07 Şubat 2016, 23:18 Pazar
Canlı Sonuçlar  
83' Roma 2 - 1 Sampdoria | 67' Olympique Marsilya 1 - 1 PSG | 70' Defensa y Justicia 2 - 1 Unión Santa Fe | 69' Independiente 0 - 0 Belgrano | 71' Guillermo Brown 0 - 0 All Boys | 71' Crucero del Norte 0 - 0 Almagro | 66' Juventud Unida Gualeguaychú 0 - 0 Talleres Córdoba | 70' Deportes Iquique 0 - 0 Colo Colo | 53' Jaguares de Córdoba 0 - 2 Atlético Nacional | 28' Alianza Lima 2 - 1 Alianza Atlético | 71' Danubio 1 - 0 Juventud | 71' Peñarol 1 - 1 Cerro | 71' Racing Club 1 - 0 El Tanque Sisley | IY Deportivo Táchira 2 - 1 Atlético Venezuela | 28' Fuerza Amarilla 0 - 0 Aucas | 45' Guastatoya 1 - 0 Suchitepéquez | 28' FAS 0 - 0 UES | 28' Atlético Marte 0 - 0 Sonsonate | 71' Aimoré 0 - 0 Lajeadense | 28' Magallanes 0 - 0 Iberia | 25' Santiago Morning 0 - 0 Ñublense | 28' Deportes Temuco 0 - 0 Puerto Montt | 71' Independiente Neuquén 1 - 0 Deportivo Madryn | 56' San Jorge Tucumán 0 - 1 Concepción FC | 45' Sarmiento Resistencia 0 - 0 Chaco For Ever | 45' Gimnasia Mendoza 0 - 0 Gutiérrez | 45' Sol de America 0 - 0 Guaraní A. Franco | 28' Gimnasia y Tiro 0 - 0 Juventud Antoniana | 28' Unión de San Juan 0 - 0 Deportivo Maipú | 28' Platense 0 - 1 Honduras Progreso | 28' Deportivo La Guaira U20 0 - 0 Cortuluá U20 | 0' Grêmio 0 - 0 Coritiba |

iddaa denince akla gelen Türkiyenin en çok kazandıran iddaa tahminleri sitesi iddaatahmin.com artık canlı skorlar dada çok iddaalı.

Günün tüm ligleri ve tüm maçları en hızlı goller en hızlı skorlar sadece burada.

Takımların dizilişlerinden kadrolara,maçların canlı oynanırken istatistiki bilgilerine kadar her türlü detaya en hızlı şekilde iddaatahmin.com canlı maç sonuçları sayfamızdan takip edebilir.

Yüzlerde maçın içinde boğulmadan sadece kuponunuzda ki iddaa maçlarını seçip takip edebilir , bilgisayar başında olmasanızda sesli gol bildirimiyle gol olduğunda bilgilendirirlirsiniz.

Unutmayın iddaatahmin.com da takip edilen kuponlar tutar.



maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
İT 21:45 Roma 2 - 1 Sampdoria 10'
İT 21:45 Roma 2 - 1 Sampdoria 34'
İT 21:45 Roma 2 - 1 Sampdoria 38'
İT 21:45 Roma 2 - 1 Sampdoria 55'
İT 21:45 Roma 2 - 1 Sampdoria 61'
İT 21:45 Roma 2 - 1 Sampdoria 45'
İT 21:45 Roma 2 - 1 Sampdoria 50'
İT 21:45 Roma 2 - 1 Sampdoria 57'
FRA 22:00 Olympique Marsilya 1 - 1 PSG 2'
FRA 22:00 Olympique Marsilya 1 - 1 PSG 25'
ARJ 22:00 Independiente 0 - 0 Belgrano 43'
ARJ 22:00 Defensa y Justicia 2 - 1 Unión Santa Fe 30'
ARJ 22:00 Defensa y Justicia 2 - 1 Unión Santa Fe 43'
ARJ 22:00 Defensa y Justicia 2 - 1 Unión Santa Fe 20'
ARJ 22:00 Defensa y Justicia 2 - 1 Unión Santa Fe 33'
ARJ 22:00 Defensa y Justicia 2 - 1 Unión Santa Fe 56'
URU 22:00 Racing Club 1 - 0 El Tanque Sisley 64'
URU 22:00 Peñarol 1 - 1 Cerro 1'
URU 22:00 Peñarol 1 - 1 Cerro 58'
URU 22:00 Danubio 1 - 0 Juventud 17'
GUA 22:30 Guastatoya 1 - 0 Suchitepéquez 1'
ARJ 22:00 Independiente Neuquén 1 - 0 Deportivo Madryn 11'
ARJ 22:15 San Jorge Tucumán 0 - 1 Concepción FC 3'
VEN 22:30 Deportivo Táchira 2 - 1 Atlético Venezuela 3'
VEN 22:30 Deportivo Táchira 2 - 1 Atlético Venezuela 21'
VEN 22:30 Deportivo Táchira 2 - 1 Atlético Venezuela 29'
KOL 22:15 Jaguares de Córdoba 0 - 2 Atlético Nacional 5'
KOL 22:15 Jaguares de Córdoba 0 - 2 Atlético Nacional 23'
KOL 22:15 Jaguares de Córdoba 0 - 2 Atlético Nacional 37'
KOL 22:15 Jaguares de Córdoba 0 - 2 Atlético Nacional 37'
KOL 22:15 Jaguares de Córdoba 0 - 2 Atlético Nacional 39'
KOL 22:15 Jaguares de Córdoba 0 - 2 Atlético Nacional 20'
KOL 22:15 Jaguares de Córdoba 0 - 2 Atlético Nacional 37'
PER 23:00 Alianza Lima 2 - 1 Alianza Atlético 2'
PER 23:00 Alianza Lima 2 - 1 Alianza Atlético 11'
PER 23:00 Alianza Lima 2 - 1 Alianza Atlético 21'
ARJ 22:00 Crucero del Norte 0 - 0 Almagro 27'
ARJ 22:00 Guillermo Brown 0 - 0 All Boys 24'
ARJ 22:00 Guillermo Brown 0 - 0 All Boys 33'
ŞI 23:00 Santiago Morning 0 - 0 Ñublense 11'
ŞI 23:00 Santiago Morning 0 - 0 Ñublense 19'
HON 23:00 Platense 0 - 1 Honduras Progreso 2'
[ 04-02-2016 ] | [ 05-02-2016 ] | [ 06-02-2016 ] | [ 07-02-2016 ] | [ 08-02-2016 ] | [ 09-02-2016 ] | [ 10-02-2016 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Brezilya - Primeira Liga
3'
-
23:30
İtalya - Serie A
84'
1 - 0
21:45
Fransa - 1. Lig
68'
1 - 1
22:00
Arjantin - Birinci Lig
70'
0 - 0
22:00
00:00
-
00:00
00:15
-
00:15
Güney Amerika - Copa Libertadores U20
Uruguay - Premier Lig
73'
1 - 0
22:00
73'
1 - 0
22:00
Guatemala - Ulusal Lig
DA'
1 - 0
22:30
Yunanistan - Football Ligi
ERT.
-
15:00
Almanya - Bölgesel Lig
Almanya - Bölgesel Lig
Arjantin - Argentino A
Paraguay - Profesyonel Lig
Venezuela - Premier Lig
00:30
-
00:30
Kolombiya - Primera A
02:30
-
02:30
Peru - Premier Lig
Arjantin - Prim B Metro
Arjantin - Ulusal B Premier Ligi
73'
0 - 0
22:00
73'
0 - 0
22:00
Ekvador - Primera A
Arjantin - Arjantin Kupası
01:30
-
01:30
El Salvador - Premier Lig
30'
-
23:00
Şili - Premier Lig
72'
0 - 0
22:00
Şili - Primera B
29'
-
23:00
Honduras - Ulusal Lig
23:30
-
23:30
Brezilya - Gaucho 1
73'
0 - 0
22:00
Brezilya - Catarinense
0'
-
23:30
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
Brezilya - Primeira Liga
Türkiye - Süper Lig
MS
2 - 0
19:00
Türkiye - 1. Lig
MS
1 - 0
13:30
MS
0 - 1
16:00
MS
0 - 1
18:30
İngiltere - Premier Lig
MS
0 - 2
15:30
Almanya - Bundesliga
MS
0 - 1
16:30
MS
0 - 1
18:30
İspanya - Premier Lig
MS
0 - 1
13:00
MS
0 - 0
17:00
MS
0 - 1
19:15
MS
0 - 1
21:30
İtalya - Serie A
MS
0 - 0
16:00
MS
1 - 1
16:00
MS
0 - 0
16:00
MS
1 - 1
16:00
MS
0 - 1
16:00
MS
0 - 0
19:00
Fransa - 1. Lig
MS
1 - 0
15:00
MS
1 - 2
18:00
Hollanda - Eredivisie
MS
1 - 1
13:30
MS
1 - 0
15:30
MS
1 - 0
15:30
MS
0 - 2
17:45
Portekiz - Premier Lig
MS
1 - 0
18:00
MS
1 - 1
21:15
Belçika - Pro Lig
MS
0 - 0
15:30
MS
0 - 0
21:00
Avusturya - Bundesliga
MS
0 - 0
17:30
İsviçre - Süper Lig
MS
1 - 0
14:45
MS
0 - 0
14:45
MS
0 - 0
17:00
İskoçya - İskoçya Kupası
MS
0 - 1
17:00
Yunanistan - Süper Lig
MS
1 - 0
15:00
MS
1 - 0
17:15
MS
0 - 0
17:15
MS
1 - 0
19:30
Almanya - 2. Bundesliga
İspanya - 2. lig
MS
2 - 2
13:00
MS
0 - 1
18:00
MS
0 - 0
20:15
İtalya - Serie B
MS
0 - 0
18:30
Arjantin - Birinci Lig
MS
1 - 1
00:00
MS
0 - 0
02:00
Hollanda - 2. Lig
MS
1 - 1
15:30
Güney Amerika - Copa Libertadores U20
Uruguay - Premier Lig
MS
0 - 2
01:00
Guatemala - Ulusal Lig
MS
0 - 1
00:00
MS
1 - 1
19:00
MS
0 - 0
20:00
Brezilya - Paraibano
MS
2 - 0
00:00
Yunanistan - Football Ligi
MS
0 - 0
15:00
MS
-
15:00
MS
1 - 0
15:00
Brezilya - Piauiense
MS
0 - 1
23:00
İtalya - Lega Pro 1
MS
4 - 1
15:00
MS
1 - 1
16:00
MS
1 - 1
18:30
İtalya - Lega Pro 1
MS
1 - 0
16:00
MS
1 - 0
16:00
İtalya - Lega Pro 1
MS
2 - 0
16:00
MS
0 - 1
16:00
MS
0 - 1
18:30
Almanya - Bölgesel Lig
MS
0 - 0
13:00
Almanya - Bölgesel Lig
MS
1 - 3
15:00
Almanya - Bölgesel Lig
MS
0 - 0
15:00
Tunus - Kupa
MS
2 - 1
14:30
MS
0 - 2
14:30
MS
2 - 0
14:30
MS
0 - 0
14:30
Paraguay - Profesyonel Lig
Kolombiya - Primera A
MS
0 - 1
00:00
Peru - Premier Lig
MS
0 - 2
20:30
Arjantin - Prim B Metro
Arjantin - Ulusal B Premier Ligi
Ekvador - Primera A
MS
1 - 1
18:15
MS
0 - 0
19:00
Belçika - 2. Lig
MS
0 - 0
16:00
Afrika - Africa Uluslar Şampiyonası
Afrika - Africa Uluslar Şampiyonası
MS
0 - 2
15:00
Arjantin - Arjantin Kupası
MS
1 - 0
22:30
Mısır - Premier Lig
MS
0 - 1
14:30
MS
1 - 1
14:30
MS
2 - 1
17:00
MS
0 - 1
19:45
Brezilya - Paulista A3
MS
1 - 1
23:00
Avustralya - A Ligi
El Salvador - Premier Lig
MS
0 - 0
02:30
MS
0 - 0
03:00
Finlandiya - Lig Kupası
MS
0 - 1
18:30
Güney Afrika - PSL
İngiltere - 1. Lig
MS
0 - 1
16:00
MS
1 - 0
17:00
Meksika - 2. Lig
MS
1 - 0
03:00
Şili - Premier Lig
MS
1 - 1
03:00
Şili - Primera B
MS
2 - 0
23:00
Honduras - Ulusal Lig
MS
0 - 0
03:00
MS
0 - 0
03:00
MS
2 - 3
03:00
Almanya - 3. Lig
Brezilya - Potiguar
MS
1 - 0
00:00
Portekiz - Liga de Honra
MS
2 - 1
13:15
MS
0 - 1
17:00
MS
0 - 2
17:00
MS
1 - 1
17:00
MS
0 - 0
17:00
MS
1 - 0
18:00
MS
1 - 0
19:00
Hindistan - I-League
MS
1 - 0
15:35
İsrail - Ligat ha'Al
İran - İran Körfez Kupasi
MS
0 - 1
13:00
MS
0 - 0
13:30
MS
0 - 1
13:30
İsviçre - Challenge Lig
MS
1 - 0
16:00
MS
0 - 2
16:00
Arnavutluk - Superliga
MS
0 - 0
14:00
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
MS
1 - 0
16:00
MS
0 - 2
18:00
Meksika - Premier Lig
MS
1 - 0
01:00
MS
2 - 0
03:00
MS
4 - 0
03:00
MS
0 - 0
04:06
MS
0 - 1
05:00
MS
1 - 0
20:00
Brezilya - Paulista A2
MS
2 - 1
23:00
Brezilya - Catarinense
MS
0 - 1
21:00
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı