30 Ağustos 2015, 10:42 Pazar
Canlı Sonuçlar  
13:30 Ajax - ADO Den Haag | 15:30 AZ - Roda JC | 15:30 Vitesse - Cambuur | 17:45 PSV - Feyenoord | 15:30 Sparta Rotterdam - Den Bosch | 19:30 Eibar - Athletic Club | 21:30 Sevilla - Atlético Madrid | 21:30 Valencia - Deportivo La Coruña | 23:30 Las Palmas - Levante | 23:30 Getafe - Granada | 15:30 Southampton - Norwich City | 18:00 Swansea City - Manchester United | 16:30 Borussia Dortmund - Hertha BSC | 14:30 Eintracht Braunschweig - Karlsruher SC | 14:30 Nürnberg - Fortuna Düsseldorf | 14:30 FSV Frankfurt - St. Pauli | 19:30 Osasuna - Mİrandés | 19:30 Deportivo Alavés - Real Oviedo | 21:30 Tenerife - Gimnàstic Tarragona | 21:30 Elche - Athletic Club II | 21:30 Mallorca - Ponferradina | 21:30 Real Valladolid - Alcorcón | 19:00 Roma - Juventus | 21:45 Atalanta - Frosinone | 21:45 Carpi - Internazionale | 21:45 Chievo - Lazio | 21:45 Genoa - Hellas Verona | 21:45 Napoli - Sampdoria | 21:45 Torino - Fiorentina | 21:45 Udinese - Palermo | 15:00 Saint-Étienne - Bastia | 18:00 Bordeaux - Nantes | 22:00 Monaco - PSG | 19:00 Trabzonspor - Akhisar Belediyespor | 19:00 Eskişehirspor - Çaykur Rizespor | 21:15 Sivasspor - Osmanlıspor | 21:15 Fenerbahçe - Antalyaspor | 18:30 Ilves - HJK | 18:30 SJK - Mariehamn | 18:30 Lahti - KuPS | 18:30 HIFK - VPS | 15:30 Club Brugge - Standard Liège | 19:00 Westerlo - Anderlecht | 21:00 Lokeren - Waasland-Beveren | 17:00 Grêmio - Coritiba | 17:00 Avaí - Internacional | 22:00 Palmeiras - Joinville | 22:00 Fluminense - Atlético Mineiro | 22:00 Sport Recife - Flamengo | 22:00 Chapecoense - Corinthians | 00:30 Cruzeiro - Santos | 00:30 Atlético PR - Goiás | 14:45 Thun - Sion | 17:00 Basel - Zürih | 17:00 Grasshopper - Young Boys | 16:00 IFK Göteborg - Gefle | 16:00 AIK - Åtvidaberg | 18:30 Helsingborg - Malmö FF | 18:30 Elfsborg - GIF Sundsvall | 16:30 Stabæk - Odd Grenland | 16:30 Molde - Lillestrøm | 19:00 Bodø / Glimt - Sarpsborg 08 | 19:00 Start - Haugesund | 19:00 Mjøndalen - Strømsgodset | 21:00 Tromsø - Rosenborg | 14:30 AaB - Randers | 17:00 Nordsjælland - Brøndby | 19:00 OB - Kopenhag | 21:30 Midtjylland - Hobro | 20:00 ÍBV - Keflavík | 21:00 FH - Víkingur Reykjavík | 21:00 KR - Valur | 21:00 Fylkir - ÍA | 21:00 Fjölnir - Stjarnan | 21:00 Breidablik - Leiknir Reykjavík | 23:30 Seattle Sounders - Portland Timbers | 02:00 New York RB - DC United | 18:30 PS Kemi - Haka | 16:00 Strømmen - Brann | 19:00 Hødd - Bryne | 19:00 Fredrikstad - Sandnes Ulf | 19:00 Hønefoss - Bærum | 19:00 Nest-Sotra - Ranheim | 19:00 Kristiansund - Levanger | 19:00 Sogndal - Follo | 19:00 Åsane - Jerv | 17:00 Mjällby - Östersunds FK | 18:00 Ljungskile - Syrianska FC | 18:00 Assyriska - GAIS | 14:00 Roskilde - Vejle | 15:00 Næstved - Fredericia | 16:00 Hjørring - Vestsjælland | 14:30 Queen of the South - Rangers | 18:00 Bylis Ballsh - Tërbuni Pukë | 17:30 Sturm Graz - Salzburg | 20:00 Wolfsberger AC - Rheindorf Altach | 16:00 Union Saint-Gilloise - Dessel Sport | 16:00 Coxyde - AS Eupen | 14:00 Germania Halberstadt - Optik Rathenow | 14:00 Oberlausitz - Neustrelitz | 14:00 FC Schonberg 95 - Meuselwitz | 14:30 Zwickau - Luckenwalde | 14:30 RB Leipzig II - Hertha BSC II | 14:30 BFC Dynamo - Viktoria Berlin | 17:30 Montana - Lokomotiv Plovdiv | 20:00 Levski Sofya - Pirin Blagoevgrad | 20:00 Inter Zaprešic - Hajduk Split | 22:00 Rijeka - Osijek | 18:00 Tondela - Nacional | 19:00 Paços de Ferreira - Arouca | 19:00 Sporting Braga - Boavista | 21:15 Académica - Sporting CP | 18:30 Gomel - Torpedo Zhodino | 19:30 Neman Grodno - Shakhtyor | 20:00 Fehérvár - Debrecen | 19:00 Bolívar - Real Potosí | 22:00 Universitario - Nacional Potosí | 22:00 Sport Boys - Oriente Petrolero | 00:15 Jorge Wilstermann - Ciclón | 00:15 The Strongest - San José | 02:30 Blooming - Petrolero Yacuiba | 19:00 Enosis - Apollon | 19:00 AEL - Ayia Napa | 20:00 APOEL - Paphos | 17:00 Warrenpoint Town - Cliftonville | 17:00 Academia UTM - Milsami-Ursidos | 18:30 Petrolul Ploieşti - Astra Ploieşti | 21:00 Steaua Bükreş - Viitorul Constanţa | 18:45 Olimpija - Rudar | 21:10 Arsenal - Tigre | 22:10 San Lorenzo - Banfield | 22:10 Godoy Cruz - Racing Club | 23:20 Sarmiento - Atlético Rafaela | 00:15 River Plate - Huracán | 01:30 Unión Santa Fe - Rosario Central | 19:00 Los Andes - Gimnasia Jujuy | 21:30 Boca Unidos - Douglas Haig | 22:00 Guillermo Brown - Chacarita Juniors | 22:30 Villa Dálmine - Independiente Rivadavia | 23:00 Atlético Tucumán - Guaraní A. Franco | 00:00 Unión Mar del Plata - Estudiantes de San Luis | 21:00 Antofagasta - Colo Colo | 23:30 Univ. Chile - Palestino | 02:00 Unión Española - Univ. Católica | 22:00 Deportes Tolima - Cúcuta Deportivo | 00:00 Jaguares de Córdoba - Uniautónoma | 01:00 Once Caldas - Santa Fe | 02:00 Junior - Deportivo Cali | 19:00 Kayseri Erciyesspor - Gaziantep BB | 20:00 Denizlispor - Elazığspor | 21:00 Şanlıurfaspor - Göztepe | 21:00 Adana Demirspor - Boluspor | 21:00 Yeni Malatyaspor - Alanyaspor | 16:00 Biel-Bienne - FC Schaffhausen | 16:00 Winterthur - Le Mont | 13:15 UD Oliveirense - Braga-B | 17:00 Varzim - Benfica-B | 18:00 Feirense - Sporting Covilhã | 18:00 Mafra - Farense | 18:00 Sporting-B - Portimonense | 19:00 Atlético CP - Penafiel | 19:00 Desportivo Aves - Santa Clara | 19:00 Chaves - Leixões | 19:00 Vitoria Guimaraes II - Olhanense | 19:00 Gil Vicente - Famalicão | 19:00 Porto II - Freamunde | 19:00 Academico Viseu - Oriental Lisboa | 19:15 Asteras Tripolis - Panaitolikos | 19:15 Panathinaikos - Kallonis | 19:15 Iraklis - Panionios | 21:30 PAS Giannina - PAOK | 13:00 Kashiwa Reysol - Ventforet Kofu | 13:00 Gamba Osaka - Shonan Bellmare | 20:15 Maccabi Netanya - Beitar Jerusalem | 19:30 Spyris Kaunas - Sūduva | 16:30 Nieciecza - Lech Poznań | 16:30 Górnik Zabrze - Cracovia Kraków | 19:00 Jagiellonia Białystok - Legia Varşova | 18:00 Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz | 19:00 Katowice - Miedź Legnica | 19:00 Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Siedlce | 20:00 Wisła Płock - GKS Bełchatów | 21:00 Wigry Suwałki - Olsztyn | 13:30 Lokomotiv Moskova - Krasnodar | 16:00 Tyumen - Zenit St. Petersburg II | 17:00 Sokol Saratov - Spartak Moskova II | 21:15 Spartak Trnava - Žilina | 17:00 Oleksandria - Chornomorets | 19:30 Zorya - Dynamo Kiev | 19:30 Dnipro Dnipropetrovsk - Karpaty | 11:00 Seongnam - Jeonbuk Motors | 13:00 Pohang Steelers - Suwon Bluewings | 16:00 Gandzasar - Pyunik | 16:00 Ulisses - Mika | 20:00 Toluca - León | 01:30 Guadalajara - Jaguares | 22:00 Deportivo Santaní - General Díaz | 23:00 Sportivo San Lorenzo - Olimpia | 23:00 Sol de América - Nacional Asunción | 01:30 Rubio Ñú - Sportivo Luqueño | 19:15 Real Atlético Garcilaso - UTC Cajamarca | 21:30 León de Huánuco - Cienciano | 00:00 Universitario - Unión Comercio | 21:00 El Tanque Sisley - Danubio | 21:00 Montevideo Wanderers - Nacional | 00:00 Defensor Sporting - Peñarol | 22:30 Tucanes - Carabobo | 23:00 Deportivo Lara - Ureña | 23:30 Llaneros de Guanare - Aragua | 00:30 Deportivo Táchira - Atlético Venezuela | 00:30 Caracas - Portuguesa FC | 01:30 Zamora - Zulia | 19:00 Mushuc Runa - LDU Quito | 19:30 El Nacional - River Plate | 00:30 Barcelona - Deportivo Quito | 01:00 Independiente - Emelec | 17:00 Dynamo Kiev II - Poltava | 17:00 Sumy - Hirnyk | 17:00 Ternopil - Illychivets | 18:00 Naftovik-Ukrnafta - Helios | 18:00 Desna - Zirka | 17:00 Klepp - Kolbotn | 12:00 FFC Frankfurt - Essen-Schönebeck | 12:00 Werder Bremen - Köln | 15:00 Freiburg - Hoffenheim | 15:00 Sand - Bayer Leverkusen | 15:00 Piteå - LdB Malmö | 16:00 Mallbacken - Kristianstad | 20:00 Cartaginés - Pérez Zeledón | 22:00 Limón - Belén Siglo XXI | 00:00 UCR - Herediano | 00:30 Municipal Liberya - Santos de Guápiles | 02:15 Alajuelense - Carmelita | 20:05 Universidad San Carlos - Malacateco | 22:00 Confiança - Icasa | 23:00 Cuiabá - ASA | 00:00 América RN - Vila Nova | 01:00 Botafogo PB - Águia de Marabá | 23:30 Dragón - Sonsonate | 00:00 Juventud Independiente - UES | 01:00 Santa Tecla - Pasaquina | 17:00 Höllviken - Lund | 18:00 Oddevold - Landskrona | 18:00 Trelleborg FF - Östers | 18:00 Barnechea - Curicó Unido | 21:30 Santiago Morning - Everton | 21:30 Magallanes - Concepción | 22:00 Unión San Felipe - La Serena | 22:00 Cobreloa - Iberia | 22:00 Rangers - Deportes Temuco | 18:00 Spartak Subotica - Vojvodina | 20:00 Metalac GM - Čukarički | 20:00 Mladost Lučani - Crvena Zvezda | 23:00 Unión Magdalena - Valledupar | 23:00 Deportivo Rionegro - Centauros | 23:30 Depor FC - América de Cali | 23:30 Atlético Bucaramanga - Real Santander | 23:30 Llaneros - Expreso Rojo | 21:30 Tiro Federal BB - Cipolletti | 21:30 Club Atlético Mitre - Unión Aconquija | 22:00 Juventud Unida Universitario - Sol de America | 22:00 Deportivo Roca - Talleres Córdoba | 23:00 Juventud Antoniana - Unión Sunchales | 00:00 Gimnasia y Tiro - Def. Belgrano Villa Ramalho | 00:00 Platense - Marathón | 00:30 Honduras Progreso - Motagua | 01:00 Olimpia - Vida | 18:00 Flandria - Almİrante Brown | 21:30 Deportivo Morón - Platense | 15:00 Mainz 05 II - Sonnenhof Großaspach | 15:00 Aalen - Hansa Rostock | 23:00 Naútico RR - Vilhena | 16:00 Wits University - Ajax Cape Town | 23:00 NY Cosmos - Carolina RailHawks | 13:00 Suwon City - Ansan Hallelujah | 13:00 Sangju Sangmu - Daegu | 16:00 Penapolense - Linense | 15:00 Fanclub Red Power - Bayern Münih | 11:00 Persisam Putra Samarinda - Persija | 14:00 Mitra Kukar Kartanegara - Persita Tangerang |
Güncel İddaa Bülteni  

iddaa bülteni , iddaa programı

iddaa maç programı , iddaa maç bülteni

iddia programı , iddia bülteni

30.08.2015
Lig
MBS
1
0
2
Alt
Üst
Kg Var
Kg Yok
İY1
İY0
İY2
180
15:00
Mainz 05 II - Sonnenhof Grossaspach
AL3
4
2,00
3,00
2,70
1,45
1,95
1,70
1,65
2,80
1,80
3,50
287
18:30
Ilves Tampere - HJK Helsinki
FİN
4
4,00
3,30
1,55
1,60
1,75
1,70
1,65
4,25
1,95
2,15
368
00:14
Gimnasia La Plata - Boca Juniors
ARJ
3
2,70
2,80
2,10
1,50
1,85
1,65
1,70
3,50
1,75
2,90
369
00:30
Vasco da Gama - Figueirense
BR1
3
1,85
3,00
3,10
1,45
1,95
1,70
1,65
2,60
1,80
3,75
370
00:33
Union La Calera - Audax Italiano
ŞİL
4
2,00
3,20
2,60
1,75
1,60
1,45
1,95
2,70
2,10
3,10
371
01:02
Cruz Azul - Club America
MEK
4
2,20
3,00
2,40
1,70
1,65
1,45
1,95
2,80
1,90
3,00
372
01:34
Cortulua Tulua - Alianza Petrolera
KOL
4
1,85
3,00
3,10
0
0
373
01:45
Sport Loreto - Alianza Atletico
PER
4
1,70
3,10
3,50
1,50
1,85
1,70
1,65
2,45
1,80
4,25
374
02:08
Philadelphia Union - New England Revolution
ABD
3
1,85
3,20
2,90
1,80
1,55
1,50
1,85
2,50
2,10
3,35
375
02:02
Cerro Porteno - Club Guarani
PAR
4
1,85
3,10
3,00
0
0
376
02:30
Newells Old Boys - Colon
ARJ
3
1,55
3,30
4,00
1,35
2,15
1,75
1,60
2,15
1,95
4,25
377
02:29
Velez Sarsfield - Defensa y Justicia
ARJ
3
2,20
2,80
2,60
1,45
1,95
1,65
1,70
3,00
1,75
3,25
378
05:30
Orlando City - Chicago Fire
ABD
3
1,80
3,20
3,00
1,75
1,60
1,50
1,85
2,35
2,10
3,50
379
02:59
Sao Paulo - Ponte Preta
BR1
3
1,55
3,30
4,00
1,50
1,85
1,70
1,65
2,15
1,95
4,25
380
02:59
Mogi Mirim - Bahia
BR2
4
2,80
3,00
1,95
1,60
1,75
1,60
1,75
3,50
1,90
2,60
381
03:03
Deportes Iquique - San Luis De Quillota
ŞİL
4
1,90
3,20
2,80
1,70
1,65
1,55
1,80
2,50
2,00
3,50
382
03:04
Tigres UANL - Queretaro
MEK
4
1,50
3,30
4,30
1,70
1,65
1,65
1,70
2,00
2,05
4,50
383
03:45
Atletico Nacional - La Equidad
KOL
4
1,40
3,50
5,00
0
0
384
04:06
Pachuca - Atlas
MEK
4
1,80
3,20
3,00
1,75
1,60
1,50
1,85
2,35
2,10
3,50
385
04:08
Colorado Rapids - Sporting Kansas City
ABD
3
2,00
3,00
2,70
1,60
1,75
1,60
1,75
2,60
1,90
3,35
386
04:08
FC Dallas - Real Salt Lake
ABD
3
1,60
3,30
3,60
1,65
1,70
1,60
1,75
2,15
2,05
4,25
387
04:08
Houston Dynamo - Vancouver Whitecaps
ABD
3
2,00
2,90
2,80
1,60
1,75
1,60
1,75
2,60
1,80
3,50
388
04:00
Cesar Vallejo - Deportivo Municipal
PER
4
1,55
3,30
4,00
1,70
1,65
1,60
1,75
2,05
2,05
4,25
389
04:30
Morelia - Tijuana
MEK
4
1,95
2,90
2,90
1,70
1,65
1,55
1,80
2,60
1,80
3,65
390
05:00
Dorados De Sinaloa - Puebla
MEK
4
2,40
3,00
2,20
1,75
1,60
1,45
1,95
3,00
1,90
2,80
391
11:00
Seongnam - Jeonbuk Motors
GKOR
4
2,60
2,80
2,20
1,50
1,85
1,65
1,70
3,25
1,75
3,00
392
13:00
Pohang Steelers - Suwon Bluewings
GKOR
4
1,90
2,90
3,00
1,55
1,80
1,65
1,70
2,65
1,75
3,75
393
13:00
Gamba Osaka - Shonan Bellmare
JAP
4
1,65
3,20
3,60
1,70
1,65
1,55
1,80
2,20
2,00
4,25
394
13:00
Kashiwa Reysol - Ventforet Kofu
JAP
4
1,70
3,10
3,50
1,45
1,95
1,70
1,65
2,45
1,80
4,25
395
13:30
Ajax - ADO Den Haag
HOL
3
1,20
4,30
8,00
2,15
1,35
1,65
1,70
1,50
2,50
7,00
396
13:30
Lokomotiv Moscow - Krasnodar
RUS
4
2,00
2,90
2,80
1,40
2,05
1,70
1,65
2,80
1,75
3,65
397
13:30
Ajax - Borussia Dortmund
DUEL
3
2,10
4,75
1,95
398
14:30
Aalborg - Randers FC
DAN
3
1,95
3,20
2,70
1,65
1,70
1,60
1,75
2,60
2,00
3,35
399
14:30
Braunschweig - Karlsruher SC
AL2
3
2,20
3,00
2,40
1,45
1,95
1,65
1,70
3,00
1,80
3,10
400
14:30
FSV Frankfurt - St. Pauli
AL2
3
2,30
3,00
2,30
1,65
1,70
1,55
1,80
3,00
1,90
3,00
401
14:30
Nürnberg - Fortuna Düsseldorf
AL2
3
1,85
3,10
3,00
1,70
1,65
1,55
1,80
2,45
1,95
3,75
402
14:30
Queen of South - Rangers
İKCL
4
8,00
4,30
1,20
2,50
1,25
1,60
1,75
7,00
2,50
1,50
403
14:45
Thun - Sion
İSV
4
2,40
3,00
2,20
1,75
1,60
1,45
1,95
3,00
1,90
2,80
404
15:00
Saint-Etienne - Bastia
FR1
3
1,50
3,30
4,30
1,40
2,05
1,80
1,55
2,10
1,95
4,50
405
15:00
Aalen - Hansa Rostock
AL3
4
2,00
2,90
2,80
1,50
1,85
1,65
1,70
2,80
1,75
3,65
406
15:30
Club Brugge - Standard Liege
BEL
3
1,60
3,30
3,60
1,75
1,60
1,55
1,80
2,15
2,05
4,25
407
15:30
Southampton - Norwich City
İNP
3
1,80
3,10
3,10
1,65
1,70
1,60
1,75
2,35
1,95
3,75
408
15:30
AZ Alkmaar - Roda
HOL
3
1,60
3,30
3,60
1,95
1,45
1,40
2,05
2,10
2,20
4,00
409
15:30
Vitesse - Cambuur
HOL
3
1,35
4,00
5,00
2,15
1,35
1,50
1,85
1,70
2,45
4,75
410
15:30
Go Ahead Eagles - Achilles 29
HOL2
4
1,30
4,30
5,00
2,05
1,40
1,55
1,80
1,65
2,50
4,75
411
15:30
Sparta Rotterdam - Den Bosch
HOL2
4
1,45
3,60
4,30
1,95
1,45
1,50
1,85
1,80
2,40
4,25
412
16:00
Strommen - Brann
NOR1
4
2,30
3,20
2,20
2,05
1,40
1,30
2,30
2,95
2,10
2,80
413
16:00
AIK - Atvidaberg
İSÇ
4
1,10
5,50
10,00
2,15
1,35
1,75
1,60
1,35
2,90
9,00
414
16:00
Göteborg - Gefle
İSÇ
4
1,10
5,50
10,00
1,95
1,45
1,85
1,50
1,50
2,65
8,50
415
16:30
Borussia Dortmund - Hertha Berlin
AL1
3
1,15
4,75
9,00
2,50
1,25
1,65
1,70
1,40
2,60
7,50
416
16:30
Molde - Lilleström
NOR
4
1,15
4,75
9,00
2,15
1,35
1,70
1,65
1,40
2,60
7,50
417
16:30
Stabaek - Odds BK
NOR
4
1,80
3,30
2,90
2,15
1,35
1,30
2,30
2,35
2,20
3,35
418
16:30
Gornik Zabrze - Cracovia Krakow
POL
4
2,50
2,90
2,20
1,55
1,80
1,55
1,80
3,20
1,80
2,80
419
16:30
Nieciecza - Lech Poznan
POL
4
3,75
3,20
1,60
1,65
1,70
1,60
1,75
4,25
2,00
2,15
420
16:30
Diyarbekirspor - Payasspor
S3-2
4
1,70
3,10
2,60
0
0
421
16:30
Ofspor - Sakaryaspor
S3-2
4
2,35
3,10
1,80
0
0
422
16:30
Yomraspor - Manisa BBSK
S3-2
4
1,90
3,00
2,25
0
0
423
17:00
Avai - Internacional
BR1
3
2,50
2,90
2,20
1,45
1,95
1,65
1,70
3,20
1,75
3,00
424
17:00
Gremio - Coritiba
BR1
3
1,35
3,60
5,50
1,45
1,95
1,85
1,50
1,85
2,20
5,25
425
17:00
FC Nordsjaelland - Brondby
DAN
3
2,40
3,00
2,20
1,60
1,75
1,55
1,80
3,10
1,90
2,80
426
17:00
Mordovia Saransk - Rubin Kazan
RUS
4
2,70
2,80
2,10
1,35
2,15
1,70
1,65
3,50
1,75
2,90
427
17:00
Mjallby - Östersunds FK
İSÇ2
4
3,40
3,30
1,65
1,80
1,55
1,50
1,85
3,75
2,20
2,15
428
17:00
Basel - Zürich
İSV
4
1,25
4,00
7,00
2,30
1,30
1,55
1,80
1,60
2,45
5,50
429
17:00
Grasshoppers - Young Boys
İSV
4
1,70
3,20
3,30
2,15
1,35
1,35
2,15
2,20
2,10
3,75
430
17:00
Oleksandria - Chornomorets Odessa
UKR
4
1,65
3,20
3,60
1,50
1,85
1,70
1,65
2,30
1,85
4,25
431
17:30
Sturm Graz - Salzburg
AVU
4
2,80
3,20
1,90
1,95
1,45
1,40
2,05
3,25
2,10
2,55
432
17:30
Ayvalıkgücü Belediyespor - Orhangazispor
S3-2
4
2,25
3,00
1,90
0
0
433
17:30
Denizli BBSK - Ankara Adliyespor
S3-2
4
1,90
3,00
2,25
0
0
434
17:30
Derincespor - Zara Belediyespor
S3-2
4
1,60
3,10
2,80
0
0
435
17:30
Gaziosmanpaşa - Sultanbeyli Belediyespor
S3-2
4
2,25
3,00
1,90
0
0
436
17:30
Sancaktepe BSK - Kemerspor 2003
S3-2
4
1,90
3,00
2,25
0
0
437
17:45
PSV Eindhoven - Feyenoord
HOL
3
1,60
3,30
3,60
1,95
1,45
1,40
2,05
2,10
2,20
4,00
438
17:45
Fenerbahçe - PSV Eindhoven
DUEL
3
1,90
4,50
2,20
439
18:00
Swansea City - Manchester United
İNP
3
2,80
3,00
1,95
1,55
1,80
1,65
1,70
3,65
1,80
2,80
440
18:00
Bordeaux - Nantes
FR1
3
1,80
3,10
3,10
1,30
2,30
1,75
1,60
2,55
1,80
3,75
441
18:00
Tondela - Nacional
POR
3
2,60
2,80
2,20
1,35
2,15
1,70
1,65
3,25
1,75
3,00
442
18:00
Assyriska - GAIS
İSÇ2
4
1,80
3,20
3,00
1,75
1,60
1,50
1,85
2,35
2,10
3,50
443
18:00
Ljungskile - Syrianska FC
İSÇ2
4
1,70
3,20
3,30
1,80
1,55
1,50
1,85
2,20
2,10
3,75
444
18:00
Mönchengladbach - Manchester United
DUEL
3
2,20
3,20
2,30
445
18:30
Gomel - Torpedo Zhodino
BLR
4
3,75
3,20
1,60
1,50
1,85
1,65
1,70
4,25
1,85
2,20
446
18:30
HIFK Helsinki - VPS
FİN
4
1,70
3,10
3,50
1,50
1,85
1,70
1,65
2,45
1,80
4,25
447
18:30
FC Lahti - KuPS Kuopio
FİN
4
1,60
3,20
3,75
1,50
1,85
1,70
1,65
2,20
1,85
4,25
448
18:30
SJK Seinajoki - IFK Mariehamn
FİN
4
1,65
3,20
3,60
1,45
1,95
1,70
1,65
2,30
1,85
4,25
449
18:30
Werder Bremen - Mönchengladbach
AL1
3
2,60
3,20
2,00
1,85
1,50
1,40
2,05
3,10
2,10
2,70
450
18:30
PS Kemi - Haka
FİN2
4
1,50
3,30
4,30
0
0
451
18:30
Petrolul Ploiesti - Astra Giurgiu
ROM
4
2,60
2,90
2,10
1,50
1,85
1,65
1,70
3,25
1,75
2,90
452
18:30
Elfsborg - GIF Sundsvall
İSÇ
4
1,15
4,75
9,00
2,05
1,40
1,70
1,65
1,40
2,60
7,50
453
18:30
Helsingborgs IF - Malmö FF
İSÇ
4
3,20
3,20
1,75
1,85
1,50
1,50
1,85
3,50
2,10
2,30
454
19:00
Westerlo - Anderlecht
BEL
3
5,00
3,50
1,40
1,80
1,55
1,60
1,75
5,00
2,25
1,80
455
19:00
Odense - FC Copenhagen
DAN
3
3,60
3,30
1,60
1,70
1,65
1,60
1,75
4,25
2,05
2,15
456
19:00
Roma - Juventus
İTA
3
2,30
3,00
2,30
1,45
1,95
1,65
1,70
3,05
1,80
3,05
457
19:00
Bodo / Glimt - Sarpsborg 08
NOR
4
1,80
3,30
2,90
2,05
1,40
1,30
2,30
2,35
2,20
3,35
458
19:00
Mjondalen - Stromsgodset
NOR
4
2,90
3,20
1,85
2,30
1,30
1,30
2,30
3,35
2,10
2,50
459
19:00
Start - Haugesund
NOR
4
2,00
3,20
2,60
1,95
1,45
1,30
2,30
2,70
2,10
3,10
460
19:00
Asane - Jerv
NOR1
4
2,30
3,20
2,20
1,95
1,45
1,30
2,30
2,95
2,10
2,80
461
19:00
Fredrikstad - Sandnes Ulf
NOR1
4
2,20
3,20
2,30
2,05
1,40
1,30
2,30
2,80
2,10
2,95
462
19:00
Hodd - Bryne
NOR1
4
1,85
3,20
2,90
2,05
1,40
1,30
2,30
2,50
2,10
3,35
463
19:00
Hönefoss BK - Baerum
NOR1
4
1,85
3,20
2,90
2,05
1,40
1,30
2,30
2,50
2,10
3,35
464
19:00
Kristiansund BK - Levanger
NOR1
4
1,40
3,75
4,60
2,05
1,40
1,45
1,95
1,75
2,40
4,75
465
19:00
Nest-Sotra - Ranheim
NOR1
4
2,50
3,10
2,10
1,95
1,45
1,30
2,30
3,05
2,00
2,80
466
19:00
Sogndal - Follo
NOR1
4
1,40
3,75
4,60
2,05
1,40
1,45
1,95
1,75
2,40
4,75
467
19:00
Jagiellonia Bialystok - Legia Warszawa
POL
4
3,50
3,10
1,70
1,65
1,70
1,60
1,75
4,00
1,95
2,25
468
19:00
Sporting Braga - Boavista
POR
3
1,30
3,75
6,25
1,40
2,05
1,95
1,45
1,80
2,20
5,25
469
19:00
Pacos Ferreira - Arouca
POR
3
1,85
3,00
3,10
1,40
2,05
1,70
1,65
2,60
1,80
3,75
470
19:00
Eskişehirspor - Çaykur Rizespor
SSL
3
1,65
3,20
3,50
1,60
1,75
1,65
1,70
2,30
1,85
4,25
471
19:00
Trabzonspor - Akhisar Belediyespor
SSL
3
1,40
3,50
5,00
1,75
1,60
1,60
1,75
1,80
2,25
5,00
472
19:00
Kayseri Erciyesspor - Gaziantep BBSK
TP1L
3
2,00
3,10
2,65
1,65
1,70
1,60
1,75
2,60
1,95
3,35
473
19:00
Roma - Sevilla
DUEL
3
2,30
3,00
2,30
474
19:00
Trabzonspor - Valencia
DUEL
3
2,20
3,50
2,10
475
19:15
Asteras Tripolis - Panaitolikos
YUN
4
1,40
3,50
5,00
1,45
1,95
1,80
1,55
1,90
2,05
4,75
476
19:15
Iraklis Thessaloniki - Panionios
YUN
4
1,60
3,20
3,75
1,35
2,15
1,75
1,60
2,20
1,85
4,25
477
19:15
Panathinaikos - Kallonis
YUN
4
1,10
5,50
10,00
1,85
1,50
1,85
1,50
1,50
2,65
8,50
478
19:15
Real Garcilaso - UTC Cajamarca
PER
4
1,20
4,30
8,00
1,70
1,65
1,95
1,45
1,65
2,50
6,50
479
19:30
Neman Grodno - Shakhtyor Soligorsk
BLR
4
2,90
3,00
1,90
1,50
1,85
1,65
1,70
3,65
1,80
2,65
480
19:30
Eibar - Athletic Bilbao
İS1
3
3,00
2,90
1,90
1,30
2,30
1,75
1,60
3,75
1,75
2,65
481
19:30
Deportivo Alaves - Real Oviedo
İS2
4
2,00
2,90
2,80
1,50
1,85
1,65
1,70
2,80
1,75
3,65
482
19:30
Osasuna - Mirandes
İS2
4
1,65
3,20
3,60
1,45
1,95
1,70
1,65
2,30
1,85
4,25
483
19:30
Dnipro Dnipropetrovsk - Karpaty Lviv
UKR
4
1,15
4,75
9,00
1,85
1,50
1,80
1,55
1,55
2,45
7,50
484
19:30
Zorya Lugansk - Dynamo Kiev
UKR
4
5,00
3,50
1,40
1,95
1,45
1,50
1,85
4,75
2,35
1,75
485
20:00
Wolfsberger AC - Rheindorf Altach
AVU
4
1,85
3,20
2,90
1,75
1,60
1,50
1,85
2,50
2,10
3,35
486
20:00
Inter Zapresic - Hajduk Split
HIR
4
2,80
2,90
2,00
1,70
1,65
1,55
1,80
3,50
1,80
2,60
487
20:00
Videoton - Debrecen
MAC
4
2,30
3,00
2,30
1,60
1,75
1,55
1,80
3,00
1,90
3,00
488
20:00
İB Vestmannaeyjar - Keflavik
İZL
4
1,85
3,20
2,90
0
0
489
20:00
Toluca - Leon
MEK
4
2,20
3,00
2,40
1,80
1,55
1,40
2,05
2,80
1,90
3,00
490
20:00
Kuban Krasnodar - CSKA Moscow
RUS
4
3,75
3,20
1,60
1,45
1,95
1,70
1,65
4,25
1,85
2,20
491
20:00
Denizlispor - Elazığspor
TP1L
3
2,00
3,10
2,65
1,65
1,70
1,60
1,75
2,60
1,95
3,35
492
20:00
CSKA Moscow - Inter
DUEL
3
2,40
3,20
2,10
493
20:30
Kahramanmaraş BBSK - Etimesgut Belediyespor
S3-2
4
1,90
3,00
2,25
0
0
494
21:00
Lokeren - Waasland-Beveren
BEL
3
1,35
3,60
5,50
1,75
1,60
1,70
1,65
1,75
2,30
5,25
495
21:00
Antofagasta - Colo Colo
ŞİL
4
5,50
3,60
1,35
2,05
1,40
1,55
1,80
5,00
2,40
1,70
496
21:00
Breidablik - Leiknir Reykjavik
İZL
4
1,30
4,30
5,00
0
0
497
21:00
Fjölnir - Stjarnan
İZL
4
2,10
3,20
2,40
0
0
498
21:00
Fylkir - İA Akranes
İZL
4
1,70
3,30
3,20
0
0
499
21:00
FH Hafnarfjordur - Vikingur Reykjavik
İZL
4
1,35
4,00
5,00
0
0
500
21:00
KR Reykjavik - Valur
İZL
4
1,85
3,20
2,90
0
0
501
21:00
Tromsö - Rosenborg
NOR
4
5,00
3,50
1,40
2,30
1,30
1,35
2,15
4,75
2,35
1,75
502
21:00
Steaua Bucarest - Viitorul Constanta
ROM
4
1,45
3,40
4,60
1,45
1,95
1,80
1,55
2,00
2,00
4,50
503
21:00
Adana Demirspor - Boluspor
TP1L
3
1,70
3,10
3,50
1,70
1,65
1,55
1,80
2,25
1,95
4,00
504
21:00
Yeni Malatyaspor - Alanyaspor
TP1L
3
1,90
3,10
2,85
1,70
1,65
1,55
1,80
2,50
1,95
3,65
505
21:00
Şanlıurfaspor - Göztepe
TP1L
3
3,00
3,20
1,80
1,70
1,65
1,55
1,80
3,75
2,00
2,35
506
21:10
Arsenal Sarandi - Atletico Tigre
ARJ
3
2,50
2,70
2,30
1,35
2,15
1,70
1,65
3,20
1,70
3,05
507
21:15
Academica - Sporting Lisbon
POR
3
8,00
4,30
1,20
1,65
1,70
1,95
1,45
6,50
2,50
1,65
508
21:15
Fenerbahçe - Antalyaspor
SSL
3
1,10
5,50
9,50
2,30
1,30
1,70
1,65
1,35
2,90
7,50
509
21:15
Medicana Sivasspor - Osmanlıspor FK
SSL
3
1,80
3,10
3,10
1,65
1,70
1,60
1,75
2,35
1,95
3,75
510
21:30
Midtjylland - Hobro IK
DAN
3
1,15
4,75
9,00
1,75
1,60
1,85
1,50
1,55
2,45
7,50
511
21:30
PAS Giannina - PAOK
YUN
4
3,10
3,00
1,85
1,40
2,05
1,70
1,65
3,75
1,80
2,60
512
21:30
Leon de Huanuco - Cienciano
PER
4
1,55
3,30
4,00
1,55
1,80
1,70
1,65
2,15
1,95
4,25
513
21:30
Sevilla - Atletico Madrid
İS1
3
2,30
3,00
2,30
1,50
1,85
1,65
1,70
3,05
1,80
3,05
514
21:30
Valencia - Deportivo La Coruna
İS1
3
1,30
3,75
6,25
1,70
1,65
1,70
1,65
1,70
2,30
5,50
515
21:30
Elche - Athletic Bilbao II
İS2
4
2,00
3,20
2,60
0
0
516
21:30
Mallorca - Ponferradina
İS2
4
2,20
2,90
2,50
1,45
1,95
1,65
1,70
3,00
1,75
3,20
517
21:30
Tenerife - Gimnastic Tarragona
İS2
4
1,85
3,00
3,10
1,55
1,80
1,65
1,70
2,60
1,80
3,75
518
21:30
Valladolid - Alcorcon
İS2
4
1,65
3,20
3,60
1,45
1,95
1,70
1,65
2,30
1,85
4,25
519
21:30
Atletico Madrid - Paris Saint-Germain
DUEL
3
2,40
3,00
2,20
520
21:45
Atalanta - Frosinone
İTA
3
1,60
3,20
3,75
1,55
1,80
1,65
1,70
2,20
1,85
4,25
521
21:45
Carpi - Inter
İTA
3
4,00
3,30
1,55
1,65
1,70
1,70
1,65
4,25
1,95
2,15
522
21:45
Chievo - Lazio
İTA
3
2,90
2,90
1,95
1,45
1,95
1,70
1,65
3,65
1,75
2,80
523
21:45
Genoa - Hellas Verona
İTA
3
1,85
3,10
3,00
1,65
1,70
1,60
1,75
2,45
1,95
3,75
524
21:45
Napoli - Sampdoria
İTA
3
1,30
3,75
6,25
1,85
1,50
1,65
1,70
1,70
2,30
5,50
525
21:45
Torino - Fiorentina
İTA
3
2,30
3,00
2,30
1,50
1,85
1,65
1,70
3,05
1,80
3,05
526
21:45
Udinese - Palermo
İTA
3
1,95
3,00
2,80
1,50
1,85
1,65
1,70
2,80
1,80
3,65
527
22:00
Chapecoense - Corinthians
BR1
3
2,40
2,90
2,30
1,35
2,15
1,70
1,65
3,10
1,75
3,05
528
22:00
Fluminense - Atletico Mineiro
BR1
3
2,40
3,00
2,20
1,55
1,80
1,55
1,80
3,10
1,90
2,80
529
22:00
Palmeiras - Joinville
BR1
3
1,35
3,60
5,50
1,60
1,75
1,80
1,55
1,85
2,20
5,25
530
22:00
Sport Recife - Flamengo
BR1
3
2,30
2,90
2,40
1,50
1,85
1,65
1,70
3,05
1,75
3,10
531
22:00
Deportes Tolima - Cucuta Deportivo
KOL
4
1,30
3,75
6,25
0
0
532
22:00
Rijeka - Osijek
HIR
4
1,15
4,75
9,00
1,85
1,50
1,80
1,55
1,55
2,45
7,50
533
22:00
Monaco - Paris Saint-Germain
FR1
3
3,10
3,10
1,80
1,40
2,05
1,70
1,65
3,75
1,80
2,55
534
22:00
Deportivo Santani - General Diaz
PAR
4
2,00
3,00
2,70
0
0
535
22:10
Godoy Cruz - Racing Club
ARJ
3
2,50
2,70
2,30
1,40
2,05
1,70
1,65
3,20
1,70
3,05
536
22:10
San Lorenzo - Banfield
ARJ
3
1,60
3,20
3,75
1,45
1,95
1,70
1,65
2,20
1,85
4,25
537
23:00
Sportivo San Lorenzo - Club Olimpia
PAR
4
3,20
3,20
1,75
0
0
538
23:00
Sol de America - Nacional Asuncion
PAR
4
2,20
3,00
2,40
0
0
539
23:20
CA Sarmiento - Atletico Rafaela
ARJ
3
1,95
2,90
2,90
1,35
2,15
1,75
1,60
2,80
1,75
3,65
540
23:30
Universidad Chile - Palestino
ŞİL
4
1,40
3,50
5,00
2,05
1,40
1,45
1,95
1,75
2,35
4,75
541
23:30
Seattle Sounders - Portland Timbers
ABD
3
2,00
3,00
2,70
1,60
1,75
1,60
1,75
2,60
1,90
3,35
542
23:30
Getafe - Granada
İS1
3
1,90
2,90
3,00
1,35
2,15
1,75
1,60
2,65
1,75
3,75
543
23:30
Las Palmas - Levante
İS1
3
1,75
3,10
3,30
1,35
2,15
1,75
1,60
2,50
1,80
3,75
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı