25 Nisan 2015, 17:19 Cumartesi
Canlı Sonuçlar  
22' Justo José de Urquiza 0 - 0 San Martín Burzaco | 22' Juventud Unida San Miguel 0 - 0 Argentino de Quilmes | 20' Leandro N. Alem 0 - 0 Lugano | Susp.' Arsenal Sarandi 0 - 1 Aldosivi | 22' Salzburg 1 - 0 Ried | 69' B.93 2 - 0 Svebolle | 67' BK Frem 3 - 2 B 1908 | 67' Sollerod-Ved. 0 - 0 Herlev | 67' Marienlyst 0 - 1 Odder | 66' Varde 0 - 3 Kolding BK | 90' Horsens 0 - 0 Viborg | 65' Bronshoj 0 - 2 Vendsyssel FF | 64' Lyngby 0 - 1 Fredericia | 20' Burton 1 - 0 Northampton | 23' Hartlepool 1 - 1 Exeter | 21' Mansfield 0 - 1 Portsmouth | 21' Oxford Utd 0 - 0 Cambridge Utd | 22' Plymouth 1 - 0 Tranmere | 22' York 0 - 0 Newport | 20' Bury 0 - 0 AFC Wimbledon | 21' Southend 0 - 0 Luton | 23' Stevenage 0 - 0 Carlisle | 22' Dagenham & Red. 1 - 0 Accrington | 22' Cheltenham 0 - 1 Shrewsbury | 24' Wycombe 0 - 0 Morecambe | 24' Canvey 0 - 1 Wingate & Finchley | 24' Enfield Town 0 - 0 Witham | 24' Hendon 0 - 1 Leiston | 24' Tonbridge 1 - 0 Dulwich Hamlet | 24' VCD Athletic 0 - 0 Billericay | 24' Bognor 0 - 0 Margate | 24' Kingstonian 0 - 0 Grays | 24' Leatherhead 0 - 0 Harrow | 24' Maidstone 0 - 0 East Thurrock | 24' Metropolitan 0 - 0 Hornchurch | 24' Bury Town 0 - 0 Lewes | 24' Peacehaven & Telscombe 1 - 0 Hampton | 21' Boston 0 - 0 Leamington | 17' Fylde 1 - 1 Gloucester City | 19' Stockport 0 - 1 Harrogate | 19' Chelmsford 0 - 1 Boreham Wood | 19' Ebbsfleet 1 - 0 Stortford | 18' Farnborough 0 - 0 Concord | 22' Gosport 0 - 0 Bromley | 19' Havant & W 0 - 0 Whitehawk | 20' Hayes & Yeading 0 - 0 St. Albans | 8' Hemel 0 - 0 Eastbourne Borough | 13' Staines 1 - 0 Bath City | 18' Sutton 1 - 0 Maidenhead | 19' Weston 0 - 0 Basingstoke | 16' Chorley 0 - 0 Solihull | 18' Lowestoft 0 - 1 Barrow | 20' Oxford City 1 - 0 Guiseley | 22' Stalybridge 0 - 0 Gainsborough | 18' Brackley 0 - 0 Hednesford | 19' Tamworth 1 - 0 Hyde | 18' Worcester 0 - 0 Colwyn Bay | 24' North Ferriby 0 - 0 Bradford PA | 23' Burnley 0 - 0 Leicester | 23' West Brom 0 - 0 Liverpool | 23' QPR 0 - 0 West Ham | 22' Newcastle Utd 1 - 0 Swansea | 23' Crystal Palace 0 - 0 Hull City | 23' Stoke City 0 - 1 Sunderland | 20' Birmingham 0 - 0 Charlton | 22' Cardiff 1 - 0 Blackpool | 22' Rotherham 0 - 0 Norwich | 22' Fulham 0 - 0 Middlesbrough | 19' Huddersfield 0 - 0 Blackburn | 22' Ipswich 0 - 0 Nottingham | 20' Wigan 0 - 0 Wolves | 20' Millwall 0 - 0 Derby | 20' Reading 0 - 1 Brentford | 20' Chesterfield 0 - 0 Bristol City | 19' Coventry 0 - 0 Crewe | 21' Scunthorpe 2 - 1 Gillingham FC | 21' Leyton Orient 0 - 0 Sheffield Utd | 22' Notts County 1 - 0 Doncaster | 20' Peterborough 0 - 0 Crawley Town | 19' Fleetwood Town 0 - 0 Colchester | 22' Yeovil 0 - 1 Port Vale | 18' Bradford 1 - 0 Barnsley | 21' Preston 1 - 0 Swindon | 21' Rochdale 0 - 1 Milton Keynes Dons | 20' Walsall 1 - 0 Oldham | 20' Red Star 4 - 0 Chambly | 60' BSV Rehden 3 - 1 Goslarer | IY Hannover 1 - 1 Hoffenheim | IY Köln 0 - 0 Bayer Leverkusen | IY Hamburger SV 2 - 1 Augsburg | IY VfB Stuttgart 2 - 0 Freiburg | IY Dortmund 2 - 0 Eintracht Frankfurt | 66' Avellino 1 - 0 Entella | 67' Brescia 0 - 0 Cittadella | 64' Frosinone 1 - 0 Carpi | 65' Modena 2 - 0 Crotone | 65' Pro Vercelli 0 - 1 Latina | 63' Lanciano 0 - 0 Pescara | 62' Spezia 2 - 0 Trapani | 65' Perugia 0 - 1 Livorno | 65' Vicenza 1 - 0 Varese | IY Odd 2 - 0 Mjondalen | IY Pogon Szczecin 1 - 0 Gornik Z. | 65' FC Botosani 0 - 0 CSMS Iasi | 66' Sibir 2 2 - 0 Barnaul | 66' Volga N. Novgorod 0 - 1 Khimik | 63' Shinnik Yaroslavl 2 - 0 Tosno | 22' Volgar-Astrakhan 0 - 0 SKA Energiya | 19' Real Madrid B 0 - 0 Sestao | 19' Baleares 0 - 0 Espanyol B | 23' Lugo 0 - 0 Alcorcon | 22' Espanyol 0 - 1 Barcelona | 65' Degerfors 1 - 1 Angelholms | 65' Ostersunds 1 - 1 Varnamo | 22' Sirius 0 - 0 Brommapojkarna | 24' Varbergs 0 - 0 Syrianska | 22' Hammarby 0 - 0 Atvidabergs | 90' Ankaragucu 2 - 0 Nazillispor | 64' Rizespor 0 - 2 Kasimpasa | 64' T. Moscow 0 - 1 CSKA Moscow | 90' Bassano 2 - 1 Renate | 90' Lumezzane 1 - 0 AlbinoLeffe | 90' Pordenone 1 - 1 Novara | 90' Alessandria 0 - 1 Como | 90' Giana Erminio 0 - 1 FeralpiSalo | 90' Torres 3 - 1 Venezia | 20' Nybergsund 0 - 0 Notodden | 21' Egersunds 0 - 0 Flekkeroy | 21' Odda 1 - 0 Fyllingsdalen | 21' Kongsvinger 0 - 0 Rodde | 21' Nardo 0 - 1 Elverum | 65' Carlstad 0 - 3 Sodertalje FK | 62' Dalkurd 0 - 1 Akropolis | 62' Lunds 0 - 1 Osters | 62' Oskarshamns 0 - 1 Halmia | 22' Orgryte 0 - 1 Oddevold |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
İN 17:00 Ebbsfleet 1 - 0 Stortford 19'
BEL 16:00 Al Najaf 2 - 0 Erbil 90'
16:00 Rizespor 0 - 2 Kasimpasa 62'
İS 16:00 Degerfors 1 - 1 Angelholms 63'
İT 15:30 Torres 3 - 1 Venezia 89'
İT 15:30 Lumezzane 1 - 0 AlbinoLeffe 90'
İT 16:00 Vicenza 1 - 0 Varese 64'
İT 16:00 Perugia 0 - 1 Livorno 63'
İN 17:00 Staines 1 - 0 Bath City 11'
İN 17:00 Chelmsford 0 - 1 Boreham Wood 15'
İN 17:00 Fylde 1 - 1 Gloucester City 14'
İN 17:00 Dagenham & Red. 1 - 0 Accrington 20'
İN 17:00 Dagenham & Red. 1 - 0 Accrington 19'
İN 17:00 Cheltenham 0 - 1 Shrewsbury 20'
İN 17:00 Walsall 1 - 0 Oldham 19'
İN 17:00 Scunthorpe 2 - 1 Gillingham FC 19'
İN 17:00 Bradford 1 - 0 Barnsley 17'
İN 17:00 Newcastle Utd 1 - 0 Swansea 20'
DAN 16:00 Bronshoj 0 - 2 Vendsyssel FF 63'
[ 22.04.2015 ] | [ 23.04.2015 ] | [ 24.04.2015 ] | [ 25.04.2015 ] | [ 26.04.2015 ] | [ 27.04.2015 ] | [ 28.04.2015 ] | [ 29.04.2015 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Canlı maç bulunmamaktadır.
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Gimnasia E.R.
San Jorge
2-0
02:00
MS
Estudiantes L.P.
Newells Old Boys
0-0
02:30
MS
Barbados
Jamaica
0-0
02:30
MS
Aldosivi
Instituto
0-0
02:30
MS
Altinordu
Ankaragucu
0-0
13:30
MS
Kizilcahamamspor
Altay
0-0
13:30
MS
Acharnaikos
Chania
1-0
15:00
MS
Agropoli
Cavese
-
15:30
MS
Kalamaria
Aiginiakos
0-0
16:00
MS
Episkopi
Fokikos FC
0-1
16:30
MS
Kassiopi
Iraklis
0-1
18:00
MS
Corona Brasov
Concordia
1-0
18:30
MS
Podbeskidzie
Pogon Szczecin
0-0
19:00
MS
Platanias FC
Giannina
1-1
19:30
MS
Vaslui
Gaz Metan Medias
0-0
21:00
MS
Reggiana
Savona
0-1
21:00
MS
West Brom U21
Wolves U21
0-1
21:00
MS
Blackburn U21
Newcastle Utd U21
1-1
21:00
MS
Liverpool U21
Reading U21
1-1
21:00
MS
Bolton U21
Everton U21
1-1
21:00
MS
Middlesbrough U21
Aston Villa U21
0-1
21:00
MS
St. Pauli
Union Berlin
0-0
21:15
MS
Lens
Tours
0-2
21:30
MS
Bradford PA
Vauxhall
0-0
21:45
MS
Chesterfield
Portsmouth
0-0
21:45
MS
Yupanqui
CSR Espanol
2-0
22:00
MS
Arouca
Academica
0-1
22:00
MS
Claypole
Cañuelas
1-0
22:00
MS
Victoriano A.
San Martín Burzaco
0-1
22:00
MS
Deportivo Riestra
Atlas
2-1
22:00
MS
Leandro N. Alem
Deportivo Muniz
2-0
22:00
MS
Atl. Huracan
Ferro
0-0
22:00
MS
Brown Adrogue
Douglas Haig
1-1
22:00
MS
Villa San Carlos
Gimnasia Jujuy
1-1
22:00
MS
Club Luján
Midland
0-0
22:00
MS
Sarmiento Junin
Sportivo Belgrano
1-0
00:00
MS
Talleres Cordoba
Crucero del Norte
1-1
00:00
MS
Ind. Rivadavia
Independiente
2-0
00:10
[ 22.04.2015 ] | [ 23.04.2015 ] | [ 24.04.2015 ] | [ 25.04.2015 ] | [ 26.04.2015 ] | [ 27.04.2015 ] | [ 28.04.2015 ] | [ 29.04.2015 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı