Chemnitzer FC | 14:30 Osnabrück - Hallescher FC | 22:00 Ottawa Fury - Indy Eleven | 02:00 NY Cosmos - San Antonio Scorpions | 02:30 Fort Lauderdale Strikers - Carolina RailHawks | 14:00 Hibernian - Rangers | 10:00 Chungju - Sangju Sangmu | 02:00 Western New York Flash - Washington Spirit | 10:00 Fourway Rangers - TSW Pegasus |
Basketbol Tahminleri Orhun Gencer
Basketbol Tahminleri Orhun Gencer 30 Ekim Orhun Gencer kuponu…Orhun gencer kuponlarını sitemizde güncel olarak bulabilirsiniz.. 30 EKİM ORHUN GENCER BASKETBOL KUPONU 797  Galatasaray - Karşıyaka (12.5h)MacSonucu  1 : 1.70 800  Edirne Olin(6.5/12.5h) - Anadolu Efes  MS  2/2 : 2.25 802  Aliağa  Petkim -   Tofaş (TS :  148.5 ) TS   Altı  : 1.70 803  Banvit - Hacettepe Univer.(8.5/15.5h)  MS  1/1 : 2.25 Toplam Oran 14,63
17049 kez okunmuş.
2 Adet Yorum Yapılmış.
erkan bölükbaş ( 08.01.2015, 18:07 )
1 5
selam sen müthişsin
mustafa ( 04.04.2013, 18:56 )
1 5
sızı sevıyoruz


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
150
ABD
Columbus Crew-Chicago Fire
1
1.50
198
AL1
Hamburg-Schalke 04
1
2.00
252
İS1
Malaga-Sevilla
2
1.90
406
TUR
Galatasaray-Beşiktaş
1
1.55
İddaa Tahmin Kupon
171
SPP
Hibernian-Glasgow Rangers
1
2.00
198
AL1
Hamburg-Schalke 04
1
2.00
215
İS2
Mirandés-Deportivo Alavés
0
2.90
259
TU1L
Ankaraspor-Bucaspor
1
1.90
280
İTA
Genoa-İnter
0
3.20
285
FR1
Marsilya-Bastia (2)
1
2.10
İddaa Tahmin Kupon
198
AL1
Hamburg-Schalke 04
VAR
1.30
240
İN2
Southend-Wycombe Wanderers
VAR
1.55
255
TU1L
Elazığspor-Antalyaspor
VAR
1.55
İddaa Tahmin Kupon
201
AL1
Paderborn-Stuttgart
2
1.90
216
TUR
Konyaspor-Çaykur Rizespor
1
1.60
272
YUK
Olympiakos-Xanthi
1
1.65
İddaa Tahmin Kupon
200
AL1
Hoffenheim-Hertha Berlin
1
1.85
216
TUR
Konyaspor-Çaykur Rizespor
1
2.10
263
HIR
Rijeka-Osijek
2,5 ÜSTÜ
1.65
280
İTA
Genoa-İnter
0
3.20
281
FR1
Bordeaux-Montpellier
0
3.10
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı