02 Nisan 2015, 06:00 Perşembe
Canlı Sonuçlar  
90' Anapolina 1 - 2 Vitoria |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
BRE 04:00 Campinense 1 - 2 Gremio 87'
BRE 04:00 Confianca 0 - 0 Ceará 89'
BRE 04:00 Confianca 0 - 0 Ceará 85'
BRE 04:00 Confianca 0 - 0 Ceará 84'
BRE 04:00 Botafogo PB 2 - 2 Botafogo RJ 76'
BRE 04:00 Botafogo PB 2 - 2 Botafogo RJ 74'
BRE 04:00 Botafogo PB 2 - 2 Botafogo RJ 73'
BRE 04:00 Botafogo PB 2 - 2 Botafogo RJ 71'
BRE 04:00 Botafogo PB 2 - 2 Botafogo RJ 71'
BRE 04:00 Campinense 1 - 2 Gremio 74'
BRE 04:00 Campinense 1 - 2 Gremio 68'
BRE 04:00 Campinense 1 - 1 Gremio 65'
BRE 04:00 Confianca 0 - 0 Ceará 63'
BRE 04:00 Botafogo PB 1 - 2 Botafogo RJ 52'
BRE 04:00 CENE 1 - 2 Sport Recife 55'
BRE 04:00 Botafogo PB 1 - 1 Botafogo RJ 49'
BRE 04:00 Botafogo PB 2 - 2 Botafogo RJ 48'
BRE 04:00 Campinense 0 - 1 Gremio 50'
BRE 04:00 Confianca 0 - 0 Ceará 52'
[ 30.03.2015 ] | [ 31.03.2015 ] | [ 01.04.2015 ] | [ 02.04.2015 ] | [ 03.04.2015 ] | [ 04.04.2015 ] | [ 05.04.2015 ] | [ 06.04.2015 ] |
Canlı Maç Sonuçları
90'
Anapolina
Vitoria
1-0
01:30
12:00
Brisbane Roar
Central Coast Mariners
-
12:00
13:00
UD Logrones
Valladolid B
-
13:00
13:00
Cacereno
Marbella
-
13:00
13:15
Guadalajara
Ath Bilbao B
-
13:15
14:00
Thisted FC
Skovbakken
-
14:00
14:00
Hvidovre
Herlev
-
14:00
14:00
Bronshoj
AB Copenhagen
-
14:00
14:30
Kjellerup
Brabrand
-
14:30
14:30
Ringkobing
Kolding BK
-
14:30
15:00
Naestved
Naesby
-
15:00
15:00
Nuova Cosenza
Savoia
-
15:00
15:00
Messina
Martina Franca
-
15:00
15:30
Sudtirol
Torres
-
15:30
15:30
Lucchese
San Marino
-
15:30
15:30
Savona
L Aquila
-
15:30
15:30
Lupa Roma
Vigor Lamezia
-
15:30
16:00
Marienlyst
Middelfart
-
16:00
16:00
Varde
Jammerbugt
-
16:00
16:00
Sydvest
Odder
-
16:00
16:00
Kolding IF
Svendborg
-
16:00
16:00
Avedore
Avarta
-
16:00
16:00
B.93
B 1908
-
16:00
16:00
BK Frem
Sollerod-Ved.
-
16:00
16:00
F. Amager
Hellerup
-
16:00
16:00
Gentofte-Vangede
Helsingor
-
16:00
16:00
Nykobing
Svebolle
-
16:00
16:00
Rishoj
Holbaek
-
16:00
16:00
Vejle
Skive
-
16:00
16:00
Vendsyssel FF
Fredericia
-
16:00
16:00
Viborg
Koge
-
16:00
16:00
Dro
Giorgione
-
16:00
16:00
Ripa Fenadora
Mori
-
16:00
16:00
Bastia
Rieti
-
16:00
16:00
Colligiana
Gavorrano
-
16:00
16:00
Vis Pesaro
Castelfidardo
-
16:00
16:00
San Cesareo
Aprilia
-
16:00
16:00
Selargius
Astrea
-
16:00
16:00
Monopoli
Cavese
-
16:00
16:00
Scafatese
Francavilla
-
16:00
16:00
Leonfortese
Nerostellati Frattese
-
16:00
16:00
Sorrento
Neapolis
-
16:00
16:00
Montebelluna
Tamai
-
16:00
16:00
Pianese
San Donato
-
16:00
16:00
Matelica
Maceratese
-
16:00
16:00
Fondi
Nuorese
-
16:00
16:00
Olbia
Isola Liri
-
16:00
16:00
Gallipoli
Manfredonia
-
16:00
16:00
Due Torri
Roccella
-
16:00
16:00
Montalto Uffugo
Orlandina
-
16:00
16:00
Altovicentino
Fontanafredda
-
16:00
16:00
Union Pro
Triestina
-
16:00
16:00
Poggibonsi
Vivi Altotevere
-
16:00
16:00
Fermana
Agnonese
-
16:00
16:00
Viterbese
Ostia Mare
-
16:00
16:00
Andria
Potenza
-
16:00
16:00
Marcianise
Rende
-
16:00
16:00
Kras
Mezzocorona
-
16:00
16:00
Ponsacco
Villabiagio
-
16:00
16:00
Castelli Romani
Palestrina
-
16:00
16:00
Grottaglie
San Severo
-
16:00
16:00
Agropoli
Tiger Brolo
-
16:00
16:00
Arzachena
Anziolavinio
-
16:00
16:00
Sora
Terracina
-
16:00
16:00
Brindisi
Bisceglie
-
16:00
16:00
Sarnese
Taranto
-
16:00
16:00
Akragas
Torrecuso
-
16:00
16:00
Gioiese
HinterReggio
-
16:00
16:00
Legnago Salus
Belluno
-
16:00
16:00
Flaminia
Massese
-
16:00
16:00
San Nicolo
Giulianova
-
16:00
16:00
Budoni
Cynthia
-
16:00
16:00
Pomigliano
Gelbison Cilento
-
16:00
16:00
Battipagliese
Noto
-
16:00
16:00
Gualdo Casacastalda
Voluntas Spoleto
-
16:00
16:00
Campobasso
Sambenedettese
-
16:00
16:00
Amiternina
Celano
-
16:00
16:00
Civitanovese
Termoli
-
16:00
16:00
Castiglione
Virtus Verona
-
16:00
16:00
Ciserano
Folgore Caratese
-
16:00
16:00
Ciliverghe Mazzano
Caravaggio
-
16:00
16:00
Villafranca
Sondrio
-
16:00
16:00
Olginatese
Montichiari
-
16:00
16:00
Seregno
Castellana
-
16:00
16:00
Pro Sesto
Lecco
-
16:00
16:00
Asti
Borgosesia
-
16:00
16:00
Borgomanero
Derthona
-
16:00
16:00
Bra
Argentina
-
16:00
16:00
Caronnese
Sancolombano
-
16:00
16:00
Lavagnese
Cuneo
-
16:00
16:00
Novese
Sestri Levante
-
16:00
16:00
OltrepoVoghera
Chieri
-
16:00
16:00
RapalloBogliasco
Pro Settimo
-
16:00
16:00
Vado
Acqui
-
16:00
16:00
Vallée d´Aoste
Sporting Bellinzago
-
16:00
16:00
Abano
Fidenza
-
16:00
16:00
Bellaria Igea
Este
-
16:00
16:00
Castelfranco
Scandicci
-
16:00
16:00
Fortis Juventus
Correggese
-
16:00
16:00
Mezzolara
Fiorenzuola
-
16:00
16:00
Montemurlo
Porto Tolle
-
16:00
16:00
Piacenza
Formigine
-
16:00
16:00
Ribelle
Thermal Abano
-
16:00
16:00
S.P. Padova
Imolese
-
16:00
17:00
Arzanese
Puteolana
-
17:00
17:00
AC Oulu
VPS
-
17:00
17:00
Haka
Honka
-
17:00
17:00
TPS
Inter Turku
-
17:00
17:30
Horsens
Lyngby
-
17:30
18:00
Jena
Meuselwitz
-
18:00
18:00
Oberlausitz
Cottbus II
-
18:00
18:00
Calcio Chieti
Recanatese
-
18:00
18:00
Clodiense
Biancoscudati Padova
-
18:00
18:00
Renate
Pordenone
-
18:00
18:00
Toledo
Trival Valderas
-
18:00
18:00
Marino de Luanco
Burgos
-
18:00
18:00
Tudelano
Socuellamos
-
18:00
18:00
Ascoli
Pro Piacenza
-
18:00
18:00
Teramo
Tuttocuoio
-
18:00
18:30
FT Braunschweig
Goslarer
-
18:30
18:30
San Roque
Jaen
-
18:30
18:45
SV Pforzheim
Bahlinger
-
18:45
18:45
Spielberg
FC 08 Villingen
-
18:45
18:45
Ravensburg
Hollenbach
-
18:45
18:45
Stutt. Kickers II
Kehler
-
18:45
18:45
Ger. Friedrichstal
Balingen
-
18:45
18:45
Freiberg
Ulm
-
18:45
19:00
Lehnerz
Vellmar
-
19:00
19:00
VfB Huls
Ahlen
-
19:00
19:00
Sarre Union
Moulins
-
19:00
19:00
Altona
Suderelbe
-
19:00
19:00
Barmbek-Uhlenhorst
Vier-und Marschlande
-
19:00
19:00
Meiendorfer SV
Germania Schnelsen
-
19:00
19:00
Sacilese
ArzignanoChiampo
-
19:00
19:00
Halstenbek-Rellingen
Curslack-Neuengamme
-
19:00
19:00
R. Union
Leioa
-
19:00
19:00
Pergolettese
Inveruno
-
19:00
19:30
Foligno
SanGiovanni
-
19:30
20:00
Florian
Vorwarts Steyr
-
20:00
20:00
BW Linz
Allerheiligen
-
20:00
20:00
Aarhus
Roskilde
-
20:00
20:00
Bautzen
Zwickau
-
20:00
20:00
Pfullendorf
Karlsruher II
-
20:00
20:00
Burghausen
Munich 1860 II
-
20:00
20:00
Bayern II
Seligenporten
-
20:00
20:00
Buxtehuder
Pinneberg
-
20:00
20:00
Niendorfer TSV
TSV Buchholz 08
-
20:00
20:00
Rugenbergen
Paloma
-
20:00
20:00
VfR Mannheim
Freiburger
-
20:00
20:30
Altenholz
Henstedt-Ulzburg
-
20:30
20:30
Wattenscheid
Bochum II
-
20:30
20:30
Gutersloh
Erndtebruck
-
20:30
20:30
Stadtlohn
Erkenschwick
-
20:30
20:30
Zweckel
Eintracht Rheine
-
20:30
20:30
Siegen
Viktoria Koln
-
20:30
20:30
Uerdingen
Wiedenbruck
-
20:30
20:30
Luckenwalde
Schoneiche
-
20:30
20:30
Zehlendorf
Neubrandenburg
-
20:30
20:30
Honnepel-Niedermormter
Nievenheim
-
20:30
20:30
Kapellen-Erft
Hilden
-
20:30
20:30
Velbert
Bocholt
-
20:30
20:30
Sonsbeck
Bosinghoven
-
20:30
20:30
Krefeld-Fischeln
Homberg
-
20:30
20:30
Baumberg
SW Essen
-
20:30
20:30
TuRU Düsseldorf
Oberhausen II
-
20:30
20:30
AlbinoLeffe
Novara
-
20:30
20:30
Monza
FeralpiSalo
-
20:30
20:30
Real Vicenza
Arezzo
-
20:30
20:30
Condor Hamburg
Dassendorf
-
20:30
20:30
Arminia Bielefeld II
Roland Beckum
-
20:30
20:30
Jahn Hiesfeld
Germania Ratingen
-
20:30
20:30
Gubbio
Ancona
-
20:30
21:00
Sandersdorf
Einheit Rudolstadt
-
21:00
21:00
FC Viktoria 08
Hertha Walheim
-
21:00
21:00
Tropezon
Coruxo FC
-
21:00
21:30
Siena
Trestina
-
21:30
21:30
Jesina
Fano
-
21:30
21:30
Avellino
Modena
-
21:30
21:30
Crotone
Spezia
-
21:30
21:30
Entella
Perugia
-
21:30
21:30
Livorno
Lanciano
-
21:30
21:30
Pescara
Brescia
-
21:30
21:30
Ternana
Bari
-
21:30
21:30
Trapani
Frosinone
-
21:30
21:30
Cornella
L Hospitalet
-
21:30
21:30
Varese
Catania
-
21:30
21:30
Huracan
Villarreal B
-
21:30
21:30
Pro Vercelli
Vicenza
-
21:30
21:30
Latina
Cittadella
-
21:30
21:30
Pontisola
Seriate
-
21:30
21:30
Romagna Centro
Rimini
-
21:30
21:45
Maritimo
FC Porto
-
21:45
21:45
Mantova
Giana Erminio
-
21:45
21:45
Matera
Foggia
-
21:45
21:45
Spal
Forli
-
21:45
01:30
Brasilia
Nautico
-
01:30
01:30
CRB
Amadense
-
01:30
01:30
Ponte Preta
Vilhena
-
01:30
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Operário-MT
Avai
0-0
03:30
MS
Botafogo PB
Botafogo RJ
1-0
04:00
MS
CENE
Sport Recife
0-1
04:00
MS
Campinense
Gremio
0-0
04:00
MS
Confianca
Ceará
0-0
04:00
İPT
America MG
Luziania
-
01:30
[ 30.03.2015 ] | [ 31.03.2015 ] | [ 01.04.2015 ] | [ 02.04.2015 ] | [ 03.04.2015 ] | [ 04.04.2015 ] | [ 05.04.2015 ] | [ 06.04.2015 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı