05 Mayıs 2015, 08:04 Salı
Canlı Sonuçlar  
21:45 Juventus - Real Madrid | 21:00 CA Estudiantes - Dep. Merlo | 21:00 Platense - Deportivo Espanol | 21:05 Deportivo Riestra - Brown Adrogue | 21:00 Argentino de Merlo - Club Luján | 21:00 Dock Sud - Justo José de Urquiza | 20:00 Parndorf - Rapid Vienna (Am) | 20:30 Siegen - Viktoria Koln | 19:00 Oberhausen II - Wuppertaler | 19:30 Angeln - Holstein Kiel II | 19:30 Pipinsried - Wolfratshausen | 20:00 Altona - Suderelbe | 20:00 Halstenbek-Rellingen - Curslack-Neuengamme | 20:00 Rugenbergen - Paloma | 20:00 Barmbek-Uhlenhorst - Germania Schnelsen | 20:15 Hartenholm - Preetzer TSV | 19:15 FC Porto B - Braga B | 11:00 Smena Komsomolsk - Omsk | 12:30 Chita - Tomsk 2 | 12:30 Yakutiya - Sibir 2 | 14:30 Met.-Kuzbass - Barnaul | 16:00 Angust Nazran - Alania | 20:00 Frej - Utsiktens | 20:00 Ostersunds - Syrianska | 20:00 Assyriska FF - AFC United | 20:00 Brommapojkarna - Degerfors | 20:00 Varbergs - Jonkopings | 21:00 Newcastle Utd U21 - Blackburn U21 | 21:00 West Brom U21 - Derby U21 | 11:45 Maitland - Newcastle Jets U21 |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 90'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 90'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 88'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 79'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 78'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 75'
ARJ 03:10 Temperley 0 - 1 San Martin S.J. 90'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 49'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 49'
ARJ 02:00 Sarmiento Resistencia 1 - 2 Formosa 90'
ARJ 02:00 Sarmiento Resistencia 1 - 1 Formosa 55'
ARJ 02:00 Sarmiento Resistencia 1 - 0 Formosa 50'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 40'
BEL 16:00 Al Najaf 0 - 1 Erbil 31'
ARJ 03:10 Temperley 0 - 1 San Martin S.J. 45'
ARJ 03:10 Temperley 0 - 1 San Martin S.J. 43'
ARJ 03:10 Temperley 0 - 1 San Martin S.J. 40'
ARJ 03:10 Temperley 0 - 1 San Martin S.J. 39'
ARJ 03:00 Crucero del Norte 0 - 0 Colon Santa FE 45'
[ 02.05.2015 ] | [ 03.05.2015 ] | [ 04.05.2015 ] | [ 05.05.2015 ] | [ 06.05.2015 ] | [ 07.05.2015 ] | [ 08.05.2015 ] | [ 09.05.2015 ] |
Canlı Maç Sonuçları
11:00
Smena Komsomolsk
Omsk
-
11:00
11:45
Maitland
Newcastle Jets U21
-
11:45
12:30
Chita
Tomsk 2
-
12:30
12:30
Yakutiya
Sibir 2
-
12:30
14:30
Met.-Kuzbass
Barnaul
-
14:30
16:00
Angust Nazran
Alania
-
16:00
19:00
Oberhausen II
Wuppertaler
-
19:00
19:15
FC Porto B
Braga B
-
19:15
19:30
Angeln
Holstein Kiel II
-
19:30
19:30
Pipinsried
Wolfratshausen
-
19:30
20:00
Altona
Suderelbe
-
20:00
20:00
Halstenbek-Rellingen
Curslack-Neuengamme
-
20:00
20:00
Rugenbergen
Paloma
-
20:00
20:00
Parndorf
Rapid Vienna (Am)
-
20:00
20:00
Barmbek-Uhlenhorst
Germania Schnelsen
-
20:00
20:00
Frej
Utsiktens
-
20:00
20:00
Ostersunds
Syrianska
-
20:00
20:00
Assyriska FF
AFC United
-
20:00
20:00
Brommapojkarna
Degerfors
-
20:00
20:00
Varbergs
Jonkopings
-
20:00
20:15
Hartenholm
Preetzer TSV
-
20:15
20:30
Siegen
Viktoria Koln
-
20:30
21:00
Argentino de Merlo
Club Luján
-
21:00
21:00
Dock Sud
Justo José de Urquiza
-
21:00
21:00
Newcastle Utd U21
Blackburn U21
-
21:00
21:00
West Brom U21
Derby U21
-
21:00
21:00
CA Estudiantes
Dep. Merlo
-
21:00
21:00
Platense
Deportivo Espanol
-
21:00
21:05
Deportivo Riestra
Brown Adrogue
-
21:05
21:45
Juventus
Real Madrid
-
21:45
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Crucero del Norte
Colon Santa FE
0-0
03:00
MS
Temperley
San Martin S.J.
0-1
03:10
ERT
Atlas
Claypole
-
21:30
[ 02.05.2015 ] | [ 03.05.2015 ] | [ 04.05.2015 ] | [ 05.05.2015 ] | [ 06.05.2015 ] | [ 07.05.2015 ] | [ 08.05.2015 ] | [ 09.05.2015 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı