18 Nisan 2015, 16:02 Cumartesi
Canlı Sonuçlar  
7' Vestsjaelland 0 - 0 Aalborg | 50' Brabrand 1 - 0 Sydvest | 5' Naesby 0 - 0 Varde | 6' Odder 0 - 0 Svendborg | 5' Rishoj 0 - 0 F. Amager | 90' Lincoln City 1 - 2 Eastleigh | 90' Wolves 1 - 1 Ipswich | 51' Dijon 1 - 0 Angers | 52' Lübeck 0 - 1 BSV Rehden | 47' Bochum II 1 - 0 Kray | 48' Goslarer 3 - 0 Braunschweig II | 50' Dusseldorf II 0 - 0 Verl | 51' RW Essen 1 - 0 Siegen | 46' Köln II 0 - 0 Rodinghausen | 50' Burghausen 0 - 1 Ingolstadt II | 51' Heimstetten 0 - 0 Augsburg II | 47' Nurnberg II 0 - 0 Seligenporten | 52' Schalding 1 - 0 Bamberg | 49' Baunatal 0 - 1 Worms | 49' FC Nottingen 1 - 0 Pirmasens | 49' Zweibrucken 1 - 1 Neckarelz | 50' Elversberg 0 - 0 FC 08 Homburg | 50' Saarbrücken 0 - 1 Eintracht Trier | IY Arminia Bielefeld 0 - 1 Preussen Munster | 47' Duisburg 1 - 1 Energie Cottbus | 50' Fortuna Köln 1 - 0 Dresden | 52' Mainz II 1 - 0 Wehen | 48' Sonnenhof Großaspach 1 - 1 Regensburg | 48' Stutt. Kickers 1 - 1 Stuttgart II | 49' VfL Osnabruck 1 - 0 Dortmund II | IY Chemnitzer FC 0 - 0 Erfurt | 46' Panetolikos 1 - 0 Kalloni | 3' Bologna 0 - 0 Spezia | 5' Carpi 0 - 0 Brescia | 7' Crotone 0 - 0 Lanciano | 6' Pescara 0 - 0 Modena | 4' Ternana 0 - 0 Perugia | 5' Trapani 0 - 0 Bari | 47' Bytow 1 - 1 Zabki | 35' FC Botosani 1 - 0 Ceahlaul | 50' Chelyabinsk 2 - 0 Lada Togliatti | 7' Kardemir Karabuk 0 - 0 Genclerbirligi | 5' M. Saransk 0 - 0 Spartak Moscow | 36' Messina 0 - 1 Ischia | 36' Como 1 - 0 Arezzo | 35' Lucchese 0 - 0 Ancona | 2' Nuova Cosenza 0 - 0 Martina Franca | 4' Juve Stabia 1 - 0 Salernitana | 7' Venezia 0 - 0 Pavia | 3' Matera 0 - 0 Benevento | 47' Rodde 0 - 0 Ham-Kam | 50' Stjordals Blink 3 - 1 Forde | 6' Donn 0 - 0 Odda | 5' IFK Lulea 0 - 0 Carlstad | 4' Qviding 0 - 0 Landskrona | 51' Kuban U21 0 - 0 Zenit Petersburg U21 |

maç sonuçları

iddaa sonuçları

canlı maç sonuçları

Son Dakika Olaylar  
ROM 15:30 FC Botosani 1 - 0 Ceahlaul 32'
İT 16:00 Juve Stabia 1 - 0 Salernitana 2'
DAN 15:00 Brabrand 1 - 0 Sydvest 46'
İT 15:30 Como 1 - 0 Arezzo 32'
İN 14:15 Wolves 1 - 1 Ipswich 89'
14:00 Elazigspor 2 - 1 Denizlispor 90'
RUS 15:00 Chelyabinsk 2 - 0 Lada Togliatti 39'
İT 15:30 Messina 0 - 1 Ischia 21'
ALM 14:00 Munich 1860 2 - 1 Bochum 90'
ALM 15:00 Bochum II 1 - 0 Kray 45'
NOR 14:00 Vidar 4 - 0 Eidsvold 90'
14:00 Elazigspor 1 - 1 Denizlispor 83'
ALM 15:00 Fortuna Köln 1 - 0 Dresden 45'
RUS 15:00 Chelyabinsk 1 - 0 Lada Togliatti 31'
NOR 14:00 Vidar 3 - 0 Eidsvold 90'
ALM 15:00 Goslarer 3 - 0 Braunschweig II 45'
ALM 15:00 Arminia Bielefeld 0 - 1 Preussen Munster 41'
ALM 15:00 VfL Osnabruck 1 - 0 Dortmund II 42'
POL 15:00 Bytow 1 - 1 Zabki 42'
[ 15.04.2015 ] | [ 16.04.2015 ] | [ 17.04.2015 ] | [ 18.04.2015 ] | [ 19.04.2015 ] | [ 20.04.2015 ] | [ 21.04.2015 ] | [ 22.04.2015 ] |
Canlı Maç Sonuçları
Türkiye Süper ligi
7'
Kardemir Karabuk
Genclerbirligi
0-0
16:00
19:00
Kasimpasa
Besiktas
-
19:00
Turkiye PTT Ligi
18:30
Antalyaspor
Giresunspor
-
18:30
Avusturya Bundesaliga
17:00
Ried
Rapid Vienna
-
17:00
19:30
Admira
Altach
-
19:30
19:30
Salzburg
Neustadt
-
19:30
19:30
Sturm Graz
Grodig
-
19:30
Avusturya: Regionalliga Doğu
16:30
Wattens
A. Salzburg
-
16:30
16:30
Eugendorf
Johann
-
16:30
17:00
Schwaz
Saalfelden
-
17:00
17:00
Neumarkt
FC Hochst
-
17:00
17:00
Bizau
Kufstein
-
17:00
18:00
Ritzing
Neuberg
-
18:00
20:00
Lafnitz
Allerheiligen
-
20:00
Arjantin: Primera Division
22:10
Sarmiento Junin
Arsenal Sarandi
-
22:10
00:10
Atl. Huracan
Tigre
-
00:10
00:30
Defensa y Justicia
Temperley
-
00:30
02:15
Independiente
Argentinos Jrs
-
02:15
02:30
Velez Sarsfield
Gimnasia L.P.
-
02:30
Arjantin: Primera D Metropolitana
17:00
Liniers
Central Ballester
-
17:00
21:00
Argentino de Rosario
CSR Espanol
-
21:00
Arjantin: Primera C Metropolitana
17:00
Argentino de Merlo
Talleres Escalada
-
17:00
17:00
San Miguel
Club Luján
-
17:00
18:00
Defensores de Cambaceres
Juventud Unida San Miguel
-
18:00
21:00
Central Cordoba
Midland
-
21:00
21:30
General Lamadrid
Defensores Unidos
-
21:30
Arjantin: Primera B Nacional
21:30
Villa Dálmine
Juventud Unida Gualeguaychu
-
21:30
22:15
Ferro
Patronato
-
22:15
23:00
Union Mar del Plata
Sportivo Belgrano
-
23:00
00:30
Atletico Parana
Santamarina
-
00:30
02:45
Central Cordoba
All Boys
-
02:45
Arjantin: Prim B Metropolitana
17:00
Colegiales
Almirante Brown
-
17:00
19:00
Sportivo Italiano
Villa San Carlos
-
19:00
21:30
Comunicaciones
Acassuso
-
21:30
21:30
Brown Adrogue
UAI Urquiza
-
21:30
00:05
Atletico Atlanta
Deportivo Riestra
-
00:05
Arjantin: Torneo Argentino A - Winners Stage
17:00
Tiro Federal
Gutierrez Mendoza
-
17:00
00:00
Sarmiento Resistencia
Deportivo Mandiyu
-
00:00
01:00
Sportivo Las Parejas
Union Villa Krause
-
01:00
Belçika: Belgacom Ligi
21:00
Virton
FC Antwerp
-
21:00
Belçika: Jupiler Ligi
19:00
Mechelen
Genk
-
19:00
21:00
Mouscron Peruwelz
Lokeren
-
21:00
21:00
Oostende
Westerlo
-
21:00
21:00
Waregem
Waasland-Beveren
-
21:00
Brazil: Copa Verde
22:00
Remo
Paysandu PA
-
22:00
Brazil: Campeonato Gaucho
22:00
Gremio
Juventude
-
22:00
Brazil: Campeonato Paranaense
00:30
Atletico-PR
Rio Branco SC
-
00:30
Brazil: Campeonato Catarinense
22:00
Metropolitano
Joinville
-
22:00
Brazil: Campeonato Pernambucano - First Stage
00:30
Santa Cruz
Central-PE
-
00:30
Brazil: Campeonato Goiano - First Stage
22:00
Trindade
Aparecidense
-
22:00
Brezilya: Campeonato Carioca - Taca Rio
00:30
Botafogo RJ
Fluminense
-
00:30
Danimarka 2. Ligi Doğu
50'
Brabrand
Sydvest
0-0
15:00
5'
Naesby
Varde
0-0
16:00
6'
Odder
Svendborg
0-0
16:00
5'
Rishoj
F. Amager
0-0
16:00
Danimarka: Superliga
7'
Vestsjaelland
Aalborg
0-0
16:00
İngiltere : 1.Ligi
17:00
Barnsley
Peterborough
-
17:00
17:00
Crawley Town
Notts County
-
17:00
17:00
Crewe
Walsall
-
17:00
17:00
Doncaster
Fleetwood Town
-
17:00
17:00
Gillingham FC
Rochdale
-
17:00
17:00
Milton Keynes Dons
Leyton Orient
-
17:00
17:00
Swindon
Yeovil
-
17:00
17:00
Bristol City
Coventry
-
17:00
17:00
Colchester
Scunthorpe
-
17:00
17:00
Oldham
Chesterfield
-
17:00
17:00
Sheffield Utd
Bradford
-
17:00
İngiltere : Şampiyonluk Ligi
90'
Wolves
Ipswich
0-1
14:15
17:00
Blackburn
Nottingham
-
17:00
17:00
Blackpool
Fulham
-
17:00
17:00
Bournemouth
Sheffield Wed
-
17:00
17:00
Brentford
Bolton
-
17:00
17:00
Watford
Birmingham
-
17:00
17:00
Wigan
Brighton
-
17:00
17:00
Cardiff
Millwall
-
17:00
17:00
Charlton
Leeds
-
17:00
17:00
Huddersfield
Derby
-
17:00
İngiltere : Premier Ligi
17:00
Crystal Palace
West Brom
-
17:00
17:00
Everton
Burnley
-
17:00
17:00
Leicester
Swansea
-
17:00
17:00
Stoke City
Southampton
-
17:00
19:30
Chelsea
Manchester United
-
19:30
İngiltere
90'
Lincoln City
Eastleigh
0-1
14:15
17:00
Dover Ath.
Bristol Rovers
-
17:00
17:00
Aldershot
Chester
-
17:00
17:00
Gateshead
Forest Green
-
17:00
17:00
Kidderminster
Barnet
-
17:00
17:00
Alfreton
Welling
-
17:00
17:00
Macclesfield
Dartford
-
17:00
17:00
Nuneaton
Woking
-
17:00
17:00
Altrincham
Telford
-
17:00
17:00
Wrexham
Braintree
-
17:00
17:00
Halifax
Torquay
-
17:00
17:00
Southport
Grimsby
-
17:00
İngiltere : Mavi Grup
17:00
Bradford PA
Worcester
-
17:00
17:00
Colwyn Bay
Lowestoft
-
17:00
17:00
Gainsborough
Oxford City
-
17:00
17:00
Gloucester City
Stockport
-
17:00
17:00
Leamington
North Ferriby
-
17:00
17:00
Solihull
Boston
-
17:00
17:00
Basingstoke
Havant & W
-
17:00
17:00
Bath City
Sutton
-
17:00
17:00
Bromley
Weston
-
17:00
17:00
Concord
Hayes & Yeading
-
17:00
17:00
Eastbourne Borough
Farnborough
-
17:00
17:00
Maidenhead
Wealdstone
-
17:00
17:00
St. Albans
Ebbsfleet
-
17:00
17:00
Stortford
Gosport
-
17:00
17:00
Whitehawk
Hemel
-
17:00
17:00
Barrow
Tamworth
-
17:00
17:00
Guiseley
Chorley
-
17:00
17:00
Harrogate
Fylde
-
17:00
17:00
Hednesford
Stalybridge
-
17:00
17:00
Hyde
Brackley
-
17:00
England: Ryman League
17:00
Grays
Hendon
-
17:00
17:00
Hampton
Bury Town
-
17:00
17:00
Harrow
Kingstonian
-
17:00
17:00
Hornchurch
Peacehaven & Telscombe
-
17:00
17:00
Leiston
Canvey
-
17:00
17:00
Lewes
Leatherhead
-
17:00
17:00
Billericay
Tonbridge
-
17:00
17:00
Margate
VCD Athletic
-
17:00
17:00
Dulwich Hamlet
Maidstone
-
17:00
17:00
East Thurrock
Enfield Town
-
17:00
17:00
Wingate & Finchley
Bognor
-
17:00
17:00
Witham
Metropolitan
-
17:00
İngiltere Fa Kupası
19:20
Reading
Arsenal
-
19:20
İngiltere : 2.Ligi
17:00
Accrington
Stevenage
-
17:00
17:00
AFC Wimbledon
Wycombe
-
17:00
17:00
Carlisle
Plymouth
-
17:00
17:00
Exeter
Southend
-
17:00
17:00
Luton
Hartlepool
-
17:00
17:00
Morecambe
Burton
-
17:00
17:00
Northampton
Cheltenham
-
17:00
17:00
Portsmouth
Bury
-
17:00
17:00
Cambridge Utd
Mansfield
-
17:00
17:00
Shrewsbury
York
-
17:00
17:00
Tranmere
Oxford Utd
-
17:00
17:00
Newport
Dagenham & Red.
-
17:00
Fransa : 1.Ligi
18:00
Nice
Paris SG
-
18:00
21:00
Bastia
Reims
-
21:00
21:00
Guingamp
Evian TG
-
21:00
21:00
Lorient
Toulouse
-
21:00
21:00
Metz
Lens
-
21:00
21:00
Monaco
Rennes
-
21:00
Fransa : 2.Ligi
51'
Dijon
Angers
1-0
15:00
Almanya 3. Ligi
IY
Arminia Bielefeld
Preussen Munster
0-1
15:00
47'
Duisburg
Energie Cottbus
1-1
15:00
50'
Fortuna Köln
Dresden
1-0
15:00
52'
Mainz II
Wehen
1-0
15:00
48'
Sonnenhof Großaspach
Regensburg
1-1
15:00
48'
Stutt. Kickers
Stuttgart II
1-1
15:00
49'
VfL Osnabruck
Dortmund II
1-0
15:00
IY
Chemnitzer FC
Erfurt
0-0
15:00
Almanya Bundeliga
16:30
Bayer Leverkusen
Hannover
-
16:30
16:30
Dortmund
Paderborn
-
16:30
16:30
Hoffenheim
Bayern Munich
-
16:30
16:30
Hertha Berlin
Köln
-
16:30
16:30
Freiburg
Mainz
-
16:30
19:30
Augsburg
VfB Stuttgart
-
19:30
Almanya Oberliga
16:30
Brinkumer
Schwachhausen
-
16:30
16:30
Sparta Bremerhaven
Blumenthaler
-
16:30
16:30
Bahlinger
Stutt. Kickers II
-
16:30
16:30
Reutlingen
Freiburger
-
16:30
16:30
Ulm
VfR Mannheim
-
16:30
16:30
Kehler
Ravensburg
-
16:30
16:30
Diefflen
Salmrohr
-
16:30
16:30
Hauenstein
Idar-Oberstein
-
16:30
16:30
Mechtersheim
Neunkirchen
-
16:30
16:30
Pfeddersheim
Hertha Wiesbach
-
16:30
16:30
Saar Saarbrucken
Gonsenheim
-
16:30
16:30
FC 08 Villingen
Aalen II
-
16:30
16:30
Hollenbach
Freiberg
-
16:30
17:00
Egestorf-Langreder
Hildesheim
-
17:00
17:00
Dornbreite Lubeck
Henstedt-Ulzburg
-
17:00
17:00
Weiden
Frohnlach
-
17:00
17:00
Steinbach
Lohfelden
-
17:00
17:00
Bad Kotzting
Vilzing
-
17:00
19:00
ASC 09 Dortmund
Neuenkirchen
-
19:00
Almanya Bölgesel
52'
Lübeck
BSV Rehden
0-1
15:00
47'
Bochum II
Kray
1-0
15:00
48'
Goslarer
Braunschweig II
3-0
15:00
50'
Dusseldorf II
Verl
0-0
15:00
51'
RW Essen
Siegen
1-0
15:00
46'
Köln II
Rodinghausen
0-0
15:00
50'
Burghausen
Ingolstadt II
0-1
15:00
51'
Heimstetten
Augsburg II
0-0
15:00
47'
Nurnberg II
Seligenporten
0-0
15:00
52'
Schalding
Bamberg
1-0
15:00
49'
Baunatal
Worms
0-1
15:00
49'
FC Nottingen
Pirmasens
1-0
15:00
49'
Zweibrucken
Neckarelz
1-1
15:00
50'
Elversberg
FC 08 Homburg
0-0
15:00
50'
Saarbrücken
Eintracht Trier
0-1
15:00
Yunanistan Süper Ligi
46'
Panetolikos
Kalloni
1-0
15:00
17:15
Skoda Xanthi
Ergotelis
-
17:15
19:30
Kerkyra
PAOK
-
19:30
Hollanda 1. Ligi
17:30
Graafschap
Den Bosch
-
17:30
20:45
Emmen
Achilles 29
-
20:45
Hollanda Eredivisie Ligi
19:30
AZ Alkmaar
Den Haag
-
19:30
20:45
PSV
Heerenveen
-
20:45
20:45
Vitesse
Dordrecht
-
20:45
21:45
Willem II
Groningen
-
21:45
İtalya 1.Ligi
36'
Messina
Ischia
0-1
15:30
36'
Como
Arezzo
1-0
15:30
35'
Lucchese
Ancona
0-0
15:30
2'
Nuova Cosenza
Martina Franca
0-0
16:00
4'
Juve Stabia
Salernitana
1-0
16:00
7'
Venezia
Pavia
0-0
16:00
3'
Matera
Benevento
0-0
16:00
17:00
Cremonese
Lumezzane
-
17:00
17:00
L Aquila
Forli
-
17:00
18:00
Lupa Roma
Melfi
-
18:00
18:00
FeralpiSalo
Alessandria
-
18:00
18:00
Pontedera
Pro Piacenza
-
18:00
20:30
Paganese
Aversa
-
20:30
20:30
Spal
Tuttocuoio
-
20:30
İtalya Serie A
19:00
Sampdoria
Cesena
-
19:00
21:45
Juventus
Lazio
-
21:45
İtalya Serie B
3'
Bologna
Spezia
0-0
16:00
5'
Carpi
Brescia
0-0
16:00
7'
Crotone
Lanciano
0-0
16:00
6'
Pescara
Modena
0-0
16:00
4'
Ternana
Perugia
0-0
16:00
5'
Trapani
Bari
0-0
16:00
Norveç 2.Lig 1.Grup
47'
Rodde
Ham-Kam
0-0
15:00
50'
Stjordals Blink
Forde
3-1
15:00
6'
Donn
Odda
0-0
16:00
17:00
Harstad
Holmen
-
17:00
17:00
K. Oslo
Kjelsas
-
17:00
17:00
Tromsdalen
Finnsnes
-
17:00
17:00
Fram
Moss
-
17:00
17:00
Lorenskog
Halden
-
17:00
17:00
Orn
Gjovik-Lyn
-
17:00
17:00
Raufoss
Nybergsund
-
17:00
17:00
Arendal
Ull/Kisa
-
17:00
17:00
Flekkeroy
V. Haugesund
-
17:00
17:00
Fyllingsdalen
Egersunds
-
17:00
17:00
Elverum
Strindheim
-
17:00
17:00
Traeff
Kongsvinger
-
17:00
Norveç Tippeligaen ligi
16:30
Mjondalen
Start
-
16:30
19:00
Rosenborg
Stromsgodset
-
19:00
Polonya 1. Ligi
47'
Bytow
Zabki
1-1
15:00
17:00
Plock
Tychy
-
17:00
17:00
Swinoujscie
Widzew Lodz
-
17:00
18:45
Zaglebie
Ol. Grudziadz
-
18:45
20:00
Suwalki
Sandecja Nowy S.
-
20:00
Polonya Ekstraklasa
16:30
Slask Wroclaw
Lechia Gdansk
-
16:30
19:00
Jagiellonia
Piast Gliwice
-
19:00
21:30
Cracovia
Pogon Szczecin
-
21:30
Portugal: Campeonato Nacional
18:00
SC Vianense
Vilaverdense
-
18:00
Portekiz Ligi
20:00
Belenenses
Benfica
-
20:00
20:00
FC Porto
Academica
-
20:00
Romanya ligi 1. Ligi
35'
FC Botosani
Ceahlaul
1-0
15:30
18:00
V. Constanta
Astra
-
18:00
20:30
Gaz Metan Medias
Petrolul
-
20:30
İsveç Kuzey 1.Ligi
5'
IFK Lulea
Carlstad
0-0
16:00
4'
Qviding
Landskrona
0-0
16:00
17:00
Halmia
Norrby
-
17:00
17:00
Osters
Trelleborgs
-
17:00
İsveç Allsvenskan Ligi
17:00
Gefle
Halmstad
-
17:00
İsveç Superettan Ligi
17:00
Frej
Sirius
-
17:00
17:00
Utsiktens
Assyriska FF
-
17:00
İspanya Ligi
17:00
Barcelona
Valencia
-
17:00
19:00
Dep. La Coruna
Atl. Madrid
-
19:00
21:00
Real Madrid
Malaga
-
21:00
23:00
Ath Bilbao
Getafe
-
23:00
İspanya 2. Ligi
17:00
Girona
Leganes
-
17:00
19:00
Gijon
Alaves
-
19:00
19:15
Ponferradina
Osasuna
-
19:15
21:00
Mirandes
Las Palmas
-
21:00
22:30
Albacete
Recreativo Huelva
-
22:30
22:30
Santander
Lugo
-
22:30
İspanya B Grupu
17:00
R. Sociedad B
Leioa
-
17:00
17:30
Zaragoza B
L Hospitalet
-
17:30
18:00
Celta Vigo B
Valladolid B
-
18:00
18:30
Atl. Astorga
Gijon B
-
18:30
19:00
San Roque
Marbella
-
19:00
19:00
Lucena
Cadiz
-
19:00
19:00
Espanyol B
Badalona
-
19:00
19:30
Sestao
Socuellamos
-
19:30
19:30
Cordoba B
Arroyo
-
19:30
19:30
Huracan
Elche B
-
19:30
Rusya: Youth League
51'
Kuban U21
Zenit Petersburg U21
0-0
15:00
Rusya: Premier League
5'
M. Saransk
Spartak Moscow
0-0
16:00
19:00
Rubin Kazan
Ural
-
19:00
Rusya: Division 2 - South
50'
Chelyabinsk
Lada Togliatti
2-0
15:00
17:00
Spartak Yoshkar-Ola
Rubin Kazan 2
-
17:00
18:00
Syzran
Kirov
-
18:00
18:00
Ulyanovsk
Nosta
-
18:00
Biten Maç Sonuçları  
Süre
Ev Sahibi
Skor
Misafir
İY
Saat
MS
Deportivo Maipu
Talleres Cordoba
0-1
03:00
MS
Union Sunchales
Chaco For Ever
1-0
03:00
MS
Estudiantes L.P.
Rosario Central
0-0
03:10
ERT
Institute of Sport
Canberra FC
-
08:00
ERT
Woden Valley
Cooma
-
08:00
MS
Wolves FC
Rochedale
0-1
08:00
MS
Adelaide City
Campbelltown City
2-0
08:30
MS
Adelaide Raiders
West Torrens
1-1
08:30
MS
Blue Eagles
NE Metrostars
0-0
08:30
MS
South Adelaide
Croydon Kings
0-0
08:30
MS
West Adelaide
Modbury Jets
3-1
08:30
MS
WS Wanderers
Adelaide United
0-1
10:00
MS
Mitchelton
Queensland Lions
0-0
11:00
MS
Academica Arges
Rapid Suceava
4-0
11:00
MS
Braila
SC Bacau
0-0
11:00
MS
Voluntari
Gloria Buzau
2-1
11:00
MS
Berceni
Balotesti
0-0
11:00
MS
Dorohoi
F. Constanta
0-0
11:00
MS
ACS Poli Timisoara
Tarlungeni
0-0
11:00
MS
Metalul Resita
Olt Slatina
0-0
11:00
MS
Satu Mare
Mioveni
1-1
11:00
MS
Caransebes
FC Bihor
0-1
11:00
MS
Pancota
Ramnicu Valcea
0-0
11:00
MS
Queensland
Eastern Suburbs
0-2
12:00
MS
Capalaba FC
Peninsula
0-2
12:00
MS
CSKA Moscow U21
Krasnodar U21
0-0
12:00
MS
Taringa
Ipswich Knights
1-1
12:15
MS
Brisbane Roar
Melbourne Victory
0-1
12:30
MS
White City
Adelaide Comets
0-1
12:30
MS
Para
Port Adelaide Lion
0-2
12:30
MS
Terek Grozni U21
Dynamo Moscow U21
0-1
13:00
MS
Ufa
Lokomotiv Moscow
0-0
13:00
MS
Neftekhimik
Kamaz
1-0
14:00
MS
Vidar
Eidsvold
2-0
14:00
MS
Hellerup
B.93
1-2
14:00
MS
Herlev
Avedore
0-0
14:00
MS
Svebolle
Gentofte-Vangede
0-1
14:00
MS
Jammerbugt
Middelfart
1-1
14:00
MS
Skovbakken
Kolding IF
1-0
14:00
MS
B 1908
Avarta
0-0
14:00
MS
Munich 1860
Bochum
0-1
14:00
MS
Elazigspor
Denizlispor
0-0
14:00
MS
Aalen
Braunschweig
0-0
14:00
ERT
SC Victoria Hamburg
Pinneberg
-
14:30
ERT
Hard
Kitzbuhel
-
15:00
ERT
Schönberg
Waren
-
15:00
ERT
Altenholz
TSV Kropp
-
15:00
ERT
NTSV Strand 08
Flensburg 08
-
15:00
ERT
Rathenow
Schoneiche
-
15:00
ERT
Bernburg
Cottbus II
-
15:00
ERT
Schott Jena
Jena II
-
15:00
ERT
Meiendorfer SV
Suderelbe
-
15:00
ERT
Dachau
Bogen
-
15:00
ERT
Rain/Lech
Pullach
-
15:00
ERT
Rosenheim
Landsberg
-
15:00
ERT
Unterfohring
Hankofen-Hailing
-
15:00
ERT
Wolfratshausen
Unterhaching II
-
15:00
ERT
Wirges
Saarbrücken II
-
15:30
ERT
Aumund-Vegesack
Leher
-
16:00
ERT
Union 60 Bremen
Werder Bremen III
-
16:00
ERT
Vatan Bremen
Grolland
-
16:00
ERT
VfL Bremen
OSC Bremerhaven
-
16:00
ERT
Wacker Innsbruck (Am)
Seekirchen
-
16:00
ERT
Oberrad
Eschborn
-
16:00
ERT
Ederbergland
Flieden
-
16:00
ERT
Schwalmstadt
Wehen II
-
16:00
ERT
Sp. Seligenstadt
Hadamar
-
16:00
ERT
Vellmar
Lehnerz
-
16:00
ERT
Stadtallendorf
Alzenau
-
16:00
ERT
Angeln
Schilksee
-
16:00
ERT
Neumunster
Eutin
-
16:00
ERT
Bordesholm
Preetzer TSV
-
16:00
ERT
Viktoria Griesheim
SKV Darmstadt
-
16:00
ERT
Arminia Ludwigshafen
Spvgg Burgbrohl
-
16:00
ERT
Betzdorf
Rochling
-
16:00
ERT
Rugenbergen
Germania Schnelsen
-
16:00
ERT
Varese
Avellino
-
16:00
ERT
Vado
Lavagnese
-
16:00
ERT
Ribelle
Formigine
-
16:00
ERT
St. Polten (Am)
Austria (Am)
-
16:00
ERT
Aschaffenburg
Neudrossenfeld
-
16:00
ERT
Bayern Hof
Aubstadt
-
16:00
ERT
Memmelsdorf
Alemannia Haibach
-
16:00
ERT
Jahn Forchheim
Erlangen
-
16:00
ERT
Terek Grozni 2
Angust Nazran
-
16:00
ERT
Eichstatt
Sonthofen
-
16:00
MS
Jeanne d Arc
Jura Sud
-
18:00
MS
Calais
Romorantin
-
18:30
MS
Sannois
Sedan
-
19:00
MS
Martigues
Lyon II
-
19:00
MS
Plabennec
Concarneau
-
19:30
İPT
Niki Volos
Platanias FC
-
01:00
[ 15.04.2015 ] | [ 16.04.2015 ] | [ 17.04.2015 ] | [ 18.04.2015 ] | [ 19.04.2015 ] | [ 20.04.2015 ] | [ 21.04.2015 ] | [ 22.04.2015 ] |
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı