28 Nisan 2015, 13:11 Salı
Canlı Sonuçlar  
21:30 CA Estudiantes - Colegiales | 21:30 Sacachispas - Defensores de Cambaceres | 20:00 San Telmo - Dock Sud | 19:00 Grodig - Salzburg | 20:00 Austria (Am) - Schwechat | 20:00 Neusiedl - Donaufeld Wien | 20:00 First Vienna - Parndorf | 20:00 Admira (Am) - Neuberg | 20:30 Stegersbach - Ritzing | 20:30 St. Polten (Am) - Rapid Vienna (Am) | 20:30 Amstetten - 1. SC Sollenau | 21:30 Kortrijk - St. Liege | 21:45 Hull City - Liverpool | 21:45 Rotherham - Reading | 21:45 Colchester - Swindon | 21:30 AC Ajaccio - Orleans | 21:30 Creteil - Brest | 21:30 Dijon - Arles-Avignon | 21:30 GFC Ajaccio - Tours | 21:30 Le Havre - Nimes | 21:30 Niort - Chateauroux | 21:30 Troyes - Angers | 21:30 Auxerre - Laval | 21:30 Valenciennes - Nancy | 22:00 Paris SG - Metz | 21:30 Bayern Munich - Dortmund | 16:30 Bayern II - Seligenporten | 19:30 Rodinghausen - B. Monchengladbach II | 20:00 FC 08 Homburg - Hoffenheim II | 20:30 Kray - Siegen | 20:30 Uerdingen - Wiedenbruck | 19:00 Stutt. Kickers II - Ulm | 19:30 Dresden II - Aue II | 21:30 Carpi - Bari | 21:30 Crotone - Avellino | 21:30 Entella - Varese | 21:30 Trapani - Lanciano | 21:30 Brescia - Vicenza | 21:30 Latina - Perugia | 21:30 Livorno - Modena | 21:30 Ternana - Frosinone | 21:30 Cittadella - Spezia | 21:30 Pescara - Pro Vercelli | 21:45 Udinese - Inter | 17:00 CFR Cluj - Concordia | 19:15 Rapid Bucuresti - FC Botosani | 21:30 Pandurii - Din. Bucuresti | 17:00 Krasnodar 2 - Terek Grozni 2 | 21:00 Barcelona - Getafe | 23:00 Ath Bilbao - Real Sociedad | 23:00 Levante - Cordoba | 19:45 Ljungskile - Mjallby | 17:00 Karsiyaka - Giresunspor | 17:00 Elazigspor - Alanyaspor | 19:00 Orduspor - Altinordu | 19:00 Sanliurfaspor - Denizlispor | 20:30 Bursaspor - Fenerbahce | 20:00 Drammen - Lorenskog | 15:00 West Brom U21 - Arsenal U21 | 17:00 Derby U21 - Newcastle Utd U21 | 21:00 Fulham U21 - Manchester United U21 | 21:00 Middlesbrough U21 - Bolton U21 |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
ARJ 03:00 Talleres Cordoba 2 - 2 Juventud Unida Universitario 36'
ARJ 03:00 Talleres Cordoba 2 - 1 Juventud Unida Universitario 18'
ARJ 03:00 Talleres Cordoba 2 - 0 Juventud Unida Universitario 10'
ARJ 03:00 Talleres Cordoba 1 - 0 Juventud Unida Universitario 5'
ARJ 03:00 Gimnasia Jujuy 2 - 1 Gimnasia Mendoza 90'
ARJ 03:00 Gimnasia Jujuy 2 - 1 Gimnasia Mendoza 88'
ARJ 03:00 Gimnasia Jujuy 2 - 1 Gimnasia Mendoza 84'
ARJ 03:00 Gimnasia Jujuy 1 - 1 Gimnasia Mendoza 82'
ARJ 03:00 Gimnasia Jujuy 2 - 1 Gimnasia Mendoza 76'
ARJ 03:00 Gimnasia Jujuy 2 - 1 Gimnasia Mendoza 67'
ARJ 03:00 Gimnasia Jujuy 2 - 1 Gimnasia Mendoza 63'
ARJ 02:00 Independiente de Neuquen 1 - 0 Tiro Federal BB 14'
ARJ 03:00 Gimnasia Jujuy 2 - 1 Gimnasia Mendoza 60'
ARJ 03:00 Gimnasia Jujuy 2 - 1 Gimnasia Mendoza 48'
ARJ 03:00 Gimnasia Jujuy 2 - 1 Gimnasia Mendoza 46'
ARJ 03:00 Gimnasia Jujuy 2 - 1 Gimnasia Mendoza 36'
ARJ 03:00 Gimnasia Jujuy 2 - 1 Gimnasia Mendoza 22'
ARJ 03:00 Gimnasia Jujuy 1 - 0 Gimnasia Mendoza 13'
POR 22:00 Moreirense 1 - 4 Sporting 90'
[ 25.04.2015 ] | [ 26.04.2015 ] | [ 27.04.2015 ] | [ 28.04.2015 ] | [ 29.04.2015 ] | [ 30.04.2015 ] | [ 01.05.2015 ] | [ 02.05.2015 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Canlı maç bulunmamaktadır.
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Zilina (Svk)
Podbrezova (Svk)
4-1
12:00
MS
FC Poltava (Ukr)
Sumy (Ukr)
1-0
13:00
MS
Tokatspor
Galatasaray
0-2
14:00
MS
Turkey U17
Sweden U17
1-1
14:00
MS
Honka
HJK
0-1
15:00
MS
Skoda Xanthi
Giannina
0-2
15:00
MS
Ergotelis
Veria
0-0
15:00
MS
GKS Belchatow (Pol)
Pelikan (Pol)
1-0
15:00
MS
Lombard Papa (Hun)
Soproni VSE (Hun)
2-1
15:00
MS
Sloboda (Bih)
Crvena Zvezda (Srb)
0-0
15:00
MS
Slovan Bratislava (Svk)
Zlin (Cze)
1-2
15:00
MS
NK Zagreb (Cro)
Zelina (Cro)
1-0
15:30
MS
Norway U17
Slovakia U17
2-0
17:00
MS
Lech Poznan (Pol)
Krasnodar (Rus)
0-0
17:00
MS
Levadiakos
Smyrnis
0-0
17:15
MS
Panthrakikos
Platanias FC
0-0
17:15
MS
Atromitos
Kalloni
1-0
17:15
MS
Olympiakos Piraeus
Panionios
2-0
17:15
MS
Dynamo Moscow (Rus)
Zawisza (Pol)
-
17:30
MS
Antalyaspor
Elazigspor
1-0
18:00
MS
Orebro
IH Hafnarfjordur
2-1
18:00
MS
Zenit Petersburg
Metalist Kharkiv
1-0
18:00
MS
Slavia Prague (Cze)
V. Constanta (Rou)
-
18:00
MS
SJK
Jaro
1-1
19:00
MS
FC Gomel (Blr)
FC Brasov (Rou)
-
19:00
MS
Vaslui (Rou)
Maribor (Slo)
0-0
19:00
MS
Zeta (Mne)
Poli Timisoara (Rou)
0-1
19:00
MS
Elfsborg (Swe)
Steaua Bucuresti (Rou)
0-0
19:00
MS
Asteras Tripolis
Panathinaikos
0-0
19:30
MS
PAOK
OFI Crete
1-0
19:30
MS
Cambuur
PSV
1-1
19:45
MS
Akhisar Genclik Spor
Eskisehirspor
1-0
20:00
MS
Cha Grande
Pesqueira
0-0
20:00
MS
G.A. Eagles
Waalwijk
1-0
20:45
MS
Nijmegen
Breda
1-1
20:45
MS
Guarani EC
Minas
-
21:00
MS
Penafiel
Benfica
0-0
21:00
MS
Manchester City U21
Bolton U21
2-0
21:00
MS
Shakhtar
CSKA Moscow
2-1
21:00
MS
Boavista
Flamengo RJ
2-2
21:00
MS
Duque de Caxias
Madureira
0-3
21:00
MS
Real Madrid
Atl. Madrid
1-0
21:00
İPT
CFR Cluj (Rou)
Rubin Kazan (Rus)
-
21:00
MS
Peterborough
Swindon
2-2
21:15
MS
Liberec
Midtjylland
1-0
21:45
MS
Lokeren
Oostende
1-1
21:45
MS
Waregem
Gent
0-0
21:45
MS
Heerenveen
Twente
0-0
21:45
MS
Preston
Nottingham
0-1
21:45
MS
AS Roma
Napoli
2-0
21:45
MS
Lyon
Troyes
2-1
21:55
MS
Ferreira
Olhanense
2-0
22:00
MS
Malmo FF (Swe)
Columbus (Usa)
0-0
22:30
MS
FC Porto
Estoril
1-1
23:00
MS
Macae
Friburguense
1-1
23:00
MS
Barcelona
Real Sociedad
1-0
23:00
MS
Caldense
Nacional MG
1-0
23:30
MS
Cruzeiro
Villa Nova
3-0
23:30
MS
Avai
Joinville
0-0
23:30
MS
Cabofriense
Bangu
2-1
23:30
MS
EC Cruzeiro
Bento Goncalves
0-0
23:30
MS
Gremio
Veranopolis
0-0
23:30
MS
Atl. Sorocaba
Portuguesa
0-0
23:30
MS
Comercial
Ponte Preta
0-1
23:30
MS
URT
Tupi
0-0
00:00
MS
Brusque
Gremio Juventus
3-0
00:30
MS
Hermann Aichinger
Marcilio Dias
1-0
00:30
MS
Atletico GO
Aparecidense
1-0
00:30
MS
Crac Go
Goianesia
0-0
00:30
MS
Goias
Anapolina
1-1
00:30
MS
Trindade
Gremio Anapolis
0-0
00:30
MS
Passo Fundo
Aimore
0-0
00:30
MS
Sao Luiz
EC Sao Jose
0-0
00:30
MS
CA Porto
Serra Talhada
0-1
01:00
MS
Salgueiro
America PE
2-0
01:00
MS
Ypiranga
Central SC
0-2
01:00
MS
Confianca
Sergipe
1-1
01:15
MS
Feirense
Juazeirense
2-2
01:30
MS
Galicia
Jacuipense
-
01:30
MS
Juazeiro
Bahia De Feira
0-0
01:30
MS
Serrano
Catuense
0-1
01:30
[ 25.04.2015 ] | [ 26.04.2015 ] | [ 27.04.2015 ] | [ 28.04.2015 ] | [ 29.04.2015 ] | [ 30.04.2015 ] | [ 01.05.2015 ] | [ 02.05.2015 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı