22 Mayıs 2015, 23:30 Cuma
Canlı Sonuçlar  
00:00 Gimnasia La Plata - Quilmes | 02:00 Crucero del Norte - Defensa y Justicia | 01:30 Vitória - Bragantino | 01:30 Nacional Asunción - Sportivo Luqueño | 01:30 General Díaz - Libertad | 02:30 Belgrano Santa Rosa - Tiro Federal BB | 02:00 Boston Breakers - Sky Blue |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
AVU 19:30 Wacker Innsbruck 0 - 0 St. Pölten 60'
AVU 19:30 Wacker Innsbruck 0 - 0 St. Pölten 26'
FRA 22:00 Reims 1 - 0 Stade Rennes 37'
FRA 22:00 Reims 1 - 0 Stade Rennes 31'
FRA 22:00 Reims 1 - 0 Stade Rennes 20'
FRA 22:00 Reims 1 - 0 Stade Rennes 17'
FRA 22:00 Reims 1 - 0 Stade Rennes 13'
AVU 19:30 Avusturya Lustenau 0 - 0 Horn 87'
AVU 19:30 Avusturya Lustenau 0 - 0 Horn 87'
AVU 19:30 Avusturya Lustenau 0 - 0 Horn 87'
AVU 19:30 Avusturya Lustenau 0 - 0 Horn 86'
AVU 19:30 Avusturya Lustenau 0 - 0 Horn 83'
AVU 19:30 Avusturya Lustenau 0 - 0 Horn 76'
AVU 19:30 Avusturya Lustenau 0 - 0 Horn 74'
AVU 19:30 Avusturya Lustenau 0 - 0 Horn 63'
AVU 19:30 Avusturya Lustenau 0 - 0 Horn 58'
AVU 19:30 Avusturya Lustenau 0 - 0 Horn 58'
AVU 19:30 Avusturya Lustenau 0 - 0 Horn 51'
AVU 19:30 Avusturya Lustenau 0 - 0 Horn 7'
[ 19.05.2015 ] | [ 20.05.2015 ] | [ 21.05.2015 ] | [ 22.05.2015 ] | [ 23.05.2015 ] | [ 24.05.2015 ] | [ 25.05.2015 ] | [ 26.05.2015 ] |
Canlı Maç Sonuçları
00:00
Gimnasia La Plata
Quilmes
-
00:00
01:30
Vitória
Bragantino
-
01:30
01:30
Nacional Asunción
Sportivo Luqueño
-
01:30
01:30
General Díaz
Libertad
-
01:30
02:00
Boston Breakers
Sky Blue
-
02:00
02:00
Crucero del Norte
Defensa y Justicia
-
02:00
02:30
Belgrano Santa Rosa
Tiro Federal BB
-
02:30
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Pachuca
Querétaro
-
04:06
ERT
Albirex Niigata S
Preah Khan Reach
-
14:30
ERT
Shaanxi Chanba
Shanghai East Asia
-
14:35
ERT
Shijiazhuang Yongchang
Hangzhou Lucheng
-
14:35
ERT
Slavia Sofya
Cherno More
-
17:30
ERT
Flamurtari Vlorë
Kukësi
-
18:00
ERT
Elbasani
Partizani Tİrana
-
18:00
ERT
Tİrana
Teuta Durrës
-
18:00
ERT
Apolonia Fier
Laçi
-
18:00
ERT
Ingolstadt II
Augsburg II
-
18:00
ERT
Gaz Metan Mediaş
Concordia Chiajna
-
18:30
ERT
Vllaznia Shkodër
Skënderbeu Korçë
-
19:00
ERT
Slaven Koprivnica
Zadar
-
19:00
ERT
Zawisza Bydgoszcz
Bogdanka Łęczna
-
19:00
ERT
Pärnu
Flora
-
19:00
ERT
Trans
Tulevik
-
19:00
ERT
Tammeka
Paide
-
19:00
ERT
Al Nasr
Al Baten
-
19:10
ERT
De Graafschap
Go Ahead Eagles
-
19:30
MS
Estudiantes de Caseros
Almİrante Brown
-
20:00
ERT
Gençlerbirliği
Mersin İdmanyurdu
-
20:00
ERT
Lokomotiv Plovdiv
Levski Sofya
-
20:00
ERT
Palhalma SE
Debrecen
-
20:00
ERT
Bayern Münih II
Nürnberg II
-
20:00
ERT
Mjøndalen
Molde
-
20:00
ERT
Mattersburg
Kapfenberger SV
-
20:30
ERT
Avusturya Lustenau
St. Pölten
-
20:30
ERT
Horn
Anif
-
20:30
ERT
Hartberg
FAC Team für Viyana
-
20:30
ERT
LASK Linz
Wacker Innsbruck
-
20:30
ERT
Biel-Bienne
Wohlen
-
20:45
ERT
Winterthur
Wil
-
20:45
ERT
Lugano
Chiasso
-
20:45
ERT
Le Mont
Lausanne Sports
-
20:45
ERT
Servette
FC Schaffhausen
-
20:45
MS
Fénix
Almagro
-
21:00
MS
Villa San Carlos
Flandria
-
21:00
MS
Acassuso
Deportivo Merlo
-
21:00
ERT
Petrolul Ploieşti
Dinamo Bükreş
-
21:00
ERT
Consolat Marseille
Colmar
-
21:00
ERT
Bourg-Péronnas
Boulogne
-
21:00
ERT
CA Bastia
Paris
-
21:00
ERT
Le Poiré-sur-Vie
Épinal
-
21:00
ERT
Strasbourg
Colomiers
-
21:00
ERT
Avranches
Luçon
-
21:00
ERT
Red Star
Amiens SC
-
21:00
ERT
Dunkerque
Fréjus St-Raphaël
-
21:00
ERT
Chambly
Istres
-
21:00
ERT
Shelbourne
Waterford United
-
21:15
ERT
Ajaccio
Arles
-
21:30
ERT
Angers
Nîmes
-
21:30
ERT
Clermont
Brest
-
21:30
ERT
Créteil
Tours
-
21:30
ERT
Dijon
Nancy
-
21:30
ERT
Le Havre
Auxerre
-
21:30
ERT
Niort
Laval
-
21:30
ERT
Orléans
Sochaux
-
21:30
ERT
Troyes
Châteauroux
-
21:30
ERT
Valenciennes
Gazélec Ajaccio
-
21:30
ERT
Cracovia Kraków
Korona Kielce
-
21:30
ERT
Brescia
Avellino
-
21:30
ERT
Spezia
Bari
-
21:30
ERT
Carpi
Catania
-
21:30
ERT
Pescara
Livorno
-
21:30
ERT
Latina
Modena
-
21:30
ERT
Cittadella
Perugia
-
21:30
ERT
Trapani
Pro Vercelli
-
21:30
ERT
Ternana
Varese
-
21:30
ERT
Crotone
Virtus Entella
-
21:30
ERT
Bologna
Virtus Lanciano
-
21:30
ERT
Vicenza
Frosinone
-
21:30
ERT
Bohemians
Bray Wanderers
-
21:45
ERT
Cork City
Shamrock Rovers
-
21:45
ERT
Derry City
Sligo Rovers
-
21:45
ERT
Drogheda United
Galway
-
21:45
ERT
Cabinteely
Cobh Ramblers
-
21:45
ERT
Finn Harps
UCD
-
22:00
ERT
Wexford Youths
Athlone Town
-
22:00
ERT
Porto
Penafiel
-
22:30
ERT
Barranquilla
Fortaleza
-
23:00
[ 19.05.2015 ] | [ 20.05.2015 ] | [ 21.05.2015 ] | [ 22.05.2015 ] | [ 23.05.2015 ] | [ 24.05.2015 ] | [ 25.05.2015 ] | [ 26.05.2015 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı