İddaa Basketbol Alt / üst Nasıl Oynanır ?

İddaa Basketbol Alt / üst Nasıl Oynanır ?İddaa oynayan bir kişi basketbolda nasıl alt veya üst oynar diye düşünenler olucaktır. İddaa da toplam atılan basket sayısı 96 yı geçer ise üst, geçmez derseniz alt olur. Zaten basketbol da en çok üst tercih edilir çünkü maçlar genellikle 96 sayının üstünde olur. Basketbol da alt - üst oranları genelde düşük olur bundan dolayıda çok fazla tercih edilmez. Basketbolda aynı zamanda sayı yapmakta oldukça kolaydır bundan dolayıda üst olma olasalığı da fazladır. Nasıl oynandığına gelince. İddaa kuponuna basketbol tarafından kod numarasını alır ve kupona kodun rakamlarını kodlarsınız. Daha sonra iddaa kuponunun köşesinde bulunan a / ü “alt / üst” işaretleri vardır. Üst oynayacaksanız ü “üst”, alt oynayacaksınız a “alt” butonunu işaretlersiniz. İnternet üzerinde oynayacaksanız gene köşede bulun a / ü “alt/üst” butonlarından istediğinizi seçmek için bulunduğu harfin altındaki orana tıklarsanız mutlaka kuponunuza dahil olacaktır. Daha sonra ise tek yapmanız gereken maçın başlamasını beklemek ve kuponunuzun tutup tutmayacağını görmektir. Aynı zamanda basketbolda alt ve üst oranları pek değişken değildir. Genelde alt oranları yüksek, üst oranları yüksektir bundan dolayı alt denecek bir maçta gerçekten iyi para kazanabilirsiniz. Basketboldan anlayan kişileri takip edebilir ve takımların performansını takip edebilirsiniz. Buda alt – üst tahmininizi daha da isabetli olmasını artıracaktır. Haliyle de kuponlarınız tutacak sizde iyi paralar kazanacaksınız.

Editör: YÖNETİCİ

İddaa Basketbol Alt / üst Nasıl Oynanır ?

last-minute-iconİlginizi çekecek diğer konular

173 Rostov Lokomotiv Moskova Maçı İddaa ..

173 Rostov Lokomotiv Moskova Maçı İddaa Tahmini Yorumu 6 Mayıs 2016

  173 Rostov Lokomotiv Moskova Maçı İddaa Tahmini Yorumu 6 Mayıs 2016   Zenit’i 3-0 gibi net bir s..

arama ikonuİNCELE

6 Mayıs 2016 Cuma Sistem İddaa Kuponları..

6 Mayıs 2016 Cuma Sistem İddaa Kuponları

6 Mayıs 2016 Cuma Sistem İddaa Kuponları Sonderjyske Esbjerg H1 @ 2.90 Genk Zulte H1 @ 2.00 Nimes Laval MS X @ 3.00 Paris Va..

arama ikonuİNCELE

6 Mayıs 2016 Cuma Sürpriz İddaa Kuponlar..

6 Mayıs 2016 Cuma Sürpriz İddaa Kuponları

6 Mayıs 2016 Cuma Sürpriz İddaa Kuponları Sonderjyske Esbjerg H1 @ 2.90 Bari Cagliari MS X @ 2.80 Nancy Evian TG MS X @ ..

arama ikonuİNCELE

Bu tahmin için yapılan yorumlar (0)

Henüz hiç yorum yapılmamış , ilk yorumu yapmak ister misiniz?