29 Ağustos 2015, 08:54 Cumartesi
Canlı Sonuçlar  
19:30 Utrecht - Groningen | 20:45 Heerenveen - Zwolle | 20:45 Excelsior - De Graafschap | 21:45 Heracles - Twente | 20:45 RKC Waalwijk - Jong PSV | 19:30 Real Sociedad - Sporting Gijón | 21:30 Barcelona - Málaga | 23:00 Celta de Vigo - Rayo Vallecano | 23:30 Real Madrid - Real Betis | 14:45 Newcastle United - Arsenal | 17:00 Chelsea - Crystal Palace | 17:00 AFC Bournemouth - Leicester City | 17:00 Aston Villa - Sunderland | 17:00 Manchester City - Watford | 17:00 Stoke City - West Bromwich Albion | 17:00 Liverpool - West Ham United | 19:30 Tottenham Hotspur - Everton | 16:30 Stuttgart - Eintracht Frankfurt | 16:30 Augsburg - Ingolstadt | 16:30 Köln - Hamburger SV | 16:30 Mainz 05 - Hannover 96 | 16:30 Darmstadt 98 - Hoffenheim | 19:30 Bayern Münih - Bayer Leverkusen | 14:00 Paderborn - Arminia Bielefeld | 14:00 MSV Duisburg - Greuther Fürth | 19:30 Lugo - Llagostera | 21:30 Leganés - Córdoba | 21:30 Albacete - Huesca | 21:30 Girona - Numancia | 23:30 Real Zaragoza - Almería | 19:00 Bologna - Sassuolo | 21:45 Milan - Empoli | 17:00 Blackpool - Walsall | 17:00 Bradford City - Port Vale | 17:00 Bury - Oldham Athletic | 17:00 Colchester United - Scunthorpe United | 17:00 Doncaster Rovers - Fleetwood Town | 17:00 Millwall - Chesterfield | 17:00 Peterborough United - Gillingham | 17:00 Rochdale - Barnsley | 17:00 Shrewsbury Town - Burton Albion | 17:00 Swindon Town - Sheffield United | 17:00 Wigan Athletic - Crewe Alexandra | 18:00 Caen - Olympique Lyon | 21:00 Angers - Nice | 21:00 Troyes - Montpellier | 21:00 Lille - Gazélec Ajaccio | 21:00 Reims - Lorient | 21:00 Stade Rennes - Toulouse | 15:00 Metz - Evian TG | 19:00 Gençlerbirliği - Kasımpaşa | 19:00 İstanbul Başakşehir - Bursaspor | 21:15 Konyaspor - Galatasaray | 21:15 Mersin İdmanyurdu - Kayserispor | 16:00 KTP - Jaro | 16:00 Inter Turku - RoPS | 19:00 OH Leuven - Sint-Truiden | 21:00 KV Oostende - Zulte-Waregem | 21:00 Mouscron-Péruwelz - Kortrijk | 21:30 Gent - Mechelen | 00:30 Vasco da Gama - Figueirense | 18:45 Lugano - Luzern | 21:00 Vaduz - St. Gallen | 17:00 Djurgården - Halmstad | 17:00 Falkenberg - Norrköping | 17:00 Örebro - Häcken | 19:00 Viking - Sandefjord | 17:00 SønderjyskE - Viborg | 17:00 AFC Wimbledon - Exeter City | 17:00 Accrington Stanley - Northampton Town | 17:00 Barnet - Cambridge United | 17:00 Crawley Town - Wycombe Wanderers | 17:00 Dagenham & Redbridge - Stevenage | 17:00 Hartlepool United - Carlisle United | 17:00 Leyton Orient - Bristol Rovers | 17:00 Luton Town - Portsmouth | 17:00 Morecambe - Notts County | 17:00 Oxford United - Yeovil Town | 17:00 Plymouth Argyle - Newport County | 17:00 York City - Mansfield Town | 23:00 Toronto - Montreal Impact | 23:00 New York City - Columbus Crew | 02:00 Philadelphia Union - New England | 02:30 Orlando City - Chicago Fire | 21:30 Longford Town - Bray Wanderers | 21:45 Sligo Rovers - Shamrock Rovers | 16:00 EIF - Jazz | 16:00 Oulu - TPS | 16:00 PK-35 - VIFK | 16:00 Varberg - Väsby United | 17:00 Utsikten - Sirius | 17:00 Celtic - St. Johnstone | 17:00 Dundee - Inverness CT | 17:00 Hamilton Academical - Heart of Midlothian | 17:00 Motherwell - Kilmarnock | 17:00 Partick Thistle - Aberdeen | 17:00 Ross County - Dundee United | 17:00 Alloa Athletic - Greenock Morton | 17:00 Hibernian - Raith Rovers | 17:00 St. Mirren - Livingston | 17:00 Airdrie United - Peterhead | 17:00 Albion Rovers - Brechin City | 17:00 Ayr United - Forfar Athletic | 17:00 Dunfermline Athletic - Stranraer | 17:00 Stenhousemuir - Cowdenbeath | 17:00 Annan Athletic - Montrose | 17:00 Berwick Rangers - Arbroath | 17:00 Clyde - East Stirlingshire | 17:00 Elgin City - Stirling Albion | 18:00 Laçi - Tİrana | 21:00 Skënderbeu Korçë - Kukësi | 21:00 Teuta Durrës - Vllaznia Shkodër | 17:00 Admira - Avusturya Viyana | 19:30 Rapid Viyana - Mattersburg | 19:30 Grödig - Ried | 19:00 Excelsior Virton - Heist | 21:00 Tubize - Sérésien | 21:00 Lommel United - White Star Woluwé | 21:00 SV Roeselare - Geel-Meerhout | 21:00 Deinze - Lierse | 21:00 Antwerp - Patro Eisden | 15:00 Nürnberg II - Rain / Lech | 15:00 Viktoria Aschaffenburg - Buchbach | 17:00 Greuther Fürth II - Wacker Burghausen | 17:30 Botev Plovdiv - Cherno More | 20:00 Lovech - Beroe | 20:00 Split - Istra 1961 | 22:00 Dinamo Zagreb - Slaven Koprivnica | 18:15 Vitória Setúbal - Rio Ave | 20:30 Porto - Estoril | 22:45 Benfica - Moreirense | 15:30 Slavia - Granit | 17:30 Slutsksakhar - Vitebsk | 19:30 Dinamo Brest - Naftan | 19:00 Diósgyőr - Újpest | 19:00 Békéscsaba - Szombathelyi Haladás | 19:00 Honvéd - Puskas FC | 19:00 Vasas - MTK | 21:30 Ferencváros - Paksi SE | 14:05 Derby County - Leeds United | 17:00 Brentford - Reading | 17:00 Bristol City - Burnley | 17:00 Huddersfield Town - Queens Park Rangers | 17:00 Hull City - Preston North End | 17:00 Ipswich Town - Brighton & Hove Albion | 17:00 Milton Keynes Dons - Birmingham City | 17:00 Nottingham Forest - Cardiff City | 17:00 Rotherham United - Fulham | 17:00 Sheffield Wednesday - Middlesbrough | 17:00 Wolverhampton Wanderers - Charlton Athletic | 17:00 Welling United - Braintree Town | 17:00 Torquay United - Cheltenham Town | 17:00 Macclesfield Town - Chester | 17:00 Bromley - Dover Athletic | 17:00 Aldershot Town - Eastleigh | 17:00 Wrexham - Halifax Town | 17:00 Kidderminster Harriers - Forest Green Rovers | 17:00 Guiseley - Gateshead | 17:00 Lincoln City - Grimsby Town | 17:00 Barrow - Southport | 17:00 Altrincham - Tranmere Rovers | 17:00 Boreham Wood - Woking | 16:30 Bangor City - Port Talbot Town | 16:30 Newtown - Haverfordwest County | 19:00 Ethnikos Achna - Omonia Nicosia | 19:00 Doxa - AEK Larnaca | 20:00 Aris - Ermis | 20:00 Nea Salamis - Anorthosis | 21:45 Cobh Ramblers - Athlone Town | 17:00 Crusaders - Dungannon Swifts | 17:00 Linfield - Portadown | 17:00 Dacia - Saxan Ceadîr Lunga | 20:00 Zimbru - Sheriff | 18:30 Recaş - Concordia Chiajna | 21:00 Pandurii Târgu Jiu - Dinamo Bükreş | 18:45 Maribor - Krka | 21:15 Koper - Gorica | 21:15 Celje - Domžale | 21:15 Krško - Zavrč | 22:00 Quilmes - Temperley | 23:10 Aldosivi - San Martín San Juan | 00:15 Gimnasia La Plata - Boca Juniors | 02:30 Vélez Sarsfield - Defensa y Justicia | 21:30 Gimnasia Mendoza - All Boys | 22:00 Atlético Paraná - Sportivo Belgrano | 01:30 Instituto - Deportivo Santamarina | 22:30 Macaé - Sampaio Corrêa | 22:30 Paraná - Santa Cruz | 22:30 Paysandu - Bragantino | 22:30 Náutico - Boa | 22:30 Atlético GO - Ceará | 18:30 Univ. Concepción - Cobresal | 00:30 Unión La Calera - Audax Italiano | 23:15 Atlético Huila - Medellín | 01:30 Cortuluá - Alianza Petrolera | 19:00 Giresunspor - Adanaspor | 21:00 Balıkesirspor - Karabükspor | 21:00 Karşıyaka - Samsunspor | 18:45 Lausanne Sports - Wohlen | 18:45 Wil - Chiasso | 19:15 Panthrakikos - Veria | 19:15 Levadiakos - Olympiakos Piraeus | 21:30 Xanthi - AEK Athens | 12:00 Shimizu S-Pulse - Tokyo | 12:30 Yokohama F. Marinos - Urawa Reds | 13:00 Vegalta Sendai - Albirex Niigata | 13:00 Kawasaki Frontale - Kashima Antlers | 13:00 Vissel Kobe - Sagan Tosu | 13:00 Sanfrecce Hiroshima - Nagoya Grampus | 16:30 Flora - Kalju | 18:30 Sillamäe Kalev - Tallinna Infonet | 14:00 Metta / LU - Spartaks | 17:45 Hapoel Kfar Saba - Maccabi Haifa | 19:00 Hapoel Haifa - Maccabi Petah Tikva | 20:00 Hapoel Tel Aviv - Ironi Kiryat Shmona | 16:30 Piast Gliwice - Bogdanka Łęczna | 19:00 Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów | 21:30 Korona Kielce - Pogoń Szczecin | 18:30 Arka Gdynia - Kluczbork | 19:00 Dolcan Ząbki - Rozwój Katowice | 19:00 Zawisza Bydgoszcz - Sandecja Nowy Sącz | 14:00 Dinamo Moskova - Ufa | 17:00 Zenit - Krylya Sovetov | 19:30 Spartak Moskova - Anzhi Makhachkala | 20:00 Slovan Bratislava - Skalica | 20:00 Senica - Trenčín | 20:00 DAC - Podbrezová | 20:00 Spartak Myjava - Zlaté Moravce | 20:00 Ružomberok - Zemplín Michalovce | 17:00 Hoverla-Zakarpattia - Stal Dniprodzerzhynsk | 19:30 Vorskla - Metalist | 19:30 Volyn - Olimpik Donetsk | 13:00 Gwangju - Ulsan | 13:00 Incheon United - Daejeon Citizen | 13:00 Jeju United - Seoul | 14:30 Armed Forces - Geylang United | 14:30 Balestier Khalsa - DPMM FC | 16:30 Ararat - Alashkert | 16:30 Shirak - Banants | 19:30 Pembroke Athleta - St. Andrews | 21:45 Mosta - Qormi | 01:00 Cruz Azul - América | 01:00 Necaxa - Zacatepec | 02:00 Cerro Porteño - Guaraní | 20:30 Juan Aurich - Alianza Lima | 23:00 Universidad San Martín - Melgar | 01:45 Sport Loreto - Alianza Atlético | 21:00 River Plate - Sud América | 21:00 Fénix - Racing Club | 21:00 Cerro - Rentistas | 21:00 Plaza Colonia - Villa Teresa | 23:00 Trujillanos - Deportivo Petare | 02:30 Anzoátegui - Estudiantes de Mérida | 01:00 Universidad Católica - LDU Loja | 19:30 DRB Tadjenanet - Blida | 19:30 RC Arba - RC Relizane | 19:45 ES Sétif - CS Constantine | 20:00 MC Oran - MO Béjaïa | 20:00 MC Alger - JS Saoura | 20:00 Kabylie - USM Alger | 18:45 Al Fateh - Al Hilal | 21:00 Al Wahda - Najran | 16:00 Sandviken - Lillestrøm | 16:00 Avaldsnes - Stabæk | 16:00 Røa - Trondheims-Ørn | 16:00 Vålerenga - Arna-Bjørnar | 16:00 Amazon Grimstad - Medkila | 15:00 USV Jena - Wolfsburg | 22:00 Fortaleza - Salgueiro | 16:00 Kristianstad - Oskarshamns AIK | 16:00 Qviding FIF - Örgryte | 17:00 Halmia - Eskilsminne | 21:00 Copiapó - Ñublense | 22:00 Coquimbo Unido - Puerto Montt | 18:00 Radnik Surdulica - Voždovac | 20:00 Partizan - OFK Belgrad | 20:00 Novi Pazar - Rad Belgrad | 21:00 Javor Ivanjica - Radnički Niš | 23:00 Bogotá - Fortaleza | 01:00 Victoria - Juticalpa | 17:00 Almagro - Barracas Central | 19:05 Brown de Adrogué - Deportivo Merlo | 21:00 Deportivo Armenio - Tristán Suárez | 21:30 Comunicaciones - Deportivo Riestra | 00:05 Deportivo Español - Acassuso | 15:00 Chemnitzer FC - Wehen Wiesbaden | 15:00 Werder Bremen II - Dynamo Dresden | 15:00 Hallescher FC - Preußen Münster | 15:00 Rot-Weiß Erfurt - Stuttgart II | 15:00 Würzburger Kickers - Erzgebirge Aue | 15:00 Stuttgarter Kickers - Energie Cottbus | 15:00 Osnabrück - Holstein Kiel | 17:00 Etoile Sahel - Stade Gabèsien | 23:00 Operário MT - Caldense | 23:00 Aparecidense - Comercial MS | 21:15 Kaizer Chiefs - Bloemfontein Celtic | 02:00 Ottawa Fury - Tampa Bay | 02:30 Atlanta Silverbacks - FC Edmonton | 02:30 Fort Lauderdale Strikers - Indy Eleven | 02:30 Jacksonville Armada - San Antonio Scorpions | 13:00 Gyeongnam - Chungju | 13:30 Seoul E-Land - Ansan Police | 02:00 Western New York Flash - Chicago Red Stars | 21:00 Rio Preto - Mirassol |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
AME 06:00 SJ Earthquakes 1 - 0 LA Galaxy 90'
MEK 06:15 Cimarrones de Sonora 0 - 0 Celaya 60'
MEK 06:15 Cimarrones de Sonora 0 - 0 Celaya 57'
AME 06:00 SJ Earthquakes 1 - 0 LA Galaxy 74'
MEK 04:30 Mérida 1 - 1 Atlético San Luis 84'
MEK 04:30 Mérida 1 - 1 Atlético San Luis 81'
MEK 05:30 Santos Laguna 3 - 4 Pumas UNAM 90'
MEK 05:30 Santos Laguna 3 - 4 Pumas UNAM 90'
AME 06:00 SJ Earthquakes 1 - 0 LA Galaxy 47'
MEK 05:30 Santos Laguna 3 - 4 Pumas UNAM 77'
MEK 05:30 Santos Laguna 3 - 3 Pumas UNAM 64'
AME 06:00 SJ Earthquakes 1 - 0 LA Galaxy 18'
MEK 05:30 Santos Laguna 3 - 4 Pumas UNAM 45'
MEK 05:30 Santos Laguna 2 - 3 Pumas UNAM 44'
MEK 04:30 Mérida 1 - 1 Atlético San Luis 66'
MEK 04:30 Mérida 1 - 1 Atlético San Luis 62'
MEK 05:30 Santos Laguna 3 - 4 Pumas UNAM 31'
MEK 05:30 Santos Laguna 2 - 2 Pumas UNAM 31'
MEK 04:30 Universidad Guadalajara 3 - 1 Altamira 77'
[ 26.08.2015 ] | [ 27.08.2015 ] | [ 28.08.2015 ] | [ 29.08.2015 ] | [ 30.08.2015 ] | [ 15.09.2015 ] | [ 16.09.2015 ] | [ 17.09.2015 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Canlı maç bulunmamaktadır.
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
[ 26.08.2015 ] | [ 27.08.2015 ] | [ 28.08.2015 ] | [ 29.08.2015 ] | [ 30.08.2015 ] | [ 15.09.2015 ] | [ 16.09.2015 ] | [ 17.09.2015 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı