01 Nisan 2015, 16:03 Çarşamba
Canlı Sonuçlar  
78' Keciorengucu 1 - 1 Kartalspor | 80' Tavsanli Linyitspor 1 - 2 Anadolu Selcukluspor | 79' Karagumruk 0 - 0 Yeni Malatyaspor | 81' Pendikspor 0 - 0 Tarsus | 79' Aydinspor 2 - 0 Hacettepe | 78' Ofspor 0 - 0 Tokatspor | 81' Iskenderun 1 - 2 Umraniyespor | 81' Bayrampasa 0 - 1 Trabzon | 82' Menemen Bld. 1 - 2 Turgutluspor | 38' Reggina 0 - 0 Ischia | 34' Paganese 0 - 0 Salernitana | 39' Prato 0 - 0 Reggiana |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
14:30 Tavsanli Linyitspor 1 - 2 Anadolu Selcukluspor 75'
14:30 Iskenderun 1 - 2 Umraniyespor 73'
14:30 Iskenderun 0 - 2 Umraniyespor 73'
14:30 Menemen Bld. 1 - 2 Turgutluspor 67'
14:30 Tavsanli Linyitspor 1 - 1 Anadolu Selcukluspor 58'
14:30 Iskenderun 0 - 1 Umraniyespor 57'
14:30 Bayrampasa 0 - 1 Trabzon 45'
14:30 Keciorengucu 1 - 1 Kartalspor 43'
14:30 Aydinspor 2 - 0 Hacettepe 29'
14:30 Aydinspor 1 - 0 Hacettepe 26'
14:30 Menemen Bld. 1 - 1 Turgutluspor 20'
14:30 Keciorengucu 1 - 1 Kartalspor 19'
14:30 Keciorengucu 0 - 1 Kartalspor 16'
14:30 Tavsanli Linyitspor 0 - 1 Anadolu Selcukluspor 8'
14:30 Menemen Bld. 1 - 0 Turgutluspor 4'
WOR 04:00 Mexico 1 - 0 Paraguay 90'
WOR 04:00 Panama 2 - 1 Costa Rica 68'
WOR 04:00 Mexico 1 - 0 Paraguay 56'
WOR 04:00 Mexico 1 - 0 Paraguay 41'
[ 29.03.2015 ] | [ 30.03.2015 ] | [ 31.03.2015 ] | [ 01.04.2015 ] | [ 02.04.2015 ] | [ 03.04.2015 ] | [ 04.04.2015 ] | [ 05.04.2015 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Türkiye Beyaz Grup
78'
Keciorengucu
Kartalspor
1-1
14:30
80'
Tavsanli Linyitspor
Anadolu Selcukluspor
0-1
14:30
79'
Karagumruk
Yeni Malatyaspor
0-0
14:30
81'
Pendikspor
Tarsus
0-0
14:30
79'
Aydinspor
Hacettepe
1-0
14:30
78'
Ofspor
Tokatspor
0-0
14:30
81'
Iskenderun
Umraniyespor
0-0
14:30
81'
Bayrampasa
Trabzon
0-1
14:30
82'
Menemen Bld.
Turgutluspor
1-1
14:30
Arjantin: Primera D Metropolitana
21:30
Ituzaingó
Argentino de Rosario
-
21:30
Brazil: Campeonato Matogrossense - Second Stage
21:00
Pocone
Cuiabá Esporte
-
21:00
Brezilya Kupası Do
01:30
Anapolina
Vitoria
-
01:30
01:30
Ituano
Joinville
-
01:30
01:30
River-PI
Fortaleza
-
01:30
01:30
Rio Branco
Vasco
-
01:30
01:30
Goias
Santo Andre
-
01:30
01:30
Figueirense
Princesa Solimoes
-
01:30
02:30
Coruripe
Atletico GO
-
02:30
02:30
Globo
America RN
-
02:30
02:30
Jacuipense
Parana
-
02:30
02:30
Paysandu PA
Aguia Negra
-
02:30
02:30
Sampaio Correa
Estrela do Norte
-
02:30
Brazil: Campeonato Gaucho
01:30
Internacional
Ypiranga FC
-
01:30
England: Premier League U21
21:00
Norwich U21
Fulham U21
-
21:00
İngiltere : 1.Ligi
21:45
Coventry
Leyton Orient
-
21:45
İngiltere : Mavi Grup
21:45
Bradford PA
Gainsborough
-
21:45
England: Ryman League
21:45
Grays
Wingate & Finchley
-
21:45
Finlandiya: Finlandiya Kupası
18:00
JJK Jyväskylä
PS Kemi
-
18:00
19:30
Gnistan
BK-46
-
19:30
Almanya Oberliga
18:00
Stutt. Kickers II
Reutlingen
-
18:00
18:30
Regensburg II
Spvgg Ansbach 09
-
18:30
19:00
Markranstadt
Jena II
-
19:00
19:00
Neunkirchen
Hauenstein
-
19:00
19:30
Rochling
Saarbrücken II
-
19:30
20:00
Landsberg
Unterfohring
-
20:00
20:00
Hertha Wiesbach
Betzdorf
-
20:00
20:00
Idar-Oberstein
Wirges
-
20:00
20:00
Salmrohr
Pfeddersheim
-
20:00
20:30
Westfalia Rhynern
Lippstadt
-
20:30
20:30
Duisburg II
Wuppertaler
-
20:30
20:30
Elversberg II
Arminia Ludwigshafen
-
20:30
20:30
Gonsenheim
Diefflen
-
20:30
20:30
Schott Mainz
Mechtersheim
-
20:30
21:00
FC Wegberg-Beeck
Bergisch Gladbach
-
21:00
Almanya Bölgesel
20:30
Kickers Offenbach
Zweibrucken
-
20:30
Italy: Lega Pro - Group A
38'
Reggina
Ischia
0-0
15:30
34'
Paganese
Salernitana
0-0
15:30
39'
Prato
Reggiana
0-0
15:30
18:00
Venezia
Lumezzane
-
18:00
18:00
Lecce
Benevento
-
18:00
18:00
Barletta
Catanzaro
-
18:00
18:00
Santarcangelo
Grosseto
-
18:00
20:30
Como
Bassano
-
20:30
20:30
Cremonese
Pavia
-
20:30
20:30
Juve Stabia
Aversa
-
20:30
20:30
Carrarese
Pisa
-
20:30
21:45
Alessandria
Pro Patria
-
21:45
21:45
Casertana
Melfi
-
21:45
21:45
Pontedera
Pistoiese
-
21:45
İtalya Serie B
21:30
Carpi
Bologna
-
21:30
Polonya Kupası
17:30
Blekitni Stargard
Lech Poznan
-
17:30
21:00
Podbeskidzie
Legia
-
21:00
İspanya B Grupu
21:00
Sestao
Barakaldo
-
21:00
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
MuSa
Ekenas
-
14:30
MS
Peru
Venezuela
0-0
03:00
MS
Mexico
Paraguay
1-0
04:00
MS
Salvador
Guatemala
0-0
06:00
ERT
Giannitsa
Dramas
-
16:00
ERT
Rodinghausen
B. Monchengladbach II
-
20:30
ERT
Norwich U21
Everton U21
-
21:00
İPT
Chapecoense-SC
Interporto
-
01:30
[ 29.03.2015 ] | [ 30.03.2015 ] | [ 31.03.2015 ] | [ 01.04.2015 ] | [ 02.04.2015 ] | [ 03.04.2015 ] | [ 04.04.2015 ] | [ 05.04.2015 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı