29 Mart 2015, 15:15 Pazar
Canlı Sonuçlar  
68' Helsingor 0 - 1 Hvidovre | 67' Kolding BK 1 - 5 Marienlyst | 67' Svendborg 0 - 1 Sydvest | 66' Avarta 0 - 0 B.93 | IY Holbaek 0 - 2 BK Frem | IY Mikkeli 1 - 1 Keski-Uusimaa | 22' EsPa 0 - 0 Mariehamn | IY Union Berlin II 1 - 2 Viktoria Berlin | IY Berliner AK 07 2 - 0 Auerbach | 22' Goslarer 0 - 0 Bremen II | 25' TSV Havelse 0 - 0 Braunschweig II | 22' Norderstedt 1 - 0 Luneburger Hansa | 23' VfR Neumunster 0 - 1 Hannover II | 23' Episkopi 0 - 0 Smyrnis | 17' Panegialios FC 0 - 0 Ermionidas-Ermis | 24' Kallithea 0 - 0 AEK | 24' Alimos 1 - 0 Fostiras | 18' Panachaiki 0 - 0 Chania | 90' Perugia 0 - 0 Crotone | 22' Tosno 0 - 0 Tomsk | 90' Altay 3 - 4 Inegolspor | 90' Bandirmaspor 3 - 1 Golbasispor | 90' Bugsasspor 0 - 0 Nazillispor | 90' Diyarbakir BB 3 - 1 Kirklarelispor | 90' Duzyurtspor 0 - 0 Gumushanespor | 90' Hatayspor 1 - 2 Sariyer | 22' Stabaek 0 - 1 Kongsvinger |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
13:30 Bandirmaspor 3 - 1 Golbasispor 90'
POL 13:30 Zaglebie 0 - 0 Pogon Siedlce 90'
13:30 Pazarspor 0 - 2 Goztepe 90'
13:30 Altay 3 - 4 Inegolspor 90'
DAN 14:00 Svendborg 0 - 1 Sydvest 65'
13:30 Altay 3 - 4 Inegolspor 90'
DAN 14:00 Kolding BK 1 - 5 Marienlyst 63'
WOR 15:00 Stabaek 0 - 1 Kongsvinger 18'
DAN 14:00 Kolding BK 1 - 4 Marienlyst 62'
YUN 15:00 Alimos 1 - 0 Fostiras 18'
13:30 Kocaeli Birlikspor 2 - 1 Ankaragucu 89'
ALM 14:30 Berliner AK 07 2 - 0 Auerbach 45'
13:30 Tepecik 4 - 0 Kahramanmarasspor 88'
İT 13:30 Perugia 0 - 0 Crotone 80'
ALM 15:00 Norderstedt 1 - 0 Luneburger Hansa 11'
13:30 Hatayspor 1 - 2 Sariyer 82'
İT 13:30 Torres 0 - 1 Monza 86'
13:30 Altay 2 - 4 Inegolspor 81'
13:30 Tepecik 3 - 0 Kahramanmarasspor 82'
[ 26.03.2015 ] | [ 27.03.2015 ] | [ 28.03.2015 ] | [ 29.03.2015 ] | [ 30.03.2015 ] | [ 31.03.2015 ] | [ 01.04.2015 ] | [ 02.04.2015 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Canlı maç bulunmamaktadır.
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
TERK
M. Saransk (Rus)
V. Constanta (Rou)
-
16:00
MS
Shinnik Yaroslavl (Rus)
Khimik (Rus)
0-2
16:30
MS
V. Novgorod (Rus)
CFR Cluj (Rou)
0-1
16:30
MS
Kosice (Svk)
Volyn Lutsk (Ukr)
0-1
17:30
MS
Moss
Forde
0-0
18:00
MS
Arsenal Kiev (Ukr)
D. Zagreb (Cro)
0-0
18:00
MS
Kuban (Rus)
Karpaty (Ukr)
1-1
18:00
MS
KooTeePee
AC Oulu
0-0
18:30
MS
OPS
Haka
0-1
18:30
MS
Arna-Bjornar
Viking 2
1-0
18:30
MS
HJK
Lahti
1-0
18:30
MS
Austria Vienna (Aut)
Zarya (Ukr)
1-1
18:30
MS
Nardo
Rosenborg 2
0-1
19:00
MS
Tromso 2
Eidsvold
0-0
19:00
MS
Baerum
Valerenga 2
2-1
19:00
MS
Sparta Prague (Cze)
Kecskemeti TE (Hun)
0-0
19:00
MS
Atvidabergs
Brommapojkarna
1-0
20:00
MS
AIK
Mjallby
0-0
20:00
MS
Trollhattan
Torslanda
1-0
20:00
MS
Fredrikstad
Kristiansund
0-2
20:00
MS
Odds 2
Gjovik
1-1
20:30
MS
Buckley (Wal)
TNS (Wal)
1-1
21:30
[ 26.03.2015 ] | [ 27.03.2015 ] | [ 28.03.2015 ] | [ 29.03.2015 ] | [ 30.03.2015 ] | [ 31.03.2015 ] | [ 01.04.2015 ] | [ 02.04.2015 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı