31 Temmuz 2015, 07:54 Cuma
Canlı Sonuçlar  
19:30 Nürnberg - Heidenheim | 19:30 Arminia Bielefeld - FSV Frankfurt | 21:30 Kaiserslautern - Eintracht Braunschweig | 21:00 Ajaccio - Dijon | 21:00 Auxerre - Brest | 21:00 Niort - Valenciennes | 21:00 Clermont - Sochaux | 21:00 Bourg-Péronnas - Le Havre | 21:00 Nîmes - Evian TG | 21:00 Paris - Laval | 21:00 Red Star - Créteil | 21:30 Gent - Genk | 20:30 Helsingborg - Kalmar | 20:00 Viking - Haugesund | 19:00 Viborg - Esbjerg | 21:30 Midtjylland - OB | 21:45 Cork City - Bohemians | 21:45 Derry City - Longford Town | 21:45 Drogheda United - Shamrock Rovers | 21:45 Bray Wanderers - Dundalk | 19:30 Anif - St. Pölten | 19:30 Kapfenberger SV - Avusturya Lustenau | 19:30 FAC Team für Viyana - Wacker Innsbruck | 19:30 Avusturya Salzburg - Avusturya Klagenfurt | 21:30 Viyanaer Neustadt - LASK Linz | 19:30 Schalding-Heining - Rain / Lech | 20:00 Jahn Regensburg - Schweinfurt | 20:00 Wacker Burghausen - Unterhaching | 22:00 Zagreb - Dinamo Zagreb | 17:00 Tractor Sazi - Naft Tehran | 17:20 Malavan - Zob Ahan | 18:05 Foolad - Rah Ahan | 18:05 Persepolis - Padideh Khorasan | 21:45 Cabinteely - UCD | 21:45 Waterford United - Cobh Ramblers | 21:45 Shelbourne - Wexford Youths | 22:00 Finn Harps - Athlone Town | 18:00 Ústí nad Labem - Spartak Sezimovo Ústí | 18:30 CFR Cluj - Voluntari | 21:00 Concordia Chiajna - Petrolul Ploieşti | 00:00 Atlético Rafaela - Aldosivi | 01:00 Boa - Criciúma | 19:00 Sillamäe Kalev - Tammeka | 19:00 Trans - Kalju | 19:00 Flora - Tallinna Infonet | 19:00 Piast Gliwice - Górnik Zabrze | 21:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin | 14:30 Young Lions - Balestier Khalsa | 01:00 Lobos BUAP - Atlético San Luis | 02:15 Nacional Asunción - Sportivo Luqueño | 21:45 Falkirk - East Stirlingshire | 18:30 Dolgie Prudy - Khimki | 20:30 Vittsjö - Eskilstuna United | 21:00 Crvena Zvezda - Radnički Niš | 22:00 Sportivo Patria - Andino | 20:00 Almİrante Brown - Deportivo Español | 21:00 Villa San Carlos - Platense | 20:00 Mainz 05 II - Magdeburg | 20:00 Stuttgart II - Preußen Münster | 02:30 Jacksonville Armada - Minnesota Stars |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
ŞI 02:00 Colo Colo 1 - 1 Huachipato 87'
ŞI 02:00 Colo Colo 1 - 1 Huachipato 80'
ŞI 02:00 Colo Colo 1 - 1 Huachipato 64'
ŞI 02:00 Colo Colo 1 - 1 Huachipato 51'
ŞI 02:00 Colo Colo 1 - 1 Huachipato 44'
ŞI 02:00 Colo Colo 1 - 0 Huachipato 30'
BRE 01:00 Catanduvense 1 - 2 Mirassol 77'
BRE 01:00 Catanduvense 0 - 2 Mirassol 21'
ARJ 23:30 Quilmes 3 - 0 Independiente Rivadavia 87'
ARJ 23:30 Quilmes 3 - 0 Independiente Rivadavia 88'
ARJ 23:30 Quilmes 3 - 0 Independiente Rivadavia 83'
BRE 01:00 Catanduvense 0 - 1 Mirassol 1'
İR 16:30 Siah Jamegan 1 - 2 Esteghlal '
İR 16:30 Siah Jamegan 1 - 2 Esteghlal '
İR 16:30 Siah Jamegan 1 - 2 Esteghlal '
ARJ 23:30 Quilmes 3 - 0 Independiente Rivadavia 61'
ARJ 23:30 Quilmes 3 - 0 Independiente Rivadavia 57'
İR 18:05 Sepahan 1 - 0 Esteghlal Khuzestan '
İR 18:05 Sepahan 1 - 0 Esteghlal Khuzestan '
[ 28.07.2015 ] | [ 29.07.2015 ] | [ 30.07.2015 ] | [ 31.07.2015 ] | [ 01.08.2015 ] | [ 04.08.2015 ] | [ 05.08.2015 ] | [ 06.08.2015 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Canlı maç bulunmamaktadır.
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
[ 28.07.2015 ] | [ 29.07.2015 ] | [ 30.07.2015 ] | [ 31.07.2015 ] | [ 01.08.2015 ] | [ 04.08.2015 ] | [ 05.08.2015 ] | [ 06.08.2015 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı