31 Mart 2015, 08:16 Salı
Canlı Sonuçlar  
22:00 Berazategui - Defensores de Cambaceres | 22:00 Club Luján - San Martín Burzaco | 22:00 Juventud Unida San Miguel - Midland | 22:00 Central Ballester - Lugano | 21:45 Metropolitan - Margate | 21:45 Chorley - Guiseley | 21:45 Bath City - Hayes & Yeading | 21:45 Dartford - Gateshead | 21:45 Wrexham - Dover Ath. | 21:45 Bradford - Chesterfield | 18:45 Schalding - Memmingen | 20:00 Neckarelz - Walldorf | 20:00 Pirmasens - Elversberg | 20:00 Worms - Freiburg II | 20:00 Kassel - Baunatal | 20:00 Eintracht Trier - FC Nottingen | 20:00 Kaiserslautern II - TuS Koblenz | 21:15 Saarbrücken - Mannheim | 20:30 Spvgg Burgbrohl - Saar Saarbrucken | 02:30 Piaui - Salgueiro | 21:45 Israel - Belgium | 13:00 China - Tunisia | 13:25 Japan - Uzbekistan | 14:00 South Korea - New Zealand | 15:00 Bosnia & Herzegovina U21 - Turkey U21 | 17:00 Liechtenstein - San Marino | 17:00 Russia U21 - Sweden U21 | 19:00 Estonia - Iceland | 19:00 Switzerland - USA | 19:00 Czech Republic U21 - Portugal U21 | 19:00 Iraq - D.R. Congo | 19:30 Germany U20 - Czech Republic U20 | 20:00 Russia - Kazakhstan | 20:00 Denmark U21 - USA U21 | 20:30 Sweden - Iran | 20:30 Romania U21 - Cyprus U21 | 21:00 Ukraine - Latvia | 21:15 Luxembourg - Turkey | 21:30 Slovakia - Czech Republic | 21:30 Austria - Bosnia & Herzegovina | 21:30 Ghana - Mali | 21:45 Italy - England | 21:45 Netherlands - Spain | 22:45 Portugal - Cape Verde | 02:30 Argentina - Ecuador | 21:00 Wales U21 - Bulgaria U21 | 13:00 Czech Republic U19 - Germany U19 | 13:00 Ireland U19 - Slovakia U19 | 14:00 Austria U19 - Italy U19 | 14:00 Scotland U19 - Croatia U19 | 18:00 Lithuania U19 - Belgium U19 | 18:00 Sweden U19 - Russia U19 | 20:00 Azerbaijan U19 - Denmark U19 | 20:00 France U19 - England U19 | 20:00 Norway U19 - Serbia U19 | 20:00 Switzerland U19 - Netherlands U19 | 21:00 Derby U21 - Wolves U21 |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
ARJ 03:00 Defensores Belgrano VR 4 - 0 Tiro Federal 40'
ARJ 03:00 Defensores Belgrano VR 3 - 0 Tiro Federal 25'
ARJ 03:00 Defensores Belgrano VR 2 - 0 Tiro Federal 22'
ARJ 03:00 Defensores Belgrano VR 1 - 0 Tiro Federal 14'
ARJ 03:10 Argentinos Jrs 1 - 1 Nueva Chicago 84'
ARJ 03:10 Tigre 0 - 0 Defensa y Justicia 88'
ARJ 03:00 Instituto 1 - 1 Guillermo Brown 90'
ARJ 03:00 Instituto 1 - 1 Guillermo Brown 90'
ARJ 03:00 Instituto 1 - 1 Guillermo Brown 89'
ARJ 03:10 Argentinos Jrs 1 - 1 Nueva Chicago 71'
ARJ 03:00 Instituto 1 - 1 Guillermo Brown 86'
ARJ 03:00 Patronato 4 - 1 Boca Unidos 87'
ARJ 03:00 Patronato 4 - 1 Boca Unidos 87'
ARJ 03:00 Patronato 4 - 0 Boca Unidos 85'
ARJ 03:10 Argentinos Jrs 1 - 1 Nueva Chicago 61'
ARJ 03:00 Patronato 3 - 0 Boca Unidos 80'
WOR 04:00 Jamaica 3 - 0 Cuba 34'
WOR 02:30 Puerto Rico 0 - 3 Canada 81'
WOR 04:00 Jamaica 2 - 0 Cuba 13'
[ 28.03.2015 ] | [ 29.03.2015 ] | [ 30.03.2015 ] | [ 31.03.2015 ] | [ 01.04.2015 ] | [ 02.04.2015 ] | [ 03.04.2015 ] | [ 04.04.2015 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Canlı maç bulunmamaktadır.
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Rondonopolis
CRB
1-2
02:30
MS
CENE
Coritiba
1-1
02:50
MS
Ural U21
Terek Grozni U21
1-0
10:00
MS
Sydney FC
Brisbane Roar
1-1
10:30
MS
Blue Eagles
White City
1-0
11:30
MS
Kuban U21
Dynamo Moscow U21
0-2
12:00
MS
CSKA Moscow U21
Zenit Petersburg U21
1-1
12:30
MS
Krylya Sovetov Samara U21
FK Rostov U21
1-1
13:00
MS
Ural
Terek Grozni
0-0
15:00
MS
Southampton U21
Wolves U21
2-0
16:00
MS
Odd (Nor)
Ham-Kam (Nor)
1-1
16:00
MS
Lillestrom (Nor)
Molde (Nor)
1-0
17:00
İPT
Ull/Kisa (Nor)
Sandefjord (Nor)
-
17:00
MS
Haugesund (Nor)
Kalmar (Swe)
0-1
18:00
MS
V. Constanta
Navodari
0-0
18:30
MS
ROW Rybnik
Tychy
1-0
19:00
MS
Korona Kielce
Zawisza
1-0
19:00
MS
Corona Brasov
CFR Cluj
0-2
19:00
MS
Altach
St. Polten
2-2
19:30
MS
First Vienna
Liefering
1-1
19:30
MS
Kapfenberg
Parndorf
0-0
19:30
MS
Mattersburg
Hartberg
1-1
19:30
MS
Sonderjyske
FC Copenhagen
0-0
19:30
MS
Paderborn
Dresden
2-0
19:30
MS
Aalen
Bochum
0-1
19:30
MS
Ingolstadt
FSV Frankfurt
0-1
19:30
MS
A. Klagenfurt
LASK Linz
0-4
20:00
MS
Kalsdorf
Lafnitz
0-0
20:00
MS
Superfund Pasching
Kapfenberg (Am)
2-0
20:00
MS
FAC Wien
Neuberg
1-0
20:00
MS
Arka Gdynia
Plock
0-0
20:00
MS
Eltersdorf
Ammerthal
1-0
20:00
MS
Pont Du Gard
Amiens
0-1
20:00
MS
Plauen
Meuselwitz
0-0
20:00
MS
Bochum II
Alemannia Aachen
0-1
20:00
MS
Ulm
Kickers Offenbach
0-0
20:00
MS
Kardemir Karabuk
Galatasaray
0-0
20:00
MS
Wiener
Retz
1-1
20:30
MS
SV Oberwart
Ritzing
0-0
20:30
MS
1. FC Schweinfurt
Aschaffenburg
0-0
20:30
MS
Memmingen
Schalding
1-1
20:30
MS
Erftstadt
Euskirchen
0-1
20:30
MS
Neubrandenburg
Luckenwalde
0-3
20:30
MS
Wiener Viktoria
Amstetten
2-3
20:30
MS
Elmshorn
Altona
-
20:30
MS
RW Essen
Velbert
1-0
20:30
MS
Liverpool U21
Blackburn U21
0-1
21:00
MS
Cambuur
Waalwijk
2-1
21:00
MS
Poli Timisoara
FC Brasov
0-0
21:00
MS
Paris FC
GFC Ajaccio
0-0
21:00
MS
Vannes
Lucon
0-0
21:00
MS
Colomiers
Colmar
0-0
21:00
MS
Frejus Saint Raphael
Luzenac
0-0
21:00
MS
Red Star
Carquefou
0-1
21:00
MS
Brest
Tours
1-0
21:00
MS
CA Bastia
Troyes
1-0
21:00
MS
Chateauroux
Metz
0-0
21:00
MS
Dijon
Le Havre
1-2
21:00
MS
Istres
Clermont
0-1
21:00
MS
Nancy
Niort
1-0
21:00
MS
Le Poire Sur Vie
Bourg Peronnas
1-0
21:00
MS
Strasbourg
Boulogne
1-1
21:00
MS
Laval
Auxerre
0-0
21:00
MS
Dunkerque
Orleans
0-0
21:00
MS
Excelsior
Maastricht
0-1
21:00
MS
Helmond
Sittard
0-0
21:00
MS
Oss
Emmen
3-0
21:00
MS
Telstar
Graafschap
0-0
21:00
MS
Venlo
Dordrecht
0-1
21:00
MS
Argentino de Merlo
General Lamadrid
0-1
21:00
MS
Defensores de Cambaceres
Justo José de Urquiza
2-0
21:00
MS
Horn
A. Lustenau
2-0
21:30
MS
Augsburg
Schalke
1-1
21:30
MS
Lech Poznan
Podbeskidzie
1-0
21:30
MS
Reims
Marseille
0-0
21:30
MS
Spezia
Pescara
0-1
21:30
MS
Entella
Reggiana
0-0
21:45
MS
Academica
Braga
1-1
22:00
MS
Getafe
Granada CF
2-1
22:00
MS
Atl. Huracan
Defensa y Justicia
0-0
22:00
MS
Atl. Rafaela
Velez Sarsfield
2-0
00:10
MS
Ceará
Guarani de Juazeiro
0-0
01:20
[ 28.03.2015 ] | [ 29.03.2015 ] | [ 30.03.2015 ] | [ 31.03.2015 ] | [ 01.04.2015 ] | [ 02.04.2015 ] | [ 03.04.2015 ] | [ 04.04.2015 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı