02 Ağustos 2015, 09:08 Pazar
Canlı Sonuçlar  
14:30 Fortuna Düsseldorf - Paderborn | 16:30 Karlsruher SC - St. Pauli | 16:30 Sandhausen - Union Berlin | 15:00 SJK - Inter Turku | 18:30 KuPS - RoPS | 18:30 Lahti - Jaro | 15:30 Lokeren - Sporting Charleroi | 19:00 Standard Liège - Zulte-Waregem | 21:00 OH Leuven - Anderlecht | 17:00 Palmeiras - Atlético PR | 17:00 Coritiba - Goiás | 22:00 Flamengo - Santos | 22:00 Internacional - Chapecoense | 22:00 Figueirense - Ponte Preta | 22:00 Joinville - Avaí | 00:30 Sport Recife - Cruzeiro | 14:45 Lugano - Vaduz | 14:45 Thun - Luzern | 17:00 Zürih - Grasshopper | 16:00 Norrköping - AIK | 18:30 IFK Göteborg - Örebro | 18:30 Elfsborg - Halmstad | 16:30 Mjøndalen - Odd Grenland | 19:00 Lillestrøm - Sandefjord | 19:00 Aalesund - Start | 19:00 Tromsø - Strømsgodset | 21:00 Rosenborg - Sarpsborg 08 | 14:30 AGF - Randers | 17:00 SønderjyskE - Kopenhag | 19:00 Brøndby - Hobro | 00:00 SJ Earthquakes - Portland Timbers | 02:00 Chicago Fire - Dallas | 18:30 EIF - PK-35 | 18:30 VIFK - TPS | 18:30 MP - Haka | 19:00 Bryne - Kristiansund | 19:00 Hødd - Bærum | 19:00 Fredrikstad - Hønefoss | 19:00 Jerv - Sandnes Ulf | 19:00 Nest-Sotra - Follo | 19:00 Strømmen - Åsane | 19:00 Sirius - Syrianska FC | 14:00 Elite 3000 - Næstved | 16:00 Hjørring - Silkeborg | 16:00 Horsens - Lyngby | 16:00 Fredericia - Roskilde | 16:00 HB Køge - Skive | 14:30 Heart of Midlothian - St. Johnstone | 17:30 Dundee United - Aberdeen | 17:30 Ried - Wolfsberger AC | 17:30 Avusturya Viyana - Rheindorf Altach | 20:00 Sturm Graz - Grödig | 14:00 Bayern Münih II - 1860 Münih II | 18:30 Slavia Sofya - Cherno More | 21:00 Beroe - Pirin Blagoevgrad | 20:00 Hajduk Split - Slaven Koprivnica | 22:00 Rijeka - Lokomotiva | 19:00 Honvéd - Debrecen | 18:00 Dinamo-Auto - Olimpia | 20:00 Zimbru - Dacia | 18:00 Slavia Prag - Slovan Liberec | 18:00 Mladá Boleslav - Zbrojovka Brno | 19:00 Jablonec - Bohemians 1905 | 11:15 Slavoj Vyšehrad - Znojmo | 18:30 Astra Ploieşti - Viitorul Constanţa | 21:00 Târgu Mureş - CS U Craiova | 19:30 Krka - Gorica | 21:15 Koper - Celje | 22:00 Racing Club - Belgrano | 23:30 Crucero del Norte - Huracán | 00:15 Boca Juniors - Unión Santa Fe | 18:00 Estudiantes de San Luis - Douglas Haig | 21:00 Atlético Paraná - Gimnasia Jujuy | 21:30 Sportivo Belgrano - All Boys | 21:30 Boca Unidos - Independiente Rivadavia | 21:30 Villa Dálmine - Instituto | 02:00 Atlético Tucumán - Guillermo Brown | 22:00 Deportivo Pasto - Once Caldas | 00:00 Jaguares de Córdoba - Medellín | 01:00 Atlético Nacional - Envigado | 02:00 Deportivo Cali - Deportes Tolima | 16:00 Aarau - Biel-Bienne | 16:00 Neuchâtel Xamax - Wil | 18:00 Skonto - Jelgava | 19:30 Sūduva - Trakai | 16:30 Śląsk Wrocław - Nieciecza | 16:30 Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin | 19:00 Bogdanka Łęczna - Legia Varşova | 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock | 13:30 Lokomotiv Moskova - Dinamo Moskova | 17:00 Mordovia Saransk - Ural | 20:00 Rostov - Krasnodar | 19:00 DAC - Slovan Bratislava | 20:00 Ružomberok - Spartak Trnava | 20:00 Spartak Myjava - Žilina | 17:00 Metalurh Zaporizhya - Volyn | 17:00 Metalist - Oleksandria | 19:30 Vorskla - Dnipro Dnipropetrovsk | 19:30 Stal Dniprodzerzhynsk - Zorya | 19:30 Chornomorets - Dynamo Kiev | 18:00 Casertana - Lecco | 18:00 Viterbese Castrense - Ancona 1905 | 19:00 Pavia - Poggibonsi | 19:00 Pisa - US Sestri Levante | 19:00 Alessandria - Alto Vicentino | 19:00 Reggiana - Rovigo | 20:00 FeralpiSalò - Fano | 21:30 Cittadella - Rossoblu Potenza | 21:30 Matera - Südtirol | 21:30 SPAL - Rende | 21:30 Benevento - Tuttocuoio | 21:30 Brescia - Cremonese | 21:30 Bassano Virtus - Pontedera | 21:45 Juve Stabia - Melfi | 22:00 Lecce - Catanzaro | 22:00 Foggia - Lucchese | 22:00 Ascoli - Cosenza | 14:30 Geylang United - Albirex Niigata S | 16:30 Ararat - Ulisses | 16:30 Shirak - Gandzasar | 20:00 Toluca - Pumas UNAM | 01:00 Guadalajara - Cruz Azul | 22:00 Deportivo Santaní - Rubio Ñú | 22:00 Deportivo Capiatá - Sportivo San Lorenzo | 23:30 Cerro Porteño - General Díaz | 19:15 Cienciano - Deportivo Municipal | 21:30 Inti Gas - Universidad César Vallejo | 00:00 Universitario - Real Atlético Garcilaso | 22:30 Tucanes - Atlético Venezuela | 23:00 Deportivo Lara - Estudiantes de Mérida | 23:30 Llaneros de Guanare - Mineros de Guayana | 23:30 Ureña - Aragua | 00:30 Caracas - Deportivo Táchira | 01:30 Zamora - Real Esppor | 19:30 LDU Quito - Emelec | 19:30 Deportivo Cuenca - El Nacional | 20:00 Deportivo Quito - LDU Loja | 20:00 Aucas - River Plate | 22:00 Mushuc Runa - Universidad Católica | 00:30 Barcelona - Independiente | 19:00 Groningen - PSV | 17:00 Arsenal - Chelsea | 17:00 Rangers - Peterhead | 20:30 Al Ahly - ENPPI | 18:00 Ternopil - Poltava | 12:30 Quang Nam - Dong Thap | 14:00 Quang Ninh - Hoang Anh Gia Lai | 15:00 Piteå - Mallbacken | 18:00 LdB Malmö - AIK | 20:00 Municipal Liberya - UCR | 22:00 Limón - Cartaginés | 00:00 Belén Siglo XXI - Deportivo Saprissa | 00:30 Santos de Guápiles - Pérez Zeledón | 02:00 Alajuelense - Uruguay | 20:30 Antigua GFC - Suchitepéquez | 23:30 Guastatoya - Malacateco | 00:00 Cobán Imperial - Xelajú | 01:00 Marquense - Universidad San Carlos | 22:00 Salgueiro - Botafogo PB | 00:30 América RN - Águia de Marabá | 01:00 ASA - Confiança | 00:30 FAS - Atlético Marte | 20:00 Jagodina - Metalac GM | 21:00 Vojvodina - Javor Ivanjica | 23:00 Expreso Rojo - Llaneros | 23:00 Deportes Quindío - Barranquilla | 23:00 Deportivo Rionegro - Depor FC | 21:30 Chaco For Ever - Juventud Unida Universitario | 22:00 Def. Belgrano Villa Ramalho - Unión Sunchales | 22:00 Unión Aconquija - Deportivo Roca | 22:00 Cipolletti - Gimnasia y Tiro | 22:30 Sol de America - Juventud Antoniana | 23:00 Talleres Córdoba - San Martín Tucumán | 23:00 Real Sociedad - Vida | 17:00 Brown de Adrogué - Flandria | 17:00 Acassuso - Fénix | 20:35 Estudiantes de Caseros - Almagro | 15:00 Hallescher FC - Holstein Kiel | 15:00 Sonnenhof Großaspach - Erzgebirge Aue | 21:30 Deportes Temuco - Puerto Montt | 22:00 Univ. Concepción - Iberia | 18:00 Mafra - Leixões | 18:00 Gil Vicente - Academico Viseu | 18:00 Feirense - Sporting Covilhã | 19:00 Santa Clara - Atlético CP | 19:00 Penafiel - Olhanense | 19:00 Portimonense - Desportivo Aves | 19:00 Chaves - Varzim | 19:00 Oriental Lisboa - Freamunde | 20:30 Hapoel Acre - Ironi Kiryat Shmona | 18:00 Swindon Town - Liverpool | 20:00 Galatasaray - Internazionale | 00:30 Remo - Naútico RR | 01:00 Rio Branco - Vilhena | 12:20 Kuzey Kore - Japonya | 16:00 Çin Halk Cumhuriyeti - Güney Kore | 23:00 FC Edmonton - Ottawa Fury | 00:00 NY Cosmos - Fort Lauderdale Strikers | 13:00 Ansan Hallelujah - Sangju Sangmu | 13:00 Gangwon - Gyeongnam | 22:00 Fiorentina - Barcelona |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
AME 06:00 Sacramento Republic 2 - 0 Seattle Sounders II 84'
AME 06:00 Sacramento Republic 1 - 0 Seattle Sounders II 36'
MEK 05:00 Jaguares 2 - 1 Santos Laguna 81'
AME 05:00 Seattle Sounders 0 - 3 Whitecaps 75'
AME 05:00 Seattle Sounders 0 - 3 Whitecaps 74'
KOS 05:00 Herediano 2 - 0 Carmelita 78'
AME 05:00 Seattle Sounders 0 - 3 Whitecaps 67'
AME 05:00 Seattle Sounders 0 - 3 Whitecaps 53'
MEK 04:30 Morelia 1 - 0 Tigres UANL 90'
MEK 05:00 Jaguares 1 - 1 Santos Laguna 57'
AME 05:00 Seattle Sounders 0 - 2 Whitecaps 49'
PER 04:00 Melgar 3 - 1 Alianza Lima 64'
MEK 04:30 Morelia 1 - 0 Tigres UANL 76'
MEK 04:30 Morelia 1 - 0 Tigres UANL 74'
AME 04:00 Colorado Rapids 1 - 3 LA Galaxy 90'
AME 04:00 Colorado Rapids 1 - 3 LA Galaxy 90'
KOL 04:00 Santa Fe 1 - 1 Alianza Petrolera 90'
AME 04:00 Colorado Rapids 1 - 3 LA Galaxy 88'
MEK 04:06 León 4 - 1 Veracruz 79'
[ 30.07.2015 ] | [ 31.07.2015 ] | [ 01.08.2015 ] | [ 02.08.2015 ] | [ 04.08.2015 ] | [ 05.08.2015 ] | [ 06.08.2015 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Canlı maç bulunmamaktadır.
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
[ 30.07.2015 ] | [ 31.07.2015 ] | [ 01.08.2015 ] | [ 02.08.2015 ] | [ 04.08.2015 ] | [ 05.08.2015 ] | [ 06.08.2015 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı