28 Mart 2015, 05:47 Cumartesi
Canlı Sonuçlar  
18:00 Dep. Merlo - Flandria | 18:30 Barracas Central - Fénix | 21:00 Platense - Deportivo Armenio | 21:00 Villa San Carlos - Tristan Suarez | 02:30 Defensores de Belgrano - Deportivo Moron | 21:00 Chacarita Juniors - Villa Dálmine | 17:00 Cañuelas - Argentino de Quilmes | 17:00 San Telmo - Excursionistas | 18:00 Justo José de Urquiza - Central Cordoba | 21:00 General Lamadrid - San Miguel | 17:00 Yupanqui - CSR Espanol | 20:00 Puerto Nuevo - Deportivo Paraguayo | 21:00 Olimpo Bahia Blanca - Atl. Rafaela | 02:00 Banfield - Atl. Huracan | 02:10 Godoy Cruz - Independiente | 02:30 San Lorenzo - Lanus | 07:30 Adelaide City - Modbury Jets | 07:30 Campbelltown City - Blue Eagles | 07:30 Para - West Adelaide | 07:30 South Adelaide - NE Metrostars | 11:30 Croydon Kings - Adelaide Raiders | 11:30 Port Adelaide Lion - White City | 12:00 Adelaide Comets - West Torrens | 11:30 Melbourne City - Brisbane Roar | 13:30 Perth Glory - WS Wanderers | 17:00 Seekirchen - Altach (Am) | 17:00 Wacker Innsbruck (Am) - Bizau | 17:00 A. Salzburg - Neumarkt | 17:30 Kufstein - Schwaz | 17:30 FC Hochst - Eugendorf | 17:30 Saalfelden - Kitzbuhel | 18:00 Dornbirn - Hard | 18:00 Union Gurten - AC Wolfsberger (Am) | 19:00 Johann - Wattens | 19:00 Florian - Wallern | 23:00 Comercial MS - Aguia Negra | 01:00 Corumbaense - Chapadao | 21:30 Madureira - Macae | 22:00 Bonsucesso - Flamengo RJ | 00:30 Crac Go - Atletico GO | 22:00 Joinville - Criciuma | 22:00 Avai - Marcilio Dias | 22:00 Guarani de Palhoca - Atletico Ibirama | 22:00 Ituano - Portuguesa | 22:00 Sao Bernardo - Botafogo SP | 00:30 Mogi Mirim - Marilia | 00:30 Capivariano - Rio Claro | 15:00 Skovbakken - Kjellerup | 15:00 Hellerup - Nykobing | 15:00 Herlev - F. Amager | 15:00 B 1908 - Gentofte-Vangede | 16:00 Brabrand - Naestved | 16:00 Middelfart - Kolding IF | 17:00 Naesby - Ringkobing | 17:00 Odder - Varde | 17:00 Jammerbugt - Thisted FC | 17:00 Sollerod-Ved. - Avedore | 18:00 Bury - Southend | 18:00 Exeter - Morecambe | 18:00 Hartlepool - Cambridge Utd | 18:00 Mansfield - York | 18:00 Northampton - Luton | 18:00 Oxford Utd - Carlisle | 18:00 Dagenham & Red. - Wycombe | 18:00 Cheltenham - Plymouth | 18:00 Portsmouth - Shrewsbury | 18:00 Tranmere - AFC Wimbledon | 16:00 Wingate & Finchley - Dulwich Hamlet | 18:00 Bognor - Metropolitan | 18:00 Canvey - Billericay | 18:00 Kingstonian - Peacehaven & Telscombe | 18:00 Hendon - Leatherhead | 18:00 Bury Town - Grays | 18:00 Hornchurch - Harrow | 18:00 East Thurrock - Witham | 18:00 Enfield Town - Hampton | 18:00 Leiston - Tonbridge | 18:00 Maidstone - Margate | 18:00 VCD Athletic - Lewes | 18:00 Boston - Worcester | 18:00 Chorley - Tamworth | 18:00 Leamington - Stalybridge | 18:00 Solihull - Gloucester City | 18:00 Basingstoke - Wealdstone | 18:00 Maidenhead - Gosport | 18:00 St. Albans - Staines | 18:00 Barrow - Bradford PA | 18:00 Guiseley - North Ferriby | 18:00 Harrogate - Lowestoft | 18:00 Hednesford - Oxford City | 18:00 Boreham Wood - Hemel | 18:00 Chelmsford - Havant & W | 18:00 Concord - Ebbsfleet | 18:00 Hyde - Stockport | 18:00 Eastbourne Borough - Sutton | 18:00 Colwyn Bay - Brackley | 18:00 Gainsborough - Fylde | 18:00 Bath City - Bromley | 18:00 Stortford - Farnborough | 18:00 Whitehawk - Weston | 15:30 Macclesfield - Bristol Rovers | 18:00 Kidderminster - Braintree | 18:00 Lincoln City - Forest Green | 18:00 Gateshead - Eastleigh | 18:00 Alfreton - Barnet | 18:00 Nuneaton - Halifax | 18:00 Chester - Woking | 18:00 Southport - Torquay | 18:00 Dover Ath. - Telford | 18:00 Dartford - Altrincham | 18:00 Welling - Grimsby | 18:00 Bradford - Oldham | 18:00 Bristol City - Barnsley | 18:00 Chesterfield - Walsall | 18:00 Colchester - Swindon | 18:00 Notts County - Scunthorpe | 18:00 Peterborough - Coventry | 18:00 Rochdale - Yeovil | 18:00 Sheffield Utd - Crewe | 18:00 Milton Keynes Dons - Doncaster | 18:00 Crawley Town - Gillingham FC | 18:00 Leyton Orient - Port Vale | 17:00 KajHa - KPV Kokkola | 17:00 Atletico Malmi - Lahti | 15:30 Babelsberg - BFC Dynamo | 15:30 Halberstadt - Hertha Berlin II | 15:30 Zwickau - Neustrelitz | 16:00 TuS Koblenz - Saarbrücken | 16:00 Baunatal - Kickers Offenbach | 16:00 Freiburg II - Neckarelz | 16:00 Dusseldorf II - Viktoria Koln | 16:00 Hennef - Verl | 16:00 Lotte - B. Monchengladbach II | 16:00 Uerdingen - Bochum II | 16:00 Wattenscheid - Siegen | 16:00 Wiedenbruck - Kray | 16:00 Elversberg - Kassel | 16:00 Zweibrucken - Eintracht Trier | 16:00 Augsburg II - Nurnberg II | 16:00 Garching - Memmingen | 16:00 Illertissen - Bayern II | 16:00 Ingolstadt II - Schalding | 16:05 Nordhausen - Magdeburg | 17:00 Munich 1860 II - Wurzburger Kickers | 18:00 Buchbach - Heimstetten | 16:00 Bernburg - Lokomotive Leipzig | 16:00 Cottbus II - Markranstadt | 16:00 Brandenburger - Malchower | 16:00 Hurturkel - Altludersdorf | 16:00 Neubrandenburg - Luckenwalde | 16:00 Schoneiche - Schönberg | 16:00 Heider SV - Flensburg 08 | 16:00 NTSV Strand 08 - Henstedt-Ulzburg | 16:00 Pinneberg - Rugenbergen | 16:00 Dachau - Landshut | 16:00 Landsberg - Schwabmunchen | 16:00 Stutt. Kickers II - VfR Mannheim | 16:00 Hansa Rostock II - Zehlendorf | 16:00 Lichtenberg - Rathenow | 16:00 Rosenheim - Bad Kotzting | 16:00 Altenholz - Preetzer TSV | 16:30 Arminia Ludwigshafen - Salmrohr | 16:30 Wirges - Spvgg Burgbrohl | 17:00 Ederbergland - Wehen II | 17:00 Flieden - Lohfelden | 17:00 Oberrad - Lehnerz | 17:00 SV Wiesbaden - Stadtallendorf | 17:00 Schwalmstadt - SKV Darmstadt | 17:00 Sp. Seligenstadt - Eschborn | 17:00 Vellmar - Alzenau | 17:00 Aumund-Vegesack - Blumenthaler | 17:00 OSC Bremerhaven - Bremer | 17:00 Spvgg Ansbach 09 - Bayern Hof | 17:00 Hertha Walheim - Bonner | 17:00 Neudrossenfeld - Regensburg II | 17:00 Wurzburger FV - Jahn Forchheim | 17:00 Curslack-Neuengamme - Altona | 17:00 Angeln - Holstein Kiel II | 17:00 Bordesholm - Eutin | 17:00 Dornbreite Lubeck - Schilksee | 17:00 Neumunster - Todesfelde | 17:00 Bogen - Pullach | 17:00 Hankofen-Hailing - Pipinsried | 17:00 Sonthofen - Rain/Lech | 17:00 Bahlinger - Freiberg | 17:00 FC 08 Villingen - Pfullendorf | 17:00 Freiburger - Aalen II | 17:00 Hollenbach - Ger. Friedrichstal | 17:00 Kehler - Balingen | 17:00 Reutlingen - SV Pforzheim | 17:00 Ulm - Spielberg | 17:30 VfL Bremen - Werder Bremen III | 17:30 Union 60 Bremen - Grohn | 17:30 Steinbach - Hadamar | 17:30 Betzdorf - Neunkirchen | 17:30 Diefflen - Mechtersheim | 17:30 Hauenstein - Elversberg II | 17:30 Pfeddersheim - Schott Mainz | 17:30 Saar Saarbrucken - Hertha Wiesbach | 18:00 Arminia Hannover - Uphusen | 18:00 Egestorf-Langreder - Jeddeloh | 18:00 Eintracht Northeim - Hildesheim | 18:00 Erkenschwick - Gutersloh | 18:00 Alemannia Haibach - Grossbardorf | 18:00 Amberg - Ammerthal | 18:00 Aubstadt - Weiden | 18:00 Erlenbach - Erlangen | 17:00 PAO Varda - Neas M. | 16:00 A. Asteras - Iraklis | 16:00 Lamia - Kalamaria | 16:00 AEL Larissa - Zakynthos | 16:00 Serres - O. Volos | 16:00 Pierikos - Karditsa | 16:00 Fokikos FC - Tyrnavos | 17:00 Bologna - Livorno | 17:00 Spezia - Pescara | 20:00 Vicenza - Carpi | 15:00 Tychy - Termalica | 17:00 Ol. Grudziadz - Suwalki | 18:00 Sandecja Nowy S. - Swinoujscie | 18:00 Zabki - Chojniczanka | 19:30 Arka Gdynia - Legnica | 19:45 GKS Katowice - Plock | 20:00 Chrobry Glogow - Bytow | 21:00 Olsztyn - Widzew Lodz | 18:00 Atletico CP - Feirense | 19:00 Trofense - Oriental | 12:00 Gloria Buzau - Rapid Suceava | 12:00 Voluntari - SC Bacau | 12:00 Caransebes - FC Bihor | 12:00 Olt Slatina - ACS Poli Timisoara | 12:00 Pancota - Mioveni | 12:00 Tarlungeni - Satu Mare | 12:00 Academica Arges - Berceni | 12:00 Dorohoi - Balotesti | 14:30 Anzhi 2 - Angust Nazran | 15:00 Alania - Taganrog | 15:00 Krasnodar 2 - Armavir | 15:00 R. Volgograd - Mashuk | 15:00 Spartak Nalchik - Astrakhan | 15:00 Terek Grozni 2 - Novocherkassk | 16:00 Sochi - Krymsk | 17:00 Afips - TSK Simferopol | 17:00 Maykop - Zhemchuzhyna Yalta | 17:00 SKCHF Sevastopol - Biolog | 18:00 Ath Bilbao B - R. Sociedad B | 18:00 Betis B - San Roque | 19:00 Amorebieta - Sestao | 19:00 Coruxo FC - Valladolid B | 19:00 Leonesa - Ferrol | 19:00 Real Aviles - Marino de Luanco | 19:00 Granada CF B - La Hoya Lorca | 19:30 Somozas - Murcia | 20:00 Leioa - Tudelano | 20:00 Barakaldo - R. Union | 20:00 Villarreal B - Valencia B | 20:00 Compostela - Atl. Astorga | 20:00 Huracan - Eldense | 20:00 Cadiz - Almeria B | 20:30 Marbella - Melilla | 22:00 Jaen - Sevilla B | 18:00 Leganes - Numancia | 20:00 Alaves - Santander | 20:00 Llagostera - Lugo | 20:00 Valladolid - Albacete | 20:15 Recreativo Huelva - Betis | 23:00 Las Palmas - Ponferradina | 14:00 Trabzon - Iskenderun | 14:30 Anadolu Selcukluspor - Ofspor | 14:30 Hacettepe - Fethiyespor | 14:30 Kartalspor - Menemen Bld. | 14:30 Tokatspor - Keciorengucu | 14:30 Turgutluspor - Bayrampasa | 14:30 Yeni Malatyaspor - Aydinspor | 14:30 Tarsus - Karagumruk | 14:30 Umraniyespor - Pendikspor | 18:00 Kazakhstan - Iceland | 20:00 Azerbaijan - Malta | 20:00 Croatia - Norway | 20:00 Czech Republic - Latvia | 20:00 Israel - Wales | 22:45 Andorra - Bosnia & Herzegovina | 22:45 Netherlands - Turkey | 22:45 Bulgaria - Italy | 22:45 Belgium - Cyprus | 15:00 Falkenbergs - Husqvarna | 15:30 Djurgården - KuPS | 16:00 Halmstad - Mjallby | 16:00 Orebro - Sirius | 16:00 Atvidabergs - Kalmar | 16:00 Hammarby - Brann | 16:00 Frej - Brage | 16:00 Degerfors - Motala | 16:00 Gefle - Ostersunds | 16:00 Mjondalen - Stabaek | 17:00 Brommapojkarna - Sundsvall | 17:00 AIK - Norrkoping | 17:00 Lillestrom - Stromsgodset | 18:00 Hacken - Valerenga | 20:00 Iraq - D.R. Congo | 20:30 Qatar U21 - Austria U21 | 22:00 Morocco - Uruguay | 22:45 Ghana - Senegal | 23:30 Salvador - Argentina | 10:00 Wolves FC - Capalaba FC | 11:00 Albany Creek - Queensland Lions | 11:00 Mitchelton - Ipswich Knights | 11:30 Logan Lightning - Eastern Suburbs | 12:15 Taringa - Peninsula | 22:00 Bahia - Campinense | 00:30 Ceará - Salgueiro | 22:30 Liechtenstein U21 - Albania U21 | 16:30 Aversa - Messina | 16:30 Lumezzane - Sudtirol | 16:30 Ischia - Lupa Roma | 16:30 Savoia - Matera | 17:00 Bassano - Alessandria | 17:00 Cremonese - Como | 17:00 San Marino - Savona | 18:00 Arezzo - Pro Patria | 18:00 Salernitana - Reggina | 18:00 Catanzaro - Lecce | 19:00 Giana Erminio - Pavia | 19:00 Melfi - Barletta | 19:00 Grosseto - Pontedera | 21:30 AlbinoLeffe - Venezia | 21:30 Reggiana - Teramo | 13:00 Italy U19 - Scotland U19 | 14:00 Germany U19 - Ireland U19 | 16:00 Belgium U19 - Sweden U19 | 16:00 Russia U19 - Lithuania U19 | 16:00 Serbia U19 - Switzerland U19 | 16:30 Croatia U19 - Austria U19 | 19:00 Denmark U19 - France U19 | 19:00 Netherlands U19 - Norway U19 | 19:00 Slovakia U19 - Czech Republic U19 | 20:30 England U19 - Azerbaijan U19 | 18:00 AD Fafe - Varzim | 18:00 Dezembro - Caldas | 18:00 Nogueirense - SB Castelo Branco | 18:00 Salgueiros - Famalicao | 18:00 Louletano - Mafra | 18:00 Sousense - SC Mirandela | 18:00 FC Cesarense - Lusitano FCV | 18:00 Operario - Casa Pia | 18:00 AD Sanjoanense - Gafanha | 18:00 Alcanenense - Torreense | 18:00 Atletico O. - Fatima | 18:00 Atlético SC - CDR Quarteirense | 18:00 Camacha - Anadia | 18:00 Cova De Piedade - Sacavenense | 18:00 Felgueiras - Amarante | 18:00 GD Braganca - AD Limianos | 18:00 Gondomar - Lusitania FC | 18:00 Loures - Fabril do Barreiro | 18:00 Moimenta - Pedras Rubras | 18:00 Naval - Mortagua | 18:00 Pampilhosa - Oliveira Hospital | 18:00 Pedras Salgadas - Vieira | 18:00 Santa Maria FC - SC Vianense | 18:00 SC Espinho - Sobrado | 18:00 SC Vila Real - AD Oliveirense | 18:00 Tirsense - Vizela | 18:00 Vitoria Sernache - Pombal | 18:00 Cerveira - Vilaverdense | 18:00 Cinfaes - Coimbroes | 18:00 GD Tourizense - Sourense | 18:00 Gouveia - Estarreja | 18:00 Maritimo C - Sao Joao Ver | 18:00 Moura AC - SC Praiense | 18:00 Pinhalnovense - Malveira | 18:00 Santa Eulalia - GD Ribeirao | 18:00 SC Angrense - Aljustrelense | 18:00 Sertanense - Electrico | 18:00 Uniao Montemor - Sintrense | 17:00 Aubervilliers - Mulhouse | 17:00 Metz II - Montceau | 18:00 Troyes II - Viry-Chatillon | 19:00 Beziers - Saint Priest | 20:00 Marignane - Lyon Duchere | 20:00 Pontivy - Bordeaux II | 20:00 Villefranche - Grenoble | 20:00 Martigues - Lyon II | 20:00 Stade Bordelais - Saint-Malo | 20:00 Nantes II - Fontenay | 20:00 Monaco II - Rodez | 20:00 Monts - Hyeres | 20:00 Sete - Montpellier 2 | 20:00 Jura Sud - Yzeure | 20:00 Sarre Union - Fleury-Merogis | 20:00 Belfort - St Etienne II | 20:00 Raon L Etape - Jeanne d Arc | 20:00 Amiens AC - Sedan | 20:00 Beauvais - Quevilly | 20:00 Dieppe - Ivry | 20:00 IC Croix - Paris SG II | 20:00 Mantes - Lens II | 20:00 Roye - Sannois | 20:00 Arras - Calais | 20:30 Les Herbiers - Tarbes | 20:30 Concarneau - Mont-de-Marsan | 20:30 Moulins - Sochaux II | 21:00 Lorient II - Vitre | 21:00 Romorantin - Lille II | 21:00 Limoges - Plabennec | 21:00 Pau - Trelissac | 06:00 Devonport - South Hobart | 06:00 Kingborough Lions - Glenorchy Knights | 11:00 Launceston - Northern Rangers |
Sahadan.com İddaa Bülteni 17.11.2012

17 Kasım İddaa Bülteni

BR2      01:00     142     Paraná     ASA          vs         1,55    3,30    4,00    1,05    1,12    1,81             
    JAP      07:00     143     Jubilo Iwata     Nagoya Grampus          vs         2,40    3,00    2,20    1,33    1,15    1,27             
    JAP      07:00     144     Kashima Antlers     Vegalta Sendai          vs         2,20    3,00    2,40    1,27    1,15    1,33             
    JAP      07:00     145     Niigata     Kawasaki Frontale          vs         1,85    3,20    2,90    1,17    1,13    1,52             
    JAP      07:00     146     Urawa Reds     Sanfrecce Hiroshima          vs         2,40    3,00    2,20    1,33    1,15    1,27             
    JAP      07:00     147     Yokohama F.Marinos     Kashiwa Reysol          vs         1,90    3,20    2,80    1,19    1,13    1,49             
    JAP      10:00     151     Cerezo Osaka     Omiya Ardija          vs         1,80    3,10    3,10    1,14    1,14    1,55             
    JAP      10:00     152     FC Tokyo     Vissel Kobe          vs         1,80    3,20    3,00    1,15    1,13    1,55             
    JAP      10:00     153     Consadole Sapporo     Sagan Tosu          vs         5,00    4,00    1,35    2,22    1,06                 
    JAP      10:00     154     Shimizu S-Pulse     Gamba Osaka          vs         2,80    3,20    1,90    1,49    1,13    1,19             
    RUS      11:30     155     Volga Nyzhnyi Novgorod     Spartak Moscow          vs         4,60    3,40    1,45    1,96    1,10        1,75    1,60     
    UKR      13:30     156     Zakarpattia     Chornomorets Odessa          vs         3,10    3,00    1,85    1,52    1,16    1,14    1,50    1,85     
    AL2      14:00     157     VfR Aalen     Paderborn 07          vs     3    2,10    3,10    2,50    1,25    1,14    1,38    1,70    1,65     
    AL2      14:00     158     Eintracht Braunschweig     Ingolstadt 04          vs     3    1,45    3,40    4,60        1,10    1,96    1,70    1,65     
    NOR2      14:00     159     Ullensaker / Kisa     Bodo / Glimt          vs         2,60    3,20    2,00    1,43    1,13    1,23    2,15    1,35     
    RUS      14:00     160     Dinamo Moscow     Zenit St. Petersburg          vs         3,20    3,20    1,75    1,60    1,13    1,13    1,75    1,60     
    İKP      14:00     161     Aberdeen     Celtic          vs     3    4,60    3,75    1,40    2,07    1,07        1,75    1,60     
    SSL      14:00     162     İst.Büyükşehir Bld.     Elazığspor          vs     3    1,70    3,10    3,40    1,10    1,13    1,62    1,60    1,75   
    P1L      14:00     163     Tavşanlı Linyitspor     Bucaspor          vs         2,70    3,00    2,00    1,42    1,15    1,20    1,60    1,75     
    DUEL      14:00     164     Celtic     Zenit St. Petersburg          vs     3    2,05    4,00    2,15    1,36    1,05    1,40           
    DUEL      14:00     165     Arsenal     İst.Büyükşehir Bld.          vs     3    1,90    4,50    2,20    1,34        1,48           
    POL      14:30     166     Piast Gliwice     Podbeskidzie Bielsko          vs         1,65    3,20    3,60    1,09    1,13    1,69    1,60    1,75     
    İNP      14:45     167     Arsenal     Tottenham          vs     3    1,80    3,20    3,00    1,15    1,13    1,55    2,15    1,35   
    İK3      14:45     168     East Stirlingshire     Rangers FC          vs         12,50    6,25    1,05    4,17            3,40    1,10     
    AL3      15:00     169     Wacker Burghausen     Babelsberg          vs         1,50    3,30    4,30        1,11    1,87    1,70    1,65     
    AL3      15:00     170     Chemnitzer     Stuttgarter Kickers          vs         1,70    3,10    3,50    1,10    1,14    1,64    1,65    1,70     
    AL3      15:00     171     Hallescher FC     Borussia Dortmund II          vs         1,80    3,10    3,10    1,14    1,14    1,55    1,70    1,65     
    AL3      15:00     172     Hansa Rostock     Karlsruher          vs         2,30    3,00    2,30    1,30    1,15    1,30    1,55    1,80     
    AL3      15:00     173     Osnabrück     Arminia Bielefeld          vs         1,75    3,20    3,20    1,13    1,13    1,60    1,60    1,75     
    AL3      15:00     174     Preussen Munster     Unterhaching          vs         1,70    3,10    3,50    1,10    1,14    1,64    1,75    1,60     
    AL3      15:00     175     Stuttgart II     Alemannia Aachen          vs         2,00    3,00    2,70    1,20    1,15    1,42    1,55    1,80     
    AL3      15:00     176     Wehen Wiesbaden     Kickers Offenbach          vs         2,10    2,90    2,60    1,22    1,16    1,37    1,55    1,80     
    İSÇP      15:30     177     GIF Sundsvall     Halmstads BK          vs     3    1,80    3,20    3,00    1,15    1,13    1,55    1,85    1,50     
    İTB      16:00     178     Empoli     Grosseto          vs         1,75    3,00    3,40    1,11    1,16    1,59    1,60    1,75     
    İTB      16:00     179     Livorno     Varese          vs         1,80    3,00    3,20    1,13    1,15    1,55    1,55    1,80     
    İTB      16:00     180     Modena     Ascoli          vs         1,50    3,30    4,30        1,11    1,87    1,60    1,75     
    İTB      16:00     181     Padova     Cittadella          vs         1,90    2,90    3,00    1,15    1,16    1,47    1,55    1,80     
    İTB      16:00     182     Pro Vercelli     Crotone          vs         2,30    2,90    2,40    1,28    1,17    1,31    1,50    1,85     
    İTB      16:00     183     Reggina     Ternana          vs         1,80    3,00    3,20    1,13    1,15    1,55    1,50    1,85     
    İTB      16:00     184     Spezia     Juve Stabia          vs         2,00    2,90    2,80    1,18    1,17    1,42    1,50    1,85     
    İTB      16:00     185     Vicenza     Novara          vs         2,30    2,90    2,40    1,28    1,17    1,31    1,55    1,80     
    İTB      16:00     186     Virtus Lanciano     Bari          vs         2,80    2,90    2,00    1,42    1,17    1,18    1,50    1,85     
    P1L      16:00     187     Göztepe     Ankaragücü          vs         1,30    3,75    6,00        1,07    2,31    1,55    1,80     
    UKR      16:00     188     Metalurh Zaporizhya     Zorya Lugansk          vs         5,00    3,50    1,40    2,06    1,09        1,65    1,70     
    AL1      16:30     189     Borussia Dortmund     Fürth          vs     3    1,05    6,25    12,50            4,17    2,50    1,25   
    AL1      16:30     190     Eintracht Frankfurt     Augsburg          vs     3    1,60    3,30    3,60    1,08    1,11    1,72    1,85    1,50   
    AL1      16:30     191     Mönchengladbach     Stuttgart          vs     3    2,20    3,20    2,30    1,30    1,12    1,34    2,05    1,40   
    AL1      16:30     192     Hamburger SV     Mainz 05          vs     3    2,00    3,20    2,60    1,23    1,13    1,43    1,70    1,65   
    AL1      16:30     193     Hannover 96     SC Freiburg          vs     3    1,75    3,20    3,20    1,13    1,13    1,60    1,95    1,45   
    AL1      16:30     194     Nürnberg     Bayern Munich          vs     3    9,00    4,75    1,15    3,11            2,15    1,35   
    RUS      16:30     195     Alania Vladikavkaz     Rubin Kazan          vs         3,75    3,20    1,60    1,73    1,12    1,07    1,60    1,75     
    DUEL      16:30     196     Borussia Dortmund     Liverpool          vs     3    1,80    4,50    2,35    1,29        1,54           
    DUEL      16:30     197     Chelsea     Eintracht Frankfurt          vs     3    2,15    3,75    2,10    1,37    1,06    1,35           
    DUEL      16:30     198     Bayern Munich     Manchester City          vs     3    2,05    4,50    2,05    1,41        1,41           
    POL      16:45     199     Jagiellonia     Korona Kielce          vs         1,85    3,00    3,10    1,14    1,16    1,52    1,45    1,95     
    AVU      17:00     200     Austria Wien     FC Wiener Neustadt          vs         1,10    5,50    10,00            3,55    2,30    1,30     
    ÇEK      17:00     201     Banik Ostrava     Slovacko          vs         2,20    2,90    2,50    1,25    1,17    1,34    1,65    1,70   
    İNP      17:00     202     Liverpool     Wigan          vs     3    1,30    3,75    6,25        1,08    2,34    2,05    1,40   
    İNP      17:00     203     Manchester City     Aston Villa          vs     3    1,10    5,50    10,00            3,55    2,50    1,25     
    İNP      17:00     204     Newcastle United     Swansea City          vs     3    1,70    3,20    3,30    1,11    1,12    1,62    1,80    1,55     
    İNP      17:00     205     Queens P.R.     Southampton          vs     3    1,70    3,20    3,30    1,11    1,12    1,62    1,95    1,45     
    İNP      17:00     206     Reading     Everton          vs     3    3,75    3,20    1,60    1,73    1,12    1,07    2,05    1,40     
    İNP      17:00     207     West Bromwich     Chelsea          vs     3    3,00    3,20    1,80    1,55    1,13    1,15    1,85    1,50     
    İNCL      17:00     208     Birmingham     Hull City          vs     3    2,10    3,20    2,40    1,27    1,12    1,37    1,75    1,60     
    İNCL      17:00     209     Bolton     Barnsley          vs     3    1,35    3,60    5,50        1,08    2,18    2,05    1,40     
    İNCL      17:00     210     Bristol City     Blackpool          vs     3    2,70    3,20    1,95    1,46    1,13    1,21    2,15    1,35     
    İNCL      17:00     211     Burnley     Charlton Athletic          vs     3    1,80    3,20    3,00    1,15    1,13    1,55    2,15    1,35     
    İNCL      17:00     212     Cardiff     Middlesbrough          vs     3    1,80    3,20    3,00    1,15    1,13    1,55    2,05    1,40     
    İNCL      17:00     213     Crystal Palace     Derby County          vs     3    1,70    3,20    3,30    1,11    1,12    1,62    2,05    1,40     
    İNCL      17:00     214     Huddersfield Town     Brighton          vs     3    2,30    3,20    2,20    1,34    1,12    1,30    1,70    1,65     
    İNCL      17:00     215     Leicester City     Ipswich Town          vs     3    1,30    3,75    6,25        1,08    2,34    2,05    1,40     
    İNCL      17:00     216     Nottingham Forest     Sheffield Wednesday          vs     3    1,65    3,30    3,40    1,10    1,11    1,67    1,95    1,45     
    İNCL      17:00     217     Watford     Wolverhampton          vs     3    1,95    3,20    2,70    1,21    1,13    1,46    1,95    1,45     
    İN1      17:00     218     AFC Bournemouth     Oldham Athletic          vs         1,45    3,40    4,60        1,10    1,96    1,85    1,50     
    İN1      17:00     219     Carlisle     Leyton Orient          vs         1,80    3,20    3,00    1,15    1,13    1,55    1,70    1,65     
    İN1      17:00     220     Colchester     Bury          vs         1,80    3,20    3,00    1,15    1,13    1,55    1,75    1,60     
    İN1      17:00     221     Crawley Town     Walsall          vs         1,40    3,50    5,00        1,09    2,06    1,95    1,45     
    İN1      17:00     222     Hartlepool United     Coventry          vs         2,40    3,20    2,10    1,37    1,12    1,27    1,70    1,65     
    İN1      17:00     223     Portsmouth     Doncaster Rovers          vs         2,30    3,20    2,20    1,34    1,12    1,30    1,70    1,65     
    İN1      17:00     224     Preston     Brentford          vs         2,10    3,20    2,40    1,27    1,12    1,37    1,75    1,60     
    İN1      17:00     225     Scunthorpe United     Notts County          vs         2,40    3,20    2,10    1,37    1,12    1,27    1,80    1,55     
    İN1      17:00     226     Sheffield United     Stevenage          vs         1,60    3,20    3,75    1,07    1,12    1,73    1,65    1,70     
    İN1      17:00     227     Shrewsbury Town     Crewe Alexandra          vs         2,00    3,20    2,60    1,23    1,13    1,43    1,75    1,60     
    İN1      17:00     228     Swindon Town     Yeovil Town          vs         1,45    3,40    4,60        1,10    1,96    1,85    1,50     
    İN2      17:00     229     AFC Wimbledon     Aldershot Town          vs         2,00    3,20    2,60    1,23    1,13    1,43    1,80    1,55     
    İN2      17:00     230     Bradford City     Exeter City          vs         1,70    3,20    3,30    1,11    1,12    1,62    1,80    1,55     
    İN2      17:00     231     Burton Albion     Dagenham & Redbridge          vs         2,00    3,20    2,60    1,23    1,13    1,43    1,85    1,50     
    İN2      17:00     232     Chesterfield     Oxford United          vs         2,00    3,20    2,60    1,23    1,13    1,43    1,85    1,50     
    İN2      17:00     233     Fleetwood Town     Plymouth Argyle          vs         1,60    3,20    3,75    1,07    1,12    1,73    1,75    1,60     
    İN2      17:00     234     Gillingham     Morecambe          vs         1,40    3,50    5,00        1,09    2,06    1,85    1,50     
    İN2      17:00     235     Northampton Town     Wycombe          vs         1,70    3,20    3,30    1,11    1,12    1,62    1,85    1,50     
    İN2      17:00     236     Port Vale     York City          vs         1,70    3,20    3,30    1,11    1,12    1,62    1,95    1,45     
    İN2      17:00     237     Rochdale     Bristol Rovers          vs         1,85    3,20    2,90    1,17    1,13    1,52    1,95    1,45     
    İN2      17:00     238     Rotherham United     Cheltenham          vs         1,70    3,20    3,30    1,11    1,12    1,62    1,80    1,55     
    İN2      17:00     239     Torquay United     Southend United          vs         1,95    3,20    2,70    1,21    1,13    1,46    1,85    1,50     
    İBSL      17:00     240     Barrow     Forest Green Rovers          vs         3,20    3,20    1,75    1,60    1,13    1,13    2,05    1,40     
    İBSL      17:00     241     Cambridge     Tamworth          vs         1,80    3,20    3,00    1,15    1,13    1,55    1,95    1,45     
    İBSL      17:00     242     Dartford     Southport          vs         1,50    3,30    4,30        1,11    1,87    1,95    1,45     
    İBSL      17:00     243     Grimsby Town     Braintree Town          vs         1,35    3,60    5,50        1,08    2,18    2,05    1,40     
    İBSL      17:00     244     Lincoln City     Hereford United          vs         2,00    3,20    2,60    1,23    1,13    1,43    2,05    1,40     
    İBSL      17:00     245     Macclesfield Town     Ebbsfleet United          vs         1,45    3,40    4,60        1,10    1,96    2,05    1,40     
    İBSL      17:00     246     Newport County     Hyde          vs         1,30    3,75    6,25        1,08    2,34    2,30    1,30     
    İBSL      17:00     247     Nuneaton Town     Stockport County          vs         2,40    3,20    2,10    1,37    1,12    1,27    2,05    1,40     
    İBSL      17:00     248     AFC Telford United     Kidderminster Harriers          vs         2,10    3,20    2,40    1,27    1,12    1,37    1,75    1,60     
    İBSL      17:00     249     Woking     Alfreton Town          vs         1,80    3,20    3,00    1,15    1,13    1,55    2,05    1,40     
    İBSL      17:00     250     Wrexham     Gateshead          vs         1,70    3,20    3,30    1,11    1,12    1,62    1,80    1,55     
    İKP      17:00     251     Dundee FC     Hibernian          vs     3    3,20    3,20    1,75    1,60    1,13    1,13    1,80    1,55     
    İKP      17:00     252     Hearts     St. Mirren          vs     3    1,80    3,20    3,00    1,15    1,13    1,55    1,65    1,70     
    İKP      17:00     253     St. Johnstone     Ross County          vs     3    1,85    3,10    3,00    1,16    1,14    1,52    1,65    1,70     
    İK1      17:00     254     Cowdenbeath     Airdrie United          vs         1,65    3,30    3,40    1,10    1,11    1,67    2,05    1,40     
    İK1      17:00     255     Dumbarton     Greenock Morton          vs         5,00    3,50    1,40    2,06    1,09        2,30    1,30     
    İK1      17:00     256     Livingston     Falkirk          vs         1,95    3,20    2,70    1,21    1,13    1,46    1,95    1,45     
    İK1      17:00     257     Raith Rovers     Dunfermline Athletic          vs         3,00    3,20    1,80    1,55    1,13    1,15    1,95    1,45     
    İK2      17:00     258     Albion Rovers     East Fife          vs         2,10    3,20    2,40    1,27    1,12    1,37    2,15    1,35     
    İK2      17:00     259     Alloa Athletic     Brechin City          vs         1,65    3,40    3,30    1,11    1,10    1,67    2,30    1,30     
    İK2      17:00     260     Arbroath     Queen of the South          vs         4,00    3,30    1,55    1,81    1,12    1,05    2,15    1,35     
    İK2      17:00     261     Ayr United     Stranraer          vs         1,35    4,00    5,00        1,06    2,22    2,50    1,25     
    İK2      17:00     262     Forfar Athletic     Stenhousemuir          vs         1,85    3,20    2,90    1,17    1,13    1,52    2,30    1,30     
    İK3      17:00     263     Berwick Rangers     Annan Athletic          vs         1,85    3,20    2,90    1,17    1,13    1,52    2,30    1,30     
    İK3      17:00     264     Montrose     Queen`s Park          vs         2,60    3,20    2,00    1,43    1,13    1,23    2,30    1,30     
    İK3      17:00     265     Peterhead     Clyde          vs         1,35    4,00    5,00        1,06    2,22    1,85    1,50     
    İK3      17:00     266     Stirling Albion     Elgin City          vs         2,90    3,30    1,80    1,54    1,11    1,16    2,15    1,35     
    İS1      17:00     267     Osasuna     Malaga          vs     3    2,40    3,00    2,20    1,33    1,15    1,27    1,60    1,75   
    İS2      17:00     268     Racing Santander     Villarreal          vs         2,40    3,00    2,20    1,33    1,15    1,27    1,45    1,95     
    YUN      17:15     269     Aris Saloniki     PAS Giannina          vs         1,85    2,80    3,30    1,11    1,19    1,51    1,30    2,30     
    YUN      17:15     270     Panionios     Platanias          vs         1,85    2,90    3,20    1,13    1,17    1,52    1,35    2,15     
    DAN      18:00     271     SonderjyskE     Silkeborg          vs     3    2,00    3,00    2,70    1,20    1,15    1,42    1,80    1,55     
    FR1      18:00     272     Paris S.G.     Rennes          vs     3    1,35    3,75    5,25        1,07    2,19    1,80    1,55   
    DUEL      18:00     273     Juventus     Paris S.G.          vs     3    2,05    4,50    2,05    1,41        1,41           
    UKR      18:30     274     Metalurh Donetsk     Dynamo Kyiv          vs         6,25    3,75    1,30    2,34    1,08        1,60    1,75     
    İTA      19:00     275     Juventus     Lazio          vs     3    1,35    3,75    5,25        1,07    2,19    1,95    1,45   
    POL      19:00     276     Polonia Warszawa     Gornik Zabrze          vs         1,90    3,00    2,90    1,16    1,15    1,47    1,50    1,85     
    ROM      19:00     277     CSMS Iaşi     Ceahlaul Piatra-Neamt          vs         2,10    3,10    2,50    1,25    1,14    1,38    1,45    1,95     
    İS1      19:00     278     Valencia     Espanyol          vs     3    1,30    3,75    6,25        1,08    2,34    1,80    1,55   
    İS2      19:00     279     Lugo     Girona          vs         2,60    2,90    2,10    1,37    1,16    1,22    1,60    1,75     
    İS2      19:00     280     Real Murcia     Barcelona II          vs         2,40    3,00    2,20    1,33    1,15    1,27    1,80    1,55     
    SSL      19:00     281     Eskişehirspor     Fenerbahçe          vs     3    2,50    3,10    2,10    1,38    1,14    1,25    1,70    1,65   
    SSL      19:00     282     Gençlerbirliği     Sivasspor          vs     3    1,80    3,00    3,20    1,13    1,15    1,55    1,70    1,65   
    P1L      19:00     283     Adana Demirspor     1461 Trabzon          vs         1,80    3,00    3,20    1,13    1,15    1,55    1,60    1,75     
    DUEL      19:00     284     Fenerbahçe     Valencia          vs     3    2,35    4,25    1,85    1,51        1,29           
    ÇEK      19:20     285     Liberec     Plzen          vs         3,20    3,00    1,80    1,55    1,15    1,13    1,80    1,55   
    İNCL      19:20     286     Peterborough United     Blackburn Rovers          vs     3    2,80    3,20    1,90    1,49    1,13    1,19    1,95    1,45     
    AVU      19:30     287     Mattersburg     Rapid Wien          vs         3,30    3,10    1,75    1,60    1,14    1,12    1,65    1,70     
    AVU      19:30     288     Sturm Graz     Ried          vs         1,55    3,30    4,00    1,05    1,12    1,81    1,80    1,55     
    AVU      19:30     289     Wolfsberger AC     Admira Wacker          vs         2,00    3,20    2,60    1,23    1,13    1,43    2,15    1,35     
    İNP      19:30     290     Norwich City     Manchester United          vs     3    6,25    3,75    1,30    2,34    1,08        2,30    1,30     
    AL1      19:30     291     Bayer Leverkusen     Schalke 04          vs     3    2,20    3,20    2,30    1,30    1,12    1,34    2,15    1,35     
    YUN      19:30     292     Olympiakos Piraeus     Kerkyra          vs         1,05    6,25    12,50            4,17    2,30    1,30     
    UKR      19:30     293     Arsenal Kyiv     Shakhtar Donetsk          vs         12,50    6,25    1,05    4,17            2,15    1,35     
    DUEL      19:30     294     Manchester United     PSV Eindhoven          vs     3    2,10    5,00    1,90    1,48        1,38           
    HOL      19:45     295     ADO Den Haag     PSV Eindhoven          vs     3    8,00    4,30    1,20    2,80            2,70    1,20     
    İS2      20:00     296     Las Palmas     Xerez          vs         1,70    3,20    3,30    1,11    1,12    1,62    1,65    1,70     
    BR2      20:20     297     America Natal     America Mineiro          vs         1,85    3,20    2,90    1,17    1,13    1,52             
    BR2      20:20     298     Prudente     Avai          vs         2,30    3,20    2,20    1,34    1,12    1,30             
    BR2      20:20     299     Ceara     Bragantino          vs         2,60    3,20    2,00    1,43    1,13    1,23             
    BR2      20:20     300     Criciuma     Atletico Paranaense          vs         2,10    3,10    2,50    1,25    1,14    1,38             
    BR2      20:20     301     Ipatinga     Guaratingueta          vs         2,90    3,20    1,85    1,52    1,13    1,17             
    BR2      20:20     302     Joinville     Vitoria          vs         2,60    3,20    2,00    1,43    1,13    1,23             
    BR2      20:20     303     CRB     Guarani          vs         1,80    3,20    3,00    1,15    1,13    1,55             
    BR2      20:20     304     Sao Caetano     Goiás          vs         1,85    3,20    2,90    1,17    1,13    1,52             
    HOL      20:45     305     Ajax     VVV Venlo (H2)          vs     3    1,55    4,30    3,10    1,14        1,80             
    HOL      20:45     306     Heerenveen     RKC Waalwijk          vs     3    1,45    3,60    4,30        1,08    1,96    2,30    1,30     
    HOL      20:45     307     Zwolle     NAC Breda          vs     3    1,80    3,20    3,00    1,15    1,13    1,55    1,95    1,45     
    İSV      20:45     308     Lausanne Sports     Thun          vs         2,20    3,00    2,40    1,27    1,15    1,33    1,55    1,80     
    İSV      20:45     309     Zürich     Luzern          vs         1,70    3,20    3,30    1,11    1,12    1,62    1,70    1,65     
    BEL      21:00     310     Cercle Brugge     Genk          vs     3    3,10    3,10    1,80    1,55    1,14    1,14    1,95    1,45     
    BEL      21:00     311     Sporting Charleroi     KV Mechelen          vs     3    2,50    3,10    2,10    1,38    1,14    1,25    1,70    1,65     
    BEL      21:00     312     Lierse     KAA Gent          vs     3    3,10    3,10    1,80    1,55    1,14    1,14    1,85    1,50     
    BEL      21:00     313     Oud-Heverlee Leuven     Mons          vs     3    1,85    3,20    2,90    1,17    1,13    1,52    2,50    1,25     
    BEL      21:00     314     Waasland-Beveren     Club Brugge          vs     3    5,00    3,50    1,40    2,06    1,09        2,15    1,35     
    FR1      21:00     315     Ajaccio     Sochaux          vs     3    1,65    3,20    3,60    1,09    1,13    1,69    1,50    1,85   
    FR1      21:00     316     Brest     Bastia          vs     3    2,10    2,90    2,60    1,22    1,16    1,37    1,60    1,75     
    FR1      21:00     317     Evian TG     Saint-Etienne          vs     3    2,90    3,00    1,90    1,47    1,15    1,16    1,60    1,75     
    FR1      21:00     318     Troyes     Nancy          vs     3    2,00    2,90    2,80    1,18    1,17    1,42    1,40    2,05     
    FR1      21:00     319     Valenciennes     Montpellier          vs     3    1,90    3,00    2,90    1,16    1,15    1,47    1,55    1,80     
    İS1      21:00     320     Barcelona     Real Zaragoza (H2)          vs     3    1,40    4,60    3,75    1,07        2,07           
    DUEL      21:00     321     Barcelona     Real Madrid          vs     3    1,90    5,00    2,10    1,38        1,48           
    ÇEK      21:15     322     Sparta Prague     Teplice          vs         1,20    4,30    8,00            2,80    1,70    1,65   
    ROM      21:30     323     Viitorul Constanta     Dinamo Bucuresti          vs         3,10    3,10    1,80    1,55    1,14    1,14    1,50    1,85     
    HOL      21:45     324     Groningen     AZ Alkmaar          vs     3    2,40    3,20    2,10    1,37    1,12    1,27    1,95    1,45     
    İTA      21:45     325     Napoli     Milan          vs     3    1,70    3,10    3,50    1,10    1,14    1,64    1,75    1,60   
    POK      22:15     326     Nacional Madeira     Porto          vs         6,25    3,75    1,30    2,34    1,08        1,80    1,55     
    ARJ      23:00     327     San Lorenzo     Atletico Rafaela          vs     3    1,75    3,00    3,40    1,11    1,16    1,59    1,45    1,95     
    İS1      23:00     328     Real Madrid     Athletic Bilbao (H2)          vs     3    1,70    4,25    2,60    1,21        1,61           
    BRE      23:30     329     Coritiba     Vasco da Gama          vs     3    1,50    3,30    4,30        1,11    1,87    1,70    1,65   
    BRE      23:30     330     Santos     Figueirense          vs     3    1,20    4,30    8,00            2,80    2,05    1,40

860 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
795
ABL
Mem Grizzlies (3.50)-Gs Warriors
ÜST
1.70
797
ABL
Sa Spurs-Dal Mavericks (8.50)
ÜST
1.70
796
ABL
No Pelicans-Sac Kings (7.50)
2
1.70
793
ABL
Tor Raptors-La Lakers (8.50)
ÜST
1.70
İddaa Tahmin Kupon
207
AVR
Hırvatistan-Norveç
2,5 ÜSTÜ
1.85
208
AVR
Çek Cumhuriyeti-Letonya
2,5 ÜSTÜ
1.55
210
AVR
İsrail-Galler
VAR
1.70
İddaa Tahmin Kupon
206
AVR
Azerbaycan-Malta
1
1.40
208
AVR
Çek Cumhuriyeti-Letonya
1
1.45
226
AVR
Bulgaristan-İtalya
2
1.65
İddaa Tahmin Kupon
159
AVR
Kazakistan-İzlanda
2
1.70
207
AVR
Hırvatistan-Norveç
3,5 ÜSTÜ
3.00
210
AVR
İsrail-Galler
0
3.10
218
ARJ
Olimpo-Atlético Rafaela
0
2.90
222
ABD
New England-SJ Earthquakes
0
3.10
224
AVR
Andorra (2)-Bosna Hersek
2
1.60
İddaa Tahmin Kupon
102
AVR
Makedonya-Beyaz Rusya
0
2.90
103
AVR
Liechtenstein-Avusturya
3,5 ÜSTÜ
2.15
108
AVR
İsviçre-Estonya
3,5 ÜSTÜ
2.50
113
HAZ
Turkey U21-Denmark U21
1
1.90
116
HAZ
Czech Republic U21-England U21
0
3.20
124
İRL
Dundalk-Sligo Rovers
1
2.50
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı