25 Nisan 2015, 03:15 Cumartesi
Canlı Sonuçlar  
52' All Boys 0 - 0 Ferro | Susp.' Arsenal Sarandi 0 - 1 Aldosivi |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
ARJ 02:10 All Boys 0 - 0 Ferro 50'
WOR 12:00 United Arab Emirates U18 1 - 1 China U18 77'
WOR 12:00 United Arab Emirates U18 1 - 1 China U18 71'
ARJ 02:10 All Boys 0 - 0 Ferro 16'
POR 22:30 Braga 1 - 1 Belenenses 90'
POR 22:30 Braga 1 - 1 Belenenses 88'
POR 22:30 Braga 1 - 1 Belenenses 87'
POR 22:30 Braga 1 - 1 Belenenses 85'
POR 22:30 Braga 1 - 1 Belenenses 79'
POR 22:30 Braga 1 - 1 Belenenses 67'
POR 22:30 Braga 1 - 1 Belenenses 66'
İT 22:00 Bari 1 - 1 Bologna 89'
İT 22:00 Bari 1 - 1 Bologna 70'
İT 22:00 Bari 1 - 1 Bologna 66'
İS 21:45 Cordoba 0 - 1 Ath Bilbao 85'
ARJ 21:30 Talleres Escalada 1 - 2 Central Cordoba 90'
İS 21:45 Cordoba 0 - 1 Ath Bilbao 81'
POL 21:30 Ruch 0 - 0 Legia 90'
POL 21:30 Ruch 0 - 0 Legia 90'
[ 22.04.2015 ] | [ 23.04.2015 ] | [ 24.04.2015 ] | [ 25.04.2015 ] | [ 26.04.2015 ] | [ 27.04.2015 ] | [ 28.04.2015 ] | [ 29.04.2015 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Türkiye Süper ligi
13:30
Bursaspor
Basaksehir
-
13:30
16:00
Rizespor
Kasimpasa
-
16:00
19:00
Eskisehirspor
Fenerbahce
-
19:00
Turkiye PTT Ligi
14:00
Altinordu
Sanliurfaspor
-
14:00
15:00
Boluspor
Adanaspor AS
-
15:00
18:30
Alanyaspor
Antalyaspor
-
18:30
Türkiye Beyaz Grup
15:30
Ankaragucu
Nazillispor
-
15:30
Avusturya Bundesaliga
17:00
Salzburg
Ried
-
17:00
19:30
AC Wolfsberger
Grodig
-
19:30
19:30
Rapid Vienna
Admira
-
19:30
19:30
Neustadt
Sturm Graz
-
19:30
Avusturya: Regionalliga Doğu
16:30
Admira (Am)
Ritzing
-
16:30
17:00
Union Gurten
Lafnitz
-
17:00
17:00
Dornbirn
Neumarkt
-
17:00
17:00
Hard
Wattens
-
17:00
17:00
Saalfelden
Altach (Am)
-
17:00
17:30
Kitzbuhel
Eugendorf
-
17:30
18:00
Superfund Pasching
BW Linz
-
18:00
18:00
Kufstein
Wacker Innsbruck (Am)
-
18:00
18:00
Seekirchen
A. Salzburg
-
18:00
20:00
Mattersburg (Am)
Schwechat
-
20:00
Australia: T-League
08:00
Glenorchy Knights
Olympia Warriors
-
08:00
09:30
Launceston
Devonport
-
09:30
Australia: Capital Territory
08:00
Monaro Panthers
Woden Valley
-
08:00
08:00
Institute of Sport
Gungahlin
-
08:00
10:30
Belconnen United
Canberra Olympic
-
10:30
Australia: Northern Nsw
07:30
Lambton J.
Charleston
-
07:30
Avustralya: Brisbane Premier League
10:00
Wolves FC
Albany Creek
-
10:00
11:00
Mitchelton
Queensland
-
11:00
11:00
Rochedale
Peninsula
-
11:00
12:00
Capalaba FC
Eastern Suburbs
-
12:00
Avustralya: A- Ligi
10:00
WS Wanderers
Perth Glory
-
10:00
12:30
Adelaide United
Melbourne City
-
12:30
Arjantin: Primera Division
Susp.'
Arsenal Sarandi
Aldosivi
0-1
21:00
Arjantin: Primera D Metropolitana
17:00
Leandro N. Alem
Lugano
-
17:00
21:30
Puerto Nuevo
Sportivo Barracas
-
21:30
21:30
Yupanqui
Deportivo Paraguayo
-
21:30
Arjantin: Primera C Metropolitana
17:00
Justo José de Urquiza
San Martín Burzaco
-
17:00
17:00
Juventud Unida San Miguel
Argentino de Quilmes
-
17:00
21:30
Club Luján
General Lamadrid
-
21:30
Arjantin: Primera B Nacional
52'
All Boys
Ferro
0-0
02:10
20:00
Juventud Unida Gualeguaychu
Atl. Tucuman
-
20:00
22:10
Chacarita Juniors
Santamarina
-
22:10
00:30
Guaraní Antonio Franco
Instituto
-
00:30
Arjantin: Prim B Metropolitana
19:00
Villa San Carlos
Almagro
-
19:00
19:05
Platense
Sportivo Italiano
-
19:05
21:30
Tristan Suarez
Fénix
-
21:30
Arjantin: Torneo Argentino A - Winners Stage
04:00
Gimnasia y Tiro
Americo Tesorieri
-
04:00
20:30
Deportivo Roca
C.A.I
-
20:30
22:00
Alvarado
Cipolletti
-
22:00
Belçika: Belgacom Ligi
21:00
Eupen
Virton
-
21:00
21:00
St. Truiden
Lommel Utd
-
21:00
21:00
Woluwe Zaventem
Heist
-
21:00
21:00
FC Antwerp
Mons
-
21:00
21:00
Patro Eisden
KSV Roeselare
-
21:00
21:00
RWS Bruxelles
ASV Geel
-
21:00
21:00
Dessel
Seraing Utd
-
21:00
21:00
Aalst
Leuven
-
21:00
Belçika: Jupiler Ligi
19:00
Charleroi
St. Liege
-
19:00
21:30
Anderlecht
Kortrijk
-
21:30
Brazil: Campeonato Baiano - First Stage
23:00
Colo C.
Juazeirense
-
23:00
Danimarka 1.Ligi
15:30
Horsens
Viborg
-
15:30
16:00
Bronshoj
Vendsyssel FF
-
16:00
16:00
Lyngby
Fredericia
-
16:00
Danimarka 2. Ligi Doğu
14:00
Avedore
Hellerup
-
14:00
14:00
Kolding IF
Brabrand
-
14:00
14:30
Kjellerup
Naestved
-
14:30
15:00
Gentofte-Vangede
Holbaek
-
15:00
15:00
Middelfart
Skovbakken
-
15:00
15:00
Sydvest
Naesby
-
15:00
16:00
B.93
Svebolle
-
16:00
16:00
BK Frem
B 1908
-
16:00
16:00
Sollerod-Ved.
Herlev
-
16:00
16:00
Marienlyst
Odder
-
16:00
16:00
Varde
Kolding BK
-
16:00
Danimarka: Superliga
18:00
Nordsjaelland
Silkeborg
-
18:00
İngiltere : 1.Ligi
17:00
Chesterfield
Bristol City
-
17:00
17:00
Coventry
Crewe
-
17:00
17:00
Scunthorpe
Gillingham FC
-
17:00
17:00
Leyton Orient
Sheffield Utd
-
17:00
17:00
Notts County
Doncaster
-
17:00
17:00
Peterborough
Crawley Town
-
17:00
17:00
Fleetwood Town
Colchester
-
17:00
17:00
Yeovil
Port Vale
-
17:00
17:00
Bradford
Barnsley
-
17:00
17:00
Preston
Swindon
-
17:00
17:00
Rochdale
Milton Keynes Dons
-
17:00
17:00
Walsall
Oldham
-
17:00
İngiltere : Şampiyonluk Ligi
14:15
Brighton
Watford
-
14:15
14:30
Sheffield Wed
Leeds
-
14:30
17:00
Birmingham
Charlton
-
17:00
17:00
Cardiff
Blackpool
-
17:00
17:00
Rotherham
Norwich
-
17:00
17:00
Fulham
Middlesbrough
-
17:00
17:00
Huddersfield
Blackburn
-
17:00
17:00
Ipswich
Nottingham
-
17:00
17:00
Wigan
Wolves
-
17:00
17:00
Millwall
Derby
-
17:00
17:00
Reading
Brentford
-
17:00
İngiltere : Premier Ligi
14:45
Southampton
Tottenham
-
14:45
17:00
Burnley
Leicester
-
17:00
17:00
West Brom
Liverpool
-
17:00
17:00
QPR
West Ham
-
17:00
17:00
Newcastle Utd
Swansea
-
17:00
17:00
Crystal Palace
Hull City
-
17:00
17:00
Stoke City
Sunderland
-
17:00
19:30
Manchester City
Aston Villa
-
19:30
İngiltere
19:15
Barnet
Gateshead
-
19:15
19:15
Grimsby
Aldershot
-
19:15
19:15
Torquay
Macclesfield
-
19:15
19:15
Bristol Rovers
Alfreton
-
19:15
19:15
Chester
Nuneaton
-
19:15
19:15
Woking
Halifax
-
19:15
19:15
Eastleigh
Kidderminster
-
19:15
19:15
Forest Green
Dover Ath.
-
19:15
19:15
Telford
Wrexham
-
19:15
19:15
Dartford
Lincoln City
-
19:15
19:15
Braintree
Altrincham
-
19:15
19:15
Welling
Southport
-
19:15
İngiltere : Mavi Grup
17:00
Boston
Leamington
-
17:00
17:00
Fylde
Gloucester City
-
17:00
17:00
Stockport
Harrogate
-
17:00
17:00
Chelmsford
Boreham Wood
-
17:00
17:00
Ebbsfleet
Stortford
-
17:00
17:00
Farnborough
Concord
-
17:00
17:00
Gosport
Bromley
-
17:00
17:00
Havant & W
Whitehawk
-
17:00
17:00
Hayes & Yeading
St. Albans
-
17:00
17:00
Hemel
Eastbourne Borough
-
17:00
17:00
Staines
Bath City
-
17:00
17:00
Sutton
Maidenhead
-
17:00
17:00
Weston
Basingstoke
-
17:00
17:00
Chorley
Solihull
-
17:00
17:00
Lowestoft
Barrow
-
17:00
17:00
North Ferriby
Bradford PA
-
17:00
17:00
Oxford City
Guiseley
-
17:00
17:00
Stalybridge
Gainsborough
-
17:00
17:00
Brackley
Hednesford
-
17:00
17:00
Tamworth
Hyde
-
17:00
17:00
Worcester
Colwyn Bay
-
17:00
England: Ryman League
17:00
Canvey
Wingate & Finchley
-
17:00
17:00
Enfield Town
Witham
-
17:00
17:00
Hendon
Leiston
-
17:00
17:00
Tonbridge
Dulwich Hamlet
-
17:00
17:00
VCD Athletic
Billericay
-
17:00
17:00
Bognor
Margate
-
17:00
17:00
Kingstonian
Grays
-
17:00
17:00
Leatherhead
Harrow
-
17:00
17:00
Maidstone
East Thurrock
-
17:00
17:00
Metropolitan
Hornchurch
-
17:00
17:00
Bury Town
Lewes
-
17:00
17:00
Peacehaven & Telscombe
Hampton
-
17:00
İngiltere : 2.Ligi
17:00
Burton
Northampton
-
17:00
17:00
Hartlepool
Exeter
-
17:00
17:00
Mansfield
Portsmouth
-
17:00
17:00
Oxford Utd
Cambridge Utd
-
17:00
17:00
Plymouth
Tranmere
-
17:00
17:00
York
Newport
-
17:00
17:00
Bury
AFC Wimbledon
-
17:00
17:00
Southend
Luton
-
17:00
17:00
Stevenage
Carlisle
-
17:00
17:00
Dagenham & Red.
Accrington
-
17:00
17:00
Cheltenham
Shrewsbury
-
17:00
17:00
Wycombe
Morecambe
-
17:00
France: Cfa - Group A
16:00
Paris SG II
Lille II
-
16:00
16:00
Aubervilliers
Moulins
-
16:00
16:00
Jeanne d Arc
St Etienne II
-
16:00
17:00
Lyon II
Beziers
-
17:00
17:00
Hyeres
Villefranche
-
17:00
19:00
Montceau
Sochaux II
-
19:00
19:00
Mulhouse
Metz II
-
19:00
19:00
Sarre Union
Jura Sud
-
19:00
19:00
Martigues
Nice II
-
19:00
19:00
Monts
Monaco II
-
19:00
19:00
Saint Priest
Pontet
-
19:00
19:00
Saint-Malo
Plabennec
-
19:00
19:00
Vitre
Limoges
-
19:00
19:00
Viry-Chatillon
Belfort
-
19:00
19:00
Lyon Duchere
Montpellier 2
-
19:00
19:00
Amiens AC
Roye
-
19:00
19:00
Arras
Romorantin
-
19:00
19:00
Calais
IC Croix
-
19:00
19:00
Ivry
Mantes
-
19:00
19:00
Quevilly
Lens II
-
19:00
19:00
Sannois
Beauvais
-
19:00
19:00
Sedan
Dieppe
-
19:00
19:30
Concarneau
Les Herbiers
-
19:30
19:30
Fontenay
Stade Bordelais
-
19:30
19:30
Trelissac
Lorient II
-
19:30
19:30
Yzeure
Raon L Etape
-
19:30
20:00
Mont-de-Marsan
Pontivy
-
20:00
20:00
Pau
Nantes II
-
20:00
21:00
Grenoble
Sete
-
21:00
21:00
Rodez
Marignane
-
21:00
Fransa : 1.Ligi
18:00
Paris SG
Lille
-
18:00
21:00
Bordeaux
Metz
-
21:00
21:00
Caen
Guingamp
-
21:00
21:00
Evian TG
Bastia
-
21:00
21:00
Rennes
Nice
-
21:00
21:00
Toulouse
Nantes
-
21:00
Fransa : Ulusal
17:00
Red Star
Chambly
-
17:00
Fransa : 2.Ligi
15:00
Orleans
Dijon
-
15:00
Almanya 3. Ligi
15:00
Energie Cottbus
Stutt. Kickers
-
15:00
15:00
Erfurt
Arminia Bielefeld
-
15:00
15:00
Hansa Rostock
Dortmund II
-
15:00
15:00
Holstein Kiel
Chemnitzer FC
-
15:00
15:00
Preussen Munster
Fortuna Köln
-
15:00
15:00
Regensburg
Mainz II
-
15:00
15:00
Wehen
Hallescher
-
15:00
Almanya Bundeliga
16:30
Hannover
Hoffenheim
-
16:30
16:30
Köln
Bayer Leverkusen
-
16:30
16:30
Hamburger SV
Augsburg
-
16:30
16:30
VfB Stuttgart
Freiburg
-
16:30
16:30
Dortmund
Eintracht Frankfurt
-
16:30
19:30
Bayern Munich
Hertha Berlin
-
19:30
Almanya Oberliga
15:00
Bremer
Union 60 Bremen
-
15:00
15:00
Werder Bremen III
Brinkumer
-
15:00
15:00
Waren
Luckenwalde
-
15:00
15:00
Jena II
Bernburg
-
15:00
15:00
Rotenburger
Jeddeloh
-
15:00
15:00
Pinneberg
Vier-und Marschlande
-
15:00
15:00
Flensburg 08
Eichede
-
15:00
15:00
Landsberg
Dachau
-
15:00
15:00
Rain/Lech
DJK Rosenheim
-
15:00
15:30
Wirges
Diefflen
-
15:30
15:30
TSV Kropp
Heider SV
-
15:30
15:30
Neunkirchen
Schott Mainz
-
15:30
16:00
Dornbreite Lubeck
Eutin
-
16:00
16:00
OSC Bremerhaven
Turkspor Bremen
-
16:00
16:00
Blumenthaler
VfL Bremen
-
16:00
16:00
RB Leipzig II
Lokomotive Leipzig
-
16:00
16:00
Alzenau
Ederbergland
-
16:00
16:00
Hadamar
Viktoria Griesheim
-
16:00
16:00
SKV Darmstadt
Oberrad
-
16:00
16:00
Spvgg Ansbach 09
Neudrossenfeld
-
16:00
16:00
Lohfelden
Schwalmstadt
-
16:00
16:00
Frohnlach
Ammerthal
-
16:00
16:00
Curslack-Neuengamme
Rugenbergen
-
16:00
16:00
Jahn Forchheim
Aschaffenburg
-
16:00
16:00
Vilzing
Rosenheim
-
16:00
16:00
Pullach
Wolfratshausen
-
16:00
16:00
Sonthofen
Schwabmunchen
-
16:00
16:30
VfR Mannheim
FC 08 Villingen
-
16:30
16:30
Pfullendorf
Ravensburg
-
16:30
16:30
Aalen II
Karlsruher II
-
16:30
16:30
SV Pforzheim
Hollenbach
-
16:30
16:30
Preetzer TSV
NTSV Strand 08
-
16:30
16:30
Idar-Oberstein
Arminia Ludwigshafen
-
16:30
16:30
Rochling
Hauenstein
-
16:30
16:30
Spvgg Burgbrohl
Pfeddersheim
-
16:30
16:30
Freiberg
Balingen
-
16:30
16:30
Freiburger
Bahlinger
-
16:30
16:30
Reutlingen
Kehler
-
16:30
17:00
Alemannia Haibach
Eltersdorf
-
17:00
17:00
Amberg
Memmelsdorf
-
17:00
17:00
Aubstadt
Regensburg II
-
17:00
17:00
Erlenbach
Grossbardorf
-
17:00
17:00
Arminia Bielefeld II
Westfalia Herne
-
17:00
17:00
Hankofen-Hailing
Eichstatt
-
17:00
18:30
Spielberg
Ger. Friedrichstal
-
18:30
19:00
Alfter
Hertha Walheim
-
19:00
Almanya Bölgesel
13:30
Hannover II
TSV Havelse
-
13:30
14:30
Meuselwitz
Viktoria Berlin
-
14:30
15:00
Braunschweig II
Norderstedt
-
15:00
15:00
St. Pauli II
Lübeck
-
15:00
15:00
Hennef
Uerdingen
-
15:00
15:00
Kray
Oberhausen
-
15:00
15:00
Siegen
Dusseldorf II
-
15:00
15:00
Verl
Köln II
-
15:00
15:00
Wattenscheid
RW Essen
-
15:00
15:00
Kickers Offenbach
Saarbrücken
-
15:00
15:00
Pirmasens
TuS Koblenz
-
15:00
15:00
Augsburg II
Buchbach
-
15:00
15:00
Garching
Schalding
-
15:00
15:00
Illertissen
Burghausen
-
15:00
15:00
Ingolstadt II
Heimstetten
-
15:00
15:00
Munich 1860 II
Schweinfurt
-
15:00
15:00
Neckarelz
FC Nottingen
-
15:00
15:00
Worms
Zweibrucken
-
15:00
15:00
FC 08 Homburg
Baunatal
-
15:00
15:00
Freiburg II
Elversberg
-
15:00
16:00
BSV Rehden
Goslarer
-
16:00
20:00
Seligenporten
Wurzburger Kickers
-
20:00
Almanya : 2.Ligi
14:00
Dusseldorf
Munich 1860
-
14:00
14:00
Karlsruher
Greuther Furth
-
14:00
Yunanistan Süper Ligi
19:30
Panathinaikos
Skoda Xanthi
-
19:30
Hollanda Eredivisie Ligi
19:30
Heerenveen
Willem II
-
19:30
20:45
Breda
Heracles
-
20:45
20:45
G.A. Eagles
Utrecht
-
20:45
21:45
Excelsior
PSV
-
21:45
İtalya 1.Ligi
15:30
Arezzo
Monza
-
15:30
15:30
Bassano
Renate
-
15:30
15:30
Lumezzane
AlbinoLeffe
-
15:30
15:30
Mantova
Real Vicenza
-
15:30
15:30
Pavia
Sudtirol
-
15:30
15:30
Pordenone
Novara
-
15:30
15:30
Alessandria
Como
-
15:30
15:30
Giana Erminio
FeralpiSalo
-
15:30
15:30
Pro Patria
Cremonese
-
15:30
15:30
Torres
Venezia
-
15:30
18:30
Aversa
Nuova Cosenza
-
18:30
18:30
Benevento
Messina
-
18:30
18:30
Catanzaro
Paganese
-
18:30
18:30
Salernitana
Barletta
-
18:30
18:30
Vigor Lamezia
Casertana
-
18:30
18:30
Ischia
Matera
-
18:30
18:30
Martina Franca
Lecce
-
18:30
18:30
Savoia
Lupa Roma
-
18:30
18:30
Melfi
Juve Stabia
-
18:30
18:30
Foggia
Reggina
-
18:30
İtalya Serie A
19:00
Udinese
AC Milan
-
19:00
21:45
Inter
AS Roma
-
21:45
İtalya Serie B
16:00
Avellino
Entella
-
16:00
16:00
Brescia
Cittadella
-
16:00
16:00
Frosinone
Carpi
-
16:00
16:00
Modena
Crotone
-
16:00
16:00
Pro Vercelli
Latina
-
16:00
16:00
Lanciano
Pescara
-
16:00
16:00
Spezia
Trapani
-
16:00
16:00
Perugia
Livorno
-
16:00
16:00
Vicenza
Varese
-
16:00
Norveç 2.Lig 1.Grup
15:00
Ull/Kisa
Vidar
-
15:00
17:00
Nybergsund
Notodden
-
17:00
17:00
Egersunds
Flekkeroy
-
17:00
17:00
Odda
Fyllingsdalen
-
17:00
17:00
Kongsvinger
Rodde
-
17:00
17:00
Nardo
Elverum
-
17:00
Norveç Tippeligaen ligi
16:30
Odd
Mjondalen
-
16:30
19:00
Viking
Rosenborg
-
19:00
Polonya 1. Ligi
14:00
Tychy
Suwalki
-
14:00
15:00
Widzew Lodz
Chojniczanka
-
15:00
18:00
Zabki
Pogon Siedlce
-
18:00
18:00
Ol. Grudziadz
Chrobry Glogow
-
18:00
18:00
Sandecja Nowy S.
Bytow
-
18:00
18:00
Legnica
Swinoujscie
-
18:00
18:45
GKS Katowice
Zaglebie
-
18:45
Polonya Ekstraklasa
16:30
Pogon Szczecin
Gornik Z.
-
16:30
19:00
GKS Belchatow
Jagiellonia
-
19:00
21:30
Lech Poznan
Slask Wroclaw
-
21:30
Portugal: Campeonato Nacional
18:00
Estarreja
Gafanha
-
18:00
18:00
GD Ribeirao
Amarante
-
18:00
18:00
SC Angrense
Lusitano VRSA
-
18:00
18:00
SC Vianense
AD Limianos
-
18:00
18:00
Sobrado
Pedras Rubras
-
18:00
18:00
Vilaverdense
Vieira
-
18:00
18:00
AD Oliveirense
Vizela
-
18:00
19:00
Coimbroes
Lusitania FC
-
19:00
Portekiz Segunda Ligi
18:00
Feirense
Beira Mar
-
18:00
18:00
Freamunde
Benfica B
-
18:00
Portekiz Ligi
19:00
Academica
Gil Vicente
-
19:00
20:00
Estoril
Maritimo
-
20:00
22:15
Rio Ave
Guimaraes
-
22:15
Romanya ligi 1. Ligi
16:00
FC Botosani
CSMS Iasi
-
16:00
18:30
ASA Targu Mures
Pandurii
-
18:30
21:00
U. Cluj
Steaua Bucuresti
-
21:00
Romanya 2.ligi
11:00
Academica Arges
Braila
-
11:00
11:00
Gloria Buzau
SC Bacau
-
11:00
11:00
Rapid Suceava
Voluntari
-
11:00
11:00
Balotesti
Berceni
-
11:00
11:00
F. Constanta
Dorohoi
-
11:00
11:00
Metalul Resita
Satu Mare
-
11:00
11:00
Olt Slatina
ACS Poli Timisoara
-
11:00
11:00
Tarlungeni
Mioveni
-
11:00
11:00
FC Bihor
Caransebes
-
11:00
11:00
Ramnicu Valcea
Pancota
-
11:00
İsveç Kuzey 1.Ligi
16:00
Carlstad
Sodertalje FK
-
16:00
16:00
Dalkurd
Akropolis
-
16:00
16:00
Lunds
Osters
-
16:00
16:00
Oskarshamns
Halmia
-
16:00
17:00
Orgryte
Oddevold
-
17:00
İsveç Allsvenskan Ligi
17:00
Hammarby
Atvidabergs
-
17:00
İsveç Superettan Ligi
16:00
Degerfors
Angelholms
-
16:00
16:00
Ostersunds
Varnamo
-
16:00
17:00
Sirius
Brommapojkarna
-
17:00
17:00
Varbergs
Syrianska
-
17:00
19:00
AFC United
Utsiktens
-
19:00
İspanya Ligi
17:00
Espanyol
Barcelona
-
17:00
19:00
Atl. Madrid
Elche
-
19:00
21:00
Getafe
Levante
-
21:00
23:00
Real Sociedad
Villarreal
-
23:00
İspanya 2. Ligi
17:00
Lugo
Alcorcon
-
17:00
19:00
Osasuna
Albacete
-
19:00
19:15
Alaves
Betis
-
19:15
19:30
Barcelona B
Ponferradina
-
19:30
21:00
Mallorca
Tenerife
-
21:00
İspanya B Grupu
17:00
Real Madrid B
Sestao
-
17:00
17:00
Baleares
Espanyol B
-
17:00
18:00
Valladolid B
Marino de Luanco
-
18:00
18:00
Amorebieta
Atl. Madrid B
-
18:00
19:00
Valencia B
Reus Deportiu
-
19:00
19:00
Guijuelo
Lealtad
-
19:00
19:00
Coruxo FC
Ferrol
-
19:00
19:00
Granada CF B
San Roque
-
19:00
19:00
UCAM Murcia
Sevilla B
-
19:00
19:30
Rayo Vallecano B
R. Union
-
19:30
20:00
Leioa
Guadalajara
-
20:00
Rusya: Youth League
13:00
Zenit Petersburg U21
Arsenal Tula U21
-
13:00
13:30
Krasnodar U21
Lokomotiv Moscow U21
-
13:30
14:00
Spartak Moscow U21
Rubin Kazan U21
-
14:00
15:00
FK Rostov U21
Dynamo Moscow U21
-
15:00
Rusya: Premier League
13:00
Amkar
Terek Grozni
-
13:00
16:00
T. Moscow
CSKA Moscow
-
16:00
19:00
Krasnodar
Lokomotiv Moscow
-
19:00
Rusya: Division 1
10:00
Sakhalin
Yenisey
-
10:00
12:00
Sibir
Tyumen
-
12:00
14:00
Orenburg
Luch Energiya
-
14:00
14:00
Anzhi
Tomsk
-
14:00
16:00
Volga N. Novgorod
Khimik
-
16:00
16:00
Shinnik Yaroslavl
Tosno
-
16:00
17:00
Volgar-Astrakhan
SKA Energiya
-
17:00
18:00
Baltika
Saratov
-
18:00
18:30
Dynamo SPB
Krylya Sovetov Samara
-
18:30
Rusya: Division 2 - South
11:00
Tomsk 2
Smena Komsomolsk
-
11:00
12:00
Omsk
Met.-Kuzbass
-
12:00
12:00
Baikal Irkutsk
Chita
-
12:00
16:00
Sibir 2
Barnaul
-
16:00
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
İPT
Kalloni
OFI Crete
-
15:00
İPT
Niki Volos
Veria
-
01:00
[ 22.04.2015 ] | [ 23.04.2015 ] | [ 24.04.2015 ] | [ 25.04.2015 ] | [ 26.04.2015 ] | [ 27.04.2015 ] | [ 28.04.2015 ] | [ 29.04.2015 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı