26 Nisan 2015, 07:40 Pazar
Canlı Sonuçlar  
17:00 Chaco For Ever - Sarmiento Resistencia | 22:00 Deportivo Madryn - Alianza Cutral Co | 22:00 Deportivo Mandiyu - Sportivo Patria | 22:00 Defensores Belgrano VR - Sportivo Las Parejas | 22:00 Ferro Gen.Pico - General Belgrano | 22:00 Formosa - Union Sunchales | 22:00 Libertad de Sunchales - Velez de San Ramon | 22:15 Deportivo Maipu - Tiro Federal | 22:30 9 de Julio Morteros - Gutierrez Mendoza | 22:30 Andino - San Lorenzo Alem | 22:30 Concepcion - Antoniana | 23:00 Union Aconquija - AH Zapla | 23:00 Union Villa Krause - Independiente Chivilcoy | 17:00 UAI Urquiza - Dep. Merlo | 19:00 Acassuso - Atletico Atlanta | 20:05 Almirante Brown - Brown Adrogue | 22:05 Deportivo Moron - Deportivo Armenio | 20:30 Sportivo Belgrano - Los Andes | 22:30 Douglas Haig - Central Cordoba | 23:00 Union Mar del Plata - Atletico Parana | 23:00 Sportivo Estudiantes - Boca Unidos | 01:00 Ind. Rivadavia - Guillermo Brown | 01:00 Patronato - Villa Dálmine | 17:00 Midland - Excursionistas | 17:00 Berazategui - Laferrere | 21:30 Defensores Unidos - Argentino de Merlo | 21:30 CSR Espanol - Deportivo Muniz | 08:00 Wellington Phoenix - Sydney FC | 10:00 Melbourne Victory - Central Coast Mariners | 11:30 Neuberg - Donaufeld Wien | 18:00 FC Hochst - Bizau | 17:30 Altach - Austria Vienna | 19:00 Gent - Club Brugge | 21:00 Lierse - Cercle Brugge | 16:00 K.RC. Mechelen - Tubize | 22:00 Comercial MS - Ivinhema | 22:00 Atletico-MG - Caldense | 22:00 Boavista - Nova Iguacu | 22:00 Vasco - Botafogo RJ | 22:00 Aparecidense - Goias | 22:00 Cuiabá Esporte - Rondonopolis | 00:30 Luverdense - Operário-MT | 22:00 Central-PE - Santa Cruz | 22:00 Sport Recife - Salgueiro | 22:00 Vitoria da Conquista - Bahia | 22:00 Figueirense - Joinville | 22:00 Nacional PR - Rio Branco SC | 22:00 Operario - Coritiba | 22:00 Gremio - Internacional | 22:00 Fortaleza - Ceará | 22:00 Palmeiras - Santos | 15:00 Sonderjyske - Aalborg | 18:00 Brondby - Vestsjaelland | 20:00 Randers FC - FC Copenhagen | 14:00 Avarta - Helsingor | 14:00 F. Amager - Nykobing | 14:00 Svendborg - Jammerbugt | 14:00 Thisted FC - Ringkobing | 16:00 AB Copenhagen - Roskilde | 16:30 Vejle - Aarhus | 15:30 Everton - Manchester United | 18:00 Arsenal - Chelsea | 16:00 Haka - HJK | 16:00 HIFK - Inter Turku | 16:00 KuPS - Keski-Uusimaa | 16:00 Mariehamn - AC Oulu | 15:00 St Etienne - Montpellier | 18:00 Lens - Monaco | 22:00 Reims - Lyon | 14:30 FSV Frankfurt - Aalen | 14:30 Union Berlin - Ingolstadt | 14:30 Heidenheim - St. Pauli | 14:00 Bremen II - ETSV Weiche | 14:30 Plauen - Union Berlin II | 14:30 Nordhausen - BFC Dynamo | 14:30 Magdeburg - Bautzen | 14:30 Neustrelitz - Auerbach | 14:30 Zwickau - Hertha Berlin II | 14:30 Berliner AK 07 - Jena | 15:00 Hamburger SV II - FT Braunschweig | 15:00 VfR Neumunster - Meppen | 16:00 Luneburger Hansa - Wolfsburg II | 11:45 Condor Hamburg - Halstenbek-Rellingen | 11:45 Paloma - SC Victoria Hamburg | 15:00 Halle - Schott Jena | 15:00 Chemnitzer FC II - Sandersdorf | 15:00 Eisenach - Oberlausitz | 15:00 Altludersdorf - Schönberg | 15:00 Hansa Rostock II - Lichtenberg | 15:00 Hurturkel - Zehlendorf | 15:00 Strausberg - Rathenow | 15:00 Cottbus II - Einheit Rudolstadt | 15:00 Pommern Greifswald - Furstenwalde | 15:00 Neubrandenburg - Brandenburger | 15:00 Erfurt II - Markranstadt | 15:00 Todesfelde - Angeln | 15:00 TSV Buchholz 08 - Barmbek-Uhlenhorst | 16:00 VfL Oldenburg - Ottersberg | 16:00 VfL Osnabruck II - Teutonia U. | 16:00 Erlangen - Weiden | 16:00 Bergheim - FC Viktoria 08 | 16:00 Bergisch Gladbach - Bonner | 16:00 Hildesheim - Wunstorf | 16:00 Uphusen - Lupo-Martini Wolfsburg | 16:00 Eilendorf - Erftstadt | 16:00 Hurth - Euskirchen | 16:00 Drochtersen / Assel - Eintracht Northeim | 16:00 Alemannia Aachen II - FC Wegberg-Beeck | 16:00 Spelle-Venhaus - Arminia Hannover | 16:00 Germania Windeck - VfL Leverkusen | 16:00 Grohn - Vatan Bremen | 16:00 Grolland - Aumund-Vegesack | 16:00 Flieden - Steinbach | 16:00 Lehnerz - Stadtallendorf | 16:00 Wehen II - Sp. Seligenstadt | 16:00 Gonsenheim - Betzdorf | 16:00 Wurzburger FV - Bayern Hof | 16:00 Henstedt-Ulzburg - Hartenholm | 16:00 Meldorf - Neumunster | 16:00 Schilksee - Altenholz | 16:00 Schwachhausen - Habenhauser | 16:00 Ahlen - Ennepetal | 16:00 Roland Beckum - Gutersloh | 16:00 Stadtlohn - Hammer SpVgg. | 16:00 Westfalia Rhynern - Erndtebruck | 16:00 Zweckel - Sprockhovel | 16:00 Baumberg - Bosinghoven | 16:00 Duisburg II - Hilden | 16:00 Homberg - Oberhausen II | 16:00 Honnepel-Niedermormter - SW Essen | 16:00 Jahn Hiesfeld - Sonsbeck | 16:00 Kapellen-Erft - Velbert | 16:00 TuRU Düsseldorf - Bocholt | 16:00 Erkenschwick - ASC 09 Dortmund | 16:00 Krefeld-Fischeln - Germania Ratingen | 16:00 Wuppertaler - Nievenheim | 16:00 Neuenkirchen - VfB Huls | 16:00 Raisting - Landshut | 16:00 Unterhaching II - Unterfohring | 16:15 Bruhl - Freialdenhoven | 16:30 Saarbrücken II - Saar Saarbrucken | 16:30 Leher - Sparta Bremerhaven | 17:00 Holstein Kiel II - Bordesholm | 18:00 Pipinsried - Bogen | 16:30 Paderborn - Werder Bremen | 18:30 B. Monchengladbach - Wolfsburg | 15:00 Dresden - Duisburg | 15:00 Stuttgart II - Unterhaching | 15:00 PAOK - Giannina | 17:15 Levadiakos - Atromitos | 17:15 Asteras Tripolis - Panthrakikos | 17:15 Platanias FC - Panetolikos | 19:30 Panionios - Olympiakos Piraeus | 17:00 Alexandroupoli - Thyella F. | 17:00 Aris - Evros S. | 17:00 Eleftheroupolis - Apollon Arnaia | 17:00 Karaiskakis - Opountios Martinou | 17:00 Tsaritsani - Pyrasos | 17:00 Vataniakos - Agias | 17:00 Aiolikos FC - Kalamata | 17:00 Ermis Kiveriou - Panarkadikos | 17:00 Neas M. - Magoulas | 17:00 Panelefsiniakos F.C. - Loutraki | 17:00 Giouchtas - Ierapetra | 17:00 Glyfada - Nea I. | 17:00 Ionikos - Kroussonas | 17:00 Irodotos - AO Ilisiakos | 17:00 Kissamikos - Kifisias | 17:00 Kyanos A. V. - Atromitos P. | 17:00 Ethnikos N. A. - Akropotamos | 17:00 Kozani FC - Filippiada | 17:00 Achaiki - Vyzas FC | 17:00 Ampelokipoi - Dramas | 17:00 Feraios - Neokaisareias | 17:00 Triglia R. - Ethnikos Piraeus | 17:00 Kampaniakos - Giannitsa | 17:00 Kastoria - Byzantio | 17:00 Thesprotos - Anagennisi Arta | 17:00 Kavala - Panserraikos | 18:00 Iraklis - AEK | 18:00 Panachaiki - AEL Larissa | 18:00 Smyrnis - O. Volos | 16:00 Pontisola - Castiglione | 16:00 Inveruno - Folgore Caratese | 16:00 Fontanafredda - Tamai | 16:00 Lecco - Villafranca | 16:00 Seriate - Pro Sesto | 16:00 Giorgione - Altovicentino | 16:00 Massese - Pianese | 16:00 Vivi Altotevere - Siena | 16:00 Agnonese - Matelica | 16:00 Cynthia - Astrea | 16:00 Olbia - San Cesareo | 16:00 Bisceglie - Gallipoli | 16:00 Scafatese - Monopoli | 16:00 Torrecuso - Neapolis | 16:00 Mezzocorona - Union Pro | 16:00 Foligno - Poggibonsi | 16:00 Termoli - San Nicolo | 16:00 Palestrina - Sora | 16:00 Gelbison Cilento - Sarnese | 16:00 Noto - Roccella | 16:00 Dro - Legnago Salus | 16:00 Rieti - San Donato | 16:00 Villabiagio - Trestina | 16:00 Giulianova - Calcio Chieti | 16:00 Anziolavinio - Budoni | 16:00 Fondi - Castelli Romani | 16:00 Manfredonia - Potenza | 16:00 Puteolana - Grottaglie | 16:00 HinterReggio - Akragas | 16:00 Colligiana - Flaminia | 16:00 Celano - Campobasso | 16:00 Aprilia - Selargius | 16:00 San Severo - Taranto | 16:00 Nerostellati Frattese - Battipagliese | 16:00 Amiternina - Jesina | 16:00 Castellana - Ciliverghe Mazzano | 16:00 Clodiense - Sacilese | 16:00 Gavorrano - Ponsacco | 16:00 SanGiovanni - Gualdo Casacastalda | 16:00 Civitanovese - Fermana | 16:00 Sambenedettese - Maceratese | 16:00 Nuorese - Arzachena | 16:00 Ostia Mare - Terracina | 16:00 Brindisi - Pomigliano | 16:00 Cavese - Andria | 16:00 Tiger Brolo - Due Torri | 16:00 Caravaggio - Pergolettese | 16:00 Montichiari - Ciserano | 16:00 Triestina - Mori | 16:00 Voluntas Spoleto - Bastia | 16:00 Isola Liri - Viterbese | 16:00 Rende - Leonfortese | 16:00 Fano - Vis Pesaro | 16:00 Recanatese - Castelfidardo | 16:00 Gioiese - Agropoli | 16:00 Francavilla - Arzanese | 16:00 Marcianise - Montalto Uffugo | 16:00 Biancoscudati Padova - Kras | 16:00 Sondrio - MapelloBonate | 16:00 ArzignanoChiampo - Montebelluna | 16:00 Belluno - Ripa Fenadora | 16:00 Chieri - Novese | 16:00 Fiorenzuola - Piacenza | 16:00 Orlandina - Sorrento | 16:00 Acqui - Caronnese | 16:00 Fidenza - S.P. Padova | 16:00 Porto Tolle - Rimini | 16:00 Derthona - Bra | 16:00 Cuneo - OltrepoVoghera | 16:00 Correggese - Montemurlo | 16:00 Borgosesia - Vallée d´Aoste | 16:00 Pro Settimo - Argentina | 16:00 Sancolombano - RapalloBogliasco | 16:00 Sporting Bellinzago - Sestri Levante | 16:00 Vado - Asti | 16:00 Abano - Castelfranco | 16:00 Bellaria Igea - Mezzolara | 16:00 Este - Fortis Juventus | 16:00 Formigine - Thermal Abano | 16:00 Imolese - Ribelle | 16:00 Scandicci - Romagna Centro | 13:30 Atalanta - Empoli | 16:00 Genoa - Cesena | 16:00 Lazio - Chievo | 16:00 Parma - Palermo | 16:00 Torino - Juventus | 16:00 Verona - Sassuolo | 19:00 Fiorentina - Cagliari | 21:45 Napoli - Sampdoria | 13:30 Dordrecht - Cambuur | 15:30 Zwolle - Ajax | 15:30 Groningen - Feyenoord | 17:45 Twente - AZ Alkmaar | 16:30 Aalesund - Tromso | 19:00 Lillestrom - Stabaek | 19:00 Haugesund - Molde | 19:00 Sarpsborg 08 - Bodo/Glimt | 19:00 Stromsgodset - Sandefjord | 14:00 Piast Gliwice - Podbeskidzie | 16:30 Lechia Gdansk - Leczna | 19:00 Wisla - Korona Kielce | 13:30 Arka Gdynia - Plock | 17:30 Termalica - Olsztyn | 18:00 Nacional - Penafiel | 18:00 Arouca - Ferreira | 19:00 Benfica - FC Porto | 21:15 Boavista - Setubal | 13:00 Sporting B - Oriental | 13:15 Atletico CP - FC Porto B | 17:00 Academico Viseu - Guimaraes B | 17:00 Chaves - Aves | 17:00 Tondela - Portimonense | 18:00 Braga B - Covilha | 18:00 Leixoes - Santa Clara | 18:00 Maritimo B - SC Farense | 18:00 Trofense - Olhanense | 18:00 Oliveirense - U. Madeira | 18:30 Otelul - V. Constanta | 21:00 Astra - Gaz Metan Medias | 12:30 Alcoyano - Olot | 12:30 Ath Bilbao B - Getafe B | 12:30 Trival Valderas - Fuenlabrada | 13:00 Elche B - Olimpic Xativa | 13:00 Arroyo - Melilla | 13:00 Gijon B - Zamora | 13:00 Las Palmas B - Tudelano | 13:00 L Hospitalet - Mallorca B | 17:00 Socuellamos - R. Sociedad B | 18:00 Leonesa - Langreo | 18:00 Huesca - Conquense | 18:00 Gimnastic - Huracan | 18:00 Sant Andreu - Eldense | 18:00 Villarreal B - Lleida | 19:00 Burgos - Murcia | 19:00 Betis B - Lucena | 19:00 Jaen - Linense | 19:00 La Roda - El Palo | 19:00 Real Aviles - Atl. Astorga | 19:00 Hercules - Cornella | 19:00 Cadiz - Cartagena | 19:00 R. Oviedo - Tropezon | 19:00 Somozas - Compostela | 19:00 UD Logrones - Celta Vigo B | 19:00 Barakaldo - Toledo | 19:00 Badalona - Zaragoza B | 19:00 La Hoya Lorca - Cacereno | 19:00 Villanovense - Cordoba B | 19:30 Marbella - Almeria B | 13:00 Las Palmas - Valladolid | 17:00 Sabadell - Santander | 17:30 Llagostera - Gijon | 19:00 Recreativo Huelva - Girona | 19:15 Zaragoza - Numancia | 22:00 Leganes - Mirandes | 13:00 Malaga - Dep. La Coruna | 18:00 Almeria - Eibar | 20:00 Sevilla - Rayo Vallecano | 22:00 Celta Vigo - Real Madrid | 16:00 Assyriska FF - Frej | 16:00 Halmstad - Elfsborg | 16:00 Sundsvall - Djurgården | 18:30 AIK - Orebro | 18:30 Kalmar - Hacken | 15:30 Anadolu Selcukluspor - Turgutluspor | 15:30 Keciorengucu - Tarsus | 15:30 Bugsasspor - Sariyer | 15:30 Tokatspor - Kartalspor | 15:30 Bandirmaspor - Hatayspor | 15:30 Tepecik - Altay | 15:30 Menemen Bld. - Yeni Malatyaspor | 15:30 Gumushanespor - Kocaeli Birlikspor | 15:30 Pazarspor - Golbasispor | 15:30 Tavsanli Linyitspor - Trabzon | 15:30 Diyarbakir BB - Inegolspor | 15:30 Duzyurtspor - Kahramanmarasspor | 15:30 Ofspor - Umraniyespor | 15:30 Bayrampasa - Hacettepe | 15:30 Iskenderun - Fethiyespor | 15:30 Goztepe - Kirklarelispor | 15:30 Pendikspor - Aydinspor | 16:00 Samsunspor - Manisaspor | 18:30 Osmanlispor - Kayserispor | 13:00 Konyaspor - Akhisar Genclik Spor | 13:00 Balikesirspor - Kayseri Erciyesspor | 16:00 Genclerbirligi - Trabzonspor | 19:00 Galatasaray - Gaziantepspor | 13:30 Spartak Moscow - Rubin Kazan | 16:00 FK Rostov - Dynamo Moscow | 18:30 Zenit Petersburg - Arsenal Tula | 16:00 SJK - KuPS | 16:00 VPS - Lahti | 16:00 Carrarese - Spal | 16:00 Reggiana - San Marino | 16:00 Santarcangelo - Ascoli | 16:00 Ancona - Pisa | 16:00 Grosseto - Prato | 16:00 Teramo - Pontedera | 16:00 Tuttocuoio - Lucchese | 16:00 Pistoiese - Gubbio | 16:00 Forli - Savona | 16:00 Pro Piacenza - L Aquila | 19:00 Asane - Bryne | 19:00 Baerum - Hodd | 19:00 Levanger - Sandnes Ulf | 19:00 Nest-Sotra - Sogndal | 19:00 Kristiansund - Strommen | 19:00 Ranheim - Follo | 15:30 Finnsnes - Skeid | 16:00 Sola - Fana | 16:00 Vindbjart - Arendal | 16:30 Grorud - Harstad | 17:00 Gjovik-Lyn - Jeloy | 17:00 Halden - Orn | 17:00 Eidsvold - Donn | 17:00 Forde - Traeff | 17:00 Ham-Kam - Byasen | 17:00 Strindheim - Brumunddal | 17:30 Kjelsas - Mjolner | 17:30 Senja - K. Oslo | 18:30 Ullern - Tromsdalen | 19:00 Moss - Raufoss | 15:00 Umea FC - Motala | 16:00 Nykopings - IFK Lulea | 17:00 Forward - Pitea | 17:00 Hollvikens - Norrby | 17:00 Kristianstads - Eskilsminne | 18:00 Brage - Vasalunds | 18:00 Landskrona - Husqvarna | 18:00 Trelleborgs - Qviding | 08:15 Ipswich Knights - Queensland Lions | 01:10 Independiente - Coronel Moldes | 13:15 Atletico O. - Sertanense | 17:00 Mortagua - Oliveira Hospital | 17:00 Cerveira - GD Braganca | 18:00 Mafra - Caldas | 18:00 Sousense - FC Cesarense | 18:00 Casa Pia - SB Castelo Branco | 18:00 Louletano - Nogueirense | 18:00 SC Mirandela - Famalicao | 18:00 Varzim - Lusitano FCV | 18:00 Alcanenense - Leiria | 18:00 Aljustrelense - CDR Quarteirense | 18:00 Camacha - AD Sanjoanense | 18:00 Cova De Piedade - Uniao Montemor | 18:00 Gouveia - Maritimo C | 18:00 Moura AC - Atlético SC | 18:00 Naval - GD Tourizense | 18:00 Pinhalnovense - Loures | 18:00 Santa Maria FC - Pedras Salgadas | 18:00 SC Espinho - Gondomar | 18:00 Vitoria Sernache - Pampilhosa | 18:00 Cinfaes - Moimenta | 18:00 Malveira - Sintrense | 18:00 Pombal - Sourense | 18:00 Sacavenense - Fabril do Barreiro | 18:00 Santa Eulalia - Tirsense | 18:00 SC Praiense - Ferreiras | 18:00 Torreense - Electrico | 19:00 Operario - Dezembro | 16:00 Fleury-Merogis - Troyes II | 16:00 Bordeaux II - Tarbes | 07:30 Adamstown Rosebud - Hamilton Olympic Warriors | 07:30 Maitland - Newcastle Jets U21 | 07:30 South Cardiff - Weston Bears | 08:00 Cooma - Canberra FC | 07:00 Kingborough Lions - Hobart Zebras | 07:30 Northern Rangers - South Hobart | 16:30 Pierikos - Karditsa | 16:30 Tyrnavos - Aiginiakos | 16:30 Zakynthos - A. Asteras | 17:00 Acharnaikos - Psachna | 17:00 Episkopi - Panegialios FC | 17:00 Kallithea - Ermionidas-Ermis |
iddaa kupon hesaplama

İddaa kupon hesaplama

iddaa kupon hesaplama

Kuponlarınızı önceden sistem hesapmala veya kupon hesapla makinesi ile hesap yaptığınız zaman, daha bilinçli veya daha iyi bir bahis oynama şanşınız var. Amacımız size kolayca bir sistem hesaplama ile oran hesaplama makinesi sunmaktır. Bu makine ile bütün futbol, tenis, voleybol ve basketbol gibi spor dallarında kupon hesaplamak içindir. Bir başka tavsiyemiz ise daha bahis oynamadan kazanma şansını değişik maçlarla bağ kurmak ve değişik şirketlerin oranlarıyla karşılaştırmaktır. Hangi spor dalı için bahis ediyorsan fark etmez, sistem hesaplama ve oran hesaplama ile bütün surebet, valuebet, laybet ve arbitraj-bahis oranlarını hesaplayabilirsin.

960 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
402
İNP
Everton-Manchester United
2
1.85
406
İTA
Lazio-Chievo
1
1.25
472
FR1
Reims-Lyon
2
1.50
473
İS1
Celta de Vigo-Real Madrid
2
1.35
İddaa Tahmin Kupon
383
TUR
Balıkesirspor-Kayseri Erciyesspor
1
2.00
409
İTA
Torino-Juventus
2
1.80
465
İS1
Sevilla-Rayo Vallecano
1
1.75
İddaa Tahmin Kupon
381
İS1
Malaga-Deportivo
1
2.10
410
İTA
Hellas Verona-Sassuolo
0
3.00
417
AL1
Paderborn-Werder Bremen
1
2.20
446
NOR
Stromsgodset-Sandefjord
3,5 ÜSTÜ
2.15
465
İS1
Sevilla-Rayo Vallecano
3,5 ÜSTÜ
1.80
471
BRPL
Palmeiras-Santos
0
3.20
İddaa Tahmin Kupon
408
İTA
Parma-Palermo
VAR
1.55
434
AL1
Borussia M'gladbach-Wolfsburg
VAR
1.40
437
İSÇ
AIK Stockholm-Örebro
VAR
1.50
İddaa Tahmin Kupon
218
TUR
Çaykur Rizespor-Kasımpaşa
1
1.95
227
AU1
Salzburg-Ried
3,5 ÜSTÜ
1.70
230
İNP
Newcastle-Swansea
2
2.80
306
İTA
Udinese-Milan
1
2.60
351
FR1
Caen-Guingamp
0
2.90
363
İTA
İnter-Roma
2
2.50
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı