26 Nisan 2015, 05:41 Pazar
Canlı Sonuçlar  
03:35 Club Atletico Mitre - Gimnasia E.R. | 17:00 Chaco For Ever - Sarmiento Resistencia | 22:00 Deportivo Madryn - Alianza Cutral Co | 22:00 Deportivo Mandiyu - Sportivo Patria | 22:00 Defensores Belgrano VR - Sportivo Las Parejas | 22:00 Ferro Gen.Pico - General Belgrano | 22:00 Formosa - Union Sunchales | 22:00 Libertad de Sunchales - Velez de San Ramon | 22:15 Deportivo Maipu - Tiro Federal | 22:30 9 de Julio Morteros - Gutierrez Mendoza | 22:30 Andino - San Lorenzo Alem | 22:30 Concepcion - Antoniana | 23:00 Union Aconquija - AH Zapla | 23:00 Union Villa Krause - Independiente Chivilcoy | 17:00 UAI Urquiza - Dep. Merlo | 19:00 Acassuso - Atletico Atlanta | 20:05 Almirante Brown - Brown Adrogue | 22:05 Deportivo Moron - Deportivo Armenio | 20:30 Sportivo Belgrano - Los Andes | 22:30 Douglas Haig - Central Cordoba | 23:00 Union Mar del Plata - Atletico Parana | 23:00 Sportivo Estudiantes - Boca Unidos | 01:00 Ind. Rivadavia - Guillermo Brown | 01:00 Patronato - Villa Dálmine | 17:00 Midland - Excursionistas | 17:00 Berazategui - Laferrere | 21:30 Defensores Unidos - Argentino de Merlo | 21:30 CSR Espanol - Deportivo Muniz | 08:00 Wellington Phoenix - Sydney FC | 10:00 Melbourne Victory - Central Coast Mariners | 11:30 Neuberg - Donaufeld Wien | 18:00 FC Hochst - Bizau | 17:30 Altach - Austria Vienna | 19:00 Gent - Club Brugge | 21:00 Lierse - Cercle Brugge | 16:00 K.RC. Mechelen - Tubize | 22:00 Comercial MS - Ivinhema | 22:00 Atletico-MG - Caldense | 22:00 Boavista - Nova Iguacu | 22:00 Vasco - Botafogo RJ | 22:00 Aparecidense - Goias | 22:00 Cuiabá Esporte - Rondonopolis | 00:30 Luverdense - Operário-MT | 22:00 Central-PE - Santa Cruz | 22:00 Sport Recife - Salgueiro | 22:00 Vitoria da Conquista - Bahia | 22:00 Figueirense - Joinville | 22:00 Nacional PR - Rio Branco SC | 22:00 Operario - Coritiba | 22:00 Gremio - Internacional | 22:00 Fortaleza - Ceará | 22:00 Palmeiras - Santos | 15:00 Sonderjyske - Aalborg | 18:00 Brondby - Vestsjaelland | 20:00 Randers FC - FC Copenhagen | 14:00 Avarta - Helsingor | 14:00 F. Amager - Nykobing | 14:00 Svendborg - Jammerbugt | 14:00 Thisted FC - Ringkobing | 16:00 AB Copenhagen - Roskilde | 16:30 Vejle - Aarhus | 15:30 Everton - Manchester United | 18:00 Arsenal - Chelsea | 16:00 Haka - HJK | 16:00 HIFK - Inter Turku | 16:00 KuPS - Keski-Uusimaa | 16:00 Mariehamn - AC Oulu | 15:00 St Etienne - Montpellier | 18:00 Lens - Monaco | 22:00 Reims - Lyon | 14:30 FSV Frankfurt - Aalen | 14:30 Union Berlin - Ingolstadt | 14:30 Heidenheim - St. Pauli | 14:00 Bremen II - ETSV Weiche | 14:30 Plauen - Union Berlin II | 14:30 Nordhausen - BFC Dynamo | 14:30 Magdeburg - Bautzen | 14:30 Neustrelitz - Auerbach | 14:30 Zwickau - Hertha Berlin II | 14:30 Berliner AK 07 - Jena | 15:00 Hamburger SV II - FT Braunschweig | 15:00 VfR Neumunster - Meppen | 16:00 Luneburger Hansa - Wolfsburg II | 11:45 Condor Hamburg - Halstenbek-Rellingen | 11:45 Paloma - SC Victoria Hamburg | 15:00 Halle - Schott Jena | 15:00 Chemnitzer FC II - Sandersdorf | 15:00 Eisenach - Oberlausitz | 15:00 Altludersdorf - Schönberg | 15:00 Hansa Rostock II - Lichtenberg | 15:00 Hurturkel - Zehlendorf | 15:00 Strausberg - Rathenow | 15:00 Cottbus II - Einheit Rudolstadt | 15:00 Pommern Greifswald - Furstenwalde | 15:00 Neubrandenburg - Brandenburger | 15:00 Erfurt II - Markranstadt | 15:00 Todesfelde - Angeln | 15:00 TSV Buchholz 08 - Barmbek-Uhlenhorst | 16:00 VfL Oldenburg - Ottersberg | 16:00 VfL Osnabruck II - Teutonia U. | 16:00 Erlangen - Weiden | 16:00 Bergheim - FC Viktoria 08 | 16:00 Bergisch Gladbach - Bonner | 16:00 Hildesheim - Wunstorf | 16:00 Uphusen - Lupo-Martini Wolfsburg | 16:00 Eilendorf - Erftstadt | 16:00 Hurth - Euskirchen | 16:00 Drochtersen / Assel - Eintracht Northeim | 16:00 Alemannia Aachen II - FC Wegberg-Beeck | 16:00 Spelle-Venhaus - Arminia Hannover | 16:00 Germania Windeck - VfL Leverkusen | 16:00 Grohn - Vatan Bremen | 16:00 Grolland - Aumund-Vegesack | 16:00 Flieden - Steinbach | 16:00 Lehnerz - Stadtallendorf | 16:00 Wehen II - Sp. Seligenstadt | 16:00 Gonsenheim - Betzdorf | 16:00 Wurzburger FV - Bayern Hof | 16:00 Henstedt-Ulzburg - Hartenholm | 16:00 Meldorf - Neumunster | 16:00 Schilksee - Altenholz | 16:00 Schwachhausen - Habenhauser | 16:00 Ahlen - Ennepetal | 16:00 Roland Beckum - Gutersloh | 16:00 Stadtlohn - Hammer SpVgg. | 16:00 Westfalia Rhynern - Erndtebruck | 16:00 Zweckel - Sprockhovel | 16:00 Baumberg - Bosinghoven | 16:00 Duisburg II - Hilden | 16:00 Homberg - Oberhausen II | 16:00 Honnepel-Niedermormter - SW Essen | 16:00 Jahn Hiesfeld - Sonsbeck | 16:00 Kapellen-Erft - Velbert | 16:00 TuRU Düsseldorf - Bocholt | 16:00 Erkenschwick - ASC 09 Dortmund | 16:00 Krefeld-Fischeln - Germania Ratingen | 16:00 Wuppertaler - Nievenheim | 16:00 Neuenkirchen - VfB Huls | 16:00 Raisting - Landshut | 16:00 Unterhaching II - Unterfohring | 16:15 Bruhl - Freialdenhoven | 16:30 Saarbrücken II - Saar Saarbrucken | 16:30 Leher - Sparta Bremerhaven | 17:00 Holstein Kiel II - Bordesholm | 18:00 Pipinsried - Bogen | 16:30 Paderborn - Werder Bremen | 18:30 B. Monchengladbach - Wolfsburg | 15:00 Dresden - Duisburg | 15:00 Stuttgart II - Unterhaching | 15:00 PAOK - Giannina | 17:15 Levadiakos - Atromitos | 17:15 Asteras Tripolis - Panthrakikos | 17:15 Platanias FC - Panetolikos | 19:30 Panionios - Olympiakos Piraeus | 17:00 Alexandroupoli - Thyella F. | 17:00 Aris - Evros S. | 17:00 Eleftheroupolis - Apollon Arnaia | 17:00 Karaiskakis - Opountios Martinou | 17:00 Tsaritsani - Pyrasos | 17:00 Vataniakos - Agias | 17:00 Aiolikos FC - Kalamata | 17:00 Ermis Kiveriou - Panarkadikos | 17:00 Neas M. - Magoulas | 17:00 Panelefsiniakos F.C. - Loutraki | 17:00 Giouchtas - Ierapetra | 17:00 Glyfada - Nea I. | 17:00 Ionikos - Kroussonas | 17:00 Irodotos - AO Ilisiakos | 17:00 Kissamikos - Kifisias | 17:00 Kyanos A. V. - Atromitos P. | 17:00 Ethnikos N. A. - Akropotamos | 17:00 Kozani FC - Filippiada | 17:00 Achaiki - Vyzas FC | 17:00 Ampelokipoi - Dramas | 17:00 Feraios - Neokaisareias | 17:00 Triglia R. - Ethnikos Piraeus | 17:00 Kampaniakos - Giannitsa | 17:00 Kastoria - Byzantio | 17:00 Thesprotos - Anagennisi Arta | 17:00 Kavala - Panserraikos | 18:00 Iraklis - AEK | 18:00 Panachaiki - AEL Larissa | 18:00 Smyrnis - O. Volos | 16:00 Pontisola - Castiglione | 16:00 Inveruno - Folgore Caratese | 16:00 Fontanafredda - Tamai | 16:00 Lecco - Villafranca | 16:00 Seriate - Pro Sesto | 16:00 Giorgione - Altovicentino | 16:00 Massese - Pianese | 16:00 Vivi Altotevere - Siena | 16:00 Agnonese - Matelica | 16:00 Cynthia - Astrea | 16:00 Olbia - San Cesareo | 16:00 Bisceglie - Gallipoli | 16:00 Scafatese - Monopoli | 16:00 Torrecuso - Neapolis | 16:00 Mezzocorona - Union Pro | 16:00 Foligno - Poggibonsi | 16:00 Termoli - San Nicolo | 16:00 Palestrina - Sora | 16:00 Gelbison Cilento - Sarnese | 16:00 Noto - Roccella | 16:00 Dro - Legnago Salus | 16:00 Rieti - San Donato | 16:00 Villabiagio - Trestina | 16:00 Giulianova - Calcio Chieti | 16:00 Anziolavinio - Budoni | 16:00 Fondi - Castelli Romani | 16:00 Manfredonia - Potenza | 16:00 Puteolana - Grottaglie | 16:00 HinterReggio - Akragas | 16:00 Colligiana - Flaminia | 16:00 Celano - Campobasso | 16:00 Aprilia - Selargius | 16:00 San Severo - Taranto | 16:00 Nerostellati Frattese - Battipagliese | 16:00 Amiternina - Jesina | 16:00 Castellana - Ciliverghe Mazzano | 16:00 Clodiense - Sacilese | 16:00 Gavorrano - Ponsacco | 16:00 SanGiovanni - Gualdo Casacastalda | 16:00 Civitanovese - Fermana | 16:00 Sambenedettese - Maceratese | 16:00 Nuorese - Arzachena | 16:00 Ostia Mare - Terracina | 16:00 Brindisi - Pomigliano | 16:00 Cavese - Andria | 16:00 Tiger Brolo - Due Torri | 16:00 Caravaggio - Pergolettese | 16:00 Montichiari - Ciserano | 16:00 Triestina - Mori | 16:00 Voluntas Spoleto - Bastia | 16:00 Isola Liri - Viterbese | 16:00 Rende - Leonfortese | 16:00 Fano - Vis Pesaro | 16:00 Recanatese - Castelfidardo | 16:00 Gioiese - Agropoli | 16:00 Francavilla - Arzanese | 16:00 Marcianise - Montalto Uffugo | 16:00 Biancoscudati Padova - Kras | 16:00 Sondrio - MapelloBonate | 16:00 ArzignanoChiampo - Montebelluna | 16:00 Belluno - Ripa Fenadora | 16:00 Chieri - Novese | 16:00 Fiorenzuola - Piacenza | 16:00 Orlandina - Sorrento | 16:00 Acqui - Caronnese | 16:00 Fidenza - S.P. Padova | 16:00 Porto Tolle - Rimini | 16:00 Derthona - Bra | 16:00 Cuneo - OltrepoVoghera | 16:00 Correggese - Montemurlo | 16:00 Borgosesia - Vallée d´Aoste | 16:00 Pro Settimo - Argentina | 16:00 Sancolombano - RapalloBogliasco | 16:00 Sporting Bellinzago - Sestri Levante | 16:00 Vado - Asti | 16:00 Abano - Castelfranco | 16:00 Bellaria Igea - Mezzolara | 16:00 Este - Fortis Juventus | 16:00 Formigine - Thermal Abano | 16:00 Imolese - Ribelle | 16:00 Scandicci - Romagna Centro | 13:30 Atalanta - Empoli | 16:00 Genoa - Cesena | 16:00 Lazio - Chievo | 16:00 Parma - Palermo | 16:00 Torino - Juventus | 16:00 Verona - Sassuolo | 19:00 Fiorentina - Cagliari | 21:45 Napoli - Sampdoria | 13:30 Dordrecht - Cambuur | 15:30 Zwolle - Ajax | 15:30 Groningen - Feyenoord | 17:45 Twente - AZ Alkmaar | 16:30 Aalesund - Tromso | 19:00 Lillestrom - Stabaek | 19:00 Haugesund - Molde | 19:00 Sarpsborg 08 - Bodo/Glimt | 19:00 Stromsgodset - Sandefjord | 14:00 Piast Gliwice - Podbeskidzie | 16:30 Lechia Gdansk - Leczna | 19:00 Wisla - Korona Kielce | 13:30 Arka Gdynia - Plock | 17:30 Termalica - Olsztyn | 18:00 Nacional - Penafiel | 18:00 Arouca - Ferreira | 19:00 Benfica - FC Porto | 21:15 Boavista - Setubal | 13:00 Sporting B - Oriental | 13:15 Atletico CP - FC Porto B | 17:00 Academico Viseu - Guimaraes B | 17:00 Chaves - Aves | 17:00 Tondela - Portimonense | 18:00 Braga B - Covilha | 18:00 Leixoes - Santa Clara | 18:00 Maritimo B - SC Farense | 18:00 Trofense - Olhanense | 18:00 Oliveirense - U. Madeira | 18:30 Otelul - V. Constanta | 21:00 Astra - Gaz Metan Medias | 12:30 Alcoyano - Olot | 12:30 Ath Bilbao B - Getafe B | 12:30 Trival Valderas - Fuenlabrada | 13:00 Elche B - Olimpic Xativa | 13:00 Arroyo - Melilla | 13:00 Gijon B - Zamora | 13:00 Las Palmas B - Tudelano | 13:00 L Hospitalet - Mallorca B | 17:00 Socuellamos - R. Sociedad B | 18:00 Leonesa - Langreo | 18:00 Huesca - Conquense | 18:00 Gimnastic - Huracan | 18:00 Sant Andreu - Eldense | 18:00 Villarreal B - Lleida | 19:00 Burgos - Murcia | 19:00 Betis B - Lucena | 19:00 Jaen - Linense | 19:00 La Roda - El Palo | 19:00 Real Aviles - Atl. Astorga | 19:00 Hercules - Cornella | 19:00 Cadiz - Cartagena | 19:00 R. Oviedo - Tropezon | 19:00 Somozas - Compostela | 19:00 UD Logrones - Celta Vigo B | 19:00 Barakaldo - Toledo | 19:00 Badalona - Zaragoza B | 19:00 La Hoya Lorca - Cacereno | 19:00 Villanovense - Cordoba B | 19:30 Marbella - Almeria B | 13:00 Las Palmas - Valladolid | 17:00 Sabadell - Santander | 17:30 Llagostera - Gijon | 19:00 Recreativo Huelva - Girona | 19:15 Zaragoza - Numancia | 22:00 Leganes - Mirandes | 13:00 Malaga - Dep. La Coruna | 18:00 Almeria - Eibar | 20:00 Sevilla - Rayo Vallecano | 22:00 Celta Vigo - Real Madrid | 16:00 Assyriska FF - Frej | 16:00 Halmstad - Elfsborg | 16:00 Sundsvall - Djurgården | 18:30 AIK - Orebro | 18:30 Kalmar - Hacken | 15:30 Anadolu Selcukluspor - Turgutluspor | 15:30 Keciorengucu - Tarsus | 15:30 Bugsasspor - Sariyer | 15:30 Tokatspor - Kartalspor | 15:30 Bandirmaspor - Hatayspor | 15:30 Tepecik - Altay | 15:30 Menemen Bld. - Yeni Malatyaspor | 15:30 Gumushanespor - Kocaeli Birlikspor | 15:30 Pazarspor - Golbasispor | 15:30 Tavsanli Linyitspor - Trabzon | 15:30 Diyarbakir BB - Inegolspor | 15:30 Duzyurtspor - Kahramanmarasspor | 15:30 Ofspor - Umraniyespor | 15:30 Bayrampasa - Hacettepe | 15:30 Iskenderun - Fethiyespor | 15:30 Goztepe - Kirklarelispor | 15:30 Pendikspor - Aydinspor | 16:00 Samsunspor - Manisaspor | 18:30 Osmanlispor - Kayserispor | 13:00 Konyaspor - Akhisar Genclik Spor | 13:00 Balikesirspor - Kayseri Erciyesspor | 16:00 Genclerbirligi - Trabzonspor | 19:00 Galatasaray - Gaziantepspor | 13:30 Spartak Moscow - Rubin Kazan | 16:00 FK Rostov - Dynamo Moscow | 18:30 Zenit Petersburg - Arsenal Tula | 16:00 SJK - KuPS | 16:00 VPS - Lahti | 16:00 Carrarese - Spal | 16:00 Reggiana - San Marino | 16:00 Santarcangelo - Ascoli | 16:00 Ancona - Pisa | 16:00 Grosseto - Prato | 16:00 Teramo - Pontedera | 16:00 Tuttocuoio - Lucchese | 16:00 Pistoiese - Gubbio | 16:00 Forli - Savona | 16:00 Pro Piacenza - L Aquila | 19:00 Asane - Bryne | 19:00 Baerum - Hodd | 19:00 Levanger - Sandnes Ulf | 19:00 Nest-Sotra - Sogndal | 19:00 Kristiansund - Strommen | 19:00 Ranheim - Follo | 15:30 Finnsnes - Skeid | 16:00 Sola - Fana | 16:00 Vindbjart - Arendal | 16:30 Grorud - Harstad | 17:00 Gjovik-Lyn - Jeloy | 17:00 Halden - Orn | 17:00 Eidsvold - Donn | 17:00 Forde - Traeff | 17:00 Ham-Kam - Byasen | 17:00 Strindheim - Brumunddal | 17:30 Kjelsas - Mjolner | 17:30 Senja - K. Oslo | 18:30 Ullern - Tromsdalen | 19:00 Moss - Raufoss | 15:00 Umea FC - Motala | 16:00 Nykopings - IFK Lulea | 17:00 Forward - Pitea | 17:00 Hollvikens - Norrby | 17:00 Kristianstads - Eskilsminne | 18:00 Brage - Vasalunds | 18:00 Landskrona - Husqvarna | 18:00 Trelleborgs - Qviding | 08:15 Ipswich Knights - Queensland Lions | 01:10 Independiente - Coronel Moldes | 13:15 Atletico O. - Sertanense | 17:00 Mortagua - Oliveira Hospital | 18:00 Mafra - Caldas | 18:00 Sousense - FC Cesarense | 18:00 Casa Pia - SB Castelo Branco | 18:00 Louletano - Nogueirense | 18:00 Operario - Dezembro | 18:00 SC Mirandela - Famalicao | 18:00 Varzim - Lusitano FCV | 18:00 Alcanenense - Leiria | 18:00 Aljustrelense - CDR Quarteirense | 18:00 Camacha - AD Sanjoanense | 18:00 Cova De Piedade - Uniao Montemor | 18:00 Gouveia - Maritimo C | 18:00 Moura AC - Atlético SC | 18:00 Naval - GD Tourizense | 18:00 Pinhalnovense - Loures | 18:00 Santa Maria FC - Pedras Salgadas | 18:00 SC Espinho - Gondomar | 18:00 Vitoria Sernache - Pampilhosa | 18:00 Cerveira - GD Braganca | 18:00 Cinfaes - Moimenta | 18:00 Malveira - Sintrense | 18:00 Pombal - Sourense | 18:00 Sacavenense - Fabril do Barreiro | 18:00 Santa Eulalia - Tirsense | 18:00 SC Praiense - Ferreiras | 18:00 Torreense - Electrico | 16:00 Fleury-Merogis - Troyes II | 16:00 Bordeaux II - Tarbes | 07:30 Adamstown Rosebud - Hamilton Olympic Warriors | 07:30 Maitland - Newcastle Jets U21 | 07:30 South Cardiff - Weston Bears | 08:00 Cooma - Canberra FC | 07:00 Kingborough Lions - Hobart Zebras | 07:30 Northern Rangers - South Hobart | 16:30 Pierikos - Karditsa | 16:30 Tyrnavos - Aiginiakos | 16:30 Zakynthos - A. Asteras | 17:00 Acharnaikos - Psachna | 17:00 Episkopi - Panegialios FC | 17:00 Kallithea - Ermionidas-Ermis |
BÜTÜN LİGLERDEN SAKAT VE CEZALI LİSTESİ
BÜTÜN LİGLERDEN SAKAT VE CEZALI LİSTESİ
SÜPER LİG
BURSASPOR sakat ve cezalı listesi
CEZALI: Kenny Miller (F/****)
SAKAT: Dimitar İvankov (K/***), Gustav Svensson (OS/***)
BELİRSİZ: Yok
GENÇLERBİRLİĞİ sakat ve cezalı listesi
CEZALI: Mile Jedinak (OS/***)
SAKAT: Cem Atan (OS/**), Joachim Mununga (F/***), Mustafa Pektemek (F/***), Serkan Çalık (F/***), Mahmut Boz (D/**), Murat Kalkan (OS/***)
BELİRSİZ: Yok
ESKİŞEHİRSPOR  sakat ve cezalı listesi
CEZALI: Yok
SAKAT: Ümit Karan (F/***), Sezer Öztürk (OS/****), Volkan Yaman (D/***)
BELİRSİZ: Yok
KASIMPAŞA sakat ve cezalı istesi
CEZALI: Yok
SAKAT: Christian Keller (D/****), Halil Çolak (F/**)
BELİRSİZ: Yok
GAZİANTEPSPOR sakat ve cezalı listesi
CEZALI: Yok
SAKAT: Karcemarskas (K/****), Hürriyet (OS/***)
BELİRSİZ: Yok
BEŞİKTAŞ sakat ve cezalı listesi
CEZALI: Ricardo Quaresma (OS/****), Simao (OS/****)
SAKAT: Tomas Sivok (D/***), Ersan Gülüm (D/***), Matteo Ferrari (D/**), Fabian Ernst (OS/****), İsmail Köybaşı (D/***), İbrahim Toraman (D/***), Nobre (F/***)
KADRODA OLMAYANLAR: Hugo Almeida (F/****), Manuel Fernandes (OS/***), Guti (OS/****)
BUCASPOR sakat ve cezalı listesi
CEZALI: Erman Güraçar (D/**), Serkan Yanık (D/**), Ragıp Başdağ (OS/***)
SAKAT: Beto (F/****)
BELİRSİZ: Yok
KAYSERİSPOR sakat ve cezalı listesi
CEZALI: Yok
SAKAT: Emir Kujovic (F/**), Eren Güngör (D/**), Savaş Yılmaz (OS/**)
BELİRSİZ: Yok
SİVASSPOR sakat ve cezalı listesi
CEZALI: Yok
SAKAT: Yok
BELİRSİZ: Yok
FENERBAHÇE sakat ve cezalı listesi
CEZALI: Yok
SAKAT: Yok
BELİRSİZ: Yok
KARABÜKSPOR sakat ve cezalı listesi
CEZALI: Birol Hikmet (OS/**)
SAKAT: Emmanuel Emenike (F/****), Yasin Avcı (OS/***), Muhammet Hanifi Yoldaş (D/**), Tozo (OS/***), Şenol Akın (OS/***)
BELİRSİZ: Yok
TRABZONSPOR sakat ve cezalı listesi
CEZALI: Burak Yılmaz (F/****)
SAKAT: Onur (K/****) Glowacki (D/***)
BELİRSİZ: Yok
ANTALYASPOR sakat ve cezalı listesi
CEZALI: Uğur İnceman (OS/***), Deniz Barış (OS/***)
SAKAT: Yok
BELİRSİZ: Yok
ANKARAGÜCÜ sakat ve cezalı listesi
CEZALI: Stefan Senecky (K/***)
SAKAT: Marek Sapara (OS/****), Mehmet Çoğum (D/**) Muhammed Türkmen (OS/**), Ümit Kurt (F/***)
BELİRSİZ: Yok
İTALYA SERİE A
BOLOGNA
CEZALI: Britos (D/*** ),  Ramirez (OS/***)
SAKAT: Busce (D/**), Montelongo (D/**), Garics (D/***)
BELİRSİZ: Yok

BARİ
CEZALI: Glik (D/***), Parisi (D/**)
SAKAT: Romero (OS/**), Belmonte (D/**), Rudolf (F/***), Kutuzov (F/***), Okaka (F/****), Salvatore Masiello (D/***), Castillo (F/**), Barreto (F/****)
BELİRSİZ: Yok
BRESCİA:
CEZALI: Hetemaj (OS/***), Kone (F/***)
SAKAT: Dallamano (D/****), Cordova (OS/**), Sereni (K/***), Mareco (D/***)
BELİRSİZ: Yok

FİORENTİNA
CEZALI: Kroldrup (D/*** )
SAKAT: Gilardino (F/****), Jovetic (OS/****), Babacar (F/***)
BELİRSİZ: Yok
CAGLİARİ
CEZALI: Yok
SAKAT: Nene (F/***), Pisano (D/***)
BELİRSİZ: Yok

PARMA
CEZALI: Dzemaili (OS/*** )
SAKAT: Palladino (F/****), Crespo (F/****)
BELİRSİZ: Yok
GENOA
CEZALI: Destro (F/*** )
SAKAT: Kaladze (D/***)
BELİRSİZ: Yok

CESENA
CEZALI: Yok
SAKAT: von Bergen (D/***)
BELİRSİZ: Yok
İNTER
CEZALI: Yok
SAKAT: Lucio (D/***), Sneijder (OS/****), Stankovic (OS/***), Cordoba (D/***)
BELİRSİZ:  Yok

CATANİA
CEZALI: Yok
SAKAT: Spolli (D/***), Sciacca (OS/**), Bellusci (D/***)
BELİRSİZ: Yok
JUVENTUS
CEZALI: Marco Motta (D/***)
SAKAT: Aquilani (OS/***), Rinaudo (D/***), Sissoko (OS/***), Quagliarella (F/****), Iaquinta (F/***), Grygera (D/***)
BELİRSİZ: Yok

NAPOLİ
CEZALI: Edinson Cavani (F/****)
SAKAT: Yok
BELİRSİZ: Yok
LECCE
CEZALI: Tomovic (D/**** )
SAKAT: Gustavo (D/***), Ofere (F/***), Ruben Olivera (OS/***), Bertolacci (OS/***)
BELİRSİZ: Yok

LAZİO
CEZALI: Yok
SAKAT: Diakite (D/***), Radu (D/***), Meghni (OS/**)
BELİRSİZ: Yok
PALERMO
CEZALI: Bacinovic (OS/***), Hernandez (F/***)
SAKAT: Balzaretti (D/***), Sirigu (K/***)
BELİRSİZ: Yok

CHİEVO
CEZALI: Yok
SAKAT: Sardo (D/**), Uribe (F/**)
BELİRSİZ: Yok
ROMA
CEZALI: De Rossi (OS/****)
SAKAT: Juan (D/ ***), Cassetti (D/***), Brighi (OS/***), Mexes (D/***)
BELİRSİZ: Yok

SAMPDORİA
CEZALI: Yok
SAKAT: Macheda (F/***), Semioli (OS/***)
BELİRSİZ: Yok
UDİNESE
CEZALI: Yok
SAKAT: Basta (D/***), Coda (D/***)
BELİRSİZ: Yok

MİLAN
CEZALI: Yok
SAKAT: Jankulovski (D/**), Antonini (D/***)
BELİRSİZ: Yok
İSPANYA sakat ve cezalı listesi

MALAGA
CEZALI: Martin Demichelis (D/***)
SAKAT: Jose Rondon (F/***), Sergio Asenjo (K/***), Javier Malagueno (D/**), Julio Baptista (F/****)
BELİRSİZ: Patrick Mtiliga (D/***)

BARCELONA
CEZALI: Yok
SAKAT: Gabi Milito (D/**)
BELİRSİZ: Carles Puyol (D/***), Adriano Correia (D/**)
HERCULES
CEZALI: Yok
SAKAT: Royston Drenthe (OS/****), Olivier Thomert (OS/**), Tote (OS/**), Cristian (OS/**), Mohammed Sarr (D/**), Francisco Rufete (OS/**)
BELİRSİZ: Yok

GİJON
CEZALI: Miguel De Las Cuevas (OS/****)
SAKAT: Ivan Cuellar (K/**)
BELİRSİZ: Ivan Hernandez (D/**)
R.MADRİD
CEZALI: Yok
SAKAT: Fernando Gago (OS/**), Sami Khedira (OS/***)
BELİRSİZ: Yok

ALMEİRA
CEZALI: Yok
SAKAT: Michel Macedo (D/***), Modeste M’Bami (OS/***)
BELİRSİZ: Yok
DEPORTİVO
CEZALI: Aythami (D/**)
SAKAT: Antonio Tomas (OS/***)
BELİRSİZ: Jose Ze Castro (D/**), Alberto Lopo (D/***)

VALENCİA
CEZALI: Yok
SAKAT: Nacho Gonzalez (OS/**), Pablo Hernandez (OS/**)
BELİRSİZ: Vicente Guaita (K/***)
SANTANDER
CEZALI: Yok
SAKAT: Gonzalo Colsa (OS/****), Oscar Serrano (OS/**)
BELİRSİZ: Kennedy Bakırcıoğlu (OS/***), Giovani Dos Santos (F/***)

A.BİLBAO
CEZALI: Yok
SAKAT: Markel Susaeta (OS/**), Inigo Diaz de Cerio (F/**), Koikili (D/***)
BELİRSİZ: Gaizka Toquero (F/***)
MALLORCA
CEZALI: Yok
SAKAT: Yok
BELİRSİZ: Jonathan de Guzman (OS/***), Sergio Tejera (OS/**)

ATL.MADRİD:
CEZALI: Yok
SAKAT: Luis Perea (D/***)
BELİRSİZ: Diego Godin (D/***), Diego Forlan (F/****), Diego Costa (F/**)
R.SOCİEDAD
CEZALI: Yok
SAKAT: Vadim Demidov (D/**)
BELİRSİZ: Joseba Llorente (F/****)

GETAFE
CEZALI: Yok
SAKAT: Jaime Gavilan (OS/***), Rafa Lopez (D/***)
BELİRSİZ: Miguel Torres (D/***), Adrian Colunga (F/***)
OSASUNA
CEZALI: Yok
SAKAT: Masoud Shojaei (OS/**), Nelson (D/***)
BELİRSİZ: Yok

VİLLARREAL
CEZALI: Ruben Cani (OS/**)
SAKAT: Angel Lopez (D/***), Gonzalo Rodriguez (D/***)
BELİRSİZ: Yok
ESPANYOL
CEZALI: Yok
SAKAT: Ivan De La Pena (OS/**), Felipe Mattioni (D/**), Juan Forlin (D/***), Sergio Garcia (F/**), David Garcia (D/***), Raul Baena (OS/**), Aldo Duscher (OS/***), Jesus Datolo (OS/**)
BELİRSİZ: Javi Marquez (OS/***)

SEVİLLA
CEZALI: Yok
SAKAT: Jesus Navas (OS/****), Luca Cigarini (OS/**), Tiberio Guarente (OS/**), Ivan Rakitic (OS/***), Fernando Navarro (D/***)
BELİRSİZ: Federico Fazio (D/**), Diego Capel (OS/**), Diego Perotti (D/***), Lautaro Acosta (F/**), Martin Caceres (D/***), Fredi Kanoute (F/****), Didier Zokora (OS/**)
LEVANTE
CEZALI: Xisco Nadal (OS/**)
SAKAT: Juanlu B. (OS/***), Asier del Horno (D/***)
BELİRSİZ: Victoriano Nano (D/***)

ZARAGOZA
CEZALI: Yok
SAKAT: Victor Laguardia (D/**), Toni Doblas (K/**), Matteo Contini (D/***)
BELİRSİZ: Yok
FRANSA sakat ve cezalı listesi
PSG
CEZALI: Yok
SAKAT: Peguy Luyindula (F/**)
BELİRSİZ: Yok

LİLLE
CEZALI: Yok
SAKAT: Pierre-Alain Frau (F/**)
BELİRSİZ: Adil Rami (D/****)
RENNES
CEZALI: Yok
SAKAT: Onyekachi Apam (D/**), Yacine Brahimi (F/**), Jires Kembo (F/***), Kevin Theophile Catherine (D/***)
BELİRSİZ: Sylvain Marveaux (F/***), Alexander Tettey (OS/**), Tongo Doumbia (OS/**)

NANCY
CEZALI: Jordan Loties (D/***)
SAKAT: Paul Alo’o Efoulou (F/**), Gennaro Bracigliano (K/**), Samba Diakite (OS/***)
BELİRSİZ: Yok
SOCHAUX
CEZALI: Yok
SAKAT: Yok
BELİRSİZ: Yok

ST.ETİENNE
CEZALI: Yok
SAKAT: Yohan Andreu (D/**), Yoric Ravet (F/**)
BELİRSİZ: Christophe Landrin (OS/**), Dimitri Payet (F/****), Jeremie Janot (K/***), Emmanuel Riviere (F/***)
TOULOUSE
CEZALI: Yok
SAKAT: Yohann Pele (K/****), Fode Mansare (OS/**)
BELİRSİZ: Yok

BORDEAUX
CEZALI: Yok
SAKAT: Yok
BELİRSİZ: Yok
NİCE
CEZALI: Renato Civelli (D/***)
SAKAT: Drissa Diakite (OS/***), Abdou Traore (OS/**), Alain Cantareil (D/**), Emerse Fae (OS/***)
BELİRSİZ: David Bellion (F/***), Gregory Paisley (D/**)

LORİENT
CEZALI: Yok
SAKAT: Benjamin Lecomte (K/***), Fabien Audard (K/***), Maxime Baca (D/***), Franco Sosa (D/**)
BELİRSİZ: Yok
MONTPELLİER
CEZALI: Mapou Yangambiwa (D/***)
SAKAT: Karim Ait Fana (F/**), Jonas Martin (OS/**)
BELİRSİZ: Yok

MONACO
CEZALI: Yok
SAKAT: Gregory Lacombe (OS/**), Moussa Maazou (F/***), Djimi Traore (D/**), Frederic Bulot (OS/**)
BELİRSİZ: Stephane Ruffier (K/****), Mamadou Diarra (OS/****), Vincent Muratori (D/**)
LENS
CEZALI: Samba Sow (OS/**)
SAKAT: Sidi Keita (OS/**)
BELİRSİZ: Vedran Runje (K/***)

ARLES
CEZALI: Bakary Soro (D/***)
SAKAT: Fabien Laurenti (D/***), Gael Germany (D/***), Loic Abenzoar (D/**), Jean-Alain Fanchone (D/**)
BELİRSİZ: Cyrille Merville (K/***), Emmanuel Correze (OS/**)
LYON
CEZALI: Yok
SAKAT: Bafetimbi Gomis (F/***), Lisandro Lopez (F/****)
BELİRSİZ: Yoann Gourcuff (OS/***)

CAEN
CEZALI: Jeremy Sorbon (D/**)
SAKAT: Damien Perquis (K/**), Gregory Tafforeau (D/***), Branko Lazarevic (D/**)
BELİRSİZ: Sambou Yatabare (OS/**), Thomas Heurtaux (D/***)
MARSİLYA
CEZALI: Yok
SAKAT: Julien Rodriguez (D/***)
BELİRSİZ: Lucho Gonzalez (OS/****), Gabriel Heinze (D/***), Cesar Azpilicueta (D/***)

VALENCİENNES
CEZALI: Yok
SAKAT: Jonathan Lacourt (OS/***), Rafael Schmitz (D/**), Steeven Langil (OS/**), Vincent Aboubakar (F/**)
BELİRSİZ: Rudy Mater (D/***)
AUXERRE
CEZALI: Yok
SAKAT: Alexandre Licata (F/***), Benoit Pedretti (OS/****), Kamel Chafni (OS/**), Remy Riou (K/**), Jeremy Berthod (D/**), Ireneusz Jelen (F/****), Jean-Pascal Mignot (D/***)
BELİRSİZ: Yok

BREST
CEZALI: Yok
SAKAT: Ahmed Kantari (D/***), Omar Daf (D/***)
BELİRSİZ: Yok
559 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
402
İNP
Everton-Manchester United
2
1.85
406
İTA
Lazio-Chievo
1
1.25
472
FR1
Reims-Lyon
2
1.50
473
İS1
Celta de Vigo-Real Madrid
2
1.35
İddaa Tahmin Kupon
383
TUR
Balıkesirspor-Kayseri Erciyesspor
1
2.00
409
İTA
Torino-Juventus
2
1.80
465
İS1
Sevilla-Rayo Vallecano
1
1.75
İddaa Tahmin Kupon
381
İS1
Malaga-Deportivo
1
2.10
410
İTA
Hellas Verona-Sassuolo
0
3.00
417
AL1
Paderborn-Werder Bremen
1
2.20
446
NOR
Stromsgodset-Sandefjord
3,5 ÜSTÜ
2.15
465
İS1
Sevilla-Rayo Vallecano
3,5 ÜSTÜ
1.80
471
BRPL
Palmeiras-Santos
0
3.20
İddaa Tahmin Kupon
408
İTA
Parma-Palermo
VAR
1.55
434
AL1
Borussia M'gladbach-Wolfsburg
VAR
1.40
437
İSÇ
AIK Stockholm-Örebro
VAR
1.50
İddaa Tahmin Kupon
218
TUR
Çaykur Rizespor-Kasımpaşa
1
1.95
227
AU1
Salzburg-Ried
3,5 ÜSTÜ
1.70
230
İNP
Newcastle-Swansea
2
2.80
306
İTA
Udinese-Milan
1
2.60
351
FR1
Caen-Guingamp
0
2.90
363
İTA
İnter-Roma
2
2.50
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı