01 Nisan 2015, 06:01 Çarşamba
Canlı Sonuçlar  
21:30 Ituzaingó - Argentino de Rosario | 01:30 Internacional - Ypiranga FC | 21:45 Grays - Wingate & Finchley | 21:45 Bradford PA - Gainsborough | 21:45 Coventry - Leyton Orient | 18:00 JJK Jyväskylä - PS Kemi | 19:30 Gnistan - BK-46 | 20:00 Cloppenburg - Hamburger SV II | 20:30 Rodinghausen - B. Monchengladbach II | 20:30 Kickers Offenbach - Zweibrucken | 18:00 Stutt. Kickers II - Reutlingen | 19:00 Regensburg II - Spvgg Ansbach 09 | 19:00 Markranstadt - Jena II | 19:00 Neunkirchen - Hauenstein | 19:30 Rochling - Saarbrücken II | 20:00 Landsberg - Unterfohring | 20:00 Hertha Wiesbach - Betzdorf | 20:00 Idar-Oberstein - Wirges | 20:00 Salmrohr - Pfeddersheim | 20:30 Westfalia Rhynern - Lippstadt | 20:30 Duisburg II - Wuppertaler | 20:30 Elversberg II - Arminia Ludwigshafen | 20:30 Gonsenheim - Diefflen | 20:30 Schott Mainz - Mechtersheim | 21:00 FC Wegberg-Beeck - Bergisch Gladbach | 16:00 Giannitsa - Dramas | 21:30 Carpi - Bologna | 17:30 Blekitni Stargard - Lech Poznan | 21:00 Podbeskidzie - Legia | 14:30 Keciorengucu - Kartalspor | 14:30 Tavsanli Linyitspor - Anadolu Selcukluspor | 14:30 Karagumruk - Yeni Malatyaspor | 14:30 Pendikspor - Tarsus | 14:30 Aydinspor - Hacettepe | 14:30 Ofspor - Tokatspor | 14:30 Iskenderun - Umraniyespor | 14:30 Bayrampasa - Trabzon | 14:30 Menemen Bld. - Turgutluspor | 01:30 Anapolina - Vitoria | 01:30 Ituano - Joinville | 01:30 River-PI - Fortaleza | 01:30 Rio Branco - Vasco | 01:30 Goias - Santo Andre | 01:30 Figueirense - Princesa Solimoes | 02:30 Coruripe - Atletico GO | 02:30 Globo - America RN | 02:30 Jacuipense - Parana | 02:30 Paysandu PA - Aguia Negra | 02:30 Sampaio Correa - Estrela do Norte | 06:00 Salvador - Guatemala | 15:30 Reggina - Ischia | 15:30 Paganese - Salernitana | 15:30 Prato - Reggiana | 18:00 Venezia - Lumezzane | 18:00 Lecce - Benevento | 18:00 Barletta - Catanzaro | 18:00 Santarcangelo - Grosseto | 20:30 Como - Bassano | 20:30 Cremonese - Pavia | 20:30 Juve Stabia - Aversa | 20:30 Carrarese - Pisa | 21:45 Alessandria - Pro Patria | 21:45 Casertana - Melfi | 21:45 Pontedera - Pistoiese | 21:00 Norwich U21 - Fulham U21 | 22:00 Pocone - Cuiabá Esporte |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
WOR 04:00 Mexico 1 - 0 Paraguay 90'
WOR 04:00 Panama 2 - 1 Costa Rica 68'
WOR 04:00 Mexico 1 - 0 Paraguay 56'
WOR 04:00 Mexico 1 - 0 Paraguay 41'
WOR 04:00 Mexico 1 - 0 Paraguay 37'
WOR 04:00 Mexico 1 - 0 Paraguay 36'
WOR 04:00 Mexico 1 - 0 Paraguay 35'
WOR 04:00 Panama 2 - 0 Costa Rica 26'
WOR 03:00 Peru 0 - 1 Venezuela 61'
BEL 16:00 Al Najaf 2 - 1 Erbil 58'
WOR 04:00 Panama 1 - 0 Costa Rica 18'
WOR 03:00 Peru 0 - 1 Venezuela 57'
WOR 03:00 Peru 0 - 1 Venezuela 56'
WOR 03:00 Peru 0 - 1 Venezuela 54'
WOR 04:00 Mexico 1 - 0 Paraguay 9'
WOR 03:00 Peru 0 - 1 Venezuela 54'
BRE 02:30 Piaui 1 - 5 Salgueiro 90'
WOR 04:00 Mexico 1 - 0 Paraguay 3'
BRE 02:30 Piaui 1 - 5 Salgueiro 85'
[ 29.03.2015 ] | [ 30.03.2015 ] | [ 31.03.2015 ] | [ 01.04.2015 ] | [ 02.04.2015 ] | [ 03.04.2015 ] | [ 04.04.2015 ] | [ 05.04.2015 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Canlı maç bulunmamaktadır.
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Salgueiro
Internacional
0-1
03:50
MS
Vasco
Nacional-AM
1-1
03:50
MS
AZ Alkmaar (Ned)
Atromitos (Gre)
0-0
12:00
MS
Italy U17
Portugal U17
1-0
17:00
MS
Czech Republic U17
Bulgaria U17
2-1
18:00
MS
Lahti
KuPS
2-0
18:30
MS
Haka
Ilves
0-0
18:30
MS
SJK
AC Oulu
1-0
18:30
MS
Lechia Gdansk
Gornik Z.
0-0
19:00
MS
Ruch
Zaglebie
0-1
19:00
MS
Wurzburger Kickers
Munich 1860 II
1-0
19:00
MS
Jahn Forchheim
Eltersdorf
0-2
19:00
MS
SpVgg Bayreuth
Selbitz
1-0
19:00
MS
A. Klagenfurt
AC Wolfsberger (Am)
1-0
19:00
MS
Odense
Aarhus
2-1
19:30
MS
Mattersburg
Hartberg
1-3
19:30
MS
St. Polten
Liefering
1-1
19:30
MS
Kapfenberg
Horn
0-0
19:30
MS
First Vienna
Parndorf
0-0
19:30
MS
Rapid Vienna (Am)
Stegersbach
2-0
19:30
MS
Munich 1860
Sandhausen
0-2
19:30
MS
Osterholz-Tenever
Werder Bremen III
0-2
19:30
MS
Arminia Bielefeld
Dusseldorf
1-2
19:30
MS
FSV Frankfurt
Greuther Furth
1-0
19:30
MS
Altona
Meiendorfer SV
2-0
19:30
MS
Pinneberg
Rugenbergen
2-0
19:30
MS
Seligenporten
Aschaffenburg
2-1
19:30
MS
FC 08 Homburg
Mannheim
0-0
19:30
MS
Stuttgart II
Hallescher
0-0
19:30
MS
Grossbardorf
Aubstadt
0-0
19:30
MS
Konyaspor
Kasimpasa
1-0
20:00
MS
Austria (Am)
Admira (Am)
1-0
20:00
MS
Babelsberg
Halberstadt
0-0
20:00
MS
Kickers Offenbach
Ulm
1-0
20:00
MS
Brann
Sogndal
1-0
20:00
MS
ROW Rybnik
Sandecja Nowy S.
1-0
20:00
MS
Eintracht Trier
TuS Koblenz
2-0
20:00
MS
Kufstein
Seekirchen
4-1
20:00
MS
Allerheiligen
Kapfenberg (Am)
2-1
20:00
MS
Bayer Leverkusen II
Bochum II
0-1
20:00
MS
Dusseldorf II
B. Moenchengladbach II
0-1
20:00
MS
Heimstetten
Schalding
1-0
20:00
MS
Kalsdorf
Florian
0-0
20:00
TERK
Wallern
Villacher
-
20:00
MS
BW Linz
LASK Linz
0-0
20:00
MS
Romania U17
Scotland U17
0-1
20:00
MS
Helsingborg
Brommapojkarna
0-1
20:03
MS
Sprockhovel
Hammer SpVgg.
0-0
20:30
MS
Amstetten
1. SC Sollenau
0-0
20:30
MS
Schwechat
Ober Grafendorf
0-1
20:30
MS
SV Oberwart
FAC Wien
0-0
20:30
MS
Neubrandenburg
Malchower
3-0
20:30
MS
Germania Schnelsen
TSV Buchholz 08
0-3
20:30
MS
Lübeck
Altenholz
0-0
20:30
MS
Wals-Grunau
Wattens
0-1
20:30
MS
Memmingen
Ingolstadt II
1-0
20:30
MS
Wattenscheid
Verl
0-1
20:30
MS
Lucon
Red Star
1-0
21:00
MS
Luzenac
Dunkerque
0-0
21:00
MS
Amiens
Le Poire Sur Vie
1-0
21:00
MS
Vannes
Frejus Saint Raphael
0-0
21:00
MS
Boulogne
Colomiers
0-0
21:00
MS
Carquefou
Bourg Peronnas
0-1
21:00
MS
Paris FC
Pont Du Gard
2-0
21:00
MS
Colmar
Orleans
0-1
21:00
MS
Breda
Nijmegen
1-1
21:00
MS
Celle
Rotenburger
1-1
21:00
MS
GFC Ajaccio
Strasbourg
0-0
21:00
MS
Angers
Brest
0-0
21:00
MS
Chateauroux
CA Bastia
1-0
21:00
MS
Clermont
Creteil
0-0
21:00
MS
Dijon
Laval
0-0
21:00
MS
Istres
Auxerre
1-0
21:00
MS
Lens
Troyes
0-0
21:00
MS
Nimes
Le Havre
0-0
21:00
MS
Niort
Arles-Avignon
0-0
21:00
MS
Almere City
Telstar
1-0
21:00
MS
Dordrecht
Jong PSV
1-0
21:00
MS
Emmen
Excelsior
1-5
21:00
MS
Jong Ajax
Jong FC Twente
1-0
21:00
MS
Sparta Rotterdam
Oss
1-0
21:00
MS
Nancy
Tours
0-1
21:00
MS
Achilles 29
Helmond
1-2
21:00
MS
Den Bosch
Graafschap
0-0
21:00
MS
Eindhoven FC
Sittard
1-0
21:00
MS
Maastricht
Venlo
1-1
21:00
MS
Willem II
Volendam
1-0
21:00
MS
Dessel
Mouscron Peruwelz
0-3
21:30
MS
KSV Roeselare
Tubize
2-0
21:30
MS
Altach
A. Lustenau
0-0
21:30
MS
England U17
Turkey U17
0-0
21:30
MS
Bayern Munich
Chelsea
0-1
21:45
MS
Eskisehirspor
Galatasaray
0-0
21:45
MS
Nocerina
Perugia
1-2
21:45
MS
Almeria
Elche
2-1
00:00
MS
Rayo Vallecano
Levante
0-1
00:00
MS
Instituto
Aldosivi
1-0
00:00
MS
Ferro
Atl. Huracan
0-1
02:15
MS
Chacarita Juniors
Deportivo Armenio
1-0
02:30
MS
Defensa y Justicia
Atl. Tucuman
0-0
02:30
[ 29.03.2015 ] | [ 30.03.2015 ] | [ 31.03.2015 ] | [ 01.04.2015 ] | [ 02.04.2015 ] | [ 03.04.2015 ] | [ 04.04.2015 ] | [ 05.04.2015 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı