23 Mayıs 2015, 17:47 Cumartesi
Canlı Sonuçlar  
19:30 Athletic Club - Villarreal | 19:30 Barcelona - Deportivo La Coruña | 19:30 Granada - Atlético Madrid | 19:30 Rayo Vallecano - Real Sociedad | 19:30 Eibar - Córdoba | 19:30 Celta de Vigo - Espanyol | 19:30 Almería - Valencia | 19:30 Málaga - Sevilla | 21:30 Real Madrid - Getafe | 19:00 Ponferradina - Lugo | 19:15 Leganés - Osasuna | 22:30 Las Palmas - Barcelona II | 19:00 Juventus - Napoli | 21:45 Genoa - Internazionale | 22:00 Bordeaux - Montpellier | 22:00 Caen - Evian TG | 22:00 Lens - Nantes | 22:00 Lorient - Monaco | 22:00 Olympique Marsilya - Bastia | 22:00 Metz - Lille | 22:00 PSG - Reims | 22:00 Stade Rennes - Olympique Lyon | 22:00 Saint-Étienne - Guingamp | 22:00 Toulouse - Nice | 20:00 Trabzonspor - Balıkesirspor | 21:00 Mechelen - Lokeren | 00:30 São Paulo - Joinville | 00:30 Vasco da Gama - Internacional | 19:30 Southend United - Wycombe Wanderers | 00:00 Toronto - Portland Timbers | 02:30 New England - DC United | 21:30 Longford Town - Limerick | 19:00 Syrianska FC - Utsikten | 18:00 Hajduk Split - Zagreb | 20:00 Rijeka - Osijek | 19:00 Estoril - Boavista | 20:00 Nacional - Paços de Ferreira | 20:00 Arouca - Moreirense | 20:00 Gil Vicente - Belenenses | 20:00 Rio Ave - Sporting CP | 20:00 Benfica - Marítimo | 22:15 Académica - Vitória Guimarães | 22:15 Sporting Braga - Vitória Setúbal | 18:15 Granit - Gomel | 19:30 Pápa - Paksi SE | 19:30 Győri ETO - Pécsi MFC | 19:30 Nyíregyháza Spartacus - Diósgyőr | 18:15 Hradec Králové - Slavia Prag | 18:15 Jablonec - Baník Ostrava | 18:15 Dukla Prag - Teplice | 18:15 Vysočina Jihlava - Slovan Liberec | 18:15 Příbram - Zbrojovka Brno | 18:15 Slovácko - Mladá Boleslav | 18:15 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň | 18:15 České Budějovice - Sparta Prag | 18:30 Viitorul Constanţa - Braşov | 21:00 CFR Cluj - Rapid Bükreş | 18:00 Koper - Rudar | 18:00 Krka - Maribor | 18:00 Domžale - Radomlje | 18:00 Zavrč - Olimpija | 18:00 Celje - Gorica | 21:00 Arsenal - Unión Santa Fe | 23:10 Rosario Central - Lanús | 23:40 Colón - San Martín San Juan | 00:10 Banfield - Vélez Sarsfield | 01:30 Olimpo - Nueva Chicago | 02:15 San Lorenzo - Sarmiento | 02:30 Atlético Rafaela - Estudiantes | 02:00 All Boys - Instituto | 22:30 América Mineiro - Santa Cruz | 22:30 Paraná - Boa | 22:30 Paysandu - Ceará | 22:30 Atlético GO - Botafogo | 19:30 Osmanlıspor - Bucaspor | 19:30 Gaziantep BB - Alanyaspor | 19:30 Elazığspor - Antalyaspor | 19:30 Adana Demirspor - Altınordu | 19:30 Şanlıurfaspor - Kayserispor | 19:30 Orduspor - Boluspor | 19:30 Manisaspor - Giresunspor | 19:30 Samsunspor - Denizlispor | 18:00 Beira-Mar - Academico Viseu | 19:00 Portimonense - Leixões | 19:00 Sillamäe Kalev - Tallinna Infonet | 19:00 Pogoń Szczecin - Legia Varşova | 21:30 Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków | 18:00 Olsztyn - Dolcan Ząbki | 18:00 Katowice - Sandecja Nowy Sącz | 18:00 Olimpia Grudziądz - Tychy 71 | 18:00 Chrobry Głogów - Arka Gdynia | 18:45 Zagłębie Lubin - Widzew Łódź | 18:00 Spartak Moskova - Ufa | 18:15 Slovan Bratislava - Zlaté Moravce | 18:15 Trenčín - Žilina | 18:15 Spartak Trnava - Dukla | 18:15 Spartak Myjava - Ružomberok | 18:15 Košice - Senica | 18:15 Podbrezová - DAC | 18:00 Dnipro Dnipropetrovsk - Shakhtar Donetsk | 00:00 Olimpia - Sol de América | 00:15 Deportivo Capiatá - Deportivo Santaní | 20:30 Inti Gas - Alianza Atlético | 23:00 Melgar - Sporting Cristal | 21:00 River Plate - El Tanque Sisley | 00:00 Rentistas - Peñarol | 00:00 Deportivo Quito - Mushuc Runa | 00:30 River Plate - Independiente | 20:30 Olympiakos Piraeus - Xanthi | 19:00 Kabylie - El Harrach | 19:00 ES Sétif - CS Constantine | 19:00 MC Alger - MC Oran | 19:00 ASM Oran - USM Alger | 19:00 MO Béjaïa - El Eulma | 19:00 JS Saoura - USM Bel Abbès | 19:00 Chlef - Hussein Dey | 19:00 Belouizdad - RC Arba | 19:30 Smouha - ENPPI | 19:30 El Geish - Wadi Degla | 19:30 Al Masry - Petrojet | 21:00 Nasr - Al Ittihad | 18:00 Monastir - Marsa | 18:00 Helios - Ternopil | 18:00 Oleksandria - Bukovyna | 18:00 Mykolaiv - Poltava | 18:00 Desna - Stal Dniprodzerzhynsk | 01:30 Fortaleza - Vila Nova | 22:00 Flamengo PI - Caiçara | 01:30 Bogotá - Real Cartagena | 21:00 Alvarado - Ferro Carril Oeste Gral. Pico | 22:00 CAI - Deportivo Madryn | 22:00 A. Cutral - Deportivo Roca | 22:00 Ottawa Fury - Indy Eleven | 02:00 NY Cosmos - San Antonio Scorpions | 02:30 Fort Lauderdale Strikers - Carolina RailHawks | 02:00 Western New York Flash - Washington Spirit |
uefa kupası maçlarını canlı izle
29 eylül uefa avrupa ligi,maç özeti,canlı,özetler,geniş özet 29 eYLÜL Uefa avrupa ligi maçlarını canlı izle.
204 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
197
AL1
Borussia M'gladbach-Augsburg
1
1.40
198
AL1
Hamburg-Schalke 04
1
2.00
193
AL1
Köln-Wolfsburg
2
1.60
252
İS1
Malaga-Sevilla
2
1.90
İddaa Tahmin Kupon
325
TUR
Gaziantepspor-Eskişehirspor
0
3.20
336
İTA
Palermo-Fiorentina
0
3.20
351
AL2
Union Berlin-Eintracht Braunschweig
0
3.20
363
İNP
Everton-Tottenham
0
3.20
395
İS2
Numancia-Racing Santander
0
3.20
418
BRE
Fluminense-Corinthians
0
3.00
İddaa Tahmin Kupon
171
SPP
Hibernian-Glasgow Rangers
1
2.00
198
AL1
Hamburg-Schalke 04
1
2.00
215
İS2
Mirandés-Deportivo Alavés
0
2.90
259
TU1L
Ankaraspor-Bucaspor
1
2.20
280
İTA
Genoa-İnter
0
3.20
285
FR1
Marsilya-Bastia (2)
1
2.10
İddaa Tahmin Kupon
198
AL1
Hamburg-Schalke 04
VAR
1.30
240
İN2
Southend-Wycombe Wanderers
VAR
1.55
255
TU1L
Elazığspor-Antalyaspor
VAR
1.55
İddaa Tahmin Kupon
201
AL1
Paderborn-Stuttgart
2
1.80
216
TUR
Konyaspor-Çaykur Rizespor
1
1.60
272
YUK
Olympiakos-Xanthi
1
1.65
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı