27 Nisan 2015, 08:27 Pazartesi
Canlı Sonuçlar  
22:00 Independiente de Neuquen - Tiro Federal BB | 21:30 Barracas Central - Comunicaciones | 21:30 Deportivo Riestra - Flandria | 21:30 Cañuelas - San Miguel | 21:30 Claypole - Liniers | 21:30 Central Ballester - Atlas | 21:30 Ituzaingó - El Porvenir | 20:00 Hobro - Midtjylland | 21:45 Bournemouth - Bolton | 21:30 Clermont - Sochaux | 21:15 Braunschweig - Aue | 19:30 Ergotelis - Kerkyra | 21:30 Bologna - Catania | 22:00 Moreirense - Sporting | 21:00 Ceahlaul - Petrolul | 14:00 Sochi - Astrakhan | 16:00 Astrakhan - Angust Nazran | 17:00 Alania - Anzhi 2 | 21:45 Valencia - Granada CF | 20:20 Jonkopings - GAIS | 20:00 Norrkoping - Gefle | 20:05 Goteborg - Helsingborg | 20:00 Besiktas - Kardemir Karabuk | 19:00 Jerv - Brann | 20:00 Honefoss - Fredrikstad | 17:00 Alta - Lillestrom 2 | 18:00 Molde 2 - Stjordals Blink | 19:00 V. Haugesund - Odds 2 | 20:00 Holmen - Valerenga 2 | 20:00 Stabaek 2 - Lyn | 20:00 Stromsgodset 2 - Fram | 20:00 Aalesund 2 - Floro | 20:30 Vasteras SK - Huddinge | 15:00 Blackburn U21 - Wolves U21 | 21:00 Tottenham U21 - Sunderland U21 | 21:00 Reading U21 - Stoke City U21 | 21:00 Norwich U21 - Chelsea U21 |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
ARJ 03:10 Independiente 1 - 1 Coronel Moldes 87'
ARJ 03:10 Independiente 1 - 1 Coronel Moldes 72'
ARJ 03:10 Independiente 1 - 1 Coronel Moldes 62'
ARJ 03:10 Independiente 1 - 1 Coronel Moldes 54'
ARJ 03:10 Independiente 1 - 1 Coronel Moldes 45'
ARJ 03:10 Independiente 1 - 1 Coronel Moldes 37'
BEL 16:00 Al Najaf 1 - 3 Erbil 86'
BEL 16:00 Al Najaf 1 - 2 Erbil 74'
ARJ 03:10 Independiente 0 - 1 Coronel Moldes 7'
ARJ 22:30 Concepcion 2 - 1 Antoniana 90'
ARJ 22:30 Concepcion 2 - 1 Antoniana 89'
ARJ 22:30 Concepcion 2 - 0 Antoniana 87'
ARJ 22:30 Concepcion 1 - 0 Antoniana 33'
ARJ 22:30 9 de Julio Morteros 2 - 2 Gutierrez Mendoza 90'
ARJ 22:30 9 de Julio Morteros 2 - 2 Gutierrez Mendoza 75'
ARJ 22:30 9 de Julio Morteros 2 - 2 Gutierrez Mendoza 73'
ARJ 22:30 9 de Julio Morteros 1 - 2 Gutierrez Mendoza 61'
ARJ 22:30 9 de Julio Morteros 0 - 2 Gutierrez Mendoza 47'
ARJ 22:30 9 de Julio Morteros 0 - 1 Gutierrez Mendoza 27'
[ 24.04.2015 ] | [ 25.04.2015 ] | [ 26.04.2015 ] | [ 27.04.2015 ] | [ 28.04.2015 ] | [ 29.04.2015 ] | [ 30.04.2015 ] | [ 01.05.2015 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Canlı maç bulunmamaktadır.
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
TERK
M. Saransk (Rus)
V. Constanta (Rou)
-
16:00
MS
Shinnik Yaroslavl (Rus)
Khimik (Rus)
0-2
16:30
MS
V. Novgorod (Rus)
CFR Cluj (Rou)
0-1
16:30
MS
Kosice (Svk)
Volyn Lutsk (Ukr)
0-1
17:30
MS
Moss
Forde
0-0
18:00
MS
Arsenal Kiev (Ukr)
D. Zagreb (Cro)
0-0
18:00
MS
Kuban (Rus)
Karpaty (Ukr)
1-1
18:00
MS
KooTeePee
AC Oulu
0-0
18:30
MS
OPS
Haka
0-1
18:30
MS
Arna-Bjornar
Viking 2
1-0
18:30
MS
HJK
Lahti
1-0
18:30
MS
Austria Vienna (Aut)
Zarya (Ukr)
1-1
18:30
MS
Nardo
Rosenborg 2
0-1
19:00
MS
Tromso 2
Eidsvold
0-0
19:00
MS
Baerum
Valerenga 2
2-1
19:00
MS
Sparta Prague (Cze)
Kecskemeti TE (Hun)
0-0
19:00
MS
Atvidabergs
Brommapojkarna
1-0
20:00
MS
AIK
Mjallby
0-0
20:00
MS
Trollhattan
Torslanda
1-0
20:00
MS
Fredrikstad
Kristiansund
0-2
20:00
MS
Odds 2
Gjovik
1-1
20:30
MS
Buckley (Wal)
TNS (Wal)
1-1
21:30
[ 24.04.2015 ] | [ 25.04.2015 ] | [ 26.04.2015 ] | [ 27.04.2015 ] | [ 28.04.2015 ] | [ 29.04.2015 ] | [ 30.04.2015 ] | [ 01.05.2015 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı