22 Mayıs 2015, 17:26 Cuma
Canlı Sonuçlar  
21:30 Brescia - Avellino | 21:30 Spezia - Bari | 21:30 Carpi - Catania | 21:30 Pescara - Livorno | 21:30 Latina - Modena | 21:30 Cittadella - Perugia | 21:30 Trapani - Pro Vercelli | 21:30 Ternana - Varese | 21:30 Crotone - Virtus Entella | 21:30 Bologna - Virtus Lanciano | 21:30 Vicenza - Frosinone | 21:30 Ajaccio - Arles | 21:30 Angers - Nîmes | 21:30 Clermont - Brest | 21:30 Créteil - Tours | 21:30 Dijon - Nancy | 21:30 Le Havre - Auxerre | 21:30 Niort - Laval | 21:30 Orléans - Sochaux | 21:30 Troyes - Châteauroux | 21:30 Valenciennes - Gazélec Ajaccio | 20:00 Gençlerbirliği - Mersin İdmanyurdu | 20:00 Mjøndalen - Molde | 21:45 Bohemians - Bray Wanderers | 21:45 Cork City - Shamrock Rovers | 21:45 Derry City - Sligo Rovers | 21:45 Drogheda United - Galway | 18:00 Flamurtari Vlorë - Kukësi | 18:00 Elbasani - Partizani Tİrana | 18:00 Tİrana - Teuta Durrës | 18:00 Apolonia Fier - Laçi | 19:00 Vllaznia Shkodër - Skënderbeu Korçë | 20:30 Mattersburg - Kapfenberger SV | 20:30 Avusturya Lustenau - St. Pölten | 20:30 Horn - Anif | 20:30 Hartberg - FAC Team für Viyana | 20:30 LASK Linz - Wacker Innsbruck | 18:00 Ingolstadt II - Augsburg II | 20:00 Bayern Münih II - Nürnberg II | 21:00 Consolat Marseille - Colmar | 21:00 Bourg-Péronnas - Boulogne | 21:00 CA Bastia - Paris | 21:00 Le Poiré-sur-Vie - Épinal | 21:00 Strasbourg - Colomiers | 21:00 Avranches - Luçon | 21:00 Red Star - Amiens SC | 21:00 Dunkerque - Fréjus St-Raphaël | 21:00 Chambly - Istres | 17:30 Slavia Sofya - Cherno More | 20:00 Lokomotiv Plovdiv - Levski Sofya | 19:00 Slaven Koprivnica - Zadar | 22:30 Porto - Penafiel | 20:00 Palhalma SE - Debrecen | 21:15 Shelbourne - Waterford United | 21:45 Cabinteely - Cobh Ramblers | 22:00 Finn Harps - UCD | 22:00 Wexford Youths - Athlone Town | 18:30 Gaz Metan Mediaş - Concordia Chiajna | 21:00 Petrolul Ploieşti - Dinamo Bükreş | 00:00 Gimnasia La Plata - Quilmes | 02:00 Crucero del Norte - Defensa y Justicia | 01:30 Vitória - Bragantino | 20:45 Biel-Bienne - Wohlen | 20:45 Winterthur - Wil | 20:45 Lugano - Chiasso | 20:45 Le Mont - Lausanne Sports | 20:45 Servette - FC Schaffhausen | 19:00 Pärnu - Flora | 19:00 Trans - Tulevik | 19:00 Tammeka - Paide | 19:00 Zawisza Bydgoszcz - Bogdanka Łęczna | 21:30 Cracovia Kraków - Korona Kielce | 01:30 Nacional Asunción - Sportivo Luqueño | 01:30 General Díaz - Libertad | 19:30 De Graafschap - Go Ahead Eagles | 23:00 Barranquilla - Fortaleza | 02:30 Belgrano Santa Rosa - Tiro Federal BB | 19:10 Al Nasr - Al Baten | 02:00 Boston Breakers - Sky Blue |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
AVU 19:30 Wacker Innsbruck 0 - 0 St. Pölten 60'
AVU 19:30 Wacker Innsbruck 0 - 0 St. Pölten 26'
FRA 22:00 Reims 1 - 0 Stade Rennes 37'
FRA 22:00 Reims 1 - 0 Stade Rennes 31'
FRA 22:00 Reims 1 - 0 Stade Rennes 20'
FRA 22:00 Reims 1 - 0 Stade Rennes 17'
FRA 22:00 Reims 1 - 0 Stade Rennes 13'
AVU 19:30 Avusturya Lustenau 0 - 0 Horn 87'
AVU 19:30 Avusturya Lustenau 0 - 0 Horn 87'
AVU 19:30 Avusturya Lustenau 0 - 0 Horn 87'
AVU 19:30 Avusturya Lustenau 0 - 0 Horn 86'
AVU 19:30 Avusturya Lustenau 0 - 0 Horn 83'
AVU 19:30 Avusturya Lustenau 0 - 0 Horn 76'
AVU 19:30 Avusturya Lustenau 0 - 0 Horn 74'
AVU 19:30 Avusturya Lustenau 0 - 0 Horn 63'
AVU 19:30 Avusturya Lustenau 0 - 0 Horn 58'
AVU 19:30 Avusturya Lustenau 0 - 0 Horn 58'
AVU 19:30 Avusturya Lustenau 0 - 0 Horn 51'
AVU 19:30 Avusturya Lustenau 0 - 0 Horn 7'
[ 19.05.2015 ] | [ 20.05.2015 ] | [ 21.05.2015 ] | [ 22.05.2015 ] | [ 23.05.2015 ] | [ 24.05.2015 ] | [ 25.05.2015 ] | [ 26.05.2015 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Canlı maç bulunmamaktadır.
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
[ 19.05.2015 ] | [ 20.05.2015 ] | [ 21.05.2015 ] | [ 22.05.2015 ] | [ 23.05.2015 ] | [ 24.05.2015 ] | [ 25.05.2015 ] | [ 26.05.2015 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı