01 Ağustos 2015, 10:36 Cumartesi
Canlı Sonuçlar  
14:00 Bochum - MSV Duisburg | 16:30 1860 Münih - Freiburg | 15:00 Metz - Lens | 16:00 HIFK - Ilves | 19:00 Club Brugge - Mechelen | 21:00 Waasland-Beveren - Kortrijk | 21:00 KV Oostende - Westerlo | 21:00 Mouscron-Péruwelz - Sint-Truiden | 00:30 Fluminense - Grêmio | 16:00 Basel - Sion | 16:00 St. Gallen - Young Boys | 17:00 Åtvidaberg - Malmö FF | 17:00 Gefle - Falkenberg | 17:00 Djurgården - Häcken | 19:00 Stabæk - Vålerenga | 21:00 New York City - Montreal Impact | 02:00 Philadelphia Union - New York RB | 02:00 DC United - Real Salt Lake | 02:30 New England - Toronto | 02:30 Orlando City - Columbus Crew | 20:30 Limerick - Sligo Rovers | 16:00 Oulu - PS Kemi | 17:00 Ängelholm - Brommapojkarna | 17:00 Ljungskile - Väsby United | 17:00 Degerfors - Utsikten | 17:00 Assyriska - Östersunds FK | 19:00 Varberg - Frej | 19:30 Vestsjælland - Vejle | 14:45 Celtic - Ross County | 17:00 Hamilton Academical - Partick Thistle | 17:00 Inverness CT - Motherwell | 17:00 Kilmarnock - Dundee | 17:00 Salzburg - Rapid Viyana | 19:30 Admira - Mattersburg | 14:00 Changchun Yatai - Shijiazhuang Yongchang | 15:00 Viktoria Aschaffenburg - Amberg | 15:00 Nürnberg II - Illertissen | 15:00 Greuther Fürth II - Bayreuth | 15:00 Ingolstadt II - Augsburg II | 18:30 Botev Plovdiv - Lokomotiv Plovdiv | 21:00 Ludogorets - Levski Sofya | 20:00 Osijek - Istra 1961 | 22:00 Inter Zaprešic - Split | 19:00 Diósgyőr - Fehérvár | 19:00 Szombathelyi Haladás - MTK | 19:00 Puskas FC - Paksi SE | 19:00 Újpest - Békéscsaba | 21:30 Vasas - Ferencváros | 18:00 Academia UTM - Speranţa Nisporeni | 18:00 Milsami-Ursidos - Saxan Ceadîr Lunga | 19:00 Sheriff - CSCA-Rapid II | 16:00 Sparta Prag - Baník Ostrava | 18:00 Sigma Olomouc - Příbram | 18:00 Zlín - Vysočina Jihlava | 18:00 Teplice - Slovácko | 21:15 Dukla Prag - Viktoria Plzeň | 11:15 Třinec - Sigma Olomouc II | 11:15 Baník Sokolov - FK Pardubice | 18:00 Vlašim - České Budějovice | 18:00 Karviná - Slovan Varnsdorf | 19:00 Opava - Frýdek-Místek | 18:30 Pandurii Târgu Jiu - CSMS Iaşi | 21:00 Botoşani - Steaua Bükreş | 19:30 Maribor - Krško | 19:30 Rudar - Zavrč | 21:15 Olimpija - Domžale | 21:30 Argentinos Juniors - Godoy Cruz | 23:15 Estudiantes - Nueva Chicago | 00:10 San Lorenzo - Gimnasia La Plata | 02:00 Colón - Independiente | 02:00 Rosario Central - Sarmiento | 19:00 Los Andes - Juventud Unida Gualeguaychú | 23:45 Ferro Carril Oeste - Deportivo Santamarina | 02:00 Unión Mar del Plata - Patronato | 22:30 Vitória - América Mineiro | 22:30 Botafogo - Luverdense | 22:30 Paraná - CRB | 22:30 Náutico - Macaé | 22:30 Atlético GO - Sampaio Corrêa | 22:30 Oeste - Santa Cruz | 22:00 Atlético Huila - Cortuluá | 00:00 Itagüí Ditaires - La Equidad | 02:00 Uniautónoma - Boyacá Chicó | 16:00 Lausanne Sports - Chiasso | 16:00 FC Schaffhausen - Le Mont | 12:00 Mito Hollyhock - Zweigen Kanazawa | 12:00 Thespa Kusatsu - Gifu | 12:00 Tokyo Verdy - Kamatamare Sanuki | 12:00 Kyoto Sanga - Consadole Sapporo | 12:00 Avispa Fukuoka - Oita Trinita | 12:00 Giravanz Kitakyushu - Omiya Ardija | 12:00 V-Varen Nagasaki - Yokohama | 12:30 Fagiano Okayama - Júbilo Iwata | 13:00 JEF United - Tokushima Vortis | 13:00 Ehime - Cerezo Osaka | 13:00 Roasso Kumamoto - Tochigi | 16:30 Paide - Tulevik | 19:00 Pärnu - Levadia | 18:00 Liepāja - Spartaks | 17:30 Atlantas - Granitas Klaipėda | 19:30 Žalgiris - Šiauliai | 19:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia Kraków | 21:30 Wisła Kraków - Lech Poznań | 18:00 Kluczbork - Chrobry Głogów | 18:00 Pogoń Siedlce - Dolcan Ząbki | 18:00 GKS Bełchatów - Olsztyn | 19:00 Arka Gdynia - Zawisza Bydgoszcz | 19:00 Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice | 19:00 Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów | 20:00 Katowice - Wigry Suwałki | 21:00 Olimpia Grudziądz - Rozwój Katowice | 17:00 Zenit - Terek Grozny | 19:30 CSKA Moskova - Anzhi Makhachkala | 18:00 Podbrezová - Zemplín Michalovce | 20:00 Senica - Skalica | 20:00 Zlaté Moravce - Trenčín | 17:00 Olimpik Donetsk - Karpaty | 19:30 Shakhtar Donetsk - Hoverla-Zakarpattia | 14:30 Tampines Rovers - DPMM FC | 17:00 Banants - Mika | 18:00 Pyunik - Alashkert | 01:00 América - Atlas | 01:00 Necaxa - Mérida | 00:00 Guaraní - Libertad | 02:15 Sol de América - Olimpia | 20:30 Unión Comercio - León de Huánuco | 23:00 Sporting Cristal - Sport Huancayo | 22:30 Trujillanos - Zulia | 23:30 Estudiantes de Caracas - Deportivo Petare | 00:30 Metropolitanos - Carabobo | 02:30 Anzoátegui - Portuguesa FC | 17:00 Berwick Rangers - Alloa Athletic | 17:00 Stirling Albion - Airdrie United | 17:00 Raith Rovers - Albion Rovers | 17:00 Annan Athletic - Queen of the South | 17:00 Livingston - Clyde | 17:00 Dunfermline Athletic - Cowdenbeath | 17:00 Hibernian - Montrose | 17:00 East Fife - Dumbarton | 17:00 Greenock Morton - Elgin City | 17:00 Stranraer - Stenhousemuir | 17:00 Ayr United - Brechin City | 14:00 Mörrums - Kristianstad | 16:00 Torstorps - Triangelns | 18:00 Mykolaiv - Naftovik-Ukrnafta | 18:00 Hirnyk-Sport - Zirka | 18:00 Sumy - Helios | 18:00 Desna - Dynamo Kiev II | 12:30 Long An - Sanna Khanh Hoa | 13:00 Binh Duong - Can Tho | 13:00 Hai Phong - Da Nang | 13:00 Dong Nai - TT Ha Noi | 15:00 Røa - Klepp | 16:00 Kolbotn - Lillestrøm | 16:00 Trondheims-Ørn - Medkila | 16:00 Arna-Bjørnar - Sandviken | 16:00 Vålerenga - Avaldsnes | 16:00 Amazon Grimstad - Stabæk | 16:00 Hammarby - Umeå | 16:00 KIF Örebro - Kristianstad | 22:00 PSG - Olympique Lyon | 01:00 Comunicaciones - Deportivo Petapa | 22:00 Fortaleza - Icasa | 23:30 Pasaquina - Sonsonate | 01:00 Santa Tecla - Juventud Independiente | 18:00 Novi Pazar - Partizan | 19:00 Spartak Subotica - Mladost Lučani | 19:00 Rad Belgrad - Radnik Surdulica | 19:00 OFK Belgrad - Voždovac | 21:00 Borac Čačak - Čukarički | 23:00 Valledupar - Fortaleza | 23:00 América de Cali - Real Santander | 23:00 Bogotá - Centauros | 21:30 Tiro Federal BB - Club Atlético Mitre | 01:00 Victoria - Platense | 17:00 Colegiales - Deportivo Armenio | 19:35 Barracas Central - Deportivo Morón | 15:00 Fortuna Köln - Aalen | 15:00 Chemnitzer FC - Hansa Rostock | 15:00 Werder Bremen II - Energie Cottbus | 15:00 Rot-Weiß Erfurt - Wehen Wiesbaden | 15:00 Würzburger Kickers - Dynamo Dresden | 15:00 Osnabrück - Stuttgarter Kickers | 00:00 Univ. Chile - Rangers | 21:30 Wolfsburg - Bayern Münih | 20:00 UD Oliveirense - Farense | 19:00 Maccabi Haifa - Hapoel Haifa | 18:00 Stuttgart - Manchester City | 19:30 HJK - Liverpool | 01:15 Imperatriz - Ríver | 02:30 Carolina RailHawks - Tampa Bay | 02:30 Indy Eleven - Atlanta Silverbacks | 12:20 Kuzey Kore - Japonya | 16:00 Çin Halk Cumhuriyeti - Güney Kore | 13:00 Suwon City - Bucheon 1995 | 13:00 Ansan Police - Daegu | 23:00 Boston Breakers - Seattle Reign | 02:00 Washington Spirit - Houston Dash | 02:00 Sky Blue - Western New York Flash | 21:00 Rio Preto - Linense | 17:00 Crusaders - Glentoran |
Sahadan banko kuponları

Sahadan banko kuponları

Sahadan’nın banko kuponları sayesinde para kazanan birçok kişiyi örnek gösterebilirim. Eğer detaylı bir şekilde incelerseniz sizde göreceksiniz ki verdikleri banko kuponların tutma oranı gayet başarılı. Sahadan’nın verdiği bu kuponlar bazen bizim hiç bilmediğimiz banko maçları ya da hayır kesinlikle banko olmaz dediğimiz maçları gösteriyor. Düzenli bir iddaa sever ve oynayan iseniz benim naçizane tavsiyem hafta 1 kerede olsa bu kuponlardan bir tanesini yapmanız ve şansınızı denemeniz. En azından o hafta harcadığınız parayı geri kazanabilirsiniz. Birçok arkadaşımla yaptığım görüşmelerimin sonunda Sahadan banko kuponlarını beğenmeyen neredeyse yok gibi. Eğer internet üzerinden banko kupon arıyorsanız ya da banko kupon yapacaksanız kesinlikle 1. tercihinizin sahadan olmasını şiddetle öneririm. Kısacası demek istediğim Sahadan’nın yayınladığı banko kuponları kullanmak bazen işinize yarayabilir. Zaten eğer sitesine girecek olursanız sitesinde her gün günlük bir şekilde verdiği banko kuponları yayınlıyor ve tutan kuponların yanına bir kırmızı işaret koyarak kuponun tuttuğu belirtiyorlar. O kuponları inceleyerek tutan kuponların hangi maçlar ve ligler olduğuna bakabilirsiniz.

Sahadan banko kuponları

51635 kez okunmuş.
11 Adet Yorum Yapılmış.
abdullah ( 22.04.2015, 20:46 )
895 368
İddacılar Buraya
kadir ege ( 18.04.2015, 11:35 )
895 368
kadir ege
ümit ( 27.01.2015, 13:06 )
895 368
la 1 tane bile tutmadı hergün tahmin maçları oynuyom tutmuyo sizde oynamayın kazık iddaatahmin.com dan şaşmayın
sinan ( 25.05.2014, 13:12 )
895 368
iddaa tahmin daha iyi bence sahadandan
hakan ( 13.03.2014, 13:42 )
895 368
540.0/1 banko
erkan ( 07.03.2014, 14:40 )
895 368
102,0,,,105,2,,133,1,,,114,,var banko bunlar
beytullah ( 27.11.2013, 12:08 )
895 368
aynen
ahmet bey ( 02.11.2013, 17:53 )
895 368
hepsi gelir inşallah
serkan karadaş ( 24.10.2013, 20:05 )
895 368
süper kuponlar
Uğur ( 12.03.2013, 20:41 )
895 368
2. nin tutma şansı var ötekileri bilemem :)
muhammed ( 16.12.2012, 10:17 )
895 368
evet varır


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
171
AL3
Wurzburger Kickers-Dynamo Dresden
2
2.30
179
AU1
Salzburg-Rapid Wien
3,5 ÜSTÜ
1.95
198
İSÇ
Djurgården-Hacken
1
2.05
208
ÇEK
Sigma Olomouc-Příbram
0
3.00
222
NOR
Stabaek-Valerenga
2
2.90
233
BEL
KV Oostende-Westerlo
1
2.00
İddaa Tahmin Kupon
183
İKP
Inverness-Motherwell
2,5 ÜSTÜ
1.80
218
BEL
Club Brugge-Mechelen
2,5 ÜSTÜ
1.40
235
ABD
New York City-Montreal Impact
2,5 ÜSTÜ
1.45
İddaa Tahmin Kupon
233
BEL
KV Oostende-Westerlo
1
1.50
239
ALSK
Wolfsburg-Bayern Münih
2,5 ÜSTÜ
1.40
246
FRSK
Paris Saint Germain-Lyon
1
1.45
İddaa Tahmin Kupon
198
İSÇ
Djurgården-Hacken
23
1.75
215
HAZ
Valencia-Porto
1
2.40
218
BEL
Club Brugge-Mechelen
23
1.85
229
HAZ
Marsilya-Juventus
2
1.95
239
ALSK
Wolfsburg-Bayern Münih
23
1.75
İddaa Tahmin Kupon
164
İKP
Celtic-Ross County
2,5 ÜSTÜ
1.30
218
BEL
Club Brugge-Mechelen
23
1.85
254
ARJ
Estudiantes-Nueva Chicago
1
1.30
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı