23 Mayıs 2015, 14:43 Cumartesi
Canlı Sonuçlar  
17:30 Levante - Elche | 19:30 Athletic Club - Villarreal | 19:30 Barcelona - Deportivo La Coruña | 19:30 Granada - Atlético Madrid | 19:30 Rayo Vallecano - Real Sociedad | 19:30 Eibar - Córdoba | 19:30 Celta de Vigo - Espanyol | 19:30 Almería - Valencia | 19:30 Málaga - Sevilla | 21:30 Real Madrid - Getafe | 16:30 Bayern Münih - Mainz 05 | 16:30 Borussia Dortmund - Werder Bremen | 16:30 Hoffenheim - Hertha BSC | 16:30 Hannover 96 - Freiburg | 16:30 Eintracht Frankfurt - Bayer Leverkusen | 16:30 Hamburger SV - Schalke 04 | 16:30 Köln - Wolfsburg | 16:30 Paderborn - Stuttgart | 17:00 Mİrandés - Deportivo Alavés | 17:00 Recreativo Huelva - Sabadell | 19:00 Ponferradina - Lugo | 19:15 Leganés - Osasuna | 22:30 Las Palmas - Barcelona II | 19:00 Juventus - Napoli | 21:45 Genoa - Internazionale | 22:00 Bordeaux - Montpellier | 22:00 Caen - Evian TG | 22:00 Lens - Nantes | 22:00 Lorient - Monaco | 22:00 Olympique Marsilya - Bastia | 22:00 Metz - Lille | 22:00 PSG - Reims | 22:00 Stade Rennes - Olympique Lyon | 22:00 Saint-Étienne - Guingamp | 22:00 Toulouse - Nice | 17:00 Konyaspor - Çaykur Rizespor | 20:00 Trabzonspor - Balıkesirspor | 16:00 Ilves - Lahti | 21:00 Mechelen - Lokeren | 00:30 São Paulo - Joinville | 00:30 Vasco da Gama - Internacional | 19:30 Southend United - Wycombe Wanderers | 00:00 Toronto - Portland Timbers | 02:30 New England - DC United | 21:30 Longford Town - Limerick | 16:00 PK-35 - PS Kemi | 16:00 VIFK - JJK | 17:00 Jönköpings Södra - Väsby United | 17:00 Frej - GAIS | 19:00 Syrianska FC - Utsikten | 17:30 Skive - AGF | 17:00 Hamilton Academical - St. Mirren | 17:00 Kilmarnock - Ross County | 17:00 Motherwell - Partick Thistle | 14:45 Jiangsu Shuntian - Beijing Guoan | 15:00 Guangzhou - Shenzhen Phoenix | 16:00 Atletico Pro Piacenza - Forlì | 15:00 Illertissen - 1860 Münih II | 15:00 Seligenporten - Schweinfurt | 15:00 Eintracht Bamberg - Buchbach | 15:00 Garching - Heimstetten | 15:00 Greuther Fürth II - Wacker Burghausen | 15:00 Bayreuth - Würzburger Kickers | 15:00 Memmingen - Schalding-Heining | 17:30 Beroe - Botev Plovdiv | 17:30 Lovech - Ludogorets | 17:30 Lokomotiv Sofya - CSKA Sofya | 18:00 Hajduk Split - Zagreb | 20:00 Rijeka - Osijek | 19:00 Estoril - Boavista | 20:00 Nacional - Paços de Ferreira | 20:00 Arouca - Moreirense | 20:00 Gil Vicente - Belenenses | 20:00 Rio Ave - Sporting CP | 20:00 Benfica - Marítimo | 22:15 Académica - Vitória Guimarães | 22:15 Sporting Braga - Vitória Setúbal | 15:00 Vitebsk - Dinamo Minsk | 17:00 Minsk - Neman Grodno | 17:00 Naftan - Slavia | 17:00 Dinamo Brest - Slutsksakhar | 18:15 Granit - Gomel | 15:00 Puskas FC - Újpest | 17:00 MTK - Szombathelyi Haladás | 19:30 Pápa - Paksi SE | 19:30 Győri ETO - Pécsi MFC | 19:30 Nyíregyháza Spartacus - Diósgyőr | 17:00 AEL - Nea Salamis | 17:00 Doxa - Ethnikos Achna | 17:00 Ayia Napa - Othellos | 18:15 Hradec Králové - Slavia Prag | 18:15 Jablonec - Baník Ostrava | 18:15 Dukla Prag - Teplice | 18:15 Vysočina Jihlava - Slovan Liberec | 18:15 Příbram - Zbrojovka Brno | 18:15 Slovácko - Mladá Boleslav | 18:15 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň | 18:15 České Budějovice - Sparta Prag | 16:00 Oţelul Galaţi - Universitatea Cluj | 18:30 Viitorul Constanţa - Braşov | 21:00 CFR Cluj - Rapid Bükreş | 18:00 Koper - Rudar | 18:00 Krka - Maribor | 18:00 Domžale - Radomlje | 18:00 Zavrč - Olimpija | 18:00 Celje - Gorica | 21:00 Arsenal - Unión Santa Fe | 23:10 Rosario Central - Lanús | 23:40 Colón - San Martín San Juan | 00:10 Banfield - Vélez Sarsfield | 01:30 Olimpo - Nueva Chicago | 02:15 San Lorenzo - Sarmiento | 02:30 Atlético Rafaela - Estudiantes | 02:00 All Boys - Instituto | 22:30 América Mineiro - Santa Cruz | 22:30 Paraná - Boa | 22:30 Paysandu - Ceará | 22:30 Atlético GO - Botafogo | 16:30 Karşıyaka - Adanaspor | 19:30 Osmanlıspor - Bucaspor | 19:30 Gaziantep BB - Alanyaspor | 19:30 Elazığspor - Antalyaspor | 19:30 Adana Demirspor - Altınordu | 19:30 Şanlıurfaspor - Kayserispor | 19:30 Orduspor - Boluspor | 19:30 Manisaspor - Giresunspor | 19:30 Samsunspor - Denizlispor | 18:00 Beira-Mar - Academico Viseu | 19:00 Portimonense - Leixões | 16:30 Kalju - Levadia | 19:00 Sillamäe Kalev - Tallinna Infonet | 16:30 Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze | 19:00 Pogoń Szczecin - Legia Varşova | 21:30 Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków | 18:00 Olsztyn - Dolcan Ząbki | 18:00 Katowice - Sandecja Nowy Sącz | 18:00 Olimpia Grudziądz - Tychy 71 | 18:00 Chrobry Głogów - Arka Gdynia | 18:45 Zagłębie Lubin - Widzew Łódź | 15:30 Torpedo Moskova - Ural | 18:00 Spartak Moskova - Ufa | 18:15 Slovan Bratislava - Zlaté Moravce | 18:15 Trenčín - Žilina | 18:15 Spartak Trnava - Dukla | 18:15 Spartak Myjava - Ružomberok | 18:15 Košice - Senica | 18:15 Podbrezová - DAC | 17:00 Metalurh Donetsk - Hoverla-Zakarpattia | 18:00 Dnipro Dnipropetrovsk - Shakhtar Donetsk | 16:00 Ararat - Pyunik | 16:35 Mika - Ulisses | 16:30 Dempo - Bengaluru | 00:00 Olimpia - Sol de América | 00:15 Deportivo Capiatá - Deportivo Santaní | 20:30 Inti Gas - Alianza Atlético | 23:00 Melgar - Sporting Cristal | 21:00 River Plate - El Tanque Sisley | 00:00 Rentistas - Peñarol | 00:00 Deportivo Quito - Mushuc Runa | 00:30 River Plate - Independiente | 20:30 Olympiakos Piraeus - Xanthi | 19:00 Kabylie - El Harrach | 19:00 ES Sétif - CS Constantine | 19:00 MC Alger - MC Oran | 19:00 ASM Oran - USM Alger | 19:00 MO Béjaïa - El Eulma | 19:00 JS Saoura - USM Bel Abbès | 19:00 Chlef - Hussein Dey | 19:00 Belouizdad - RC Arba | 17:30 Alaab Damanhour - Ismaily | 17:30 El Daklyeh - El Shorta | 17:30 Misr Lel Makasa - El Gounah | 17:30 Al Mokawloon - El Raja | 19:30 Smouha - ENPPI | 19:30 El Geish - Wadi Degla | 19:30 Al Masry - Petrojet | 21:00 Nasr - Al Ittihad | 18:00 Monastir - Marsa | 17:00 Hirnyk - Zirka | 18:00 Helios - Ternopil | 18:00 Oleksandria - Bukovyna | 18:00 Mykolaiv - Poltava | 18:00 Desna - Stal Dniprodzerzhynsk | 01:30 Fortaleza - Vila Nova | 22:00 Flamengo PI - Caiçara | 17:00 Oskarshamns AIK - Östers | 17:00 Kristianstad - Norrby | 01:30 Bogotá - Real Cartagena | 21:00 Alvarado - Ferro Carril Oeste Gral. Pico | 22:00 CAI - Deportivo Madryn | 22:00 A. Cutral - Deportivo Roca | 22:00 Ottawa Fury - Indy Eleven | 02:00 NY Cosmos - San Antonio Scorpions | 02:30 Fort Lauderdale Strikers - Carolina RailHawks | 02:00 Western New York Flash - Washington Spirit |
Sahadan.com Maç tahminleri

Sahadan.com Maç tahminleri,Sahadan.com iddaa tahminleri,Sahadan kom maç yorumları

Sahadan.com Maç Tahminleri

Sahadan, herkesin bildiği gibi spor alanında lider web sitelerinden biridir. İddaa ağırlıklık içeriklerle dolu olan bu site, güçlü kadrosu ve editör grubuyla spor alanında birçok haberi anında kullanıcılarına sunan bir sitedir.

Sahadan’ın en büyük kullanıcı kitlesi Türkiye’de lider konumda olan canlı maç sonuçları sayfasını ziyaret etmek için siteye girmektedir. Türkiye’de ve dünyada oynanan her maçın anlık sonuç ve dakika bilgisini sunan site, gol olduğu anda hemen bilgilendirmesiyle de iddaa oynayanların en çok işine yarayan site konumundadır.

Sahadan.com bunlarla birlikte ünlü spor editörleri tarafından hazırlanan hazır kuponları ve tahminleri de kullanıcılarına sunmaktadır. Site içerisinde birçok hazır kupon bulabilir, iddaa sayfasından da maçların yorumlarını, analizlerini ve tahminlerini inceleyebilirsiniz.

Sahadan.com’un analizinde ve tahminlerinde profesyonel bakış açısı hakimdir. Objektif yaklaşılırak hazırlanan bütün maçlar, doğruluk oranını yükselterek %80 tutma olasılığı olan maçlardır. Özenle seçilip kullanıcılarına sunulan maçlar derlenip hazır kupon halinede getirilmektedir. Tahminlerde mutlaka takımın o yıl içerisinde ki performansı incelenmekte ve takım karşılaştırılması yapılarak sonuçlar ortaya sunulmaktadır. Önemli tahminleri inceleyerek kuponlarınızı daha dikkatli ve özenle oluşturabilirsiniz.

 

6551 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
150
ABD
Columbus Crew-Chicago Fire
1
1.50
197
AL1
Borussia M'gladbach-Augsburg
1
1.40
198
AL1
Hamburg-Schalke 04
1
2.00
193
AL1
Köln-Wolfsburg
2
1.60
İddaa Tahmin Kupon
171
SPP
Hibernian-Glasgow Rangers
1
2.00
198
AL1
Hamburg-Schalke 04
1
2.00
215
İS2
Mirandés-Deportivo Alavés
0
2.90
259
TU1L
Ankaraspor-Bucaspor
1
2.20
280
İTA
Genoa-İnter
0
3.20
285
FR1
Marsilya-Bastia (2)
1
2.10
İddaa Tahmin Kupon
198
AL1
Hamburg-Schalke 04
VAR
1.30
240
İN2
Southend-Wycombe Wanderers
VAR
1.55
255
TU1L
Elazığspor-Antalyaspor
VAR
1.55
İddaa Tahmin Kupon
201
AL1
Paderborn-Stuttgart
2
1.90
216
TUR
Konyaspor-Çaykur Rizespor
1
1.60
272
YUK
Olympiakos-Xanthi
1
1.65
İddaa Tahmin Kupon
200
AL1
Hoffenheim-Hertha Berlin
1
1.85
216
TUR
Konyaspor-Çaykur Rizespor
1
2.10
263
HIR
Rijeka-Osijek
2,5 ÜSTÜ
1.65
280
İTA
Genoa-İnter
0
3.20
281
FR1
Bordeaux-Montpellier
0
3.10
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı