02 Nisan 2015, 09:24 Perşembe
Canlı Sonuçlar  
12:00 Brisbane Roar - Central Coast Mariners | 20:00 Florian - Vorwarts Steyr | 20:00 BW Linz - Allerheiligen | 14:00 Thisted FC - Skovbakken | 14:00 Hvidovre - Herlev | 14:30 Kjellerup - Brabrand | 14:30 Ringkobing - Kolding BK | 15:00 Naestved - Naesby | 16:00 Marienlyst - Middelfart | 16:00 Varde - Jammerbugt | 16:00 Sydvest - Odder | 16:00 Kolding IF - Svendborg | 16:00 Avedore - Avarta | 16:00 B.93 - B 1908 | 16:00 BK Frem - Sollerod-Ved. | 16:00 F. Amager - Hellerup | 16:00 Gentofte-Vangede - Helsingor | 16:00 Nykobing - Svebolle | 16:00 Rishoj - Holbaek | 14:00 Bronshoj - AB Copenhagen | 16:00 Vejle - Skive | 16:00 Vendsyssel FF - Fredericia | 16:00 Viborg - Koge | 17:30 Horsens - Lyngby | 20:00 Aarhus - Roskilde | 17:00 AC Oulu - VPS | 17:00 Haka - Honka | 17:00 TPS - Inter Turku | 18:00 Jena - Meuselwitz | 18:30 FT Braunschweig - Goslarer | 20:00 Bautzen - Zwickau | 20:00 Burghausen - Munich 1860 II | 20:00 Bayern II - Seligenporten | 20:30 Wattenscheid - Bochum II | 20:30 Siegen - Viktoria Koln | 20:30 Uerdingen - Wiedenbruck | 18:00 Oberlausitz - Cottbus II | 18:45 SV Pforzheim - Bahlinger | 18:45 Spielberg - FC 08 Villingen | 18:45 Ravensburg - Hollenbach | 18:45 Stutt. Kickers II - Kehler | 18:45 Ger. Friedrichstal - Balingen | 18:45 Freiberg - Ulm | 19:00 Lehnerz - Vellmar | 19:00 VfB Huls - Ahlen | 19:00 Altona - Suderelbe | 19:00 Barmbek-Uhlenhorst - Vier-und Marschlande | 19:00 Meiendorfer SV - Germania Schnelsen | 19:00 Halstenbek-Rellingen - Curslack-Neuengamme | 20:00 Pfullendorf - Karlsruher II | 20:00 Buxtehuder - Pinneberg | 20:00 Niendorfer TSV - TSV Buchholz 08 | 20:00 Rugenbergen - Paloma | 20:00 VfR Mannheim - Freiburger | 20:30 Altenholz - Henstedt-Ulzburg | 20:30 Gutersloh - Erndtebruck | 20:30 Stadtlohn - Erkenschwick | 20:30 Zweckel - Eintracht Rheine | 20:30 Luckenwalde - Schoneiche | 20:30 Zehlendorf - Neubrandenburg | 20:30 Honnepel-Niedermormter - Nievenheim | 20:30 Kapellen-Erft - Hilden | 20:30 Velbert - Bocholt | 20:30 Sonsbeck - Bosinghoven | 20:30 Krefeld-Fischeln - Homberg | 20:30 Baumberg - SW Essen | 20:30 TuRU Düsseldorf - Oberhausen II | 20:30 Condor Hamburg - Dassendorf | 20:30 Arminia Bielefeld II - Roland Beckum | 20:30 Jahn Hiesfeld - Germania Ratingen | 21:00 Sandersdorf - Einheit Rudolstadt | 21:00 FC Viktoria 08 - Hertha Walheim | 16:00 Dro - Giorgione | 16:00 Ripa Fenadora - Mori | 16:00 Bastia - Rieti | 16:00 Colligiana - Gavorrano | 16:00 Vis Pesaro - Castelfidardo | 16:00 San Cesareo - Aprilia | 16:00 Selargius - Astrea | 16:00 Monopoli - Cavese | 16:00 Scafatese - Francavilla | 16:00 Leonfortese - Nerostellati Frattese | 16:00 Sorrento - Neapolis | 16:00 Montebelluna - Tamai | 16:00 Pianese - San Donato | 16:00 Matelica - Maceratese | 16:00 Fondi - Nuorese | 16:00 Olbia - Isola Liri | 16:00 Gallipoli - Manfredonia | 16:00 Due Torri - Roccella | 16:00 Montalto Uffugo - Orlandina | 16:00 Altovicentino - Fontanafredda | 16:00 Union Pro - Triestina | 16:00 Poggibonsi - Vivi Altotevere | 16:00 Fermana - Agnonese | 16:00 Viterbese - Ostia Mare | 16:00 Andria - Potenza | 16:00 Marcianise - Rende | 16:00 Kras - Mezzocorona | 16:00 Ponsacco - Villabiagio | 16:00 Castelli Romani - Palestrina | 16:00 Grottaglie - San Severo | 16:00 Agropoli - Tiger Brolo | 16:00 Arzachena - Anziolavinio | 16:00 Sora - Terracina | 16:00 Brindisi - Bisceglie | 16:00 Sarnese - Taranto | 16:00 Akragas - Torrecuso | 16:00 Gioiese - HinterReggio | 16:00 Legnago Salus - Belluno | 16:00 Flaminia - Massese | 16:00 Budoni - Cynthia | 16:00 Pomigliano - Gelbison Cilento | 16:00 Battipagliese - Noto | 16:00 Gualdo Casacastalda - Voluntas Spoleto | 16:00 Campobasso - Sambenedettese | 16:00 Amiternina - Celano | 16:00 Civitanovese - Termoli | 16:00 Castiglione - Virtus Verona | 16:00 Ciserano - Folgore Caratese | 16:00 Ciliverghe Mazzano - Caravaggio | 16:00 Villafranca - Sondrio | 16:00 Olginatese - Montichiari | 16:00 Seregno - Castellana | 16:00 Pro Sesto - Lecco | 16:00 Asti - Borgosesia | 16:00 Borgomanero - Derthona | 16:00 Bra - Argentina | 16:00 Caronnese - Sancolombano | 16:00 Lavagnese - Cuneo | 16:00 Novese - Sestri Levante | 16:00 OltrepoVoghera - Chieri | 16:00 RapalloBogliasco - Pro Settimo | 16:00 Vado - Acqui | 16:00 Vallée d´Aoste - Sporting Bellinzago | 16:00 Abano - Fidenza | 16:00 Bellaria Igea - Este | 16:00 Castelfranco - Scandicci | 16:00 Fortis Juventus - Correggese | 16:00 Mezzolara - Fiorenzuola | 16:00 Montemurlo - Porto Tolle | 16:00 Piacenza - Formigine | 16:00 Ribelle - Thermal Abano | 16:00 S.P. Padova - Imolese | 17:00 Arzanese - Puteolana | 18:00 Calcio Chieti - Recanatese | 18:00 Clodiense - Biancoscudati Padova | 19:00 Sacilese - ArzignanoChiampo | 19:00 Pergolettese - Inveruno | 19:30 Foligno - SanGiovanni | 21:30 Siena - Trestina | 21:30 Jesina - Fano | 21:30 Pontisola - Seriate | 21:30 Romagna Centro - Rimini | 21:30 Avellino - Modena | 21:30 Crotone - Spezia | 21:30 Entella - Perugia | 21:30 Livorno - Lanciano | 21:30 Pescara - Brescia | 21:30 Ternana - Bari | 21:30 Trapani - Frosinone | 21:30 Varese - Catania | 21:30 Pro Vercelli - Vicenza | 21:30 Latina - Cittadella | 13:00 UD Logrones - Valladolid B | 13:00 Cacereno - Marbella | 13:15 Guadalajara - Ath Bilbao B | 18:00 Toledo - Trival Valderas | 18:00 Marino de Luanco - Burgos | 18:00 Tudelano - Socuellamos | 18:30 San Roque - Jaen | 19:00 R. Union - Leioa | 21:00 Tropezon - Coruxo FC | 21:30 Cornella - L Hospitalet | 21:30 Huracan - Villarreal B | 01:30 Brasilia - Nautico | 01:30 CRB - Amadense | 01:30 Ponte Preta - Vilhena | 21:45 Maritimo - FC Porto | 15:00 Nuova Cosenza - Savoia | 15:00 Messina - Martina Franca | 15:30 Sudtirol - Torres | 15:30 Lucchese - San Marino | 15:30 Savona - L Aquila | 15:30 Lupa Roma - Vigor Lamezia | 18:00 Renate - Pordenone | 18:00 Ascoli - Pro Piacenza | 18:00 Teramo - Tuttocuoio | 20:30 AlbinoLeffe - Novara | 20:30 Monza - FeralpiSalo | 20:30 Real Vicenza - Arezzo | 20:30 Gubbio - Ancona | 21:45 Mantova - Giana Erminio | 21:45 Matera - Foggia | 21:45 Spal - Forli | 19:00 Sarre Union - Moulins |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
BRE 03:30 Operário-MT 0 - 0 Avai 81'
BRE 04:00 Campinense 1 - 2 Gremio 87'
BRE 04:00 Confianca 0 - 0 Ceará 89'
BRE 04:00 Confianca 0 - 0 Ceará 85'
BRE 04:00 Confianca 0 - 0 Ceará 84'
BRE 04:00 Botafogo PB 2 - 2 Botafogo RJ 76'
BRE 04:00 Botafogo PB 2 - 2 Botafogo RJ 74'
BRE 04:00 Botafogo PB 2 - 2 Botafogo RJ 73'
BRE 04:00 Botafogo PB 2 - 2 Botafogo RJ 71'
BRE 04:00 Botafogo PB 2 - 2 Botafogo RJ 71'
BRE 04:00 Campinense 1 - 2 Gremio 74'
BRE 04:00 Campinense 1 - 2 Gremio 68'
BRE 04:00 Campinense 1 - 1 Gremio 65'
BRE 04:00 Confianca 0 - 0 Ceará 63'
BRE 04:00 Botafogo PB 1 - 2 Botafogo RJ 52'
BRE 04:00 CENE 1 - 2 Sport Recife 55'
BRE 04:00 Botafogo PB 1 - 1 Botafogo RJ 49'
BRE 04:00 Botafogo PB 2 - 2 Botafogo RJ 48'
BRE 04:00 Campinense 0 - 1 Gremio 50'
[ 30.03.2015 ] | [ 31.03.2015 ] | [ 01.04.2015 ] | [ 02.04.2015 ] | [ 03.04.2015 ] | [ 04.04.2015 ] | [ 05.04.2015 ] | [ 06.04.2015 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Canlı maç bulunmamaktadır.
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Melbourne Heart
Melbourne V.
0-1
10:45
MS
Gaziosmanpasa
Kirklarelispor
1-1
13:30
MS
B.B. Ankaraspor
Orduspor
1-0
14:00
MS
FSV Frankfurt
Munich 1860
1-1
14:00
MS
Union Berlin
Arminia Bielefeld
3-1
14:00
MS
QPR
Leicester
0-1
14:15
MS
Liverpool
Cardiff
3-0
14:45
MS
Arles-Avignon
Tours
0-0
15:00
MS
Metz
Troyes
1-0
15:00
MS
VfL Osnabruck
Chemnitzer
0-1
15:00
MS
Erfurt
Stutt. Kickers
1-1
15:00
MS
Heidenheim
Duisburg
1-1
15:00
MS
Holstein Kiel
Hansa Rostock
1-2
15:00
MS
Burghausen
Preussen Munster
1-1
15:00
MS
RB Leipzig
Hallescher
0-0
15:00
MS
Unterhaching
Regensburg
0-2
15:00
MS
Wehen
Saarbrücken
1-0
15:00
MS
OFI Crete
Panetolikos
1-1
15:00
MS
Lumezzane
Savona
1-0
15:30
MS
Bassano
Santarcangelo
1-0
15:30
MS
Cesena
Reggina
1-0
16:00
MS
Cittadella
Bari
0-0
16:00
MS
Crotone
Juve Stabia
0-1
16:00
MS
Novara
Empoli
0-1
16:00
MS
Siena
Latina
1-0
16:00
MS
Brescia
Varese
2-1
16:00
MS
Carpi
Palermo
0-0
16:00
MS
Spezia
Lanciano
0-0
16:00
MS
Werder Bremen
Bayer Leverkusen
0-0
16:30
MS
Freiburg
Hannover
2-0
16:30
MS
Hamburger
Mainz
1-0
16:30
MS
Dortmund
Hertha Berlin
1-2
16:30
MS
Braunschweig
Hoffenheim
1-0
16:30
MS
Sarinena
Pena
1-0
16:30
MS
Gijon B
Burgos
2-1
16:45
MS
Celta Vigo B
Tropezon
0-0
16:45
MS
Getafe B
R. Sociedad B
0-1
16:45
MS
Villarreal
Sevilla
0-1
17:00
MS
Crewe
Shrewsbury
1-0
17:00
MS
Leyton Orient
Crawley
1-2
17:00
MS
Milton Keynes Dons
Port Vale
3-0
17:00
MS
Peterborough
Bradford
2-0
17:00
MS
Walsall
Carlisle
1-0
17:00
MS
Bristol Rovers
Portsmouth
1-0
17:00
MS
Dagenham & Red.
Torquay
0-0
17:00
MS
Hartlepool
Burton
0-1
17:00
MS
Scunthorpe
Morecambe
2-0
17:00
MS
Notts County
Bristol City
0-1
17:00
MS
Preston
Brentford
0-2
17:00
MS
Stevenage
Sheffield Utd
0-0
17:00
MS
Northampton
Wycombe
0-2
17:00
MS
Plymouth
Bury
1-0
17:00
MS
Swindon
Coventry
0-0
17:00
MS
Fleetwood Town
Cheltenham
0-1
17:00
MS
Mansfield
Accrington
1-0
17:00
MS
York
Oxford Utd
0-0
17:00
MS
Oldham
Colchester
0-2
17:00
MS
Rotherham
Wolves
2-1
17:00
MS
Levante UD B
Constancia
0-0
17:00
MS
Ath Bilbao B
Leganes
1-1
17:00
MS
Crystal Palace
Newcastle Utd
0-2
17:00
MS
Fulham
Manchester City
0-2
17:00
MS
Manchester United
West Ham
2-0
17:00
MS
Stoke City
Aston Villa
0-0
17:00
MS
Sunderland
Norwich
0-0
17:00
MS
West Brom
Hull City
0-1
17:00
MS
Bolton
Charlton
1-1
17:00
MS
Brighton
Huddersfield
0-0
17:00
MS
Burnley
Blackpool
1-1
17:00
MS
Derby
Doncaster
1-0
17:00
MS
Reading
Wigan
0-2
17:00
MS
Sheffield Wed
Bournemouth
0-2
17:00
MS
Hereford
Cambridge Utd
1-0
17:00
MS
Welling
Wrexham
1-1
17:00
MS
North Ferriby
Colwyn Bay
0-3
17:00
MS
Birmingham
Nottingham
0-0
17:00
MS
Ipswich
Watford
0-0
17:00
MS
Leeds
Barnsley
0-0
17:00
MS
Yeovil
Blackburn
0-0
17:00
MS
Salisbury
Southport
0-0
17:00
MS
Gloucester City
Gainsborough
0-0
17:00
MS
Halifax
Forest Green
1-0
17:00
MS
Histon
Bradford PA
0-0
17:00
MS
Aldershot
Tamworth
2-0
17:00
MS
Hyde
Barnet
0-0
17:00
MS
Stalybridge
Boston
2-1
17:00
MS
Luton
Gateshead
3-0
17:00
MS
Stockport
Oxford City
1-0
17:00
MS
Telford
Brackley
0-1
17:00
MS
Alfreton
Dartford
0-1
17:00
MS
Nuneaton
Woking
0-0
17:00
MS
Barrow
Solihull
0-2
17:00
MS
Vauxhall
Hednesford
1-0
17:00
MS
Chester
Lincoln
2-1
17:00
MS
Guiseley
Altrincham
1-1
17:00
MS
Leamington
Workington
2-0
17:00
MS
Worcester
Harrogate
1-0
17:00
MS
Ebbsfleet
Sutton
1-0
17:00
MS
Stortford
Basingstoke
2-0
17:00
MS
Weston
Bromley
0-1
17:00
MS
Whitehawk
Boreham Wood
0-1
17:00
MS
Staines
Dover Ath.
2-0
17:00
MS
Benfica B
Trofense
2-0
17:00
MS
U. Madeira
Aves
0-0
17:00
MS
Atromitos
Panthrakikos
1-0
17:15
MS
AEK
Kifisias
-
17:30
MS
Huracan
Gimnastic
1-0
17:30
MS
Jong Ajax
Maastricht
2-0
17:30
MS
Ecija
Cartagena
0-2
17:30
MS
Guijuelo
Caudal Deportivo
1-1
18:00
MS
Ferreira
Rio Ave
0-0
18:00
MS
Lugo
Hercules
0-2
18:00
MS
Espanyol B
Alcoyano
0-2
18:00
MS
Amorebieta
Fuenlabrada
0-2
18:00
MS
St Etienne
Nantes
1-0
18:00
MS
El Palo
Sevilla B
0-0
18:00
MS
Astra
Steaua Bucuresti
1-1
18:30
MS
Concordia
V. Constanta
1-0
18:30
MS
Atletico-MG
Guangzhou Evergrande
2-2
18:30
MS
Betis
Almeria
0-1
19:00
MS
Cercle Brugge
Genk
1-0
19:00
MS
Besiktas
Elazigspor
1-1
19:00
MS
Sanliurfaspor
Mersin
1-1
19:00
MS
Barcelona B
Gijon
1-1
19:00
MS
Alaves
Eibar
0-1
19:00
MS
Livorno
Udinese
1-1
19:00
MS
Dep. La Coruna
Numancia
2-1
19:00
MS
Albacete
Linense
0-0
19:00
MS
La Hoya Lorca
Sanluqueno
0-0
19:00
MS
Lucena
Granada CF B
0-0
19:00
MS
Real Madrid B
Cordoba
1-0
19:15
MS
Toledo
Laudio
1-0
19:30
MS
Nurnberg
Schalke
0-0
19:30
MS
San Fernando
Guadalajara
0-1
19:30
MS
Millwall
Middlesbrough
0-0
19:30
MS
Smyrnis
Olympiakos Piraeus
0-3
19:30
MS
AZ Alkmaar
Heerenveen
1-3
19:45
MS
Graafschap
Helmond
1-2
19:45
MS
Willem II
Excelsior
0-1
19:45
MS
Jong FC Twente
Achilles 29
1-0
19:45
MS
Melilla
Almeria B
1-1
20:00
MS
Guimaraes
Academica
1-0
20:15
MS
Breda
Cambuur
0-0
20:45
MS
Heracles
Vitesse
0-2
20:45
MS
Hoogstraten
Vise
0-0
21:00
MS
Charleroi
Mons
0-1
21:00
MS
Lokeren
Leuven
1-0
21:00
MS
Waregem
Oostende
0-1
21:00
MS
Atl. Madrid
Levante
1-1
21:00
MS
Mechelen
Kortrijk
1-1
21:00
MS
Waasland-Beveren
Lierse
1-0
21:00
MS
Bastia
Montpellier
0-0
21:00
MS
Nice
Evian TG
0-1
21:00
MS
Reims
Ajaccio
0-0
21:00
MS
Sochaux
Rennes
1-1
21:00
MS
Toulouse
Guingamp
0-0
21:00
MS
Tenerife
Sabadell
0-1
21:00
MS
Raja Casablanca
Bayern Munich
2-0
21:30
MS
Feyenoord
Zwolle
2-0
21:45
MS
Cagliari
Napoli
1-1
21:45
MS
Sporting Lisbon
Nacional
0-0
22:15
MS
Granada CF
Real Sociedad
1-2
23:00
[ 30.03.2015 ] | [ 31.03.2015 ] | [ 01.04.2015 ] | [ 02.04.2015 ] | [ 03.04.2015 ] | [ 04.04.2015 ] | [ 05.04.2015 ] | [ 06.04.2015 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı