31 Temmuz 2015, 14:12 Cuma
Canlı Sonuçlar  
19:30 Nürnberg - Heidenheim | 19:30 Arminia Bielefeld - FSV Frankfurt | 21:30 Kaiserslautern - Eintracht Braunschweig | 21:00 Ajaccio - Dijon | 21:00 Auxerre - Brest | 21:00 Niort - Valenciennes | 21:00 Clermont - Sochaux | 21:00 Bourg-Péronnas - Le Havre | 21:00 Nîmes - Evian TG | 21:00 Paris - Laval | 21:00 Red Star - Créteil | 21:30 Gent - Genk | 20:30 Helsingborg - Kalmar | 20:00 Viking - Haugesund | 19:00 Viborg - Esbjerg | 21:30 Midtjylland - OB | 21:45 Cork City - Bohemians | 21:45 Derry City - Longford Town | 21:45 Drogheda United - Shamrock Rovers | 21:45 Bray Wanderers - Dundalk | 19:30 Anif - St. Pölten | 19:30 Kapfenberger SV - Avusturya Lustenau | 19:30 FAC Team für Viyana - Wacker Innsbruck | 19:30 Avusturya Salzburg - Avusturya Klagenfurt | 21:30 Viyanaer Neustadt - LASK Linz | 19:30 Schalding-Heining - Rain / Lech | 20:00 Jahn Regensburg - Schweinfurt | 20:00 Wacker Burghausen - Unterhaching | 22:00 Zagreb - Dinamo Zagreb | 17:00 Tractor Sazi - Naft Tehran | 17:20 Malavan - Zob Ahan | 18:05 Foolad - Rah Ahan | 18:05 Persepolis - Padideh Khorasan | 21:45 Cabinteely - UCD | 21:45 Waterford United - Cobh Ramblers | 21:45 Shelbourne - Wexford Youths | 22:00 Finn Harps - Athlone Town | 18:00 Ústí nad Labem - Spartak Sezimovo Ústí | 18:30 CFR Cluj - Voluntari | 21:00 Concordia Chiajna - Petrolul Ploieşti | 00:00 Atlético Rafaela - Aldosivi | 01:00 Boa - Criciúma | 19:00 Sillamäe Kalev - Tammeka | 19:00 Trans - Kalju | 19:00 Flora - Tallinna Infonet | 19:00 Piast Gliwice - Górnik Zabrze | 21:30 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin | 14:30 Young Lions - Balestier Khalsa | 01:00 Lobos BUAP - Atlético San Luis | 02:15 Nacional Asunción - Sportivo Luqueño | 21:45 Falkirk - East Stirlingshire | 18:30 Dolgie Prudy - Khimki | 20:30 Vittsjö - Eskilstuna United | 21:00 Crvena Zvezda - Radnički Niš | 22:00 Sportivo Patria - Andino | 20:00 Almİrante Brown - Deportivo Español | 21:00 Villa San Carlos - Platense | 20:00 Mainz 05 II - Magdeburg | 20:00 Stuttgart II - Preußen Münster | 02:30 Jacksonville Armada - Minnesota Stars |
uefa kupası maçlarını canlı izle
29 eylül uefa avrupa ligi,maç özeti,canlı,özetler,geniş özet 29 eYLÜL Uefa avrupa ligi maçlarını canlı izle.
228 kez okunmuş.
Bu yazıya ait yorum bulunmamaktadır.


* gizli kalacaktır.
İddaa Tahmin Kupon
103
ROM
CFR Cluj-Voluntari
1
1.60
131
AL2
Kaiserslautern-Eintracht Braunschweig
1
1.40
115
NOR
Viking-Haugesund
1
1.40
110
AL2
Arminia Bielefeld-FSV Frankfurt
1
1.60
İddaa Tahmin Kupon
109
AU2
Liefering-St. Polten
0
3.20
114
AL3
Stuttgart II-Preußen Münster
0
3.00
117
İSÇ
Helsingborgs-Kalmar
1
1.85
120
FR2
Auxerre-Stade Brestois
0
2.90
127
ROM
Concordia Chiajna-Petrolul Ploieşti
0
2.90
135
İRL
Cork City-Bohemians
3,5 ÜSTÜ
2.70
İddaa Tahmin Kupon
110
AL2
Arminia Bielefeld-FSV Frankfurt
23
1.75
111
AL2
Nürnberg-Heidenheim
2,5 ALTI
1.65
131
AL2
Kaiserslautern-Eintracht Braunschweig
2,5 ÜSTÜ
1.70
İddaa Tahmin Kupon
110
AL2
Arminia Bielefeld-FSV Frankfurt
1
1.60
111
AL2
Nürnberg-Heidenheim
2,5 ALTI
1.65
131
AL2
Kaiserslautern-Eintracht Braunschweig
1
1.40
İddaa Tahmin Kupon
110
AL2
Arminia Bielefeld-FSV Frankfurt
1
1.60
117
İSÇ
Helsingborgs-Kalmar
1
1.85
130
DAN
Midtjylland-OB
1
1.85
153
MEK
Tijuana-Dorados
1
1.75
Üye Girişi
  • E-Posta Adresi:
  • Parola:
Üye Ol
  • Facebook ile bağlan
  • *E-Posta Adresi:
  • *Parola:
  • *Parola(Tekrar):
  • *Adın Soyadın:
  • Avatar:
    Dikkat: Max 500 kb büyüklüğünde olmalı