06 Şubat 2016, 22:13 Cumartesi
Canlı Sonuçlar  
83' AZ 1 - 0 Vitesse | 83' Heerenveen 1 - 1 Twente | 40' Heracles 0 - 0 Zwolle | IY Athletic Club 0 - 0 Villarreal | 54' Elche 0 - 0 Numancia | 39' Genoa 0 - 0 Lazio | 68' Bastia 1 - 0 Troyes | 69' Toulouse 0 - 0 Nantes | 70' Caen 0 - 2 Reims | 68' Lorient 1 - 1 Montpellier | 67' Gazélec Ajaccio 0 - 0 Guingamp | 68' Waasland-Beveren 2 - 2 OH Leuven | 67' Kortrijk 1 - 0 Westerlo | IY Zulte-Waregem 1 - 1 Sporting Charleroi | 67' Young Boys 1 - 1 Grasshopper | 67' Sérésien 1 - 1 Dessel Sport | 67' Patro Eisden 0 - 2 Coxyde | 67' White Star Woluwé 2 - 2 AS Eupen | 67' Heist 0 - 2 Cercle Brugge | IY SS Monopoli 2 - 0 Lupa Castelli Romani | IY Benevento 1 - 0 F. Andria | 67' Nacional Potosí 1 - 0 The Strongest | 23' Argentinos Juniors 0 - 1 Tigre | 21' Aldosivi 0 - 0 Olimpo | 24' Villa Dálmine 0 - 0 Deportivo Santamarina | 24' Ferro Carril Oeste 0 - 0 Douglas Haig | 19' Nueva Chicago 0 - 0 Gimnasia Jujuy | 14' Chacarita Juniors 0 - 0 Brown de Adrogué | 22' Univ. Chile 0 - 0 San Marcos | 8' Atlético Huila 0 - 0 Envigado | 25' Sporting Cristal 0 - 0 Sport Huancayo | 24' Fénix 0 - 0 River Plate | 24' Liverpool 0 - 0 Montevideo Wanderers | 24' Rentistas 0 - 0 Plaza Colonia | 64' São Paulo 1 - 0 Água Santa | 67' Tupi 0 - 0 Uberlândia | 67' URT 0 - 0 Villa Nova | 67' Internacional 2 - 1 Ypİranga Erechim | 67' Trindade 0 - 1 Vila Nova | 67' CRAC 1 - 0 Aparecidense | 67' Itumbiara 0 - 0 Atlético GO | 67' Anápolis 0 - 1 Goianésia | 67' Criciúma 1 - 0 Joinville | 67' Guarani de Juazeiro 0 - 1 Guarany de Sobral | 67' Ceará 1 - 0 Tiradentes CE | 67' Itapipoca 1 - 0 Fortaleza | 67' América RN 3 - 1 Potiguar Mossoró | 24' ASSU 0 - 0 Palmeira | 24' Alecrim 0 - 0 Globo | 67' CSP 1 - 0 Paraíba | 67' Sousa 1 - 0 Botafogo PB | 67' Atlético Cajazeirense 0 - 2 Campinense | 82' Corí-Sabbá 0 - 2 Picos | 82' Altos 2 - 1 Parnahyba | 67' Ríver 1 - 0 Caiçara | 67' Estanciano 1 - 1 Socorrense | 67' Dorense 1 - 1 Itabaiana | 24' Copiapó 0 - 0 Curicó Unido | 24' Flandria 0 - 0 Tristán Suárez | 24' San Telmo 0 - 0 Acassuso | 24' Colegiales 0 - 0 Villa San Carlos | 24' Comunicaciones 0 - 0 Atlanta | 67' Mirassol 2 - 1 Rio Branco SP | 67' Paulista 0 - 2 Portuguesa | 67' União Barbarense 1 - 2 Independente SP | 45' Bragantino 1 - 2 Penapolense | 67' São Carlos 0 - 0 Primavera SP | 24' Fast Clube 0 - 1 Águia de Marabá |

iddaa denince akla gelen Türkiyenin en çok kazandıran iddaa tahminleri sitesi iddaatahmin.com artık canlı skorlar dada çok iddaalı.

Günün tüm ligleri ve tüm maçları en hızlı goller en hızlı skorlar sadece burada.

Takımların dizilişlerinden kadrolara,maçların canlı oynanırken istatistiki bilgilerine kadar her türlü detaya en hızlı şekilde iddaatahmin.com canlı maç sonuçları sayfamızdan takip edebilir.

Yüzlerde maçın içinde boğulmadan sadece kuponunuzda ki iddaa maçlarını seçip takip edebilir , bilgisayar başında olmasanızda sesli gol bildirimiyle gol olduğunda bilgilendirirlirsiniz.

Unutmayın iddaatahmin.com da takip edilen kuponlar tutar.



maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
İS 21:30 Athletic Club 0 - 0 Villarreal 27'
İS 21:30 Athletic Club 0 - 0 Villarreal 29'
İS 21:30 Athletic Club 0 - 0 Villarreal 40'
İS 21:30 Athletic Club 0 - 0 Villarreal 41'
İT 21:45 Genoa 0 - 0 Lazio 19'
FRA 21:00 Lorient 1 - 1 Montpellier 28'
FRA 21:00 Lorient 1 - 1 Montpellier 37'
FRA 21:00 Lorient 1 - 1 Montpellier 45'
FRA 21:00 Lorient 1 - 1 Montpellier 49'
FRA 21:00 Gazélec Ajaccio 0 - 0 Guingamp 10'
FRA 21:00 Gazélec Ajaccio 0 - 0 Guingamp 18'
FRA 21:00 Bastia 1 - 0 Troyes 4'
FRA 21:00 Bastia 1 - 0 Troyes 48'
FRA 21:00 Bastia 1 - 0 Troyes 59'
FRA 21:00 Bastia 1 - 0 Troyes 10'
FRA 21:00 Caen 0 - 2 Reims 21'
FRA 21:00 Caen 0 - 2 Reims 49'
FRA 21:00 Caen 0 - 2 Reims 52'
FRA 21:00 Caen 0 - 2 Reims 59'
FRA 21:00 Caen 0 - 2 Reims 62'
FRA 21:00 Caen 0 - 2 Reims 20'
FRA 21:00 Caen 0 - 2 Reims 63'
FRA 21:00 Toulouse 0 - 0 Nantes 16'
FRA 21:00 Toulouse 0 - 0 Nantes 36'
FRA 21:00 Toulouse 0 - 0 Nantes 37'
HOL 20:45 Heerenveen 1 - 1 Twente 24'
HOL 20:45 Heerenveen 1 - 1 Twente 25'
HOL 20:45 Heerenveen 1 - 1 Twente 39'
HOL 20:45 Heerenveen 1 - 1 Twente 42'
HOL 20:45 Heerenveen 1 - 1 Twente 69'
HOL 20:45 Heerenveen 1 - 1 Twente 13'
HOL 20:45 Heerenveen 1 - 1 Twente 40'
HOL 20:45 AZ 1 - 0 Vitesse 35'
HOL 20:45 AZ 1 - 0 Vitesse 62'
HOL 21:45 Heracles 0 - 0 Zwolle 35'
BEL 21:00 Kortrijk 1 - 0 Westerlo 27'
BEL 21:00 Kortrijk 1 - 0 Westerlo 55'
BEL 21:00 Waasland-Beveren 2 - 2 OH Leuven 10'
BEL 21:00 Waasland-Beveren 2 - 2 OH Leuven 45'
BEL 21:00 Waasland-Beveren 2 - 2 OH Leuven 52'
BEL 21:00 Waasland-Beveren 2 - 2 OH Leuven 6'
BEL 21:00 Waasland-Beveren 2 - 2 OH Leuven 47'
BEL 21:00 Waasland-Beveren 2 - 2 OH Leuven 57'
BEL 21:00 Waasland-Beveren 2 - 2 OH Leuven 65'
BEL 21:30 Zulte-Waregem 1 - 1 Sporting Charleroi 37'
BEL 21:30 Zulte-Waregem 1 - 1 Sporting Charleroi 25'
BEL 21:30 Zulte-Waregem 1 - 1 Sporting Charleroi 36'
İS 21:00 Young Boys 1 - 1 Grasshopper 38'
İS 21:00 Young Boys 1 - 1 Grasshopper 44'
İS 21:00 Young Boys 1 - 1 Grasshopper 45'
İS 21:00 Young Boys 1 - 1 Grasshopper 27'
İS 21:00 Young Boys 1 - 1 Grasshopper 31'
İS 21:15 Elche 0 - 0 Numancia 32'
İS 21:15 Elche 0 - 0 Numancia 39'
İS 21:15 Elche 0 - 0 Numancia 47'
İS 21:15 Elche 0 - 0 Numancia 49'
ARJ 22:00 Aldosivi 0 - 0 Olimpo 7'
ARJ 22:00 Argentinos Juniors 0 - 1 Tigre 17'
BRE 20:45 Altos 2 - 1 Parnahyba 6'
BRE 20:45 Altos 2 - 1 Parnahyba 35'
BRE 20:45 Altos 2 - 1 Parnahyba 50'
BRE 20:45 Corí-Sabbá 0 - 2 Picos 3'
BRE 20:45 Corí-Sabbá 0 - 2 Picos 15'
BRE 21:00 Criciúma 1 - 0 Joinville 33'
İT 21:30 Benevento 1 - 0 F. Andria 8'
İT 21:30 SS Monopoli 2 - 0 Lupa Castelli Romani 12'
İT 21:30 SS Monopoli 2 - 0 Lupa Castelli Romani 20'
BRE 21:00 Atlético Cajazeirense 0 - 2 Campinense 13'
BRE 21:00 Atlético Cajazeirense 0 - 2 Campinense 31'
BRE 21:00 Sousa 1 - 0 Botafogo PB 45'
BOL 21:00 Nacional Potosí 1 - 0 The Strongest 57'
ŞI 22:00 Univ. Chile 0 - 0 San Marcos 19'
ŞI 22:00 Copiapó 0 - 0 Curicó Unido 14'
BRE 21:00 São Paulo 1 - 0 Água Santa 16'
BRE 21:00 São Paulo 1 - 0 Água Santa 34'
BRE 21:00 São Paulo 1 - 0 Água Santa 39'
BRE 21:00 São Paulo 1 - 0 Água Santa 32'
BRE 21:00 América RN 3 - 1 Potiguar Mossoró 1'
BRE 21:00 América RN 3 - 1 Potiguar Mossoró 4'
BRE 21:00 América RN 3 - 1 Potiguar Mossoró 7'
BRE 21:00 América RN 3 - 1 Potiguar Mossoró 35'
BRE 22:00 Fast Clube 0 - 1 Águia de Marabá 10'
BEL 21:00 White Star Woluwé 2 - 2 AS Eupen 6'
BEL 21:00 White Star Woluwé 2 - 2 AS Eupen 23'
BEL 21:00 White Star Woluwé 2 - 2 AS Eupen 38'
BEL 21:00 White Star Woluwé 2 - 2 AS Eupen 51'
BEL 21:00 Patro Eisden 0 - 2 Coxyde 13'
BEL 21:00 Patro Eisden 0 - 2 Coxyde 55'
BEL 21:00 Sérésien 1 - 1 Dessel Sport 57'
BEL 21:00 Heist 0 - 2 Cercle Brugge 2'
BEL 21:00 Heist 0 - 2 Cercle Brugge 44'
BRE 21:00 CRAC 1 - 0 Aparecidense 21'
BRE 21:00 Trindade 0 - 1 Vila Nova 14'
BRE 21:00 União Barbarense 1 - 2 Independente SP 14'
BRE 21:00 União Barbarense 1 - 2 Independente SP 17'
BRE 21:00 União Barbarense 1 - 2 Independente SP 51'
BRE 21:00 Paulista 0 - 2 Portuguesa 17'
BRE 21:00 Paulista 0 - 2 Portuguesa 52'
BRE 21:30 Bragantino 1 - 2 Penapolense 13'
BRE 21:30 Bragantino 1 - 2 Penapolense 23'
BRE 21:30 Bragantino 1 - 2 Penapolense 27'
BRE 21:00 Internacional 2 - 1 Ypİranga Erechim 12'
BRE 21:00 Internacional 2 - 1 Ypİranga Erechim 23'
BRE 21:00 Internacional 2 - 1 Ypİranga Erechim 50'
BRE 21:00 Itapipoca 1 - 0 Fortaleza 53'
BRE 21:00 Ceará 1 - 0 Tiradentes CE 13'
[ 03-02-2016 ] | [ 04-02-2016 ] | [ 05-02-2016 ] | [ 06-02-2016 ] | [ 07-02-2016 ] | [ 08-02-2016 ] | [ 09-02-2016 ] |
Canlı Maç Sonuçları
İspanya - Premier Lig
DA'
0 - 0
21:30
İtalya - Serie A
39'
-
21:45
Fransa - 1. Lig
68'
0 - 1
21:00
67'
0 - 0
21:00
68'
1 - 0
21:00
70'
0 - 1
21:00
69'
0 - 0
21:00
Hollanda - Eredivisie
83'
1 - 1
20:45
83'
0 - 0
20:45
40'
-
21:45
Portekiz - Premier Lig
Belçika - Pro Lig
67'
0 - 0
21:00
68'
0 - 1
21:00
İsviçre - Süper Lig
67'
1 - 1
21:00
İspanya - 2. lig
54'
0 - 0
21:15
Arjantin - Birinci Lig
21'
-
22:00
00:00
-
00:00
02:00
-
02:00
İskoçya - 2. Lig
İskoçya - 3. Lig
ERT.
-
17:00
Güney Amerika - Copa Libertadores U20
Uruguay - Premier Lig
24'
-
22:00
01:00
-
01:00
Guatemala - Ulusal Lig
Brezilya - Piauiense
82'
2 - 0
20:45
82'
0 - 1
20:45
67'
0 - 0
21:00
23:00
-
23:00
Brezilya - Paulista A3
67'
0 - 0
21:00
Brezilya - Catarinense
67'
1 - 0
21:00
İngiltere - FA kupası
Paraguay - Profesyonel Lig
Arjantin - Prim B Metro
24'
-
22:00
Venezuela - Premier Lig
Kolombiya - Primera A
00:00
-
00:00
Peru - Premier Lig
Arjantin - Ulusal B Premier Ligi
Arjantin - Arjantin Kupası
İtalya - Lega Pro 1
DA'
1 - 0
21:30
İtalya - Lega Pro 1
DA'
0 - 0
21:30
Brezilya - Paraibano
67'
1 - 0
21:00
67'
1 - 0
21:00
00:00
-
00:00
Almanya - Bölgesel Lig
Brezilya - Mineiro 1
67'
0 - 0
21:00
67'
0 - 0
21:00
Bolivya - LFPB
Şili - Premier Lig
03:00
-
03:00
Şili - Primera B
22:30
-
22:30
23:00
-
23:00
Honduras - Ulusal Lig
03:00
-
03:00
03:00
-
03:00
03:00
-
03:00
Meksika - 2. Lig
03:00
-
03:00
Brezilya - Paulista A1
64'
1 - 0
21:00
Brezilya - Potiguar
24'
-
22:00
24'
-
22:00
00:00
-
00:00
Brezilya - Copa Verde
Brezilya - Sergipano
67'
1 - 1
21:00
67'
0 - 1
21:00
İngiltere - 2. Lig
Meksika - Premier Lig
01:00
-
01:00
03:00
-
03:00
03:00
-
03:00
Belçika - 2. Lig
67'
0 - 1
21:00
67'
0 - 0
21:00
67'
0 - 2
21:00
Brezilya - Goiano 1
67'
0 - 0
21:00
67'
1 - 0
21:00
67'
0 - 0
21:00
67'
0 - 1
21:00
İngiltere - 1. Lig
El Salvador - Premier Lig
02:30
-
02:30
03:00
-
03:00
Brezilya - Paulista A2
67'
2 - 1
21:00
67'
0 - 1
21:00
23:00
-
23:00
Brezilya - Gaucho 1
Brezilya - Cearense 1
67'
0 - 0
21:00
67'
1 - 0
21:00
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
Türkiye - Süper Lig
MS
0 - 0
19:00
Türkiye - 1. Lig
İngiltere - Premier Lig
MS
0 - 3
17:00
MS
1 - 0
17:00
MS
0 - 0
17:00
Almanya - Bundesliga
MS
2 - 0
16:30
MS
0 - 1
16:30
MS
0 - 1
16:30
İspanya - Premier Lig
MS
0 - 0
17:00
İtalya - Serie A
MS
0 - 0
19:00
Fransa - 1. Lig
MS
0 - 0
15:00
MS
0 - 1
18:00
Hollanda - Eredivisie
MS
1 - 1
19:30
Portekiz - Premier Lig
Belçika - Pro Lig
MS
0 - 0
19:00
Avusturya - Bundesliga
MS
0 - 1
19:30
MS
1 - 2
19:30
İsviçre - Süper Lig
MS
0 - 2
18:45
İskoçya - Premier Lig
MS
0 - 2
17:00
İskoçya - İskoçya Kupası
MS
0 - 0
14:30
MS
0 - 1
17:00
MS
0 - 0
17:00
Yunanistan - Süper Lig
MS
0 - 0
17:15
MS
0 - 0
19:30
İngiltere - Championship
MS
0 - 0
17:00
MS
1 - 1
17:00
Almanya - 2. Bundesliga
MS
0 - 1
14:00
İspanya - 2. lig
MS
0 - 0
19:00
MS
2 - 0
19:00
MS
1 - 0
19:00
İtalya - Serie B
MS
0 - 0
16:00
MS
4 - 0
16:00
MS
0 - 0
16:00
MS
1 - 1
16:00
MS
1 - 1
16:00
MS
0 - 0
16:00
MS
0 - 0
16:00
MS
0 - 0
16:00
Arjantin - Birinci Lig
İskoçya - 1. Lig
İskoçya - 2. Lig
MS
1 - 2
17:00
İskoçya - 3. Lig
MS
0 - 0
17:00
MS
0 - 1
17:00
MS
0 - 0
17:00
Güney Amerika - Copa Libertadores U20
Birleşik Arap Emirlikleri - UFL
MS
1 - 0
15:20
MS
4 - 0
18:00
Dünya - Dostluk Maçları
İsviçre - Challenge Lig
MS
1 - 1
18:45
MS
2 - 0
20:00
İsrail - Ligat ha'Al
Brezilya - Paulista A3
MS
0 - 0
14:00
MS
1 - 1
14:30
MS
0 - 0
20:00
MS
0 - 0
20:00
MS
0 - 1
20:00
MS
0 - 0
20:00
MS
0 - 0
20:00
Cezayir - 1. Lig
MS
1 - 1
16:00
MS
0 - 0
16:00
MS
2 - 0
17:00
MS
0 - 0
17:00
İngiltere - FA kupası
MS
0 - 0
17:00
MS
1 - 0
17:00
MS
0 - 1
17:00
Yunanistan - Football Ligi
Arjantin - Prim B Metro
Venezuela - Premier Lig
MS
0 - 0
01:30
Kolombiya - Primera A
MS
0 - 0
02:45
Ekvador - Primera A
MS
1 - 0
02:00
Peru - Premier Lig
Arjantin - Ulusal B Premier Ligi
Arjantin - Arjantin Kupası
Suudi Arabistan - Pro Lig
MS
0 - 1
14:55
MS
2 - 1
17:20
MS
1 - 1
17:50
İtalya - Lega Pro 1
MS
1 - 0
15:00
MS
0 - 1
16:00
MS
0 - 0
18:30
MS
1 - 0
18:30
İtalya - Lega Pro 1
MS
0 - 1
16:00
MS
0 - 1
16:00
MS
1 - 0
16:00
MS
1 - 0
18:30
MS
1 - 1
18:30
İtalya - Lega Pro 1
MS
1 - 0
15:00
MS
1 - 0
15:30
MS
3 - 0
16:00
MS
1 - 1
16:00
Mısır - Premier Lig
MS
0 - 1
19:45
Tunus - Kupa
MS
0 - 1
14:30
MS
0 - 0
14:30
Almanya - Bölgesel Lig
MS
0 - 0
14:30
Almanya - Bölgesel Lig
Almanya - Bölgesel Lig
MS
0 - 3
15:00
Brezilya - Mineiro 1
MS
1 - 0
15:00
Bolivya - LFPB
MS
1 - 0
02:00
Şili - Premier Lig
MS
0 - 0
03:00
Meksika - 2. Lig
MS
2 - 0
04:30
Almanya - 3. Lig
Katar - Yıldızlar Ligi
MS
0 - 1
15:30
MS
0 - 0
18:15
İngiltere - Conference National
MS
0 - 1
17:00
MS
3 - 0
17:00
Brezilya - Paulista A1
MS
1 - 0
15:00
Güney Afrika - PSL
Finlandiya - Lig Kupası
MS
0 - 1
14:30
Brezilya - Sergipano
MS
0 - 0
20:15
Malta - Premier Lig
MS
0 - 0
15:00
İngiltere - 2. Lig
MS
2 - 1
17:00
MS
0 - 0
17:00
MS
0 - 1
17:00
Hong Kong - Hong Kong Kupası
MS
0 - 1
08:30
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
MS
0 - 0
17:00
MS
0 - 0
18:00
MS
0 - 1
19:00
Meksika - Premier Lig
MS
1 - 1
03:30
MS
1 - 1
05:00
MS
1 - 1
05:30
Brezilya - Maranhense
MS
0 - 0
01:15
Belçika - 2. Lig
MS
0 - 0
19:00
Arnavutluk - Superliga
Portekiz - Liga de Honra
MS
0 - 0
13:15
Brezilya - Goiano 1
MS
1 - 0
14:00
Avustralya - A Ligi
İngiltere - 1. Lig
MS
2 - 0
17:00
MS
0 - 0
17:00
MS
0 - 0
17:00
Brezilya - Paulista A2
MS
1 - 0
20:00
MS
0 - 1
20:00
Hindistan - I-League
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı